ua ru en
License :АГ №570604 Ministry of Health from 11.04.2011.
Lutsk district, Tarasovo village, 1b Lisova St. – Bogoliuby village (10 km from Lutsk city)
Patient admission schedule: Monday – Friday: from 9.00 till 19.00
The new clinic building is located outside the Volyn Regional Hospital building, next to the forest. The final stop of the city bus is No. 31, 47. You can reach us from the bus stop hotel 'Ukraine' opposite TSUM (department store -Central Universal Fashionable). If you are traveling by personal transport, the address for the navigator: Lutsk district, Tarasovo village, 1 b Lisova St.
Get directions
Home page Feedback on Bogoliuby MC

Feedback on Bogoliuby MC

Олена 2019-08-12 16:35:00
До відгуку Анни: Як шкода жінку, яка дарма згаяла час і втратила здоров’я, сподіваючись на допомогу згаданого лікаря. ЯК адміністратор дозволяє собі писати "вибачте йому цю важку і дорогу помилку", "Це буде для нього наука бути ретельнішим і уважнішим"???!!! Ви серйозно? Таке вибачається??? Вона ж не до інтерна прийшла, а до т.званого професіонала! Хай поставить на місце бідної жінки свою дружину, дочку чи матір, хотів би він їм такого?Особисто моє враження про цю лікарню: так, чисто, по-європейськи, а на узі бардак, лікар поверхнево пробіг очима мої аналізи, запропонувавши шляхи вирішення проблеми, які мені не підходять. Завтра їду в Львів. Як з’ясувалося, є інші шляхи лікування, про які лікар чомусь не згадав. Консультуйтеся в кількох лікарів. Як виявляється, Боголюби не панацея
Administrator 2019-08-12 18:55:52
Ми спілкувались з Вадимом Валентиновичем стосовно цього відгуку, цитую його відповідь: я не міг пропустити гінекології, там не могло бути гінекологічної патології, можливо був післяапендикулярний абсцес, і навіть, якщо там була кіста та гідросальпінгс, то це аж ніяк не привід видаляти матку та 2 яйники, тому я не вірю, що таке могло бути, шкода, що у інших медичних закладах, так як у нашому не віддають на роки відеозапис операції. Це дослівно його усна відповідь на цей відгук, але сперечатись з пацієнткою в інтернеті і щось доводити, коли нема відеопідтвердження нереально, тому ми вирішили за доцільне вибачитись і не сперечатись. А те, що дійсно часто варто взнати думку кількох спеціалістів це правда, лікарі також люди і мають різні рівні кваліфікації, тому можуть помилятись.
Жанна 2019-08-12 01:06:00
Ірина Юріївна, хоча молода, але вже можна зауважити, що це уважний, розумний, відповідальний спеціаліст в своїй сфері. Я потрапила до неї перед операцією, потрібно було здати певні аналізи. Хочу зауважити, що на консультацію до неї може потрапити по запису швидко, не так як до інших гінекологів лікарні, але в її професійності, я не сумніваюсь. Хочу рекомендувати її. Досвід роботи 3 роки це теж є досвід. Хочу згадати і її медсестру - приємну, обізнану в своїй справі. Я думаю, що для молодих дівчат, це буде той гінеколог, якого варто обрати для щорічних оглядів.
Таня 2019-08-10 23:13:00
Доброго дня. Моїй доньці вже 14 років, а в неї ще нема місячних, хоча болі внизу живота вже протягом року і грудні залози розвиваються. Що робити?
Administrator 2019-08-12 18:53:40
Доброго дня. Місячні можуть самостійно розпочатись до 15 років, це варіант норми, якщо в 15 років не розпочнуться, варто звернутись на обстеження гормонів, УЗД матки та яйників.
Катя 2019-08-10 22:33:00
Були в Вадима Валентиновича на операції минулого року в вересні з ендометріозом, потім були таблетки на пів року, потім сказав вагітніти, ось ми і завагітніли. Дві такі довгооооочікувані полоски.
Олександра 2019-08-09 14:42:00
Дякуємо за донечку!!! Нема більшого щастя а ніж посмішка дитини!!!! ВИ ЛІКАРІ ПРОФЕСІОНАЛИ!!!! Ви заробляєте хорошу карму, допомагаючи з‘явитись новому життю!!!
Вікторія 2019-08-09 14:12:00
Хочу подякувати всьому персоналу лікарні, який був причетний до моєї операції та постопераційного періоду та особисто Олександру Васильовичу Матвіюку за чудово зроблену абдомінопластику. Операція була об’ємна, проте все пройшло легко ( принаймні для мене:). Постопераційний період, завдяки турботі всього персоналу, проходив легко, за мною доглядали, ніби рідні люди :)Потрапивши сюди я була приємно здивована, що в Луцьку може бути заклад такого рівня. Великий плюс, що на операцію все, що тобі потрібно взяти - це попередньо здані аналізи та себе. Всім іншим забезпечує медичний центр, включно з халатом та капцями. Розрахунок проходить після операції, все чітко і прозоро. Проплата може відбуватись карткою, що для мене особисто також плюс. Коротше кажучи мінусів я не знайшла. В порівнянні з іншими клініками, особливо державними даний центр однозначно на 100кроків попереду.Бажаю всім вдалих операцій та адекватних пацієнтів
Анна 2019-08-09 12:16:00
Була на прийомі вперше, вагалась чи їхати( бо для мене це майже 100 км, я з Червонограду), але дуже рада, що наважилась. Все на високому рівні, всі усміхнені, чисто стильно, все є нічого непотрібно додатково купувати на огляд і лікар дуже уважна.
Світлана 2019-08-08 17:10:00
Дякуємо за синочка!!! Нам вже місяць) Це був довгий шлях, дякуємо за безцінну допомогу Вадиму Валентиновичу і всім працівникам лікарні!!!
Анна 2019-08-07 12:33:00
Я була на прийомі у цього лікаря з гострою біллю внизу живота. Було зроблено мрт, узд, аналізи. У висновку писали: лівобічний гідросальпінг та кіста лівого яйника. Вадим Валентинович сказав, що я здорова жінка, щоб спала частіше статево з чоловіком і лікувала спину!!! Через два тижні мене терміново прооперували в іншій лікарні. В здорової жінки нажаль видалили МАТКУ, ДВІ МАТОЧНІ ТРУБИ І КІСТУ ЛІВОГО ЯЙНИКА. Про яку кваліфікацію можна говорити, якщо мені лікували спину. Я досі дуже агресивно налаштована, так як було втрачено багато часу і наслідки цього недбальства є досі.
Administrator 2019-08-07 17:41:14
Доброго дня. Дуже сумно читати Ваш допис. Вадим Валентинович допустив важку помилку. Виправдання данному випадку нема, припуcкаємо, що він був надто завантажений і не проаналізував адекватно результати Ваших обстежень вчасно. Якщо можете, то вибачте йому цю важку і дорогу помилку. Це буде для нього наука бути ретельнішим і уважнішим. Єдине, що можемо сказати на його захист, що є лікарі, котрі заради заробітку оперують там, де такої необхідності нема, просто заради заробітку, він такого ніколи не робить, і Ваш випадок є яскравим цьому підтвердженням.
Оля 2019-08-07 10:25:00
Була на прийомі у лікаря-гінеколога, поставили діагноз- поліпи, направили на гістероскопію, поїхала ще на остаточне обсиеження до Львова, як виявилося нічого немає.
Administrator 2019-08-07 17:40:17
Дякуємо за Ваш відгук. Іноді за поліп помилково приймають згустки крові в матці, або поверхневі поліпи самовидаляються з епітелієм під час менструації. Можливо з цим пов‘язаний помилковий діагноз. Важко сказати, що ще могло спонукнути лікаря призначити гістероскопію Вам, оскільки керівництво клініки дотримується принципової політики - жодних процентів з процедур чи обстежень лікарям. У наших спеціалістів нема ніякої мотивації робити зайві операції. Ще раз вдячні за Ваш відгук, будемо старатись працювати професійніше.
Our partners
Вверх