x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7024 пользователей
Марина2017-04-26
Добрий вечір.У мене полікістоз яєчників. Робила лапароскопію 04.02. одразу ж пішли місячні. Наступні місячні почалися 11.03. з невеликою затримкою. Зараз уже 26.04. місячних так і немає. Після лапароскопії приймаю проталіс. Тест - негативний. Що це може бути?
Марино, Вам необхідно прийти на очну консультацію до гінеколога для дообстеження та діагностики.
Была для Вас полезной эта информация?
Оля2017-04-25
Доброго дня!Вмене виникла така проблема,мені поставили рік назад дисплазію 1 ступеня,на сьогоднішній день боюсь що стало все серйозніше,хочу перевіритись та пролікуватись.Яка вартість такого обстеження буде,та якій вид лікування?Вартість лікування!А також скажіть наскільки дана ситуація серйозна,томущо мене так налякали що погані думки просто невиходять з голови.Дякую.
Ольго, перш за все заспокойтесь. А потім візьміть усі свої обстеження та приходьте у центр на консультацію до гінеколога. (Попередній запис за телефонами, які вказані на сайті.) Якщо якихось обстежень не вистачатиме, Ви зможете їх здати у нас. Далі, виходячи із результатів обстежень, гінекологічного огляду та анамнезу хвороби, лікар надасть Вам рекомендації стосовно найбільш ефективного у Вашому випадку методу лікування. (Лазерна коагуляція шийки матки - 840 грн. Радіохвильова коагуляція (РХК) - 730 грн.)
Была для Вас полезной эта информация?
Вікторія2017-04-23
Доброго дня, у вас уролог проводить консультації та призначає лікування при гідронефрозі. Скільки це коштує? Дякую
Вікторіє, первинна консультація уролога 160 грн, а повторна - 110 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Ярина2017-04-23
Добрий вечір! Скажіть, будь ласка, чи робите ринопластику, яка приблизно ціна?
На сьогодні у нас ринопластику не роблять.
Была для Вас полезной эта информация?
Оля2017-04-22
Добрий день.Підкажіть до якого лікаря звернутись:дитина зранку почала скаржитись на сильні головні болі в області чола,блює і постійно хоче спати,хв 30 поспить проснеться і знову скаржиться на болі потім знов спить.Що це може бути?дякую.
Ольго, зверніться до дитячого невропатолога.
Была для Вас полезной эта информация?
Марина2017-04-21
Доброго дня. у чоловіка (45років) почав оргазм супроводжуватися сильним головним болем( такого раніше не було). настільки розколюється голова, що терпіти не можна. наче тиск занадто підвищений. і головний біль не проходить,трохи стухає,але лишається. що робити, до якого лікаря звертатися?дякую
Марино, Вашому чоловікові варто звернутися до невропатолога.
Была для Вас полезной эта информация?
Марія2017-04-21
Доброго дня! Мені 19 років, в мене є дитинка, після корміння груддю, груди стали як в 40-річної жінки, хочу їх підтянути, надати нормальної форми. Скільки буде коштувати така операція?
Маріє, вартість подібної операції від 15 000 до 29 900 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
А2017-04-20
Доброго дня. Як ведеться запис на прийом до чоловічого лікаря? Чи приймає він кожен день? І як правильно підготуватися чоловікові до візиту (огляд-консультація)?
Запис до уролога проводиться за телефонами, які вказані на сайті. Особливої підготовки до візиту не передбачено, окрім звичайної гігієни. Проте, якщо чоловік планує здавати аналіз сперми і візит продиктований проблемеми з репродуктивною функцією, то підготовка потрібна. Вона включає в себе утримання від статевого життя, мастурбації, прийому медикаментів, відвідин сауни на протязі 5-7 днів.
Была для Вас полезной эта информация?
Тетяна2017-04-20
Добрий день. Я б хотіла дізнатись чи проводять у вашій клініці операціі по видаленню матки. Якщо так то яка вартість операціі , і яким методом вона проводиться?
Так, Тетяно, у нашому центрі проводиться видалення матки. Гістероскопічна субмукозна міомектомія (без врахування вартості біопсії, анестезії і гістологічного дослідження) вартує 4900 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Наталія2017-04-20
Доброго дня. Чи можна у вас відновити перев'язані маткові труби, і скільки це коштує?
Наталіє, теоретично це можна зробити. Ціна в межах 10000-12000 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (198)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх