ua ru en
Лицензия :АГ №570604 МОЗ от 11.04.2011г.
Луцкий район, c.Тарасовое, ул. Лесная 1б - с.Боголюбы (10 км от г.Луцка)
График приема пациентов: Пн-Пт: с 9.00 до 19.00
Новое помещение клиники находится за корпусом Волынской областной больницы, рядом с лесом. Конечная остановка городского маршрутного такси №31,47. К нам можно доехать от остановки гостиница 'Украина' напротив ЦУМ. Если Вы едете личным транспортом, адрес для навигатора: Луцкий район, с. Тарасово, ул. Лесная 1б.
проложить маршрут
Главная Отзывы о МЦ Боголюбы

Отзывы о МЦ Боголюбы

Віка 2019-02-06 11:34:00
Щойно тест показав дві полоски, невтрималась написати Вам, Вадим Валентинович, це вже буде друге щастя подароване Вами нашій сім‘ї, цього разу кріошка! Аж не віриться, що цей ембріончик чекав нас 3 роки, а ми його))) Неймовірно щаслива!!! Прийдем на узд, подякуємо Вам наочно!!!
notay.ha 2019-02-05 20:55:00
"Доброго дня, перше враження про центр позитивне. Але згодом халатність лікарів вражає, на результати аналізів начхати, таке враження що їх ніхто і не переглядає. Головне чим скорше склонити до ЕКО. Як результат дві невдалі спроби. Про причин невдачі нічого лікар не говорив, переводив швиденько на іншу тему. Нам казали, що причина в чоловікові, але навіть елемен арного обстеження в уролога не проводилося. Звернулися в іншу клініку, то нам повідомило що дана чоловіча проблема легко усувається і робити ЕКО немає і не було необхідності.Отож, складається враження, що вся дана організація створена не для допомоги людям, а для викачування з тих же людей чималих сум грошей. Дуже сумно коли звертаєшся з останньою надією, а так завним лікарям потрібні лише ваші гроші."
Администратор 2019-02-05 20:57:09
Доброго дня. Невдалі еко це дійсно дуже сумно, неприємно і взагалі пригнічує. Але Ви повинні зрозуміти, що ні в нашій клініці, ні я думаю в інших клініках, котрі займаються своєю роботою на совість, ніхто без потреби робити еко не буде, і те, що у Вас дві невдалі спроби, це ще раз підтверджує, що еко Вам робили не дарма, що проблема у Вас серйозна і є дуже великий сумнів, що її можна вирішити без екстракорпорального запліднення. Лікар репродуктолог зі стажем може оцінити стан здоров‘я чоловіка за результатами спермограми і по ній же видно чи є шанс корекції у уролога чи ні. Тому, якщо Вам робили еко, то точно не дарма, в нас такий варіант неприпустимий.
Анастасія 2019-02-05 20:55:00
"Доброго вечора! Мене лікував лікар Пец Людмила Андріївна, проблему так і не вирішили, дуже багато раз робили узд, не могли визначити, що роботи з моїм лікуванням, постійно збирали консиліум, 2 лікарі між собою сперечались так і не поставили точний діагноз, зате приписували багато дорогих препаратів, які за деякий період часу, як виявилось так і не допомогли, томущо я звернулась до іншого лікаря! Дуже шкода, що я витратила багато коштів і свого часу на цю клініку і довірилась лікарю, який був некомпетентний в своїй справі!"
Администратор 2019-02-05 20:57:27
Доброго дня. Це дійсно дуже прикро, що Вас не вдалось вилікувати. Але повірте, по-перше Людмила Андріївна дуже компетентний лікар з великим стажом та досвідом, і те що вона скликала консиліум ще раз підтверджує її велике бажання Вам допомогти. Але медицина не всесильна і не всі хвороби можна вилікувати повністю навіть при максимальних зусиллях лікаря.
Руслана 2019-02-05 16:11:53
Збільшувала губи гіалуроновою кислотою у медичному центрі Боголюби. Дуже сподобалось - результат був замітний практично відразу, губи виглядають природно, навіть виправилась незначна асиметрія.
Маргарита 2019-02-05 15:39:35
Після проходження курсу процедур празмоліфтинга в МЦ Боголюби залишилася дуже задоволеною. Всього 2 відвідування, і шкіра повернула свіжий вигляд та гладкість, лице виглядає відпочившим, зникли круги під очима та зморшки. Дуже рекомендую дану процедуру, вона дійсно ефективна!
Ніна 2019-01-31 11:50:00
Доброго дня! На перший погляд в клініці все на високому рівні, приємна атмосфера, чисто і комфортно. Але лікар, до якого я потрапила, перекреслив всі позитивні враження! Щепко Євгенія Володимирівна "лікувала" мене призначаючи сильнодіючі препарати без досліджень та будь-яких аналізів , коли я запитала чи є якась альтернатива зреагувала не зовсім адекватно, на мої запитання відповідала зверхньо , з виглядом, що робить велику послугу. Лишились дуже неприємні враження від цього лікаря.З таким підходом і методами лікування, такі лікарі не вилікувати, а погубити можуть...
Администратор 2019-02-05 20:25:43
Доброго дня. Важко відповісти точно не знаючи всіх нюансів Вашої ситуації, але одне можна сказати напевне, лікар Щепко Євгенія Володимирівна, знає, що робить, можливо тому її так здивували Ваші сумніви у лікуванні. Їй вдалось допомогти дуже багатьом людям повернути здоров‘я і у неї вагітніють пари навіть з дуже важким комбінованим безпліддям.
Оля 2019-01-30 20:57:00
Чи можна скинути мені на електронну. Пошту дані узд які робила сьогодні???
Администратор 2019-02-04 21:24:37
Ольго, з цього приводу Вам слід звенутися до працівників рецепції за телефонами, вказаними на сайті.
Гість 2019-01-30 18:55:00
Була на прийомі у гінеколога Марищук О.В, відчула халатне відношення ,пройшла всі обстеження,які мені назначили . Лікар не знаючи результатів аналізів відразу сказала на гістероскопію.Про результати аналізів мене ніхто не повідомив,подзвонивши на рецепцію вони виявились погані.На скільки я знаю лікар повинна сама повідомити мені результ, та назначити лікування.Шкода дуже що потрапила до цієї лікарки,більше ніколи не звертатимусь до неї.Скажіть будь ласка чи ваш мед.центр не назначає лікування по телефону?Сума обстеження не мала,хотілося б кращого відношення до пацієнтів.
Администратор 2019-01-30 21:34:55
Доброго дня. Дуже шкода, що у Вас склалось таке враження, про Оресту Володимирівну, насправді вона чуйний лікар, можливо, вона не встигла вчасно ознайомитись з результатами Ваших аналізів і прийняла помилкове поспішне рішення. Це дійсно неприємна ситуація, але лікарі, як і всі люди можуть помилятись, на жаль. Ви запитували чи наш мед центр призначає лікування по телефону, ні такого ми не практикуємо.
Марина 2019-01-30 12:25:00
Хочу подякувати пластичному хірургу МАТВІЮКУ ОЛЕКСАНДРУ ВАСИЛЬОВИЧУ! ВИ МАЄТЕ ЗОЛОТІ РУКИ ТА ДАР ВТІЛЮВАТИ МРІЇ В РЕАЛЬНІСТЬ. Операція по збільшенню грудей пройшла так як ви й обіцяли, болю практично не відчувала (чесно, готовилась до гіршого). Результатом я була задоволена вже на наступний день, а тепер (пройшло вже 4 місяці) взагалі - груди просто шикарні! Люблю себе більше та впевнено можу Вас рекомендувати всім хто ще вагається, в кого робити груди! Успіху Вам та процвітання!
Вікторія 2019-01-28 14:49:00
Лікавалась протягом майже року у Вадима Валентиновича з діагнозом ендометріоз, тест позитивний!!! Дякую щиро лікарю і всьому персоналу закладу!!! Будьте здорові і процвітання Вам!!!
Наши партнеры
Вверх