x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7072 пользователей
Ірина2019-08-19
Доброго дня робила у вас Гістороскопію вже пройшов місяць після того а от місячних ще не було.Скажіть будласка чи це нормально чи краще приїхати до вас??
Ірино, Вам краще приїхати до нас на консультацію до лікаря, який проводив втручання.
Была для Вас полезной эта информация?
Тетяна2019-08-19
Доброго дня! До якого лікаря потрібно записатись? Був викидень ! Хочемо прокунсультуватись коли можна вагітніти! І коли краще записатись на прийом?
Тетяно, Ви можете записатися до будь-кого із лікарів центру. Дату та годину прийому Вам слід узгодити із працівниками реєстратури, які здійснюють запис. Запис - за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Вікторія2019-08-19
Доброго дня!допоможуть будласка.Мені 28 років вагітностей не було, в 21 рік у мене діагностували фіброміому.до тепер я постійно лікуюсь і майже без толку. 6 місяців я приймала Есмію, фіброміому росла, потім сиділа по пів року на Гінестрілі (починаю його пити після 3 місяців прийому фіброміома зменшується на 3 см. наступні три місяці прийому або стоїть на місці або росте до первоначальних розмірів) мій гінеколог говорить що постійно такі таблетки пити не можна, але якщо я їх кидаю пухлина швидко росте і за 3 місяці може збільшитись на 3 см. Також я приймала Ендол-ф з тією надією що пухлина не буде прогресувати але не успішно.Робила різні аналізи щитовитки щоб виявити причину росту - щитовитки ідеальна!На даний момент розміри вузла 84×66×86 розміщення -стінці матки. Порадьте будласка яка може бути причина росту даного вузла,які аналізи слід зробити щоб виявити дану причину, як з ним боротись далі?лікарі говорять, що оперувати такий вузол не можливо,а виносити дитину малий процент.
Вікторіє, щоб визначити причини проблеми, Вам слід звернутися на очну консультацію до спеціалістів центру, пройти огляд та відповідні діагностичні обстеження, які призначить лікар, спираючись на дані Вашого анамнезу. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Вікторія2019-08-19
Доброго вечора! Чи є великі ризики якщо робити аборт на 11-му тижні вагітності? І як можуть бути наслідки? Перша вагітність. Була кіста яєчника але лікували медикаментозно. І яка вартість аборту?
Так, Валентино, існують значні ризики аборту. Це майже завжди тяжкий емоційний стрес, який веде до психологічних та фізіологічних порушень в роботі жіночого організму. Щодо можливих наслідків слід зазначити: 1. Поранення: маткова мускулатура може легко поранитися хірургічними інструментами. 2. Сильні кровотечі. 3. Ускладнення наркозу. Може порушуватися ритм серця, дихання, функції печінки. Небезпечне ускладнення – анафілактичний шок. 4. Гострі запальні процеси.: метроендометрит; сальпінгіт; перитоніт; параметрит. Можливе зараження крові (сепсис). 5. Тромбози, (через потрапляння кров’яних згустків в вров’яне русло, утворюються тромби у венах, найчастіше у венах ніг). 6. Хронічні запальні захворювання. Якщо інфекцію, занесену при аборті вчасно не розпізнати, то це призводить до хронічного запалення придатків матки. В майбутньому це створює ризик позаматкової вагітності. 7. Безпліддя. 35% жінок, які перенесли аборт, особливо перший, страждають на штучне безпліддя, в основі якого повна непрохідність маткових труб. 8. Спонтанні аборти. Через травмування шийки матки може виникати істміоцервікальна недостатність, що і є причиною викиднів та передчасних пологів в майбутньому. 9. Порушення місячного циклу. Болючі та сильні менструальні кровотечі – результат постабортних рубцевих змін в слизовій матки. Абортів у МЦ "Боголюби" не роблять.
Была для Вас полезной эта информация?
Ілона2019-08-18
Доброго дня!Скажіть будь ласка мені поставили діагноз гіперандрогенія але не можуть визначити чого саме наднирників чи яєчників, здала аналізи на тестостерон та на андростендіон, тестостерон в нормі а андростендіон в 2 рази перевищує норму, що мені робити?
Ілоно, зверніться на очну консультацію до гінеколога із результатами Ваших діагностичних тестів. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Света2019-08-18
Добрий день. У меня болит живот внизу с правой стороны, тянет спина, болит грудь, ещё болела даже до овуляции... И тошнота есть но не доходит до рвоты, и ещё частое мочеиспускания Запахов разных не чувствую,от еди не тошнит . Скажите пожалуйста что ето может быть?
Світлано, Вам слід звернутися на очну консультацію до сімейного лікаря для діагностити проблеми. У нас в штаті центру такого спеціаліста немає.
Была для Вас полезной эта информация?
Христина2019-08-18
Доброго вечора. Допоможіть будь ласка бо переживаю дуже. Я не досвідчена в тому і вже різні думки лізуть. У мене затримка місячних на даний момент сьогодні вже 2 день. Але статевого акту у мене не було. Я ще дівчинка. Були пестощі без одягу але на полов. органах сперми не було. Чому тоді їх немає?
Христино, якщо не було статевого акту, то Ви вагітною не можете бути. Одними із причин затримки може бути стрес, зміна клімату тощо. Для діагностики проблеми, Ви можете звернутися на очну консультацію до спеціалістів центру.
Была для Вас полезной эта информация?
Татьяна2019-08-18
Добрый день. Подскажите, что делать . Нет овуляции, 4 месяца пила летромара,не помогло. У мужа 11%активных сперматозоидов. Думаем об эко Это единственный выход? Какая стоимость у вас?
Тетяно, Вам із чоловіком варто прийти на очну консультацію до репродуктолога центру, щоб визначитися із подальшими діями відносно планування вагітності. Візьміть із собою результат обстежень. Орієнтовна вартість ШЗ - 50000 грн. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Маша2019-08-17
В січні 2019 мені видалили поліп матки методом чистки( всліпу), узд показало, що поліпа немає, що його забрали. В серпні я пішла на узд і знову є поліп. Яким методом порадите його видалити?Чому він знову появився і коли можна вагітніти після повторного видалення поліпа?
Маріє, метод видалення обирає оперуючий хірург після огляду. Вам слід звернутися на очну консультацію до лікаря, для вияснення прицин рецидиву. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Вікторія2019-08-16
Доброго дня, підкажіть будь ласка у вас в клініці роблять ринопластику носа ? Скільки це коштує???
Вікторіє, хірургічну ринопластику у нас не роблять. Виконується лише безопераційна корекція носа філерами. Вартість 5400 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (377)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх