ua ru en
Лицензия :АГ №570604 МОЗ от 11.04.2011г.
Луцкий район, c.Тарасовое, ул. Лесная 1б - с.Боголюбы (10 км от г.Луцка)
График приема пациентов: Пн-Пт: с 9.00 до 19.00
Новое помещение клиники находится за корпусом Волынской областной больницы, рядом с лесом. Конечная остановка городского маршрутного такси №31,47. К нам можно доехать от остановки гостиница 'Украина' напротив ЦУМ. Если Вы едете личным транспортом, адрес для навигатора: Луцкий район, с. Тарасово, ул. Лесная 1б.
проложить маршрут
Главная Задать вопрос

Задать вопрос

Информация была полезной для: 7201 пользователей
Марія2021-03-03
Доброго дня! Хотіла б у Вас спитати. Зустрічаюсь з хлопцем 8 місяців. Нормальне статеве життя. Але зараз щось пішло не так. При вході всередину у мене сильні болі всередині. І нічого не виходить в нас. Що це може бути?
Маріє, для вияснення причин Вашої проблеми, слід пройти огляд гінеколога, здати мазки та зробити УЗД органів малого тазу. Запис на прийом до спеціалістів центу - за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Богдана2021-03-02
Доброго дня. Чи проводиться у Вас медикаментозне переривання вагітності? Які терміни і ціна?
Ні, Богдано, у центрі не роблять абортів.
Была для Вас полезной эта информация?
Яніна2021-03-02
Доброго вечора, яка вартість гінекологічного огляду у вас?
Огляд лікаря акушер-гінеколога (в ціну включено вартість одноразового гінекологічного набору) коштує 130 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Віктор2021-03-02
Доброго вечора, прошу дуже вашої допомоги. Ситуація наступна. Скажімо так після довготривалого статевого акту з повноцінним проникнення партнера у дівчини приблизно після 1-1,5 год почалась сильна кровотеча та на протязі дня біль нижче пояса та повторна кровотеча, хоча до місячних ще 6 днів, раніше такого не було. Скажіть будь ласка що може бути причиною кровотечі? І що робити після такої ситуації?
Вікторе, онлайн ми не можемо діагностувати причину проблеми. Партнерці слід пройти огляд гінеколога, зробити УЗД органів малого тазу та здати призначені діагностичні тести. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Світлана2021-03-02
Доброго дня. Після двох операцій на яйниках час від часу з'являється сильний наростаючий біль у низу живота. Порадили звернутися до Вас. Рідозра на спайки. Скажіть будь ласка скільки коштує процедура діагностична лапароскопія (спайки) ??????? І якою процедурою визначити чи є ті спайки чи нема????
Cвытлано, з приводу проблеми Вам слід спочатку звернутся на очну консультацію до гінеколога. Виходячи із даних огляду та Вашого анамнезу, лікар призначить, при необхідності, відповідні діагностичні обстеження. Діагностична лапароскопія (все включено*, окрім анестезії) коштує 15 828 грн. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Наталія2021-03-01
Добрий день. Чи можна проводити гістероскопію на 5 день і чи на 10? Коил краще, якщо 6-9 дні - вихідні у клініці?
Наталіє, найкраще провести маніпуляцію з 5 по 9 день місячного циклу.
Была для Вас полезной эта информация?
Ірина2021-02-27
Доброго вечора Видаляєте купероз на обличчі?ціна?
Так, Ірино. Вартість залежить від об'єму втручання. Наприклад, лазерне видалення судинної "зірочки" - 200 грн. Лазерне видалення судин ніс+щоки 1 400 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Ігор2021-02-26
Як правильно вилікувати повторне утворення папілом на шийці матки. Рік тому видалили хірургічним втручанням і маємо повторну появу папілом. Підскажіть як із цим боротись?
Ігоре, з приводу проблеми слід звернутися на індивідуальну консультацію до гінеколога. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Наталія2021-02-26
Доброго дня,яка ціна операції,видалення тератоми 2шт?
Наталіє, вартість втручання становить 23000 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Людмила2021-02-25
Доброго дня. Хотіла б почути вашу думку, як хорошого спеціаліста на рахунок діагнозу і вирішення цієї проблеми. Мені 48 років, став нерегулярний місячний цикл, були кровомазання, болі внизу живота і піддуває живіт. Звернулась до лікарів сказали що треба робити вишкрібання. Хочу запитати чи правильний мені поставили діагноз і чи потрібно робити цю процедуру? Результати протоколу ультразвукового обстеження: Матка в антефлексіі. ПЗР тіла матки - 49 мм, довжина тіла матки-60 мм, ширина тіла матки-45мм, об’єм 69,4 мл. Ехоструктура міометрію неоднорідна. Зовнішній контур нерівний, за рахунок декількох інтрамурально-субсерозних вузлових структур,неоднорідно підвищеної ехощільності. По передній стінці матки, на рівні нижньої третини тіла, найбільша вузлова структура18-19 мм, з доводі чіткими зовнішніми контурами. При проведенні КДК в режимі» Ангіо» в ділянці вузла реєструється, переважно периферичний кровоплин. Загальна васкуляризація тканин міометрію - підвищена. Переметрій потовщений М-ехо гетерогенне, товщиною 12-13мм. Зовнішній контур фестончастий. Відмічається парабазальна вакуолізація ендометрію. Шийка матки довжиною 35мм. Цервількальний канал- рівний. Ендоцервікс 4-5 мм. В цервількальному каналі віалізуються дрібні кісти ендоцервіксу. В ділянці зовнішнього вічка віалізуються кісти наботових залоз, з найбільшим діаметром в задній губі 9-10 мм. Правий яєчник розміщений високо, біля кута матки. Капсула яєчника фрагментарно потовщена, за рахунок периоваріальних нашарувань. В верхньому полюсі персистує фолікул 14-15 мм. Загальні розміри правого яєчника 32-16-22 мм, об’єм - 6,3 мл. Лівий яєчник розміщений пристінково. Капсула яєчника фрагментально потовщена.Фолікулярна структура паренхіми атрофічна. Домінантні фолікули - відсутні. Загальні розміри лівого яєчника: 30-13-20 мм, об’єм-4,1 мл. В дугласовому просторі вільна рідина- відсутня. Ехографічна картина характерна для: Вузлова форма генітального ендометріозу. Персистенція фолікула правого яєчника. Преклімакс. Хочу почути ваші поради і методи лікування. А також скільки коштуватиме таке лікування у вас? Дуже дякую вам за відповідь, наперед. Дай вам Бог здоров’я міцного!
У Вашому випадку потрібно робити гістоскопію з резекцією і біопсією ендометрію, це майже те, що Вам запропонували, але більш сучасний метод. У нас така процедура коштує разом з наркозом та біопсією орієнтовно 7500 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (738)
 • Леся Хочу подякувати за високий професіоналізм лікарям МК"Боголюби". Першочергово - Петровському Вадиму Валентиновичу, а також лікарю Власюк Світлані Анатоліївній та анастезіологу Литвинюку Юрію Яковичу за...
 • Ольга Можна детальніше дізнатися про донорство яйце клітин?
 • Оксана Доброго вечора...скажіть будь ласка яка ціна наплазмафарез?
 • Олена Гринчук Доброго дня, хочу написати багато хорошого, але напишу коротко, щоб довго не читати. Там працюють помічники Бога. Дуже задоволена, робила операцію по видаленню міоми. Дуже велике дякую лікарям і медпе...
 • Юлія Доброго дня. Хочеться написати свої враження про клініку. Довелося мені бути вашою пацієнткою. Спочатку моїм лікарем була Марищук Ореста Володимирівна, в якої я лікувалася 2.5 роки, за той час були по...
 • Лариса Добрий день. Скажіть будь ласка чи можна у вас здати аналіз на каріотип? Якщо так то яка вартість?
 • Ірина Нещодавно оперувалася в МЦ " Боголюби". Хочу висловити щиру вдячність всьому медичному персоналу за людяність і щирість, за теплі слова підтртмки.Особлива подяка хірургу Кушніру Святославу Володимиро...
 • Ірина Хочу подякувати Ройко Ірині за правильно підібране лікування.Завдяки їй у нас є синочок на якого ми чекали 6років.
 • Ирина Доброго дня , чи можливо пройти обстеження за один візит: маммолог,гениколог,ендокринолог
 • Лариса Добрий вечір. У листопаді 2018 року була пацієнткою вашого центру - екстирпація матки. Вдячна лікарям Петровському В.В., Власюк С.А., Литвинюк Ю.Я. за моє швидке одужання. Рекламую вашу лікарню, у н...
 • Олена Проходила лікування(оперативне втручання) в клініці Боголюби. Це клініка європейської якості. Всі професіонали!!! Щирі, привітні , до кожного пацієнта відносяться як до рідної людини. Щира подяка Петр...
 • Ірина Доброго вечора. Хочемо робити ЕКЗ. Маю фіброміому, в чоловіка погана спермограма. З чого почати? Яка вартість запліднення. Дякую за відповідь
 • Таня Щиро дякую усім медичним працівникам МЦ"Боголюби", а особливо керівнику закладу Петровському В.В., лікарю гінекологу Власюк Світлані, мед.сестрі не знаю імені, тільки знаю,що вона на першому поверсі ...
 • Тетяна Добрий день, скажіть будь ласка яка вартість встановлення ниток aptos?
 • Ірина Добрий вечір! Яка вартість повного обстеження у гінеколога? УЗД малого таза? УЗД щитовидки? УЗД молочних залоз?
 • Демедюк Олена Сергіївна Хочу записатись на прийом до гінеколога
 • Мар‘яна Доброго дня! Скільки вартує видалення навколонігтевої бородавки та прийом дерматолога. На жаль, не знайшла відгуків стосовно цієї процедури. Дякую)
 • Катерина Плануємо робити ЕКЗ. На який день місячного циклу доцільніше записатись?
 • Анна Я можу стати донором яйцеклітини якщо у мене є зайва вага? При рості 167см 94кг
 • Тетяна Окреме величезне спасибі всій операційній команді і низькій уклін Литвинюку Юрію Яковичу за відмінний наркоз, 4 години операції, я відійшла від наркозу як від сну, не нудило зовсім. Дуже дуже хочеться...
Наши партнеры
Вверх