x
Підписатись на статті

Петровський Валентин Францевич

лікар вищої категорії, заслужений лікар України
 • Досвід роботи: 38 років
 • кількість відгуків: 2
історія

Освіта: Закінчив Тернопільський медичний інститут ім. І.Я. Горбачевського, пройшов інтернатуру за фахом «акушерство та гінекологія».

Професійний досвід:

З 1978 по 1986 працював акушер-гінекологом Луцького пологового будинку.

З 1986 року по теперішній час працює завідуючим гінекологічним відділенням Волинської обласної клінічної лікарні.

В 2002 році нагороджений званням Почесний Лікар України. Перший на Волині провів лапароскопічну гінекологічну операцію.

Стажування за кордоном, конференції та семінари: В 1991 та 1993 роках стажувався в німецьких клініках.

 • Аліна
2019-08-29
Добрий вечір. Скажіть будь-ласка ,що робити? Маю міому матки ,лікуюсь вже 5 років, періодично пила квінол, або епігал. Зараз міома має 4.5 на 4см. Чи можна обійтись без операції? Дуже боюсь, бо вже мала 3 кесарські операції. Мій вік 40р. Дякую.
Аліно, щоб визначити необхідність та доцільність оперативного втручання, Вам слід прийти на огляд до гінеколога. Візьміть із собою результати обстежень. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

 • Татьяна
2019-08-18
Добрый день. Подскажите, что делать . Нет овуляции, 4 месяца пила летромара,не помогло. У мужа 11%активных сперматозоидов. Думаем об эко Это единственный выход? Какая стоимость у вас?
Тетяно, Вам із чоловіком варто прийти на очну консультацію до репродуктолога центру, щоб визначитися із подальшими діями відносно планування вагітності. Візьміть із собою результат обстежень. Орієнтовна вартість ШЗ - 50000 грн. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

 • Тетяна
2019-07-09
Доброго дня. Мені 26р . Робили лапроскопію у 2007р у вас, кіста правого яйника .було 2пологів.через 2років після пологів поставили діагноз аденоміоз матки. Кажуть що потрібно гормональне лікування. Чи є інше лікуваня без гормонів. ?І ще ерозія матки великих розмірів.
Тетяно, з приводу цього питання Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога. Запис до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

 • Лена
2019-07-01
Скажите пожалуйста сколько стоит редукционная маммопластика ( уменьшение + подтяжка) справа и мастопексия слева
Олено, підтяжка грудей навколо ареоли - 25 000 грн, підтяжка грудей з вертикальним рубцем - 30 000 грн, підтяжка грудей з Т-подібним рубцем - 35 000 грн. (Техніку обирає пластичний хірург після огляду.) Зменшення однієї залози - 20 000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

 • Оксана
2019-06-22
Мені 38 років. Намагаюся завагітніти. Окрім гіперплазії ніяких причин непліддя невиявлено. Лікування лютеіною і депапаліном наскільки ефективно? Дякую!
Оксано, мине можемо бути 100% впевненимиу ефективності препаратів та доцільності прийому по досягненню вагітності.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

 • Катя
2019-06-12
Добрий вечір. У нас 6 років не має діток, які аналізи, що треба здавати? І чи можна у вас перевіритись? Скільки це коштуватиме?
Катерино, для початку, Вам із чоловіком слід звернутися на очну консультацію до репродуктолога. Лікар після прийому призначить Вам усі потрібні обстеження. Візит сплануйте на 21 день місячного циклу, щоб здати аналізи на гормони. Чоловік має підготуватися до здачі спермограми: не вживати медикаментів та спиртного, не відвідувати сауну і не жити статевим життям 5 днів до візиту. Приходьте натще. Запис - за телефонами, вказаними на сайті. Орієнтовна вартість обстежень - 2000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

 • ольга
2019-05-22
місячні тривають від 2 до 6 тижнів, скільки буде коштувати повне видалення матки і яєчників, і скільки днів перебування в клініці
Ольго, з цією проблемою Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога. Операція коштуватиме орієнтовно від 16 330 грн, що залежить від ступеню складності втручання. Переування в центрі - 1-2 доби.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

 • Ольга
2019-05-16
Діагноз-вузлова міома матки великих розмірів Дисплазія ш/м 1ст, Термінове оперативне лікування Скільки коштуватиме операція , скільки днів перебування в клініці і який період реабілітації? Дякую за відповідь
Ольго, операція коштуватиме орієнотовно від 16000 грн. Перебування в стаціонарі - 1-2 доби. Період реабілітації залежить від об'єму операції.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

 • Марина
2019-04-17
Доброго дня. Мені 46 років. Хотіла би прийти на стерилізацію. Яка вартість операції, кількість днів реабілітації?
Марино, лапароскопічна стерилізація жінки – кліпування труб коштує 10 300 грн. Пацієнтка занходиться у стаціонарі центру від 1 до 3 діб, (залежить від самопочуття), реабілітаційний перід - близько трьох тижнів.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

 • Ольга
2019-04-05
Доброго дня! Підскажіть будь-ласка в мене не прохідна одна труба, а інша частково похідна щей до того всього полікістоз яйників, хочу їхати до вас на операцію, скажіть скільки коштує лапароскопия? Щоб виправити ситуацію з трубами та яйниками?
Ольго, орієнтовна вартість втручання становитиме 20000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

 • Наталія
2019-01-30
Планували штучне запліднення. Здала гормональні аналізи. Кажуть що в нормі. А онкомаркер не-4 80.80, коли норма до 60. Тестостерон вільний 0.20 при нормі 0.4 до 7.1. А Roma% (ризик утворення злоякісних пухлини) 19.81. Лікар каже незважати. 4 роки лікувалась, 5 раз стимулювала костилбегітом і летрозолом. Я 2 тижні незнаю куди мені подітись і що робити. Куди звернутись.
Наталіє, перш за все, заспокойтеся. Якщо Ви стривожені, налякані, Ваш лікуючий лікар не пояснив, що слід робити у Вашій ситуації далі, Ви маєте повне право звернутися за порадою до іншого фахівця. При бажанні можете записатися на прийом до наших спеціалістів. Запис - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

 • Тоня
2019-01-23
Доброго дня. В мене така ситуація, пів року тому мала завмерлу вагітність, чистили два рази, попався мені горелікар(((минуло півроку, до цього я ходила на УЗД і огляд говорили мені, що все добре. От пару тижнів тому почали тягнути яєчники, вирішила сходити до іншого лікаря і на УЗД, сказали, що є і кіста і поліпи в матці і ще якісь тканини(((Як не для родящої(і в мене немає дітей все погано, більшість що це наслідок не професійної чиски((() я в розпачі, бо дітей ще немаю. Сказала мені лікарка щоб прийти на 10 день після місячних для повнорного обстеження і УЗД, щоб підтвердити. Більшість всього, що потрібно буде видаляти ті поліпи і кісту. Скажіть будь ласка, що мені робити? Скільки коштує подібна операція, і чи матиму я діток ??Чи можна до Вас попасти на прийом і можливо видалення вподальшому. Я вже боюся довіряти.Буду вдячна за відповідь.
Антоніно, не слід впадати в розпач. Заспокойтеся. Ви можете записатися на очну консультацію до наших спеціалістів за телефонами, вказаними на сайті. Візьміть з собою результати аналізів, які у Вас є. При необхідності лікар призначить додаткові діагностичні тести. А далі, виходячи із Вашого анамнезу і результатів обстежень, буде обрано найбільш підходячу у Вашому випадку терапевтичну стратегію.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

 • Іра
2019-01-08
Добрий вечір! Планую іхати до вас на лапароскопію яйників.Так як ми з чоловіком не можемо завагітніти 6 років.В мене полікістоз яйників.Скажіть що мені потрібно для проведення лапароскопіі?І яка ціна операціі? (Ми з іншого міста)
Вартість втручання, Ірино, становить 10971 грн. Вам необхідно попередньо записатися на прийом за телефонами, вказаними на сайті. З собою візміть усі результати обстежень, які маєте, щоб не здавати зайві.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

 • Тетяна
2018-12-08
Мені 62 роки.В мене випадіння матки. Я хочу іти на операцію.Скажіть будь ласка скільки коштуватиме така операція
Тетяно, оперативне лікування опущення (пролапсу) жіночих статевих органів (все включено, окрім анестезії) - 10 971 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

 • Вікторія
2018-10-26
Добрий день. В мене таке питання кіста на лівому яїчнику кажуть що не фолікулярна що робити
Вікторіє, перш за все, не варто хвилюватися. Ви можете звернутися із даними обстежень на очну консультацію до наших фахівців. Запис на прийом здійснюється за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

 • Оксана
2018-09-17
Добрий вечір! В мене таке питання до вас:мала дві замерла вагітності. Потім народився синочок. І після нього знову були ще три завмерлі вагітності. І всі на ранніх термінах 6-10тижнів.Ви можете мені допомогти вияснити причину чому завмирання ембріони? Дуже хочу другу дитину
Оксано, Вам слід звернутися на очну консультацію до репродуктолога, здати аналізи на TORCH-інфекції та інші необхідні діагностичні тести за призначенням лікаря. Запис на прийом за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

 • Toня
2018-07-17
Доброго дня! Нашій дитині скоро 4 роки, вже 1 рік і 3 міс як пробуємо завагітніти ще раз, але поки що без результату. Місячні регулярні, скарг у мене немає. Хочу записатися на обстеження. Але зараз доліковую ангіну. Тому мене цікавить коли краще записуватися на обстеження і до якого лікаря?!
Антоніно, Вам разом із чоловіком необхідна консультація репродуктолога. Вам доцільно спланувати візит на 21 день місячного циклу, щоб здати аналізи на гормони. А чоловік має подготуватися до здачі спермограми: не вживати алкоголю та медикаментів, не жити статевим життям та не відвідувати сауну протягом 5 днів перед обстеженням. Ви можете записатися на прийом до Петровського Вадима Валентиновича за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

 • Оксана
2018-06-26
Добро дня скажуть будьласка коли настає овуляція після аборту?
Овуляцію можна очікувати через пару тижнів, як зазвичай, у середині циклу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • Дацків Тамара
2019-07-17
Шановний Валентин Францевич, ви є лікар від Бога, ЛІКАР з великої букви. Я хочу вам подякувати за проведену вами операцію ще в 1995 році. Нажаль раніше не було такої можливості (маю на увазі інтернет ресурсів). Тільки дякуючи вам я стала мамою. Операція моя на той час пройшла при фосмажорних обставинах(тоді якщо ви памятаєте відключили світло), але це вам ніяк не завадило. І ваші слова після операції я думаю добре памятаю:я тобі даю 99%,що в тебе будуть діти, а 100 % може дати тільки Бог. Я все своє життя буду вам вдячна, що ви подарили мені материнство, в мене є син.
 • Наталія
2019-03-11
Коли пишуть погані відгуки,то я точно можу сказати Ви ще не знаєте,що таке не професіонали.Мене лікарі Петровські оперували ще коли не було клініки Боголюби,а на 5 поверсі в гінекологічному відділенні. Я була до того в багатьох лікарів і мені казали таке, що я інвалід на все життя, що я ніколи не стану мамою,що лапороскопія вже пізно треба видаляти міому матки тільки розрізати.І тільки коли я звернулася до чудової людини Валентина Францовича,він подарив мені надію і взявся з Вадимом Валентиновичом за мене.Мені зробили лапороскопію і я природньо завагітніла.Моєму сину 6 років і я щаслива мама і вдячна їм безмежно.Інших клінік не шукаю і зараз обстежуюсь в цій клініці зажоволена всім абсолютно.На рахунок,що заробляють я б не сказала за таку роботу і таке щастя це не великі гроші.Я завжди пам'ятаю слова лікаря :"я все зробив, що від мене залежить,а дітей дає бог".Дай Боже Вам здоров 'я.Ви робите людей щасливими.
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх