x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7072 пользователей
Катерина2018-08-06
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, скільки коштує лапароскопія пароваріальної кісти яєчника? На сайті зазначена ціна у 1971 гривню, а при уточненні на рецепції вказали вартість від 16000 до 20000 тисяч гривень. Отож, яка остаточна ціна лапароскопія?
Катерино, ціни послуги у 1971 гривню на лапароскопічну операцію у прайсі центру немає. Ймовірно, Ви помилилися. Вартість втручання на рецепції Вам сказали вірно.
Была для Вас полезной эта информация?
Валерія2018-08-05
Доброго дня! Чи можу я завагітніти, якшо я незаймана, статевого акту не було, але сперма попала трохи нижче поперека, на ягодиці. Після того, я витерла рушником і скупалася в річці.
Валеріє, якщо статевого акту не було, то завагітніти не можна.
Была для Вас полезной эта информация?
Юлія Шевчук2018-08-04
Доброго дня! Скажіть будь ласка, чи може бути донором яйцеклітини людина з резусом "+", якщо ні, то чому?
Юліє, так, може бути донором.
Была для Вас полезной эта информация?
Галина2018-08-04
Добрий день, скажіть будт ласка, я проходила вагінальне УЗД і при огляді мені виявили Аденоміоз тіла матки та ендометріоїдну кисту лівого яйника.Мені призначили Тазалок та епігалін чи буде ефективне таке лікування. Дякую
Галино, для призначення такого лікування у Вашого лікуючого лікаря були підстави. Якщо Ви сумніваєтеся в обраній терапевтичній тактиці, можете звернутися на очну консультацію до іншого спеціаліста, представивши результати аналізів. Запис до наших лікарів за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Федір2018-08-04
Скажіть будьласка скільки коштує ВАЗЕКТОМІЯ, і чи входить у вартість все необхідне для операції. Дякую.
Федоре, вазектомія (чоловіча стерилізація) (все включено*, окрім анестезії) коштує 3 500 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Марія2018-08-04
Доброго дня, скажіть будь ласка, як правильно визначити який саме потрібно здавати аналіз на повторну перевірку наявності ВПЛ? І чи зможу я здати цей аналіз на прийомі у лікаря?
Так, Маріє, можете.
Была для Вас полезной эта информация?
Любов2018-08-04
За місяць у мене весілля, але саме мають бути місячні. Чи можна їх відкласти на кілька днів та чи можна до ваших лікарів з таким звертатися і коли?
Якщо Ви користуєтеся протизаплідними засобами, призначеними гінекологом, то їх прийом може "відкласти" місячні на кілька днів. Запис на прийом до лікарів центру здійснюється за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
ілля2018-08-03
скажіть скільки коштує повторна спермограма? в прайсі 130 напротязі року, а на рецепції кажуть що нема знижки на повторну
Вибачте за незручність, будь ласка. В прайсі цю позицію помилково ще не видалили. На повторну спермограму справді немає знижки.
Была для Вас полезной эта информация?
Юля2018-08-03
Напротязі двох років не настає вагітність. в мого чоловіка астенозооспермія 16%активнорухливих, були в уролога, пропили таблетки, покращення нема. І така спермограма вже два роки. які можна здати ще аналізи, щоб виявити причину поганої спермограми?
Юліє, з приводу цього чоловікові слід звернутися на очну консультацію до уролога. Запис на прийом за телефонами, вкзаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
ігор2018-08-03
чи можна здати спермограму в суботу?
Ігоре, можна здати лише за попереднім записом, коли є лаборант.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (381)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх