ua ru en
License :АГ №570604 Ministry of Health from 11.04.2011.
Lutsk district, Tarasovo village, 1b Lisova St. – Bogoliuby village (10 km from Lutsk city)
Patient admission schedule: Monday – Friday: from 9.00 till 19.00
The new clinic building is located outside the Volyn Regional Hospital building, next to the forest. The final stop of the city bus is No. 31, 47. You can reach us from the bus stop hotel 'Ukraine' opposite TSUM (department store -Central Universal Fashionable). If you are traveling by personal transport, the address for the navigator: Lutsk district, Tarasovo village, 1 b Lisova St.
Get directions
Home page Put a question

Put a question

Information was useful for: 7450 users
Олександра2013-12-08
Доброго дня!!! Скажіть будь-ласка я плануную вагітність, пройшовши УЗД, на якому виявили в мене невелику ендометріодну кісту, а так все добре ніяких патологій немає, ми плануєм вагітність і дуже-дуже хочемо дитинку, і рік безрезультатно. Ще до того чолоків здав спермограму . Порадьте мені і скажіть в чому проблема, в чоловіковій сперм грамі? Чи в цій кісті?І чи варто готуватись мені до лапароскопії, по видаленні цієї кісти. І якщо у вас робити лапароскопію яка ціна, і як готуватись до неї? узд Інтравагінальна сонографія внут.жіночих статевих органі Тіло матки візуалізується, розміщена ретрофлексіо, котури чіткі, рівні розміром 51х38х45 мм, біометрій однорідної структури. Ендометрій товщиною 5мм, гомогенний. Правий ячник розміром 48х29мм, дрібно фолікулярної структури, містить фолікули розмірами до 5мм та округлий ехонегативний утвір діаметром 24мм з однорідним середньо дисперсним вмістом(ендометріодні гетеротопії?). Лівий ячник розміром 31х16мм, дрібно фолікулярної структури, містить фолікули розмірами до 6мм. Шийка матки однорідної структури, довжиною 34мм. В позаматковому просторі вільна рідина не віалізується. Чоловіка спермограма Фізико-хімічні властивості: Кількість: 5тис; колір-струмово-білий; мутність-мутна; час розрідження-30хв; в’язкість-до 1,5 см; Ph сім’яної рідини-8,0; число сперматозоїдів в 1мл-5млн 500тис; загальна кількість в усьому еякуляті 27млн 500тис; Кількість живих сперматозоїдів 60%, кількість мертвих сперматозоїдів 40%. Нормокінезіс-25%, Гіпокінезіс-20%, Акінезіс-40%, Дискинезіс 15%. Нормальні форми сперматозоїдів 58%, Дегенеративні форми (загальна кількість)-42%, Патологія головки 16%, Патологія тіла-42% Патологія хвоста20% Змішана патологія 2%,Клітини сперматогенезу 5%, сперматофаги та макрофаги 0-1,Епітелій-1-2,Лейкоцити 11-12, еритроцити відсутні,слиз ++++, ліпоїдні тільця на 1∕2, аглютинація навколо слизу +++, Кристили Бетхера відсутні, мікрофлора н/в, трихомонади н/в.
Із результатів аналізів, які Ви надали, можна сказати, що у Вас комбіноване безпліддя: чоловічий та жіночий фактор. Тобто проблема і в спермограмі і у кісті. З такими показниками спермограми Вам рекомендовано штучне запліднення методом ІКСІ. А Ваш діагноз - ендометріоз - теж один із факторів жіночого безпліддя. Вам однозначно рекомендовано пройти лапароскопічну операцію. Особливої підготовки не треба. Програма екстракорпорального запліднення шляхом інтраплазматичного введення єдиного сперматозоїда в яйцеклітину (ICSI) (з урахуванням вартості лабораторної діагностики , УЗД, медикаментів для стимуляції суперовуляції, пункції яйника, пробного переносу, культивування ембріонів і переносу ембріонів в порожнину матки) - 30000 грн. Лапароскопія - порядку 3000 грн.
Was this information useful for you?
Оксана2013-12-08
В який день циклу починати пити циклодінон?
З будь-якого дня.
Was this information useful for you?
ирина2013-12-07
Добрий день!скажить будь-ласка до якого ликаря краще звернутися на рахунок коричневои мазни перед мисячними (уже 1 рик).и чи можна записатися на суботу?
Можна записатися на суботу. До того лікаря, який у суботу буде чергувати.
Was this information useful for you?
Іра2013-12-06
на 24 день приймання фемостону 2/10 почалися виділення незначні,навіть трошки рідкуваті коричневого кольору!!!Що це таке може бути??
У такій ситуації краще "Фемостон" відмінити і призначити інше лікування.
Was this information useful for you?
Ілона2013-12-06
В мене затримка менструації вже 2 місяці і останній тиждень дуже сильно болять груди. Тест на вагітність декілька раз робила, на всіх одна полоска. Підкажіть будь-ласка. що це може бути і до яого лікаря краще звернутись в вашій клініці. Дуже дякую.
Це може свідчити про гормональний розлад. Ви можете записатися на прийом до будь-кого з наших лікарів.
Was this information useful for you?
татьяна2013-12-05
здравствуйте. скажите,что делать,если увеличен яичник вдвое и касается стенки матки
Обратитесь на очную консультацию к Петровскому Вадиму Валентиновичу.
Was this information useful for you?
Юлія2013-12-05
Які методи лікування ерозії шийки матки ви застосовуєте і які з них кращі?Скільки коштуватиме лікування?Дякую
Ми використовуємо радіохвильову коагуляцію, лазерну терапію, хіміокоагуляцію. Ціна від 200 до 600 грн. Вибір методу далежить від виду ерозії, її глибини, розміру.
Was this information useful for you?
Мирослава2013-12-05
Доброго дня. На 17 день циклу (у жовтні )я замітила мізерні світлокоричневі виділення, і вони збільшувалить до початку менструації. У листопаді все було добре. І ось знову на 17 день- мазня. Вона також мізерна. Я записалась на УЗД на 21 день циклу. Я себе добре почуваю, ніяких больових віддчуттів. Саме такі виділення почалися, за тиждень до того, як я дізналась що на 6 тижні - мертвий плід. Це було в березні. Скажіть це може бути якось повязано? Причиною завмершої вагітності був спад гормону прогестерон. Дякую!
Ці виділення можуть бути пов'язані із гормональним збоєм. Мирослава, крім УЗД здайте ще аналіз крові на гормони.
Was this information useful for you?
Світлана2013-12-05
Доброго дня! Скажіть будь-ласка,здала аналізи на ТОРЧ,призначили роваміцин антибіотик ,та гропринозин. Скажіть від чого вони саме?? чи вистачить цих ліків??
Ці ліки від бактеріальної та вірусної інфекції. А чи вистачить їх залежить від того, яка у Вас інфекція.
Was this information useful for you?
Юля2013-12-04
Доброго дня.Скажіть будь-ласка чи можна під час вагітності лікувати зуби?
Можна.
Was this information useful for you?
Feedback on Bogoliuby Read all feedbacks (934)
 • Марія Доброго дня. В цілому про клініку позитивні враження, окрім того, що ціна на сайті не відповідає дійсності. Записалас я на конкретну процедуру, а нарахували все по максимуму.
 • Людмила Щиро дякую лікарю Оресті Володимирівні Марищук та всьому колективу закладу, завдяки вашим старанням ми стали батьками, маємо довгоочікувану дитинку! Нехай вам Бог повертає сили та здоров'я за вашу важ...
 • Христина Чи лікуєте в клініці онкології?
 • Світлана Добрий день! Порадьте до кого краще записатися на прийом. Щоб уточнити діагноз та подальше лікування. 22р., дівчина. Діагноз - багатокамерна (?) кіста лівого яєчника, розмір 70-50-50 мм, поліп ендомет...
 • Марта Скажіть будь ласка, якщо в дитини 5 років на носику Ангіома( судина зірочка) чи видаляєте лазером?
 • Марта Доброго дня! Чи можна дитині 5 років на консультацію до дерматолога?
 • Катя Доброго дня.Підскажіть будь ласка на сьогоднішній день у вас можливо зробити еко?
 • Жанна Доброго дня.Підскажіть будь ласка повну вартість на лапароскопію ендометріозу.
 • Олена Бажаю здоров’я! Цікавить видалення родимки з обличчя, чи працюєте ви зараз над цим, берете аналізи чи можна таке робити в даному випадку і яка приблизна вартість? Дякую
 • Людмила Добрий день.Мені 43,панічні атаки ...призначають замісну терапію,хоча місячні регулярні .Скажіть чи є можливість у вас зробити аналіз на гормони та попасти до хорошого гінеколога.Яка буде-право вартіс...
 • Надія Доброго дня. Чоловікові сказали що в нього пупкова грижа. Чи можливо до вас записатись на консультацію, та яка ціна такої операції?
 • Катерина Лапероскопія при полікістозі,яка ціна на операцію?
 • Яна Доброго дня,в мене полікістоз,неможу заванітніти рік,була в лікаря, вона призначила таблетки проталіс, скажіть будь ласка чи дійно вони дієві?
 • Ірина Добрий ранок, скільки коштує операція на видалення жовчного міхура? І чи надаєте лікарняний?
 • Наталія Доброго дня, можна записатися до дійсно хорошого гінеколого у вашу клініку??
 • Володимир були з дружиною на еко...лохотрон на рівному місці, розвели на гроші... сказали треба надіятись... якщо хочете приземлити себе на гроші-звертайтесь в Боголюби
 • Віта Слава Україні! Підкажіть будь ласка болі в низу живота, сказали , що спайка, є чи лікується вона без операції, чи потрібно оперативно? Якщо так то скільки це коштує?
 • Катерина Доброго дня. Мені 18. У мене акне не лікувалося ні вітамінами, ні харчуванням, ні косметичними засобами. Мені гінеколог порадив Діане 35. Уже півроку приймаю, допомагає. Але також я зверталася до гіне...
 • Катерина Зараз важка ситуація в країні але Тест на вагітність показує 2 поділки, чи можливо до вас записатись на узі?
 • Юлія Доброго дня! Скажіть, яка ціна гістероскопії з врахуванням усіх досліджень, в т.ч. біопсія та анестезії?
Our partners
Вверх