ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Задати запитання

Задати запитання

Інформація була корисною для: 7417 користувачів
Вікторія2020-03-14
Чи можна давати дитині Азитро Сандоз 200мг у 30мг готової суспензії?
Вікторіє, у центрі немає педіатричного напрямку.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Аня
до статті Жировик (Ліпома)
2020-03-14
Добрий день!Я маю таке питання,в мене на голові є жировики з самого дитинства і раз видаляли і вона знову появилася.....Чи можна їх якось видалити тільки без ибривання волосся на голові?І скільки буде коштувати?
Ганно, видалення ліпоми - 1 110 грн. Видалення ліпоми ІІ-го ступеню складності - 2 380 грн. З приводу вибривання: Вам слід це питання узгоджувати із оперуючим хірургом. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олег2020-03-14
Доброго вечора. Я перепрошую якщо не коректно поставлю своє запитання. В меї бабусі яка доречі на даний час знаходиться в онко лікарні росте якась гуля поступово на шиї взаді і лікарі розводять руками. Чи порадите щось і які мені хробити дії. Їй вона дуже болить і колють два шприца щоб обезболити. Буду дуже вдячний.
Олеже, у штаті центру немає онколога, щоб надати Вам слушну пораду.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Світлана
до статті Завмерла вагітність
2020-03-14
Який можна чай пити після завмерлої вагітності,щоб заспокоїтись
Світлано, Ви можете пити ромашковий чай чи будь-який трав'яний чай-збір з мелісою.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталія2020-03-13
В мене проблеми зі щитовидною залозою -ТТГ -7.З, ВІК 50 РОКІВ, менопауза, патологічний клімакс, чи зможу попасти на прийом до лікаря, який є фахівцем у даних питаннях?
Наталіє, у нас у штаті є гінеколог-ендокринолог Пец Л. А., Ви можете записатися до цього фахівця на прийом за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Надія Мачулін2020-03-13
Доброго дня,після завершення ГВ, менструальний цикл не відновився. Чи можлива вагітність, якщо статевий акт був 13 лютого, на даний час тест негативний.
Надіє, щоб бути остаточно впевненою в діагностиці вагітності Вам слід зробити кілька високочутливих аптечних тестів, які показують результат уже на 8 день запліднення, або здати кров на хоріонічний гонадотропін.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Віра2020-03-13
Доброго ранку! Скажіть , будь ласка, якщо минулого місяця в мене як би не було овуляції( робила УЗД в кінці цикла, жовтого тіла виявлено не було) , в мене ендометріоїдна кіста правого яєчника, а домінував лівий яєчник в минулому місяці і при цьому овуляції не відбулося, роблю тест на вагітність показує другу не чітку лінію, чекаю місячних( мали бути вчора) поки нема.Чи може це бути вагітність?
Віро, щоб бути остаточно впевненою в діагностиці вагітності Вам слід зробити кілька високочутливих аптечних тестів, які показують результат уже на 8 день запліднення, або здати кров на хоріонічний гонадотропін.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Валентина2020-03-13
Добрий день! Якщо записуватися до Вас на лапароскопію, то попередньо необхідно приїхати на консультацію? Та як бути з аналізами: все робиться у Вас чи я можу, згідно Вашого переліку, здати їх за місцем проживання?
Валентино, аналізи Ви можете здати ц нас, або за місцем проживання, як Вам зручніше. Спочатку слід записатися на очну консультацію до гінеколога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юрій2020-03-12
Добрий день.Скільки коштує біопсія простати? Куди направляються аналізи?Як повідомляють результати?
Юрію, вартість - 1455 грн. Аналізи виконуться в Луцьку, при необхідності перенаправляємо на Київ. Результати повідомляємо особисто пацієнту.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Валентина2020-03-12
Добрий день! Мені 32 роки, дітей не маю. Маю такі результати досліджень:обстеження проведено на 18-й день МЦ. Тіло матки розміщене в антефлексію, розміри (без врахування субсеродних вузлів): довжина 64 мм, передньо-задній 52 мм, ширина 65 мм, контури чітки нерівні, структура міометрію неоднорідна за рахунок фіброматозних змін: по лівій боковій стінці візуалізуються субсеродні фіброматозні вузли розмірами 22х16 мм, 60х54 мм, 43х30 мм (модливо на ніжці), в ділянці дна - субсеродні фіброматозні вузли розмірами 20х17 мм, 33х25 мм, по задній стінці - інтрамурально-субсеродні фіюроматозні вузли розмірами 15х12 мм, 41х32 мм, по правій боковій стінці, ближче до шийки - інтрамуральний фіброматозний вузол розмірами 12х10 мм та субсеродний фіброматозний вузол діаметром 23 мм, по правій боковій стінці - інтрамуральний фіброматозний вузол розмірами 15х17 мм та субсеродний фіброматозний вузол розмірами 41х30 мм. Ендометрій товщиною 14,7 мм, онорідний, відповідає фазі МЦ. Шийка матки довжиною 34 мм, містить парацервікальну кісту діаметром 5 мм. Правий яйник розмірами: 43х24 мм, містить жовте тіло розмірами 16х10 мм. Лівий яйник розмірами: 33х21 мм, дроібнофолікулярної структури. Вадиме Валентиновичу, що Ви порадите робити в даному випадку та яка вартість? Дякую!
Доброго дня. У Вашому випадку, Вадим Валентинович, рекомендує лапароскопічно видалити всі фіброматозні вузли, матка буде збережена і Ви ще матимете змогу народжувати дітей. Орієнтовна ціна операції зі всіма розхідними матеріалами та наркозом 23000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (838)
 • Олександра Добрий день. Скажіть будь ласка гроші за оперативне втручання платяться до операції чи після.... дякую
 • Наталія Добрий день! Чи проводиться у Вас лазерне видалення стрижневих мозолів? Дякую!
 • Ольга Скільки коштує ЕКЗ і хто робить?
 • Надія Доброго ранку, скажіть, будь ласка,операцію по видаленню матки і додатків разом, можливо буде зробити, якщо так, то скільки це буде коштувати?
 • Поліна Доброго дня, теж плануємо записатися на консультацію до репродуктолога. Але незнаю чи нам перш потрібно записуватися на консультацію чи огляд? Чи це все робиться в один день?
 • IRA Merry Christmas to me
 • Таня Доброго дня, якщо ми записалися на консультацію до репродуктолога, то можна буде в день консультації здати відповідні аналізи?
 • Марина Хотела считать на прийом треба їхати на 21, день після циклу ілі с першого дня циклу
 • Наталія Дякую Кушніру Святославу Володимировичу за операцію, дякую центру за комфорт, щирість та найкраще ставлення. Все на високому рівні. Хочеться подякувати медсестриці яка мене обслуговувала з рецепції, д...
 • Надія Доброго дня! Можливо, знати все про ЕКО яка ціна за все і що туди входить і за щоплатиться потім. Загальна сума? ДЯКУЮ
 • Надія Доброго дня! Скажіть будь ласка скільки коштує видалення жіночих органів(матки, яєчники)?
 • vitaliy ціна збільшення груді з имплантами
 • Ірина Доброго дня.Скажіть будь-ласка яка ціна пайпель біопсії на CD 138?
 • Сніжана Доброго вечора, така ситуація, назначили гістероскопію але ще йдуть місячні 6 завтра 7 день, а назначили на завтра на 1 вересня, що в такій ситуації робити
 • Марія Скажіть будь ласка лікар-Гінеколог на прізвище Бондарук напевно Світлана працює? Якщо так як її по батькові?
 • Марія Добрий день. Ні в якому разі не йдіть до гінеколога Бондарук Світлана, (можу помилитись з ім'ям та прізвищем) но скажу одне, що я до неї прийшла коли мені було лише 18 років, і вона мені робила прижиг...
 • Ольга Нещодавно зробила гістероскопію в МЦ Боголюби. Оперував лікар Патій Петро Миколайович. Дуже вдячна йому та медперсоналу під час та після операції. Все пройшло швидко та кваліфіковано, хоча дуже цього ...
 • Лєна Чи видаляєте папіломи дітям?
 • Анна Добрий день, скільки коштує процедура яка підтягне зморшки на обличчі
 • Світлана Доброго ранку, яка вартість лікування ендометріозу?
Наші партнери
Вверх