x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7081 пользователей
Мар'яна2020-01-24
Добрий День .на якому тижні можна побачити стать дитини ....буду вдячна за відповідь.
Стать плода можна визначити на 18 - 22 тижні вагітності.
Была для Вас полезной эта информация?
Вікторія2020-01-24
Скажіть будь ласка мені сказали, шо у мене кіста рождьона... чи можу я завагітніти?? Чи це безплодія? І ще у мене 3 місяці немає миструаціїї. Шо це може бути?
Вікторіє, у Вашому випадку необхідна очна консультація гінеколога, оскільки онлайн ми не можемо діагностувати проблему. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Ігор2020-01-24
В мене на статевому органі під шкірою набирається якась рідина,що мені робити?
Ігоре, зверніться на очну консультацію до уролога-андролога для діагностики. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Інна2020-01-23
Доброго дня!дитині 5роки у нього пахова грижа !і він дуже активний хлопець після операцііі незнати як себе поведе!?можна робити лапароскопію чи краще різати?!
Інно, у центрі немає педіатричного напрямку. У нас оперують лише дорослих пацієнтів.
Была для Вас полезной эта информация?
Добрий день. скажіть будь ласка для лапароскопії фіброматозних вузлів, які треба здати аналізи додатково(окрім тих які відмітив лікар на прийомі-мазки(флора та цитологія), флюографітя, екг та панель-біохімія) Я з іншого міста
Ольго, Ви можете взяти із собою усі аналізи, які маєте. Після індивідуальної консультації, з огляду на Ваш анамнез наш фахівець може призначити додаткові діагностичні тести, які здаються тут на місці. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Оксана2020-01-23
Доброго дня! Яка вартість операції по видаленню матки з придатками?
Лапароскопічна екстирпація матки (все включено, окрім анестезії) коштує від 17 663 грн., залежно від категорії складності.
Была для Вас полезной эта информация?
Оля2020-01-23
Доброго дня. Аналізи показали ектопію ш м. До кого з Ваших лікарів можна звернутися? Які варіанти лікування?
Ольго, Ви можете звернутися до будь-кого із спеціалістів центру. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті. Терапевтичну стратегію визначатиме лікар після огляду та ознайомлення із результатами діагностичних тестів.
Была для Вас полезной эта информация?
Яна2020-01-22
Доброго дня. Підкажіть будь ласка, чи всі форми безпліддя у чоловіків та жінок виліковні? І яка вартість повного обстеження жінки та чоловіка на безпліддя? Вже більше 4 місяців не можемо зачати дитинку
Ні, Яно, не всі форми безпліддя виліковні. Пара вважається безплідною, якщо жінка не вагітніє протягом року відкритого статевого життя. Орієновна вартість обстежень від 1500 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Галина2020-01-22
Добрий день. Яка ціна діагностичної лапороскопії маткових труб.І які аналізи потрібно мати при собі дякую..
Галино, діагностична лапароскопія (все включено, окрім анестезії) коштує 11 663 грн. Необхідні аналізи призначає гінеколога після консультації, з огляду на Ваш анамнез. Запис на прийом та процедуру - за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Ольга2020-01-22
Чоловіку лікар прописав адаптол і біфрен, неуробекс. Він дуже стомлюється, нервує і має перевантаження в роботі, почав вночі кричати, сняться жахи, серед ночі проснутись може і не спати далі, м’язи на руках почали боліти, поясниця .. діагноз поставлений не пам’ятаю... а от призначення от такі... Чи добре зроблене призначення.
Ольго, ми не можемо судити про правильність призначень онлайн.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (501)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх