x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7062 пользователей
Юлія2018-05-07
Доброго дня. Допоможіть будь ласка розібратись чи може так бути. Народивши дитину місячні відновились вже на 3 місяць (так як груддю я не годую) Перші 2 місяці були не дуже сильними. А ось наступні два місяці починаючи з 2-3го дня виділення стали набагато сильніші(рясні) одного разу навіть болючі, з кожним днем зменшувались. Наступний місяць знову був у нормі. Місячні причому регулярні і тривають кожного разу 6 днів. Дякую!
Так, Юліє, це варіант норми.
Была для Вас полезной эта информация?
Оля2018-05-07
Доброго дня! У мене місячні будуть через 4дня, сьогодні зробила ренген голови, а в цьому місяці плануємо малюка , чи впливає це?
Ольго, звичайно, мінімальний ризик є.
Была для Вас полезной эта информация?
Ольга2018-05-07
Доброго дня, не вірно ввела декілька раз свічки потрібно в пряму кишку а я ввела у вагіну, якісь будуть побічні ефекти?
Якщо Ви, Ольго, почуваєтесь комфортно, но все нормально. Проте надалі вводьте препарат за інструкцією.
Была для Вас полезной эта информация?
Наталія2018-05-07
Доброго вечора, Валентинович, постійно ходила до вас на консультацію, ви дуже хороший лікар, сьогодні зателефонувала , і ваш адміністратор сказала ,що вагітних вже не консультуєте, це правда?
Наталіє, якщо для Вас важливо, щоб саме Вадим Валентинович Вас проконсультував, звичайно, ми можемо записати Вас на прийом. Проте справді Вадим Валентинович вагітностей не веде, цим займаються інші лікарі.
Была для Вас полезной эта информация?
Наталія2018-05-07
Доброго дня!Яка повна вартість ЕКО для жінки 38р.?Які аналізи необхідно здати перед прийомом лікаря?
Наталіє, необхідні аналізи призначить репродуктолог. Орієнтовна ціна 50000 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Таня2018-05-06
Доброго дня.Чи можна заразитися хламідіозом і іншими венеричними захворюваннями при поцілунку?
Тетяно, заражена людина може поцілувати свого партнера в будь-яку точку тіла за винятком рота і статевих органів без шкоди для здоров'я останнього. При здійсненні інших поцілунків існує ризик зараження патологією.
Была для Вас полезной эта информация?
Юля2018-05-06
Добрий день. Цікавить підтяжка грудей? Ціна?
Юліє, ціни на втручання різні, від 20000 грн - підтяжка грудей навколо ареоли до 45000 грн за збільшення і підтяжку грудей з Т-образним рубцем. Який саме метод Вам підійде найкраще вирішує пластичний хірург. Запис на попередню консультацію за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Світлана2018-05-06
Доброго дня, скажіть, будь ласка, що є причиною появи вели кою кількості білих стриїв на стегнах і тазу?
Світлано, стрї виникають як результат мікротравм шкіри та підшкірної клітковини. Як правило, до розтяжок є генетична схильність.
Была для Вас полезной эта информация?
Світлана2018-05-06
Доброго дня, скажіть, будь ласка, якщо молочниця не проходить після свічок, таблеток і антибіотиків, під час аналізу виявлені бактерії Candida, як лікувати?
Світлано, легкому перебігу захворювання буває достатньо місцевого лікування (вагінальні свічки, таблетки, креми), при більш серйозному – пероральні протигрибкові препарати, які призначає лікар. Антибіотиками кандидоз не лікують. Перегляньте свій раціон. У ньому повинно бути більше здорової їжі (фрукти, овочі, кисломолочні продукти) і менше рафінованої. Надлишок цукру у Вашому щоденному меню створює сприятливе середовище для росту дріжджеподібних грибків. Носіть білизну з натуральних «дихаючих» тканин, які забезпечують приток повітря до шкіри. Можете також звернутися на очну консультацію до наших фахівців.
Была для Вас полезной эта информация?
Галина2018-05-06
Доброго дня. Мені поставили діагноз, " Хронічний комбінований геморой 3-4 ступенів". Лікар сказав що потрібно робити операцію. Скажіть будь ласка чи проводяться у вас такі операції?
Галино, поки що таких втручань у нас не проводять.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (327)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх