x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7079 пользователей
Оля2018-11-15
Доброго дня! Ми з чоловік вже 5 років не можемо завагітніти. Всі аналізи в нормі. Тільки наші генотипи характеризуються високим рівнем гомології (по HLA-DRB - 70%; HLA-DQA1 - 50%). Чи є у нашому випадку якісь методи завагітніти, крім ЕКЗ?
Ольго, Вам із чоловіком з цього приводу слід звернутися на очну консультацію до репродуктолога.
Была для Вас полезной эта информация?
Марина2018-11-15
Доброго дня? Я вагітна 11 тижнів Скажіть будь-ласка чи можна лягти до Вас в клініку на збереження? Скільки це буде коштувати?
Марино, у центрі немає послуги стаціонарного лікування із збереження вагітності, зверніться у жіночу консультацію за місцем прописки.
Была для Вас полезной эта информация?
Вікторія2018-11-14
Доброго вечора. Скажіть скільки буде коштувати огляд гінеколога повна вартість
Была для Вас полезной эта информация?
Ярослав2018-11-14
Був на огляді в лікаря-уролога, який взяв мазок на аналізи. Аналізи готові, виявлено Уреаплазма парвум. Мені зателефонують, чи потрібно самому записуватись на ще один прийом?
Ярославе, Вам краще зателефонувати на рецепцію центру і уточнити цей момент.
Была для Вас полезной эта информация?
Віка2018-11-14
Через скільки після ускладнених пологів можна завагітніти? Чи варто приймати якісь вітаміни, щоб бути впевненим у вагітності?
Вікторіє, ймовірність нової вагітності після ускладнених пологів залежить від відновлювальних можливостей організму жінки, індивідуальних у кожному конкретному випадку. Від прийому вітамінів це не залежить.
Была для Вас полезной эта информация?
Надія2018-11-13
Доброго дня скажіть скільки буде коштувати лікування ерозії матки?
Надіє, вартість залежатиме від обраного методу. Так, наприклад, радіохвильова коагуляція (РХК) становитиме 760 грн, а лазерна коагуляція шийки матки - 860 грн. З цього приводу Вам необхідна попередня консультація гінеколога. Запис до спеціалістів центру за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Анатолий2018-11-13
тромбофлебит таким способом (гемодинамічна корекція) лечится или нет?
Гемодинамічна корекція Chiva є найбільш ефективним методом лікування для пацієнтів з варикозом, яка не тільки зберігає вени від руйнування і має низьку частоту рецидивів, але і дає гарні косметичні результати.
Была для Вас полезной эта информация?
Іванна2018-11-13
Доброго дня. Скажіть будьласка. Якщо при вагітності болять ноги і руки, чи може це бути браком вітамінів. І чи можна при вагітності приймати магне в6. Вагітність 18 тижнів. Дякую
Іванно, щоб вияснити причину болей у кінцівках, Вам слід звернутися на очну консультацію до лікаря. Онлайн ми не можемо діагностувати. Магне B6 приймати можна.
Была для Вас полезной эта информация?
Іра2018-11-12
Доброго дня. Мені 31 рік і у мене опущення матки 1-2 стадії, якщо розглядати 4 стадії важкості. Хітіла б ще народити дитину. - Чи можна вилікуватись без хірургічного втручання і наскільки лікування буде ефективним? - Якщо розглядати варіант операції, як вона проводиться? Які гарантії? В який період менструального циклу проводиться? Якщо їхати з-за кордону, скільки часу треба для діагностики, оперування і коли можна в дорогу назад? На скільки днів дається лікарняний лист і чи можна англійською мовою? -Скільки буде коштувати операція, включаючи всі витрати? Дякую.
Доброго дня. Таку стадію ще можна консервативно лікувати, але лише щоденними інтенсивними заняттями вум білдінгом, тобто наполегливо укріплючи м‘язи тазового дна. Якщо Ви впевненні, що матимите час та наснагу на щоденні тренування, приступайте не гаючи часу, краще звернутись на професійні кврси, якщо нема можливості, то придбайте відповідний тренажер та навчальну літературу по інтернету. Якщо не плануєте системно самотужки працювати, потрібно оперуватись. Точний об’єм операції визначить лікар після огляду. Операція проводиться вагінально. Після операції можна ходити стояти та лежати, сидіти не рекомендується протягом 2 тижнів. Лікарняного листа не надаємо. Виписка із стаціонару можлива на другий день після операції. Після операції опущення у Всм не буде, але якщо м‘язи слабкі та є схильність до пролапсу, все таки варто їх укріплювати з ціллю профілактики рецедиву опущення після пологів тими ж вправами з вум білдінгу. Орієнтовно всі витрати пов‘язані з операцією вартуватимуть близько 13000 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Валентина2018-11-12
Робила гістероскопію вузла в матці в грудні минулого року, болі були до операції є і після олераціїї. До кого можна записатись на консультацію
Валентино, Ви можете записатися на консультацію до Петровського Вадима Валентиновича.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (460)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх