ua ru en
Лицензия :АГ №570604 МОЗ от 11.04.2011г.
Луцкий район, c.Тарасовое, ул. Лесная 1б - с.Боголюбы (10 км от г.Луцка)
График приема пациентов: Пн-Пт: с 9.00 до 19.00
Новое помещение клиники находится за корпусом Волынской областной больницы, рядом с лесом. Конечная остановка городского маршрутного такси №31,47. К нам можно доехать от остановки гостиница 'Украина' напротив ЦУМ. Если Вы едете личным транспортом, адрес для навигатора: Луцкий район, с. Тарасово, ул. Лесная 1б.
проложить маршрут
Главная Отзывы о МЦ Боголюбы

Отзывы о МЦ Боголюбы

Олена 2019-08-12 16:35:00
До відгуку Анни: Як шкода жінку, яка дарма згаяла час і втратила здоров’я, сподіваючись на допомогу згаданого лікаря. ЯК адміністратор дозволяє собі писати "вибачте йому цю важку і дорогу помилку", "Це буде для нього наука бути ретельнішим і уважнішим"???!!! Ви серйозно? Таке вибачається??? Вона ж не до інтерна прийшла, а до т.званого професіонала! Хай поставить на місце бідної жінки свою дружину, дочку чи матір, хотів би він їм такого?Особисто моє враження про цю лікарню: так, чисто, по-європейськи, а на узі бардак, лікар поверхнево пробіг очима мої аналізи, запропонувавши шляхи вирішення проблеми, які мені не підходять. Завтра їду в Львів. Як з’ясувалося, є інші шляхи лікування, про які лікар чомусь не згадав. Консультуйтеся в кількох лікарів. Як виявляється, Боголюби не панацея
Администратор 2019-08-12 18:55:52
Ми спілкувались з Вадимом Валентиновичем стосовно цього відгуку, цитую його відповідь: я не міг пропустити гінекології, там не могло бути гінекологічної патології, можливо був післяапендикулярний абсцес, і навіть, якщо там була кіста та гідросальпінгс, то це аж ніяк не привід видаляти матку та 2 яйники, тому я не вірю, що таке могло бути, шкода, що у інших медичних закладах, так як у нашому не віддають на роки відеозапис операції. Це дослівно його усна відповідь на цей відгук, але сперечатись з пацієнткою в інтернеті і щось доводити, коли нема відеопідтвердження нереально, тому ми вирішили за доцільне вибачитись і не сперечатись. А те, що дійсно часто варто взнати думку кількох спеціалістів це правда, лікарі також люди і мають різні рівні кваліфікації, тому можуть помилятись.
Жанна 2019-08-12 01:06:00
Ірина Юріївна, хоча молода, але вже можна зауважити, що це уважний, розумний, відповідальний спеціаліст в своїй сфері. Я потрапила до неї перед операцією, потрібно було здати певні аналізи. Хочу зауважити, що на консультацію до неї може потрапити по запису швидко, не так як до інших гінекологів лікарні, але в її професійності, я не сумніваюсь. Хочу рекомендувати її. Досвід роботи 3 роки це теж є досвід. Хочу згадати і її медсестру - приємну, обізнану в своїй справі. Я думаю, що для молодих дівчат, це буде той гінеколог, якого варто обрати для щорічних оглядів.
Таня 2019-08-10 23:13:00
Доброго дня. Моїй доньці вже 14 років, а в неї ще нема місячних, хоча болі внизу живота вже протягом року і грудні залози розвиваються. Що робити?
Администратор 2019-08-12 18:53:40
Доброго дня. Місячні можуть самостійно розпочатись до 15 років, це варіант норми, якщо в 15 років не розпочнуться, варто звернутись на обстеження гормонів, УЗД матки та яйників.
Катя 2019-08-10 22:33:00
Були в Вадима Валентиновича на операції минулого року в вересні з ендометріозом, потім були таблетки на пів року, потім сказав вагітніти, ось ми і завагітніли. Дві такі довгооооочікувані полоски.
Олександра 2019-08-09 14:42:00
Дякуємо за донечку!!! Нема більшого щастя а ніж посмішка дитини!!!! ВИ ЛІКАРІ ПРОФЕСІОНАЛИ!!!! Ви заробляєте хорошу карму, допомагаючи з‘явитись новому життю!!!
Вікторія 2019-08-09 14:12:00
Хочу подякувати всьому персоналу лікарні, який був причетний до моєї операції та постопераційного періоду та особисто Олександру Васильовичу Матвіюку за чудово зроблену абдомінопластику. Операція була об’ємна, проте все пройшло легко ( принаймні для мене:). Постопераційний період, завдяки турботі всього персоналу, проходив легко, за мною доглядали, ніби рідні люди :)Потрапивши сюди я була приємно здивована, що в Луцьку може бути заклад такого рівня. Великий плюс, що на операцію все, що тобі потрібно взяти - це попередньо здані аналізи та себе. Всім іншим забезпечує медичний центр, включно з халатом та капцями. Розрахунок проходить після операції, все чітко і прозоро. Проплата може відбуватись карткою, що для мене особисто також плюс. Коротше кажучи мінусів я не знайшла. В порівнянні з іншими клініками, особливо державними даний центр однозначно на 100кроків попереду.Бажаю всім вдалих операцій та адекватних пацієнтів
Анна 2019-08-09 12:16:00
Була на прийомі вперше, вагалась чи їхати( бо для мене це майже 100 км, я з Червонограду), але дуже рада, що наважилась. Все на високому рівні, всі усміхнені, чисто стильно, все є нічого непотрібно додатково купувати на огляд і лікар дуже уважна.
Світлана 2019-08-08 17:10:00
Дякуємо за синочка!!! Нам вже місяць) Це був довгий шлях, дякуємо за безцінну допомогу Вадиму Валентиновичу і всім працівникам лікарні!!!
Анна 2019-08-07 12:33:00
Я була на прийомі у цього лікаря з гострою біллю внизу живота. Було зроблено мрт, узд, аналізи. У висновку писали: лівобічний гідросальпінг та кіста лівого яйника. Вадим Валентинович сказав, що я здорова жінка, щоб спала частіше статево з чоловіком і лікувала спину!!! Через два тижні мене терміново прооперували в іншій лікарні. В здорової жінки нажаль видалили МАТКУ, ДВІ МАТОЧНІ ТРУБИ І КІСТУ ЛІВОГО ЯЙНИКА. Про яку кваліфікацію можна говорити, якщо мені лікували спину. Я досі дуже агресивно налаштована, так як було втрачено багато часу і наслідки цього недбальства є досі.
Администратор 2019-08-07 17:41:14
Доброго дня. Дуже сумно читати Ваш допис. Вадим Валентинович допустив важку помилку. Виправдання данному випадку нема, припуcкаємо, що він був надто завантажений і не проаналізував адекватно результати Ваших обстежень вчасно. Якщо можете, то вибачте йому цю важку і дорогу помилку. Це буде для нього наука бути ретельнішим і уважнішим. Єдине, що можемо сказати на його захист, що є лікарі, котрі заради заробітку оперують там, де такої необхідності нема, просто заради заробітку, він такого ніколи не робить, і Ваш випадок є яскравим цьому підтвердженням.
Оля 2019-08-07 10:25:00
Була на прийомі у лікаря-гінеколога, поставили діагноз- поліпи, направили на гістероскопію, поїхала ще на остаточне обсиеження до Львова, як виявилося нічого немає.
Администратор 2019-08-07 17:40:17
Дякуємо за Ваш відгук. Іноді за поліп помилково приймають згустки крові в матці, або поверхневі поліпи самовидаляються з епітелієм під час менструації. Можливо з цим пов‘язаний помилковий діагноз. Важко сказати, що ще могло спонукнути лікаря призначити гістероскопію Вам, оскільки керівництво клініки дотримується принципової політики - жодних процентів з процедур чи обстежень лікарям. У наших спеціалістів нема ніякої мотивації робити зайві операції. Ще раз вдячні за Ваш відгук, будемо старатись працювати професійніше.
Наши партнеры
Вверх