ua ru en
License :АГ №570604 Ministry of Health from 11.04.2011.
Lutsk district, Tarasovo village, 1b Lisova St. – Bogoliuby village (10 km from Lutsk city)
Patient admission schedule: Monday – Friday: from 9.00 till 19.00
The new clinic building is located outside the Volyn Regional Hospital building, next to the forest. The final stop of the city bus is No. 31, 47. You can reach us from the bus stop hotel 'Ukraine' opposite TSUM (department store -Central Universal Fashionable). If you are traveling by personal transport, the address for the navigator: Lutsk district, Tarasovo village, 1 b Lisova St.
Get directions
Home page Doctors Suprunets Vitalii Leonidovych

Suprunets Vitalii Leonidovych

Oncologist surgeon of the Oncological Surgery Department of the Volyn Regional Oncology Center. Doctor of higher category
Experience: 22 years
history

Education: Graduated from the medical faculty of Ivano-Frankivsk State Medical Academy, completed an internship in surgery (full-time cycle) at the Lutsk city clinical hospital and oncology (distance-learning cycle) at the Volyn Regional Oncological Dispensary Professional experience: Since August 1997 he has been working as attending medical doctor of the general oncosurgical department of the Volyn regional oncological dispensary. Internship abroad, conferences and seminars: In 2005 and 2009 he took part in seminars on oncology in Salzburg, Austria. In May 2010 he took part in the international conference "Clinical Oncology 2010" of the European School of Oncology, Krakiw, Poland. In October 2010, he completed a month-long internship at the Department of Surgery at the Wilhelminenspital Clinic in Vienna, Austria. Membership in professional societies: Member of the Volyn Regional Society of Surgeons and Oncologists Priority areas of work: Abdominal surgery, mammology, soft tissue and skin tumors

Женя 2021-07-30
В мене коло груди якась горошинка но мне 12років я дуже боюсь
Женя, не треба нічого боятися. Слід прийти на огляд до сімейного лікаря або до мамолога.
Was this information useful for you?

Дарія 2021-07-30
Доброго вечора. В мене на спині є родимка, вона болить мене, чи можна її видаляти? І як до вас записатися?
Даріє, Вам слід записатися за телефонами, вказаними на сайті, на консультацію до дерматолога. Питання необхідності видалення утворень вирішує лікар.
Was this information useful for you?

Юля 2021-04-26
Доброго дня, скільки коштує консультація мамолога і коли її краще проводити? Дякую
Вартість консультації -275 грн. Бажано спланувати візит на 5-6 день місячного циклу.
Was this information useful for you?

Яна 2021-04-16
Яка ціна консультації мамолога ?Узд молочних залоз? Мамографія ?
Консультація мамолога коштує 275 грн, УЗД молочних залоз - 240 грн.. Мамографію у центрі не проводять.
Was this information useful for you?

Яна 2021-04-16
Скажіть вартість лікування (прижигання) аденоміозу матки?
Орієнтовна вартість втручання 20000 грн.
Was this information useful for you?

Олена 2021-03-24
Доброго дня!Мені потрібна консультація мамолога.Потрібно направлення від сімейного лікаря?Скільки коштує консультація і огляд?Як готуватись?
Олено, ні направлення, ні спеціальної підготовки консультація мамолога не вимагає. Вартість прийому - 275 грн. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Олена 2021-02-13
Добрий день! Хочу приїхати на огляд до мамолога, часто болить права грудь і ніби є невеличка гуля. Підкажіть, будь ласка, як підготуватися до прийому, чи потрібно в якийсь певний день циклу приїжджати? Дякую!
Олено, запис на прийом до наших спеціалістів - за телефонами, вказаними на сайті. Візит бажано спланувати у проміжок між 6 та 12 днями місячного циклу.
Was this information useful for you?

Наталія 2020-12-11
Доброго дня. Поставили діагноз: вузлова мастопатія правої м/з. Чи потрібно видаляти такі утворення? Якщо так, скільки коштуватиме у вас ця процедура?
Наталіє, необхідність втручання визначає мамолог після індивідуальної консультації.
Was this information useful for you?

Лілія 2020-12-11
Добрий день. Яка ціна видалення множинних (від 5 до 8) фіброаденом у молочній залозі?
Ліліє, у центрі не проводять таких втручань.
Was this information useful for you?

Марія 2020-11-24
Добрий день в мене в молочній залозі 9 вересня 2020р. виявили фіброаденому 6.4 мм х 5.3мм ,а 19.11.20р. вона вже 9мм х5мм . чи потрібно її видаляти якщо вона росте. Фіброаденоми видаляють під місцевою анестезією чи загальний наркоз
Маріє, якщо пухлина росте, то її потрібно видаляти. Фіброміоми видаляють під загальним наркозом. З приводу проблеми Вам слід звернутися на очну консультацію до мамолога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Marina 2020-11-17
Добрий день, якщо у дитини хлопчика як родився було відсутнє одне яїчко в калитці, а на данний час йому 2 місяци і два яїчка в одній калитці.. що робити?
Марино, Вам слід звернутися з дитиною на огляд до дитячого уролога. У нашому центрі, на жаль, немає педіатричного напрямку.
Was this information useful for you?

Дана 2020-10-23
25р ч. У підпахвовій ділянці щільне болюче утворення, місцевий хірург діагностував нам ліпому(жировик) , але з лікування поки призначив індометацинову мазь та компреси. Покращення це не дає. Чи можна з нашою проблемою звернутися до вас?
Так, Дано, можна. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Марія 2020-10-02
Добрий день.У мене в молочній залозі фіброаденома 7 мм,чи обов'язково оперувати.
Маріє, як правило, до 10 мм фіброаденоми не видаляються.
Was this information useful for you?

Ангеліна 2020-09-27
Доброго вечора у моєї мами фіброміома на плечі десь 7 см.чи можна у вас видалити та скільки часу займе операція
Ангеліно, фіброміома - це пухлина матки, вона не може бути на плечі. Уточніть правильний діагноз.
Was this information useful for you?

Царук Неля 2020-09-22
Доброго дня,чи удаляєте родимки на лиці, вони не ростуть просто заважають на лижі?! І яка ціна???
Так, Нелю, видаляємо. Видалення невусів радіоножем Surgitron DF 120 (2 см 1 шт) коштує 170 грн.
Was this information useful for you?

Андрій 2020-09-16
Добрий день. Висновок: Аденокарцинома клубової кишки протяжністю до 2см, з явищами тонкокишкової непрохідності. Вторинне ураження печінки, кісток, аденопатія периколічної групи. Малий асцит. Чи можлива в такому випадку операція, пацієнту 74 роки?
Андрію, у штаті центру немає проктолога, щоб надати Вам кваліфіковану відповідь.
Was this information useful for you?

Софія 2020-08-20
Доброго дня. В мене на лівій груді є велика гуля. Чи можна якось до Вас записатися на прийом. Я з міста Ковель.
Так, Софіє, можна. Попередній запис на прийом до мамолога - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Іра 2020-08-16
Добрий день.З приводу утворення на язиціі до Вас можна звернутись на консультацію..
Ні, Ірино, Вам слід звернутися до стоматолога. У штаті центру немає такого спеціаліста.
Was this information useful for you?

Олена 2020-08-12
Доброго дня! Мій син має 15 років, був прооперований гарними ортопедами в Тернопільській клініці "Ортоклініка". Операція була довгою 2 години на коліні, те що було в жировій тканині коліна було подано в онкологічну лабораторію в Тернопільський онкодиспансер. За тиждень я отримала результат Невоксантоендотеліома. Хочу вас запитати, що це таке, і звідки воно взялося? Травми коліна не було, просто в зимі боліла нога і тяжко було ходити, і на коліні виросла шишка. Ортопед говорить, що треба консультуватися з лікарем онкологом. Прошу вашої допомоги
Олено, у штаті центру немає онколога, щоб надати Вам кваліфіковану відповідь.
Was this information useful for you?

Оксана 2020-08-03
Доброго дня. Була тиждень на морі, вкінці відпочинку захворіла на орз. і Помітила почервоніння на грудях. Локалізуються по м'якій частині ближче до соска. Одна пляма знизу інша зверху. Болю не має, лише по вигляду ніколи такого з грудьми не було. На прийом до якого лікаря йти? Підкажіть будь ласка дякую. Вік 33, народжувала в 24. Маю хронічну міжреберну невралгію.
Оксано, якщо проблема зі шкірою грудей, Вам слід звернутися на огляд до дерматолога. Якщо є проблеми із самими грудьми - до мамолога. У будь-якому разі котрийсь із лікарів при потребі скерує Вас до потрібного профільного фахівця. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Настя 2020-07-27
Доброго дня. У тата, 60 років онкозахворювання 3 ст., приймав 4 цикл хіміотерапії Капецитабін Амакса, почали падати тромбоцити до 80, припинив проходити хіміотерапію. Щоб збільшити тромбоцити приписали Медрол 64 мг, вже майже місяць приймає, а тромбоцити все падають. До кого нам звернутися, що робити? Наш лікар онколог нічого толком не каже.
Анастасіє, у штаті центру немає онколога, щоб надати Вам кваліфіковану відповідь.
Was this information useful for you?

Аліна 2020-07-08
Доброго дня . У моєї мами пневмонія, вона не може без кисневого апарату. В мене виявили метостази(3 роки назад у неї видаляли груди) до вас в лікарню приймуть у такому стані?
На жаль, не зможемо Вам допомогти, по-перше, ми не маємо права приймати пацієнтів у такому важкому стані, оскільки у нас не має умов в реанімації для постійного перебування на кисневому апараті, а по-друге, ми не проводимо операцій пацієнтам з онкологією молочної залози, лише пацієнтам з окремими гінекологічними онкопатологіями.
Was this information useful for you?

Ольга 2020-06-16
Доброго дня, підкажіть, будь-ласка, чи здійснюють у вашому закладі видалення лімфатичних вузлів під пахвою?Попередньо була видалена меланома на руці?
Ні, Ольго, не здійснюють.
Was this information useful for you?

Галина 2020-05-26
Доброго дня!Чоловік мився і зачепив родинку на сідниці,трохи виросла,але вже довший сач без змін.Що порадите робити?Дякую
Галино, з приводу діагностики проблеми Ваш чоловік може звернутися до дерматолога центру, зробити дерматоскопію. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Віта 2020-03-16
Доброго дня.У чоловіка обструктивна форма азоспермії.Чи проводять у вас в клініці операції для відновлення сімявиносного протоку.І скільки коштує така операція.Дякую
Так, Віто, такі втручання у нас проводяться. Орієновна вартість - 20000 грн.
Was this information useful for you?

Світлана 2020-02-17
Доброї ночі.в моєї мами виявили утвір в молочній залозі,після взяття біопсії-діагноз Саркома G2,мама з 1960р.н .,наскільки це операбельно,який прогноз,чи є шанси,чи краще не чіпати?радять видаляти грудь.наскільки це безпечно в її віці? Що прогнозують після операції?
На жаль, важко Вам відповісти, у нас в штаті мамолога нема, Вам краще проконсультуватись в онкодиспансері.
Was this information useful for you?

Наталя 2020-02-16
Чи варто вирізати ліпому під лопаткою?
Наталіє, з цього приводу слід звернутися на очну консультацію до хірурга.
Was this information useful for you?

Оксана 2020-02-04
Доброго вечора скажіть будьласка коли краще робити УЗД молочних залоз
Оксано, обстеження краще робити на 5 - 10 день місячного циклу.
Was this information useful for you?

Наталі 2020-01-30
У моєї дитини крипрорхізм!чи проводите ви операції?дитині 1 рік
Ні, Наталіє, у центрі немає педіатричного напрямку, у нас оперують лише дорослих пацієнтів.
Was this information useful for you?

Тетяна 2019-12-17
У який період краще звернутись на прийом до мамолога(стосовно критичних днів)?
Тетяно, слід звертатися до 10 дня місячного циклу.
Was this information useful for you?

Оксана 2019-12-06
Доброго дня .У вас можна отримати консультацію в онколога:Рак прямої кишки 4 стадія
Ні, Оксано, у штаті центру немає такого спеціаліста.
Was this information useful for you?

Ірина 2019-11-06
Добрий день. В моєї мами рак підшлункової 4-го ступеня з метастазами. Що ви думаєте про таргетну терапію в таких випадках?
Ірино, у штаті центру немає онколога.
Was this information useful for you?

Настя 2019-09-30
Можна видалити ліпому за допомогою ліпосакції. Три рази видаляли всерівно появляється, можливо потрібно якась діете.. Ліпома на спині невеликого розміру
Анастасіє, ліпому не видаляють ліпосакцією. Вона видаляється хірургічно разом із капсулою.
Was this information useful for you?

Віктор 2019-09-10
Добрий день. Дружина (36р.) виявила під соском грудей кульку в розмірі з горошину. При натисканні вона бігає в різні сторони. Підскажіть до кого звернурися а скільки може приблизно коштувати діагностика?
Вікторе, Ваша дружина може звернутися на огляд до мамолога центру. Консультація лікаря-мамолога коштує 175 грн. УЗД молочних залоз - 175 грн. Запис на прийом- за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Катерина 2019-08-10
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи можна у Вас видалити невус і вартість? Дякую!
Так, видалення невусів радіоножем Surgitron DF 120 (2 см 1 шт) коштує 150 грн.
Was this information useful for you?

Олександра 2019-07-26
Доброго дня, чи можна у вас видалити бородавку на обличчі?!
Так, Олександро, можна. Вам слід записатися за телефонами, вказаними на сайті, на консультацію до дерматолога.
Was this information useful for you?

Юлія 2019-03-14
На узд виявлено вогнищеві утворення кістозного характеру неправильної форми, неоднорідної ехоструктури за рахунок папіломатозного розростання на внутрішній стінці. До вашого мамолога можна звернутися з цією проблемою чи слід звертатися в онкодиспансер?
Так, Юліє, можете звернутися до нашого мамолога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Тетяна (дочка пацієнта) 2019-03-04
Чоловік, 52 роки. Рак нирки (до 4 см), 2 метастази в хребті. Загальний аналіз крові по всім показникам в нормі. Метастази видалені хірургічним шляхом 19.02.19 з вживленням титанових імплантів в Києві. Призначено консультація онколога по місцю проживання, попередньо рекомендовано дробно фракційне опромінення на зону видалених пухлин та препарат Бонефосу. Необхідна консультація щодо опромінення та подальшого лікування. Куди звернутись?
Тетяно, на жаль, в центрі немає онкологічного напрямку. Ваш тато може звернутися в онкодиспансер.
Was this information useful for you?

тетяна 2019-02-14
чи можна у вас записатись на біопсію лімфатичних вузлів?
Ні, Тетяно, у нас такого втручання не роблять.
Was this information useful for you?

Анастасия 2019-01-18
Добрий день..у мене ліпома на спині під лопаткою..видаляли 2 рази хірургічним шляхом..всерівно вона росте...чи можливо її видалити лазером, або щоб не втручатись хірургічно?
Анастасіє, Вашу ліпому слід оглянути, щоб прийняти рішення відносно методу її усунення. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

вікторія 2018-11-24
добрий день .підкажіть будь ласка .мого чоловіка турбує піднебіння вже рік .лікарі конкретно нічого некажуть .а зараз є невелике новоутворення на щоці .я хвилююсь що це може бути онко .а бощо .є до кого у вас звернутися з цією проблемою .дякую
Вікторіє, на жаль, в центрі немає онкологічного напрямку. Якщо є підозра онкологію, зверніться в онкодиспансер.
Was this information useful for you?

Аркадій 2018-11-09
Сьогодні вже четверта доба в ЦРБ м.Ковель,а діагноз не встановлено.
Аркадію, Ваше повідомлення не зрозуміле. Сформулюйте чітко питання.
Was this information useful for you?

Галина 2018-10-12
Доброго дня! Скажіть 4 фіброаденоми в грудях не більше 1.5 см є показник для операції!? Мені 23 роки!
Галино, причинами для операції є: підозра на онкологію; великі розміри вузлів, які виглядають як косметичний дефект; їх швидкий ріст. Відносно Вашої ситуації Вам слід проконсультуватися очно з мамологом, щоб визначити вірну лікувальну стратегію. Запис на прийом до спеціаліста здійнюється у телефонному режимі за номерами, які вказані на сайті.
Was this information useful for you?

Тетяна 2018-09-27
Добрий вечір!Скажіть чи після хіміотерапії температура 38-39 це нормально?Чи приймає онколог?
Тетяно, в Медичному центрі "Боголюби" немає онкологічного напрямку.
Was this information useful for you?

Валя 2018-07-15
Доброго дня. Була прооперована рік назад в онкодиспансері. Та протягом року відчуваю біль на місці молочної залози,є на місці післяопераційного рубців болючі вузли. Чи можна до вас на консультацію з цього приводу.
Так, Валентино, звичайно, Ви можете проконсультуватися у нашого мамолога. Попередній запис на консультацію за телефонами, вказаними на сайті.
Was this information useful for you?

Світлана 2018-06-08
Доброго вечора...скажіть як можна потрапити до вас на прийом? І чи лікується дифузна мастопатія?
Світлано, запис на прийом до мамолога здійснюється у телефонному режимі, за номерами, які вказані на сайті. Лікування дифузної мастопатії передбачає у більшості випадків консервативну тактику і безперервне відстеження динаміки з метою зупинки процесів патологічних змін.
Was this information useful for you?

Наталія 2018-05-23
Доброго вечора.Скажіть будь-ласка чи лікується повністю генітальний герпес?
Наталіє, на жаль, на сьогодні засобів, які б повністю позбавили організм пацієнта від вірусу герпеса не існує. (Є позитивні експериментальні дослідження, які базуються на генетичному радагуванні вірусного геному.) Поки що можна добитися лише стійкої ремісії захворювання.
Was this information useful for you?

Ольга 2018-04-12
Скільки коштує консультація мамолога та чи роблять у вас пункцію?
Вартість консультації мамолога 150 грн. Так, пункцію роблять.
Was this information useful for you?

Вікторії 2018-01-24
Добрий вечір, скажіть будь ласка чи можна допомогти моєму татові, у нього виявили рак горла 3 ступеня
Вікторіє, Вашому татові слід звернутися у онкодиспансер.
Was this information useful for you?

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Our partners
Вверх