ua ru en
License :АГ №570604 Ministry of Health from 11.04.2011.
Lutsk district, Tarasovo village, 1b Lisova St. – Bogoliuby village (10 km from Lutsk city)
Patient admission schedule: Monday – Friday: from 9.00 till 19.00
The new clinic building is located outside the Volyn Regional Hospital building, next to the forest. The final stop of the city bus is No. 31, 47. You can reach us from the bus stop hotel 'Ukraine' opposite TSUM (department store -Central Universal Fashionable). If you are traveling by personal transport, the address for the navigator: Lutsk district, Tarasovo village, 1 b Lisova St.
Get directions
Home page Put a question

Put a question

Information was useful for: 7450 users
Таня2013-12-16
перш ніж приймати кломіфен, треба здавати якісь аналізи мені або чоловікові...я багато читала ,що їх не можна приймати багато раз!!
Доброгого дня, Таня. Прийом кломіфену особливих додаткових аналізів не потребує, хіба що спермограма чоловіка, щоб були хороші показники. Дійсно, Ви праві, більше ніж шість місяців його приймати не можна.
Was this information useful for you?
Наташа2013-12-15
Скажить будь-ласка,чи можна з таким УЗД завагитнити. Матка в антефлексиi,звичайноi форми,розмирами:ПЗР матки 30,6мм,довжина 40,5мм,ширина 41,7мм.Контури читки,ривни,Миометрий неодноридний.Ендометрий(на 11-й день ОМЦ) товшиною 7,1мм,переходить в двошаровий.ШИЙКА МАТКИ:розмирами 23,5*22,8мм,мистить ендометриоiдни гетеротопиi*кисти наботи 2-4мм.ПРАВИЙ ЯЙНИК:контур нечиткий,розмитий,розм.23,3*32,1*21,2мм,обэм 8,3см куб,з фоликулами 2,5-4мм в диаметри.В капсули наявни поодиноки гиперехогенни точкови включення.ЛИВИЙ ЯЙНИК:розм.27,7*24,3*23,4мм,обэм 8,2см куб,з фоликулами 2-4,6мм в диаметри*18,6*17,3мм-з кровопостачанням по контуру.В капсули та паренхими наявни поодиноки гиперехогенни точкови включення.В позаматковому простори наявна ридина.
З таким УЗД завагітніти важко, оскільки результат дослідження свідчить про наявність ендометріозу, а це один із факторів безпліддя. Зверніться до наших лікарів з приводу лікування.
Was this information useful for you?
Іра2013-12-14
Доброго дня! Мені призначили аналізи на гормони-вийшло,що пролактин -1374,8. Скажіть, будь ласка, яка може бути причина такого результату, до чого це може призвести і як його лікувати. Дякую.
Причиною може бути гормональний збій і привести може до безпліддя. Зверніться до наших лікарів з приводу лікування.
Was this information useful for you?
Аліна2013-12-13
Доброго дня! Допоможіть будь ласка розшифрувати аналізи.. антитіла класу IgG до краснухи 53.6 при 5,0- негативний, 5,0-10,0- сумнівний,10,0- позитивний ; антитіла класу IgG до токсоплазми 224,0 при 6,5- негативний,6,5-8,0 -сумнівний, 8,0 -позитивний; антитіла класу IgG до цитомегаловірусу 6,20 при 0,9 - негативний, 0,9-1,1- сумнівний, 1,1-позитивний. Що це означає і як це може вплинути на зачаття?? Це є дуже серйозно?? Чи швидко виліковно??
Те, що є антитіла до краснухи - добре, не доведеться щеплюватися перед вагітністю. Наявність антитіл до токсоплазми і цитомегаловірусу свідчить про захворювання, які треба пролікувати, щоб не стався викидень. Зверніться до гінеколога, він Вам призначить лікуваня.
Was this information useful for you?
Юля2013-12-13
Доброго дня!Мені 26 років,я ненароджувала але робила аборт.На УЗД мені написали такі данні : Матка:розміщена в антифлексіо,правильної форми. Довжина-46мм Передньо-задній-30мм Ширина-45мм Розміри шийки матки:31х25мм.Структурно неоднорідна за рахунок парацервікальних кіст діаметром від 4мм до 5,5мм. Ендометрій 8мм,трьохшаровий,однорідний,відповідає дню фази МЦ.Міометрій однорідної структури. Маткові труби не візуалізуються. Яйники:Правий-33х21 мм,містить домінантний фолікул розміром 22х13 мм.В області нижнього полюсу яйника візуалізується округла рідинна структура діаметром 15 мм. Лівий-32х15 мм. Обидва яйники дрібно фолікулярної структури. Позаматковий простір:Вільної рідини та об'ємної патології не виявлено. Чи нормальні ці розміри та чи можна у вас пролікуватися?
Розміри нормальні. Пролікуватися можна.
Was this information useful for you?
Лолік2013-12-11
Доброго дня! В мене після того як завмер плід на 8 неділі,менструальний цикл порушився 2 дні виділення дуже сильні а 3 лише мазанина.В може бути причина?
Причиною може бути зміна гормнального фону організму.
Was this information useful for you?
Таня2013-12-11
який відсоток від 100% того,що приймаючи Кломіфен..можна завагітніти??
Відсоток можливості завагітніти залежить від дуже багатьох факторів, окрім прийому кломіфену - в т.ч. від фолікулярного резерву яйників і від якості сперматозоїдів чоловіка і ін., тому на Ваше питання достеменно відповісти важко, якщо на протязі кількох місяців вагітність не настане варто спробувати альтернативні варіанти лікування.
Was this information useful for you?
Віра2013-12-11
Скажіть,будь-ласка,чи є у вас MAR-тест,який проводиться зі спермограми?А також проба Шуварського(посткоїтальний тест) і скільки коштують ці аналізи?
Є МАР-тест, його вартість входить в ціну спермограмми. 200 грн.
Was this information useful for you?
Оля2013-12-10
В позаматковому простори наявна ридина 11 день ОМЦ.Це щось погано?
Можливо в цей день у ас відбулася овуляція і рідина є свідченням цього процесу.
Was this information useful for you?
Олександра2013-12-09
Вибачте в мене ще одне питання до вас, а якщо мені зробити Лапароскопію видалити кісту у вас в центрі, і підлікувати чоловіка щоб покращитити спермограму, то можна завагітніти природнім шляхом, чи немає ніяких шансів у цьому випадку?
Олександра, шанс на народження і місце диву є завжди. Ми можемо лише констатувати, що, судячи з нашого досвіду, показники спермограми довести до норми доволі складно. Звичайно, вам варто спробувати. Ви робіть лапароскопію, а чоловік нехай звертаеться до уролога щодо лікування. Зазначаємо, що вам і не варто втрачати час. Якщо на протязі трьох місяців покращень з боку спермограми не буде, то краще було б скористатися допоміжними репродуктивними технологіями.
Was this information useful for you?
Feedback on Bogoliuby Read all feedbacks (934)
 • Марія Доброго дня. В цілому про клініку позитивні враження, окрім того, що ціна на сайті не відповідає дійсності. Записалас я на конкретну процедуру, а нарахували все по максимуму.
 • Людмила Щиро дякую лікарю Оресті Володимирівні Марищук та всьому колективу закладу, завдяки вашим старанням ми стали батьками, маємо довгоочікувану дитинку! Нехай вам Бог повертає сили та здоров'я за вашу важ...
 • Христина Чи лікуєте в клініці онкології?
 • Світлана Добрий день! Порадьте до кого краще записатися на прийом. Щоб уточнити діагноз та подальше лікування. 22р., дівчина. Діагноз - багатокамерна (?) кіста лівого яєчника, розмір 70-50-50 мм, поліп ендомет...
 • Марта Скажіть будь ласка, якщо в дитини 5 років на носику Ангіома( судина зірочка) чи видаляєте лазером?
 • Марта Доброго дня! Чи можна дитині 5 років на консультацію до дерматолога?
 • Катя Доброго дня.Підскажіть будь ласка на сьогоднішній день у вас можливо зробити еко?
 • Жанна Доброго дня.Підскажіть будь ласка повну вартість на лапароскопію ендометріозу.
 • Олена Бажаю здоров’я! Цікавить видалення родимки з обличчя, чи працюєте ви зараз над цим, берете аналізи чи можна таке робити в даному випадку і яка приблизна вартість? Дякую
 • Людмила Добрий день.Мені 43,панічні атаки ...призначають замісну терапію,хоча місячні регулярні .Скажіть чи є можливість у вас зробити аналіз на гормони та попасти до хорошого гінеколога.Яка буде-право вартіс...
 • Надія Доброго дня. Чоловікові сказали що в нього пупкова грижа. Чи можливо до вас записатись на консультацію, та яка ціна такої операції?
 • Катерина Лапероскопія при полікістозі,яка ціна на операцію?
 • Яна Доброго дня,в мене полікістоз,неможу заванітніти рік,була в лікаря, вона призначила таблетки проталіс, скажіть будь ласка чи дійно вони дієві?
 • Ірина Добрий ранок, скільки коштує операція на видалення жовчного міхура? І чи надаєте лікарняний?
 • Наталія Доброго дня, можна записатися до дійсно хорошого гінеколого у вашу клініку??
 • Володимир були з дружиною на еко...лохотрон на рівному місці, розвели на гроші... сказали треба надіятись... якщо хочете приземлити себе на гроші-звертайтесь в Боголюби
 • Віта Слава Україні! Підкажіть будь ласка болі в низу живота, сказали , що спайка, є чи лікується вона без операції, чи потрібно оперативно? Якщо так то скільки це коштує?
 • Катерина Доброго дня. Мені 18. У мене акне не лікувалося ні вітамінами, ні харчуванням, ні косметичними засобами. Мені гінеколог порадив Діане 35. Уже півроку приймаю, допомагає. Але також я зверталася до гіне...
 • Катерина Зараз важка ситуація в країні але Тест на вагітність показує 2 поділки, чи можливо до вас записатись на узі?
 • Юлія Доброго дня! Скажіть, яка ціна гістероскопії з врахуванням усіх досліджень, в т.ч. біопсія та анестезії?
Our partners
Вверх