ua ru en
License :АГ №570604 Ministry of Health from 11.04.2011.
Lutsk district, Tarasovo village, 1b Lisova St. – Bogoliuby village (10 km from Lutsk city)
Patient admission schedule: Monday – Friday: from 9.00 till 19.00
The new clinic building is located outside the Volyn Regional Hospital building, next to the forest. The final stop of the city bus is No. 31, 47. You can reach us from the bus stop hotel 'Ukraine' opposite TSUM (department store -Central Universal Fashionable). If you are traveling by personal transport, the address for the navigator: Lutsk district, Tarasovo village, 1 b Lisova St.
Get directions
Home page Feedback on Bogoliuby MC

Feedback on Bogoliuby MC

Вікторія 2017-12-22 13:27:00
Я вперше зустріла Лікарів , ( не помилилася написавши це слово з великої букви) які дійсно турбуються про здоров'я своїх пацієнтів. Безмежно вдячна Петровському В.В., Власюк С.А. та Литвинюк Ю.Я. Вітаю з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим. Бажаю Вам успіхів у нелегкій роботі, сімейного благополуччя, здоров'я. Будьте щасливими.
Галина 2017-12-14 15:46:00
Сьогодні була у цьому закладі вперше, багато чула позитивного від знайомих, прийшла та переконалась, консультація була надана розширена, все чітко пояснили, досить привітна обстановка, буду бачити, які будуть результати лікування, на цьому етапі 9 з 10 :)
Олена 2017-12-13 16:10:00
Вдячна всьому колективу медичного центру "Боголюби", а особливо Петровському Вадиму Валентиновичу і Власюк Світлані Анатолівні, за привітне відношення і професіоналізм. Уважний персонал не дозволить залишитись наодинці зі страхом перед оперативним втручанням, а підбадьорить, посміхнеться і підтримає. Не могла навіть уявити, що лапароскопія пройде так легко, а післяопераційний період не буде важким. Дай вам, Боже, здоров`я за вашу працю, тактовність і людяність.
Ксюха 2017-11-27 12:21:00
Центр дуже дорогий іне всім допомагає нажаль!!!!
Юлія 2017-11-26 12:59:00
Щиро та безмежно вдячна платичному хірургу Матвіюку Олександру за нову себе, впевнену та сексуальну! :) Думки про підтяжку грудей після вагітностей та годувань виникали у мене не раз, але все це здавалось нереально, дорого, далеко, та, десь там, у фільмах на та ТБ. В вересні я довідалась про МЦ "Боголюби" і вирішила поїхати на консультацію. З першої хвилини спілкування з п. Олександром, я зрозуміла, що це "мій лікар", і що я не просто хочу цю операцію, а хочу саме тут, та вже і зараз)))) Здавши необхідні аналізи та провівши обстеження, ми обрали зручний день операції. Приїхавши сюди, я відчула себе, ніби вдома, де скокійно та затишно... УВЕСЬ персонал дуже професійний і, водночас, спокійний та привітний. ТАКИМ людям довіряєш і ні за що не хвилюєшся!.. ДЯКУЮ вам за це! і окреме дякую - медсестрі Лєні, ви - чудова :)Ввечірі наступного дня я вже була вдома) Трішки втомлена, але щаслива... і не вірила, що це не сон, а реальність... що це - я! :)Зараз пройшов вже місяць після операції і можна оцінювати результати) Я дуже задоволена та щаслива!!! Мої груди дуже гарні та сексуальні) п.Олександр - професійний чарівник по втіленню мрій в реальність! :)
Тетяна 2017-11-22 12:35:00
В жовті оперувалась у вашому медичному центрі з приводу варикозу на ногах. Сказати що задоволена рузультатом - це нічого не сказати)) Величезне дякую лікарю судинному хірургу - Крижановському Сергію Анатолійовичу , за його професіоналізм! Всім рекомендую звертатись саме до нього і саме в цей медичний центр. Професіоналізм і турбота про пацієнта тут на високому рівні! Окреме дякую медичним сестричкам в операційній за моральну підтримку :)
Вікторія 2017-11-20 21:21:00
Жах! Вам має бути встидно за те як ви лікуєте людей! Людина через вас ледь вижила! Ви не розумієте своєї роботи і не знаєте що робите, совість треба мати хоч трохи! Категорично не рекомендую лікаря Киржанівського! Обходьте його стороною...
Administrator 2017-11-22 18:32:49
Вікторія, доброго дня. Дуже прикро, що у Вас склалось, таке негативне враження про лікаря Крижановського С.А. Будемо вкрай вдячні за конструктивну співпрацю з керівництвом клініки з Вашого боку, щоб ми могли залагодити будь-які недоліки у роботі, зателефонуйте будь-ласка, за номером 095 68 22 703 і озвучте, що саме Вас так обурило, ми зробимо все можливе з нашого боку, щоб виправити ситуацію.
Галина Солтисюк 2017-11-11 09:11:00
Дякую Богу, чоловіку, дітям і сестрі, за надану можливість лікуватися в МЦ "Боголюби" Дякую Кушнірук С.В.і всьому колективу МЦ за професіоналізм, чуйність і турботу. Керівнику закладу, за створення умові ( що особливо важливо) за атмосферу в колективі. Ви чудові!!! Ви неймовірні!!! Ви фантастичні!!!. Божої ласки Вам і Вашим родинам! Щоб були здорові, щасливі і багаті духом, душею і серцем! Солтисюк Г. І.
Володимир з м.Бахмут, Донецька область 2017-11-08 11:38:00
Перебував МЦ "Боголюби" з 7 по 8 листопада 2017р. Щиро дякую всім працівникам Медичного Центру за чутке ставлення до паціентів як з боку персоналів вищої ланки, так і медсестер. Слід відмітити дуже чуйне ставлення до пацієнтів: приємно зустріи, розмістилили у палаті, та дуже чуйно ставилися до мене особисто як до пацієнта протягом всієї доби. Сам я з Донбасу, та не на мить не жалкую, що проїхав майже 1000км, щоб отримати кваліфіковану допомогу, та пройти процедуру лазерної літотрипсії... Персональна подяка Урологу "Професіоналу з ВЕЛИКОЇ літери" Шпілці В.М., та анестезіологу Гумерової О.О., за якісно проведену операцію. Всім раджу звертатися до цього Медичного Центру за допомогою не вагаючись. Щодо ціни на операцію, заявляю, що ураховуючи ціну за операцію дорогу сюди та назад додому, в результаті виходить в 2 рази дешевше, ніж ця процелура у нашому регіоні... Ще раз від чистого сердця щиро дякую всім лікарям та медсестрам за допомогу та співчуття...
Наталія 2017-11-08 11:08:00
Щиро та безмежно дякую колективу МЦ "Боголюби" а особливо Щепко Євгенії Володимирівні за те що допомогли нам стати батьками!!!!
Our partners
Вверх