ua ru en
Лицензия :АГ №570604 МОЗ от 11.04.2011г.
Луцкий район, c.Тарасовое, ул. Лесная 1б - с.Боголюбы (10 км от г.Луцка)
График приема пациентов: Пн-Пт: с 9.00 до 19.00
Новое помещение клиники находится за корпусом Волынской областной больницы, рядом с лесом. Конечная остановка городского маршрутного такси №31,47. К нам можно доехать от остановки гостиница 'Украина' напротив ЦУМ. Если Вы едете личным транспортом, адрес для навигатора: Луцкий район, с. Тарасово, ул. Лесная 1б.
проложить маршрут
Главная Отзывы о МЦ Боголюбы

Отзывы о МЦ Боголюбы

Юлія 2017-11-26 12:59:00
Щиро та безмежно вдячна платичному хірургу Матвіюку Олександру за нову себе, впевнену та сексуальну! :) Думки про підтяжку грудей після вагітностей та годувань виникали у мене не раз, але все це здавалось нереально, дорого, далеко, та, десь там, у фільмах на та ТБ. В вересні я довідалась про МЦ "Боголюби" і вирішила поїхати на консультацію. З першої хвилини спілкування з п. Олександром, я зрозуміла, що це "мій лікар", і що я не просто хочу цю операцію, а хочу саме тут, та вже і зараз)))) Здавши необхідні аналізи та провівши обстеження, ми обрали зручний день операції. Приїхавши сюди, я відчула себе, ніби вдома, де скокійно та затишно... УВЕСЬ персонал дуже професійний і, водночас, спокійний та привітний. ТАКИМ людям довіряєш і ні за що не хвилюєшся!.. ДЯКУЮ вам за це! і окреме дякую - медсестрі Лєні, ви - чудова :)Ввечірі наступного дня я вже була вдома) Трішки втомлена, але щаслива... і не вірила, що це не сон, а реальність... що це - я! :)Зараз пройшов вже місяць після операції і можна оцінювати результати) Я дуже задоволена та щаслива!!! Мої груди дуже гарні та сексуальні) п.Олександр - професійний чарівник по втіленню мрій в реальність! :)
Тетяна 2017-11-22 12:35:00
В жовті оперувалась у вашому медичному центрі з приводу варикозу на ногах. Сказати що задоволена рузультатом - це нічого не сказати)) Величезне дякую лікарю судинному хірургу - Крижановському Сергію Анатолійовичу , за його професіоналізм! Всім рекомендую звертатись саме до нього і саме в цей медичний центр. Професіоналізм і турбота про пацієнта тут на високому рівні! Окреме дякую медичним сестричкам в операційній за моральну підтримку :)
Вікторія 2017-11-20 21:21:00
Жах! Вам має бути встидно за те як ви лікуєте людей! Людина через вас ледь вижила! Ви не розумієте своєї роботи і не знаєте що робите, совість треба мати хоч трохи! Категорично не рекомендую лікаря Киржанівського! Обходьте його стороною...
Администратор 2017-11-22 18:32:49
Вікторія, доброго дня. Дуже прикро, що у Вас склалось, таке негативне враження про лікаря Крижановського С.А. Будемо вкрай вдячні за конструктивну співпрацю з керівництвом клініки з Вашого боку, щоб ми могли залагодити будь-які недоліки у роботі, зателефонуйте будь-ласка, за номером 095 68 22 703 і озвучте, що саме Вас так обурило, ми зробимо все можливе з нашого боку, щоб виправити ситуацію.
Галина Солтисюк 2017-11-11 09:11:00
Дякую Богу, чоловіку, дітям і сестрі, за надану можливість лікуватися в МЦ "Боголюби" Дякую Кушнірук С.В.і всьому колективу МЦ за професіоналізм, чуйність і турботу. Керівнику закладу, за створення умові ( що особливо важливо) за атмосферу в колективі. Ви чудові!!! Ви неймовірні!!! Ви фантастичні!!!. Божої ласки Вам і Вашим родинам! Щоб були здорові, щасливі і багаті духом, душею і серцем! Солтисюк Г. І.
Володимир з м.Бахмут, Донецька область 2017-11-08 11:38:00
Перебував МЦ "Боголюби" з 7 по 8 листопада 2017р. Щиро дякую всім працівникам Медичного Центру за чутке ставлення до паціентів як з боку персоналів вищої ланки, так і медсестер. Слід відмітити дуже чуйне ставлення до пацієнтів: приємно зустріи, розмістилили у палаті, та дуже чуйно ставилися до мене особисто як до пацієнта протягом всієї доби. Сам я з Донбасу, та не на мить не жалкую, що проїхав майже 1000км, щоб отримати кваліфіковану допомогу, та пройти процедуру лазерної літотрипсії... Персональна подяка Урологу "Професіоналу з ВЕЛИКОЇ літери" Шпілці В.М., та анестезіологу Гумерової О.О., за якісно проведену операцію. Всім раджу звертатися до цього Медичного Центру за допомогою не вагаючись. Щодо ціни на операцію, заявляю, що ураховуючи ціну за операцію дорогу сюди та назад додому, в результаті виходить в 2 рази дешевше, ніж ця процелура у нашому регіоні... Ще раз від чистого сердця щиро дякую всім лікарям та медсестрам за допомогу та співчуття...
Наталія 2017-11-08 11:08:00
Щиро та безмежно дякую колективу МЦ "Боголюби" а особливо Щепко Євгенії Володимирівні за те що допомогли нам стати батьками!!!!
Олена 2017-11-03 15:56:00
Дорогі жінки і дівчата,невірте чуткам про погане відношення і кваліфікацію лікарів і сестер.Це все неправда.Я в уцьому переконалася,побувавши там на лапароскопії. З хорошим відношенням досебе починаєш швидше одужати.Дякую всім лікарям сестрам,які турбувалися про мене до і після операції.
Наталія 2017-11-02 15:45:00
Всім рекомендую цей заклад.Робила тут лапароскопію.Дуже вдячна лікарю Петровському В.В. він знає свою роботу і нажаль розірватися на всіх не може,бо він один,а нас зі своїми проблемами багато!!! В МЦ Боголюби до тебе ставляться,як до рідної...в палату приходять дуже часто,питають як здоров'я,настрій....А ще не можу лишити без уваги Власюк Світлану Анатоліївну -лікар-гінеколог- це просто промінь сонця та доброти,весела та позитивна людина.На третій день я була вже вдома,а мені здається,що вона ще зі мною...побільше б таких людей,як вона..і жити було б легше.В операційній взагалі не було страшно...мед.персонал привітний та веселий.Анастазіолог- Юрій Якович просто супер!А також післяопераційна медсестра Люда Д. була замість мами.Там навіть прибиральниця до тебе краще ставиться,як рідні люди.Дякую усім,була як в санаторії...хоча дуже боялися.Усім добрими не можуть бути!!!Процвітання та успіхів Вам!З повагою Гончарук Н.В. м.Нетішин....
Анна 2017-10-29 07:26:00
Привіт!Побували ми з чоловіком у цьому "распрекрасному" медзакладі.Ви себе позиціонуєте,як наближені до Європи,бо і ціни ,і запис на прийом , і сам заклад про це нагадує.Але відношення до людей і черги,точно такі як і в поліклініках.Не задоволена медичним персоналом.Лікар УЗД зі мною говорила з якимись претензіями,наче я її ворог,хоча бачила я цю жінку перший раз в житті і надіюсь останній.Лікар взагалі забув про нас і пішов оперувати,хоча сказати результат складало 2 хвилини,а ми прочекали біля години.Не розумію чому таке ставлення,адже ми заплатили за все так,як вказано у прайс-листі.Тобто ми не безоплатно обстежувалися,поки всі інші платять гроші.Не знаю кого люди у відгуках хвалять.Добре,якщо ці відгуки правда і написали їх реальні люди,а не персонал закладу.Не здивуюсь,якщо не побачу мого відгуку тут,бо правду чомусь не завжди люблять!!!
Марина В. 2017-10-17 22:15:00
Щиро вдячна Вадиму Валентиновичу за 2 полоски на тесті, боялась тут писати поки не зробила узд, коли побачила сердечко бється і ручки ножки і дали фото плода, то моїй радості не має меж, ми з чоловіком до цього лікувались 6 років в різних клініках, коли прийшли в Боголюби, довірились Вадиму Валентинлвичу, він нам обіцяв, що станемо батьками, а мені казав будеш бавити все буде добре і я тепер впевнена, так і буде!
Наши партнеры
Вверх