ua ru en
License :АГ №570604 Ministry of Health from 11.04.2011.
Lutsk district, Tarasovo village, 1b Lisova St. – Bogoliuby village (10 km from Lutsk city)
Patient admission schedule: Monday – Friday: from 9.00 till 19.00
The new clinic building is located outside the Volyn Regional Hospital building, next to the forest. The final stop of the city bus is No. 31, 47. You can reach us from the bus stop hotel 'Ukraine' opposite TSUM (department store -Central Universal Fashionable). If you are traveling by personal transport, the address for the navigator: Lutsk district, Tarasovo village, 1 b Lisova St.
Get directions
Home page Put a question

Put a question

Information was useful for: 7450 users
Віолетта2013-12-02
Доброго дня! Підкажіть будь ласка вартість інсемінації донорською спермою з вартістю ліків та аналізами? Дякую!!!
Інсемінація спермою донора - 2450 грн.
Was this information useful for you?
Мирослава2013-12-02
Доброго дня.Я на 3-му місяці вагітності і мене почало рости волосся на обличі і його вже добре помітно,порадьте будь-ласка що можна зробити чи можливо після родів все стане на свої місця,бо я дуже хвилююсь.ДЯКУЮ.........
Не хвилюйтесь. Ймовірно, що після пологів все стане на свої місця. В будь-якому разі ніяких процедур Вам зараз не можна робити. Якщо після пологів Вас і надалі турбуватиме ця проблема, то звернетеся до нас на очну консультацію і буде прийматися рішення щодо терапії.
Was this information useful for you?
ірина2013-11-29
Доброго дня.Була у вас на лапороскопії.Скажіть будьласка,чи може лапороскопія збити МС?
Так, може. На 2 тижні.
Was this information useful for you?
Тетяна2013-11-29
Під час приймання Фемостона 2/10 ,коли повинні початися місячні????згідно циклу..??чи зразу після закінчення останньої таблетки??дякую.
Згідно циклу.
Was this information useful for you?
Марія2013-11-29
Я вагітна термін 10 тижнів. Підскажіть будь-ласка, які обовязково потрібно приймати вітаміни чи комплекс вітамінів щоб не нашкодили дитині?
Якщо Ви повноцінно харчуєтеся і у вас немає гіповітамінозу, то вітаміни можна не приймати.
Was this information useful for you?
Тетяна2013-11-28
Доброго дня. Підкажіть будь-ласка чи є аналіз який визначає сумісність партнерів? Як він береться??? Коли приходити до вас якщо можна такий здати ( з якого дня циклу) і яка приблизна вартість такого аналізу. Дякую
Такий аналіз називається МАR-тест. Його здає чоловік. Треба, щоб чоловік здав сперму. За три дні до здачі аналізу не ходити в сауну, не приймати ліків, не жити статевим життям. Вартість спермограми - 200 грн. Плюс вартість МАR-тесту ще 100 грн.
Was this information useful for you?
Юля2013-11-27
Добрий день. Мені поставили діагноз мала матка, місячні йдуть якщо приймаю гормональні таблетки. Чи можна мені робити штучне запліднення і які шанси завагітніти?
Для остаточної відповіді, необхідно, аби Ви прийшли до нас в центр і зробили УЗД, щоб побачити наскільки мала матка, який фоллікулярний запас, та визначити Ваш гормональний фон.
Was this information useful for you?
Тетяна2013-11-27
Доброго дня! Для чого призначають корінь кровахльопки? і на що він впливає?Дякую!
В основном в народной медицине кровохлебку используют как сильно вяжущее, болеутоляющее, противовоспалительное и кровоостанавливающее лекарственное средство. Наружно кровохлебку применяют в случаях долго не заживающих ран, каких как стоматиты, ангины, ожоги, варикоз ног. Беременным употреблять кровохлебку противопоказано.
Was this information useful for you?
Тетяна2013-11-27
Як визначають який фоллікулярний запас?
За допомогою ультразвукового дослідження.
Was this information useful for you?
Поліна2013-11-26
Доброго дня!!! Ми з чоловіком більше року не вагітніємо, хочемо звернутись до вас по допомогу. Декілька запитань: 1. В нас на руках є аналізи за різні перооди зроблені в різних клініках і лабораторіях, чи потрібно їх брати з собою???(чи всі аналізи доведеться перездавати?) 2. По попередніх аналізах в чоловіка все добре. Якщо їхати до вас перевірятись то тільки мені чи разом з чоловіком??? 3. Якщо ми приїдемо в суботу то застанемо лікарів і чи зможемо здати аналізи??? 4. В мене по плану наступна менструація в перших числах грудня. До вас звертатись після її закінчення чи можливо ще до її початку встигнемо??? 5. Яка ціна консультації (огляду) для мене та чоловіка та хоча б приблизна вартість аналізів які потрібно буде здати. Дуже дякую!!!
Поліна, усі аналізи візьміть із собою. Можливо щось доведеться перездати. Їхати до нас краще разом з чоловіком. Якщо ви приїдете в суботу, то застанете чергового лікаря ДО обіду і зможете здати деякі аналізи. (Краще приїхати у будній день попередньо записавшись на прийом.) Оптимально, аби вам не їздити по кілька разів приїхати на 21 день менструального циклу, щоб можна було разом здати аналізи на гормони. (Натщасерце!) Первинна консультація репродуктолога безкоштовна. Приблизна вартість аналізів та обстежень десь межах 1500 грн. Проте ціна коливається і залежить від того, які у вас аналізи вже є на руках і достовірними вважаються на даний час.
Was this information useful for you?
Feedback on Bogoliuby Read all feedbacks (934)
 • Марія Доброго дня. В цілому про клініку позитивні враження, окрім того, що ціна на сайті не відповідає дійсності. Записалас я на конкретну процедуру, а нарахували все по максимуму.
 • Людмила Щиро дякую лікарю Оресті Володимирівні Марищук та всьому колективу закладу, завдяки вашим старанням ми стали батьками, маємо довгоочікувану дитинку! Нехай вам Бог повертає сили та здоров'я за вашу важ...
 • Христина Чи лікуєте в клініці онкології?
 • Світлана Добрий день! Порадьте до кого краще записатися на прийом. Щоб уточнити діагноз та подальше лікування. 22р., дівчина. Діагноз - багатокамерна (?) кіста лівого яєчника, розмір 70-50-50 мм, поліп ендомет...
 • Марта Скажіть будь ласка, якщо в дитини 5 років на носику Ангіома( судина зірочка) чи видаляєте лазером?
 • Марта Доброго дня! Чи можна дитині 5 років на консультацію до дерматолога?
 • Катя Доброго дня.Підскажіть будь ласка на сьогоднішній день у вас можливо зробити еко?
 • Жанна Доброго дня.Підскажіть будь ласка повну вартість на лапароскопію ендометріозу.
 • Олена Бажаю здоров’я! Цікавить видалення родимки з обличчя, чи працюєте ви зараз над цим, берете аналізи чи можна таке робити в даному випадку і яка приблизна вартість? Дякую
 • Людмила Добрий день.Мені 43,панічні атаки ...призначають замісну терапію,хоча місячні регулярні .Скажіть чи є можливість у вас зробити аналіз на гормони та попасти до хорошого гінеколога.Яка буде-право вартіс...
 • Надія Доброго дня. Чоловікові сказали що в нього пупкова грижа. Чи можливо до вас записатись на консультацію, та яка ціна такої операції?
 • Катерина Лапероскопія при полікістозі,яка ціна на операцію?
 • Яна Доброго дня,в мене полікістоз,неможу заванітніти рік,була в лікаря, вона призначила таблетки проталіс, скажіть будь ласка чи дійно вони дієві?
 • Ірина Добрий ранок, скільки коштує операція на видалення жовчного міхура? І чи надаєте лікарняний?
 • Наталія Доброго дня, можна записатися до дійсно хорошого гінеколого у вашу клініку??
 • Володимир були з дружиною на еко...лохотрон на рівному місці, розвели на гроші... сказали треба надіятись... якщо хочете приземлити себе на гроші-звертайтесь в Боголюби
 • Віта Слава Україні! Підкажіть будь ласка болі в низу живота, сказали , що спайка, є чи лікується вона без операції, чи потрібно оперативно? Якщо так то скільки це коштує?
 • Катерина Доброго дня. Мені 18. У мене акне не лікувалося ні вітамінами, ні харчуванням, ні косметичними засобами. Мені гінеколог порадив Діане 35. Уже півроку приймаю, допомагає. Але також я зверталася до гіне...
 • Катерина Зараз важка ситуація в країні але Тест на вагітність показує 2 поділки, чи можливо до вас записатись на узі?
 • Юлія Доброго дня! Скажіть, яка ціна гістероскопії з врахуванням усіх досліджень, в т.ч. біопсія та анестезії?
Our partners
Вверх