x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7022 пользователей
інна2016-12-21
ДОБРИЙ ДЕНЬ!хочу до вас приїхати на операцію...Що конкретно з собою брати,адже ніколи не лежала в лікарні!!!
Треба: - прийти в клініку у зазначений час (попередній запис); - нічого не їсти та не пити вранці (оскільки потрібно здавати аналізи); - взяти з собою обстеження (якщо такі наявні) та індивідуальні речі (халат, нічну сорочку, тапочки).
Была для Вас полезной эта информация?
Наталія2016-12-20
Доброго дня! Хочу видалити гігрому на руці. Чи можливо це зробити під час першого прийому, яка ціна і яка тривалість перебування після операції?
Так, Наталіє, можливо видалити гігрому під час першого прийому. Вартість процедури - 650 грн. Стаціонарного перебування втручання не потребує.
Была для Вас полезной эта информация?
Галя2016-12-19
Добрий вечір. Я народила дитину 3.5 місяці тому пішла на обстеження після родів і в мене на узд виявили поліпи в матці чи треба їх зараз видаляти, чи потрібно чекати коли проявляться місячні?
Галино, Ви можете видалити поліпи, коли почнуться місячні.
Была для Вас полезной эта информация?
Юля2016-12-18
Добрий день.Підскажіть будь ласка,чи можна перед здачею спермограми,чоловіку випити заспокійливе?(БО ця процедура для нього ДУЖЕ психологічно важка,а тим більше ,що це треба здавати у спец.кімнаті репродуктивного центру)???Дякую.
Юліє, не обов'язково здавати сперму у нас в кабінеті. Якщо процедура в чужій обстановці несе психологічний дискомфорт, можна сперму зібрати в стерильний контейнер дома та доставити в термобоксі на протязі близько 30-40 хвилин у центр.
Была для Вас полезной эта информация?
Ніна2016-12-15
Доброї ночі. Після гістероскопії і поліпектомії мені призначили ОК Джаз. Гістероскопію робили за 3 дні до початку місячних, місячні почалися по графіку. Зараз для початку прийому Джазу чекаю наступні місячні. Чи варто приймати Джаз без аналізу на гормони?
Ніно, Вам варто дотримуватися рекомендацій лікуючого лікаря.
Была для Вас полезной эта информация?
таня2016-12-15
доброго дня!!в мене затримка місячних 2 місяці,,,,пропила дуфастон і нічого!!!що це може бути і що робити???
Тетяно, зробіть тест на вагітність.
Была для Вас полезной эта информация?
Рома2016-12-13
Доброго дня, мені 24, я не веду статеве життя, але останнім часом я помітив що моя ерекція стала слабшою ніж було раніше, навіть коли я мастурбую (1-2 рази в місяць) то все відбувається вкрай швидко, менше хвилини відбувається еякуліція однак член не стає повністю твердим, можливо це відсутність реального досвіду з дівчиною. так само були декілька випадків коли під час поцілунків з дівчиною та пестощів (не члена) я досягав еякуліції і не міг її стримати. Це брак досвіду? чи в мене є справді проблеми з чутливістю, контролем та ерекцією? (в моєму місті немає лікарів вашої професії тому не можу піти на огляді питаю в онлайн)
Романе, щоб поставити всі крапки над "і" у Вашій ситуації, Вам необхідна очна консультація лікаря-уролога. Потрібен огляд та обстеження. Можете приїхати до нас, попередньо записавшись на прийом за телефоном, вказаним на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Любов2016-12-12
Скажіть, будь ласка, яку процедуру потрібно пройти для інсемінації спермою донора? Скільки це буде коштувати? Дякую!
Інсемінація спермою донора коштує 4000 грн, одна донорська доза сперми - 2000 грн. Перед процедурою необхідна попередня консультація та обстеження.
Была для Вас полезной эта информация?
Ольга2016-12-12
Доброго дня. Яка ціна ЕКО з донорською яйцеклітиною? Загальна сума? Аналізи готові, робили у вас. На який день місячного циклу звернутись у клініку, щоб у січні почати протокол? Дякую.
Ольго, звертайтеся на 21 день місячного циклу. Ціна складає в середньому 50 000 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
светлана2016-12-11
добрый день в клинике сделали радиоволновую коагуляцию.уже три недели идут мажущиеся кровяные выделения.то больше то меньше.напишите это норма или нет.что делать?спасибо
Світлано, це може бути варіантом норми.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (177)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх