x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7100 пользователей
Марія2020-04-06
Доброго дня. Дисбіоз , який не можу вилікувати більше 10 років. Чи є профільні лікарі, які могли б допомогти?
Ні, Маріє, таких лікарів у штаті центру немає.
Была для Вас полезной эта информация?
Світлана2020-04-06
Доброго дня.Ви призначили пити препарат фемостон2/10 на 6 місяців але з узд контролем через три місяці.діазноз полікізтоз яйників і матка малих розмірів..Не було місячних.Чи обов'язково їхати на узд?П'ю третій місяць,місячні були 2 рази.Чи може бути зменшена доза гормону.Мені 19 років
Світлано, онлайн ми не корегуємо дозу препарату. Якщо лікуючий лікар Вам призначив УЗД контроль, то Вам слід його зробити в рекомендовані строки.
Была для Вас полезной эта информация?
Юлия2020-04-06
Здравствуйте. 4 дня подряд странное состояние. То все хорошо, здорова, активна, то резко поднимается температура до 37, 5-37,7 и слабость. Кашля нет, затруднений с дыханием тоже.
Юліє, з цього приводу зв'яжіться із своїм сімейним лікарем. У штаті центру немає таких спеціалістів.
Была для Вас полезной эта информация?
Ліна2020-04-05
Добрий день! Місяць тому я захворіла, як тоді думала, грипом, але симптоми були трохи нетипові для грипу. Ввечері різко почалося пиршіння в горлі й сухий сильний кашель. Цілу ніч було дуже холодно, піднімалась температура. Вранці температура була вже 36,6. Ломота в тілі, головний біль, втрата нюху, біль у горлі, кашель і слабкість були протягом десяти днів. Температуру вимірювала ввечері протягом перших 6 днів і вона була щодня трохи вищою, але не перевищувала позначку 37,5. За десять днів всі симптоми пропали і я виздоровіла. Під час хвороби я не зверталася до лікаря, не приймала ніяких препаратів і не виходила з квартири(живу сама). Симтоми проявилися через 40 днів після повернення з Китаю. Хочу зробити тест на виявлення антитіл до коронавірусу в крові після закінчення карантину. Підкажіть, куди звернутися, аби мати можливість зробити такий тест. Дякую!
Ліно, з цього приводу Вам слід зателефонувати до свого сімейного лікаря. Спеціалістів такого профілю у штаті центру немає.
Была для Вас полезной эта информация?
Оксана2020-04-05
Якщо затримка 4тижні,а тест показу другу полосу дуже бліду, може бути вагітність?
Так, може. Про всяк випадок зробіть ще один тест.
Была для Вас полезной эта информация?
Roksolana2020-04-05
Як вилікувати в домашніх умовах вагінальний свербіж ?
Роксолано, онлайн ми не діагностуємо та не надаємо терапевтичних рекомендацій. Вам слід звернутися на огляд до гінеколога, щоб вияснити причину проблеми, здати мазки.
Была для Вас полезной эта информация?
Уляна2020-04-05
Доброго дня, Підскажіть, будь ласка, у мене з хлопцем був оральних секс, він не кінчив, але в нього було багато партнером, чи можна при цьому заразитися венеричними захворюваннями? Віл/снід? Здавала аналіз на віл, він негативний, треба ще повторити через 6 місяців? Дякую
Так, Уляно, за таких умов заразитися венеричними захврюваннями можна, і аналіз можете перездати через 6 місяців.
Была для Вас полезной эта информация?
МИКОЛА ИВАНОВИЧ2020-04-05
Якi приймати лiки вiд високого тиску при тому що у мене турбують нирки
Миколо Івановичу, з цього приводу Вам слід звернутися до сімейного лікаря. Такого спеціаліста в штаті центру немає.
Была для Вас полезной эта информация?
Наталія2020-04-05
Скажіть, будь ласка, чим є наступні симптоми: починає пекти горло, потім вуха, далі печія по верхній кромці лоба під волоссям, передається в руки, а потім в груди. Це все відбувається протягом хвилини. Але такі напади тривають весь день?
Наталіє, з цього приводу Вам варто звернутися до сімейного лікаря. Такого спеціаліста в штаті центу немає.
Была для Вас полезной эта информация?
Олександра2020-04-05
Сиділа на хлопцеві, терлися один до одного ст. органами, але при цьому були двоє в штанах.... в цей момент коли це було в мене була овуляція.. ст. контакту не було... тільки так... чи можу бути вагітна чи ні?
Олександро, якщо не було статевого контакту, то вагітність неможлива. У цьому випадку наявність, чи відсутність овуляції ролі не грає, оскільки, судячи із Вашого тексту, Ви та Ваш партнер були одягнені.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (564)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх