ua ru en
Лицензия :АГ №570604 МОЗ от 11.04.2011г.
Луцкий район, c.Тарасовое, ул. Лесная 1б - с.Боголюбы (10 км от г.Луцка)
График приема пациентов: Пн-Пт: с 9.00 до 19.00
Новое помещение клиники находится за корпусом Волынской областной больницы, рядом с лесом. Конечная остановка городского маршрутного такси №31,47. К нам можно доехать от остановки гостиница 'Украина' напротив ЦУМ. Если Вы едете личным транспортом, адрес для навигатора: Луцкий район, с. Тарасово, ул. Лесная 1б.
проложить маршрут
Главная Отзывы о МЦ Боголюбы

Отзывы о МЦ Боголюбы

Олена 2018-01-08 16:33:00
Вперше ми з чоловіком потрапили в МЦ "Боголюби" близько 3-х років тому, хоча на даному етапі позитивного результату вирішення нашої проблеми нема, але ми надіємося на краще. Нічого негативного про лікарів - гінекологів (так як спілкувалися ми не з оним лікарем вашого центру) сказати не можемо, медичний персонол також привітний, умови зручні - так тримати. Але є одне але за весь період лікування проходили незліченну кількість раз УЗД (НЕ БЕЗКОШТОВНО) і кожного разу відчувала на собі грубе та зверхнє відношення лікаря УЗД - ЩепкоТ.В., чим зумовлена така її поведінка не розуміємо. Хоча у Вашому коликтиві така людина одна, але все таки негативний "осадок" на душі залишається.
Катерина 2018-01-08 00:04:00
Доброго дня всім читачам та відвідувачам Мц Боголюби. Хочу привітати весь колектив особливо Оресту Володимирівну зі святами. Хай кожен день для Вас буде свято хай Бог оберігає всю Вашу родину. Дякую за подароване життя моєму довго очікуваному сину. Лікувалися в трьох містах в декількох лікарів. Втратили з чоловіком надію і зміст життя. Просили допомоги навіть у ворожок. Проте надію та результат за довгі десять років отримала саме від неї лікаря від Бога. Хай за кожне подароване Вами життя здійснюється Ваше бажання. Хто втратив надію , за власним досвідом рекомендую звертатися до Марищук О. В. З її допомогою насолоджуюся материнством уже майже три місяці. Дивлячись на свою радість синочка не можу підібрати слів вдячності. Хочеться стільки багато сказати але просто не вистачає слів. Сльози радості переповнюють очі. Хотілось щоб Ви знали що в нашому серці назавжди.
Тетяна 2018-01-07 09:12:00
Вдячна Петровському Вадиму Валентиновичу,Харчук Катерині Віталіївні,Литвинюк Юрію Яковичу та всьому колективу медичному центру «Боголюби» за привітне відношення і професіоналізм. Уважний персонал не дозволить залишитись наодинці зі страхом перед оперативним втручанням, а підбадьорить, посміхнеться і підтримає. Не могла навіть уявити, що лапароскопія пройде так легко, а післяопераційний період не буде важким.Добре,що є такі лікарі!Шкода,що не потрапила до них швидше тоді б можливо був би позитивний результат,а так видалення маткових труб.Результат мій справді запущений і нічого зробити б іншого не вдалося.
Мирослава К 2018-01-03 12:31:00
Дякую Богу, що попала до Вадима Валентиновича. Ви врятували мені матку, коли всі інші казали, що це неможливо. Дай Вам Боже здоров'я.
Оксана 2017-12-28 17:18:00
Мы с мужем очень благодарны Вадиму Валентиновичу и всему персоналу клиники! Все очень позитивно настроены и это передаётся,ведь настрой очень важен для положительного результата. Мы делали ЭКО и всё получилось с первого раза. Теперь ждём появления нашего малыша!)
Валентина 2017-12-27 17:34:00
Рік тому я навіть і подумати не могла, що в моєму житті з'явиться диво - це моя донечка! Дивлячись на неї, мене переповнюють емоції і велика подяка лікарям МЦ «Боголюби». Вони - професіонали своєї справи! Як добре, що рік тому я до вас прийшла. Багато лікарів не могли мені допомогти, визначити діагноз, а у вас все вийшло і з вашої легкої руки я знайшла щастя. Спасибі вам.І з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!
Вікторія 2017-12-26 21:06:00
На перший погляд лікарі дуже привітні! Направили на лапораскопію, через трохи на планову гістероскопію після неї лікар Петровський В.В сказав, що він дуже спішить і завтра позвонять усе розкажуть, що було, ніхто не позвонив до сьогодні.В мене склалась думка, що поки ти ще не оплатиш лікування, то лікарі звертають на тебе увагу, а як заплатив то ти нікому вже непотрібна!Більше не поїду в Боголюби і не буду нікому радити! Лікування тут не дешеве, але діло не в грошах, аби вилікував, але нажаль нічим він не допоміг!
Администратор 2017-12-27 17:28:38
Просимо щиро вибачення від імені лікаря за те, що він Вам не передзвонив. На жаль, не в усіх випадках лікування завершується повним одужанням пацієнта.
Варвара 2017-12-25 17:09:00
Нічого мегахорошого сказати не можу. Записались на консультацію до головного нахваленого лікаря Петровського. Здали купу аналізів, УЗД (дійсно, лікар УЗД розмовляє так, наче якась шаманка, не відповідає на питання, зверхня). Після оплати купи грошей Петровський зиркнув на аналізи, не оглянув, просто почав розмовляти зверхньо, при чому дійсно, на УЗД показало підозру на поліп, на що Петровський не звернув уваги. Одразу ж сказав що потрібно робити плазмоферез і це мій єдиний шанс. При чому, вже пройшло кілька років, і пошуків лікарів і всього-всього, в нахваленому Боголюбському центрі не зробили жодних аналізів на гормони щитовидки, з я кою як виявилось є проблеми.Не знаю,я кі вони лікарі, але схоже що гроші вони беруть вправно, а відносяться під настрій
Администратор 2017-12-26 19:57:55
Доброго дня, Варваро, дуже прикро, що у Вас склалось таке враження про Вадима Валентиновича. Професія медиків вимагає великої уваги до пацієнтів, глибокого аналізу стану їхнього здоров‘я та величезної відповідальності, іноді дійсно «сідає батарейка» та лікар не може викластись на всі 100 або може бути надто втомленим, але це точно не питання грошей. Якщо Ви вважаєте, що витратили дарма гроші на консультацію чи аналізи, зверніться за номером 0956822703, клініка поверне витрачені Вами кошти в повному об‘ємі.
Альона 2017-12-22 18:05:00
Доброго вечора!Хочу висловити свою подяку Лікарям та усьому персоналу з великої букви в Боголюбах.Особлива подяка лікарю акушеру - гінекологу вищої категорії Литвинюку Сергію Івановичу до якого я попала у важкому стані.Вся моя родина і я дуже дякуємо Вам за ваше лікування!!!!Також щиро вдячна усім медсестрам з реанімаційного та гінекологічного відділеня які завжди були поруч!!!Бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров'я та благополуччя!!!!З наступаючими Вас святами Новим Роком та Різдвом Христовим!!!!Коли хвороби знищують до тлаі тіло, й душу, і життя безцінне,ви спішите на подиху крила,в серця несете вічне і безцінне.Коли остання мрія догораі тоне, наче човник без весельця,ви несете розради і добрау келихах любові свого серця.Нелегко в світі зла і суєтибудь лікарем із щирою душею.Та світ, як пацієнт, жде доброти,і щирості, що напува пустелю.Хай Бог дає Вам сили і щедрот,і перемог на цій стежині болю,і пацієнтів гарних, й нагород,ще вищих і освячених любов'ю.
Вікторія 2017-12-22 13:27:00
Я вперше зустріла Лікарів , ( не помилилася написавши це слово з великої букви) які дійсно турбуються про здоров'я своїх пацієнтів. Безмежно вдячна Петровському В.В., Власюк С.А. та Литвинюк Ю.Я. Вітаю з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим. Бажаю Вам успіхів у нелегкій роботі, сімейного благополуччя, здоров'я. Будьте щасливими.
Наши партнеры
Вверх