ua ru en
Лицензия :АГ №570604 МОЗ от 11.04.2011г.
Луцкий район, c.Тарасовое, ул. Лесная 1б - с.Боголюбы (10 км от г.Луцка)
График приема пациентов: Пн-Пт: с 9.00 до 19.00
Новое помещение клиники находится за корпусом Волынской областной больницы, рядом с лесом. Конечная остановка городского маршрутного такси №31,47. К нам можно доехать от остановки гостиница 'Украина' напротив ЦУМ. Если Вы едете личным транспортом, адрес для навигатора: Луцкий район, с. Тарасово, ул. Лесная 1б.
проложить маршрут
Главная Отзывы о МЦ Боголюбы

Отзывы о МЦ Боголюбы

виктория 2020-09-12 17:41:00
Відгук для тих хто вагається чи звертатись в дану клініку по безпліддю, однозначно так!Завдяки правильному підбору лікування Марищук Орести Володимирівни, я тримаю на руках довгоочікуваного синочка, позаду 5 років безрезультатного лікування та консультацій різних лікарів Рівного, та саме Ореста Володимирівна нам допомогла для досягнення нашої мрії, ми набрались терпіння пройшли успішну лапороскопію від Вадима Валентиновича, назначене лікування, інсимінацію та отримали результат!Ваші вдячні пацієнти Савчуки, дякуємо за сина)
Наталія 2020-09-08 22:38:00
Хочу висловити слова безмежної вдячності всьому колективу МЦ ,,Боголюби,, та їхньому керівнику і супер професіоналу Вадиму Петровському! Сподобалось все, починаючи від консультативного прийому, діагностичних процедур і закінчуючи оперативним втручанням!!! Все чітко і зрозуміло ! Всі лікарі майстри своєї справи- висококваліфіковані професіонали. Робота середнього та молодшого мед персоналу ідеальна- комфорт пацієнта перш за все!!!Щиро дякую за Вашу сумлінну працю) Не ходіть по інших клініках у пошуках ефективного і результативного лікування! Обирайте МЦ,, Боголюби,,!!!
Ольга 2020-09-06 18:22:00
Боголюби - це місце, в якому можна отримати послуги на дуже високому рівні. Мені дуже сподобалось уважне та турботливе відношення працівників мед. закладу. Також, що в палаті стаціонару все продумано є кнопка виклику мед.працівника, особистий туалет, зручні ліжка та нова постіль, телевізор та усі необхідні засоби особистої гігієни. Тут, я відчула ставлення до себе, як до людини. Ось так і повинно бути усюди. Лікарі з почуттям гумору та в гарному настрої. Сподіваюсь лікування дасть очікуванні результати у найближчому майбутньому. Велике вам дякую!
Андрій 2020-08-31 18:18:00
ваш лікар уролог Шпілька.В.М не скажу що він поганий чоловік чи хотів обібрати.але в мене була пробема інтимного характеру,він же хотів мене переконати в тому що взагалі не може знати, на вирішиння проблеми знизавши плечима і виписавши мені якісь ліки я хотів щоб він обгрунтував для чого при моїх відмінних аналізах я нічого не почув,хоча на першій консультації він сказав що наша задача найти причину,причини не знайшли шукатиму кращого фахівця
Администратор 2020-09-02 16:41:56
Дякуємо за Ваш відгук, Андрію. На жаль, не завжди можна чітко ідентифікувати причину захворювання, і, якщо, Василь Миколайович призначив Вам ліки, то краще їх прийняти, оскільки він дійсно досвідченний лікар, лікування може Вам суттєво допомогти. А невміння детально все роз'яснити - це проблема багатьох оперуючих лікарів, на жаль, вони не багатослівні.
Ковтуненко Светлана 2020-08-29 22:09:00
07082020 была про оперирована в клинике "Боголюбы" .Атмосфера в клинике приятная. Весь персонал доброжелателен. В короткие сроки смогла пройти все недостающие манипуляции .В палатах сделано все для удобства в послеоперационный период. При выписке выдается лист рекомендаций и пакет препаратов,который необходим в первые дни. Вадим Валентинович огромная Вам благодарность за все!!!!!!!! Мед центр "Боголюбы" рекомендую !!!!!!!
Синьовська Наталія 2020-08-27 20:02:00
Чи можна у вас вилікувати гемарой
Администратор 2020-08-28 18:45:44
Ні, Наталіє. У штаті центру немає проктолога.
Юлія 2020-08-26 17:32:00
Доброго дня! Хотіла би мільйон разів подякувати персоналу МЦ Боголюби, а особливо його директору та головному лікарю Вадиму Валентиновичу за яскравий приклад того, що і в нас на Україні можливе існування медичного закладу ТАКОГО ВИСОКОГО РІВНЯ. Моє перебування в клініці, було схоже на короткий відпочинок в санаторії. Адже навколо мене всі ці дні були люди, які посміхалися, які з повагою і турботою відносилися до кожного відвідувача, до кожного пацієнта. На жаль, так виходить у житті, що найчастіше в лікарню ми йдемо з проблемами, і не рідко серйозними. Багато хто до останнього моменту "відтягує" такі візити - просто ми боїмося почути невтішні для себе слова, побачити невдоволеного чимось лікаря, медсестру, відчути на собі руки лікаря, які пробачте "виросли не з того місця"...АЛЕ, ті дні, що я була у цьому закладі зламали всі стереотипи. Українці, почуйте і повірте, Є медичний центр, в якому тобі посміхаються, в якому про тебе турбуються, в якому до тебе ставляться як до людини, що потребує психологічної підтримки і медичної допомоги. І що найголовніше - ви ВСЕ це отримаєте на найвищому рівні. Вадим Валентинович, я бажаю Вам і вашому колективу всього самого-самого найкращого. Ви підібрали таку команду висококваліфікованих фахівців, Ви створили таку дружню атмосферу, Ви наповнили центр тим позитивом, що допомагає кожному з нас одужати. Ви перенесли частинку європейського рівня медицини (якого всі так бажають) в Україну. Але Ваш медичний центр ще кращий, адже він на рідній землі, поряд з рідними людьми і рідною мовою. Дуже хотілось би, щоб кожний медичний заклад України прагнув досягнути того рівня, тієї кваліфікації персоналу, що є у Вашому центрі. Уклін ВАМ до самої землі! Дякую ВАМ УСІМ!!! Бережіть себе і нехай доля кожного з вас буде щедрою на успіх, радість і процвітання!!!!
Наталія 2020-08-24 15:39:00
Доброго дня. Підкажіть будь ласка вартість внутрішньоматкової інсемінації з медикаментами.Дякую!
Администратор 2020-08-24 17:43:38
Внутрішньоматкова інсемінація спермою чоловіка (підготовка сперми для внутрішньоматкової інсемінації, процедура ВМІ) - 4075 грн. Вартість медикаментів залежить від оваріального резерву жінки.
Ліна 2020-08-23 13:36:00
Доброго дня. Хотіла б стати донором яйцеклітини . Скажіть будь ласка чи надається за донорство грошова винагорода?
Администратор 2020-08-25 17:07:05
Так, Ліно, за участь в програмах донації яйцеклітин надається грошова винагорода у розмірі 8000 грн.
Ігор 2020-08-21 05:16:00
Добрий ранок!Підкажіть будьласка чи можна приймати есциталопрам в поєднанні з мілдронатом?Дякую.
Администратор 2020-08-21 17:17:48
Ігоре, онлайн ми не надаємо рекомендацій відносно прийому препаратів.
Наши партнеры
Вверх