ua ru en
Лицензия :АГ №570604 МОЗ от 11.04.2011г.
Луцкий район, c.Тарасовое, ул. Лесная 1б - с.Боголюбы (10 км от г.Луцка)
График приема пациентов: Пн-Пт: с 9.00 до 19.00
Новое помещение клиники находится за корпусом Волынской областной больницы, рядом с лесом. Конечная остановка городского маршрутного такси №31,47. К нам можно доехать от остановки гостиница 'Украина' напротив ЦУМ. Если Вы едете личным транспортом, адрес для навигатора: Луцкий район, с. Тарасово, ул. Лесная 1б.
проложить маршрут
Главная Задать вопрос

Задать вопрос

Информация была полезной для: 7434 пользователей
Ксения2013-02-02
за 6 лет семейной жизни детей нету. В ноябре мне сделали лапароскопию, у мужа 40% активно подвижных сперматозоидов на 48млн/1мл. Скажите пожалуйста какие шансы, цена и в какие дни менструального цикла лучше приехать на диагностику и сдачу анализов?
Ксенія, якщо мова йдеться про ЕКО, то шанси завагітніти з першої спроби становлять 30 відсотків. Ціна протоколу 28000 грн. Краще приїхати на 6 день циклу, або на 2-3 день місячних, якщо є необхідність здачі аналізів на гормони.
Была для Вас полезной эта информация?
інна2013-02-02
Добрий день . живемо з чоловіком майже 5 років зустрічаємось рідко тому що він в іншому місці працює в нас немає діток .мені робили лапороскопію прохідність труб добра .хочем приїхати на обстеження що для цього потрібно і чи може бути проблела в тому що рідко зустрічаємось.
Приходьте на обстеження. Чоловікові бажано здати аналіз сперми - сперматограмму.
Была для Вас полезной эта информация?
Таня2013-02-01
добрий день, а ви робите пластичні операції?
Так, Таня, робимо.
Была для Вас полезной эта информация?
Ірина2013-02-01
Добрий день.У мого чоловіка мало рухливих сперматозоїдів і нам запропонували штучне запліднення.Скажіть який шанс завагітніти з першого разу?І скільки запліднених яйцеклітин можна підсадити за один раз?Дякую.
Ваші шанси завагітніти з першого разу становлять 30%. Все залежить від того скільки отримається якісних ембріонів.
Была для Вас полезной эта информация?
Оксана2013-01-31
Добрий день!!!!ми з чоловіком дуже хочем мати діток.чоловік здоровий,мені робили в 2 лікарні лапароскопію,гістероскопію,було запалення яєчників, та поліпи,вилікувала хламідії,робила усі аналізи на гормони,тестостерон.......,проходила УЗД.Лікарі сказали що здорова,а завагітніти не можу.скажіть якщо приходити до вас на лікування,то потрібно буде по новому проходити всі аналізи????якщо так то скільки це буде коштувати у вас.Дякую
Оксана, геть усі аналізи перездавати Вам не доведеться. Проте нову спермограмму треба буде чоловікові пройти скоріш за все.
Была для Вас полезной эта информация?
Віта2013-01-29
скажіть будь ласка,ми з чоловіком дуже хочемо діток,здавали всі аналізи в Ковелі чоловік здоровий,у мене теж нічого не виявили.якщо приїжати до вас на обстеження то самій чи обовязково з чоловіком.дякую
Віта, звичайно, було б краще приїхати разом з чоловіком.
Была для Вас полезной эта информация?
ЛЕНА2013-01-28
ЧИ РОБЛЯТЬ У ВАС В КИНИЦИ АБОРТИ ЯКИ ЇХ ЦИНА
Ні.
Была для Вас полезной эта информация?
Надия2013-01-28
Скажiть будь ласка. Менi поставили дiагноз кiста лiвого яйника коли зробили операцiю там нiчого не виявили тодi менi поставили вагiтнiсть зробили чистку але вмене дворугова матка i в однiй матцi збираэтся кров яку щитали за кiсту скажiть що менi робити i скiлькi це стоить.
Надія, звичайно, було б краще аби Ви прийшли на очну консультацію. Якщо Вас турбують постійні болі, то ймовірніше всього треба робити операцію на матці. Вартість її лежатиме десь в районі трьох тисяч гривен.
Была для Вас полезной эта информация?
Олег2013-01-27
Если сперматозоиды отсутствуют то хоть какие то меры лечения принимаютса или НЕТ
Олег, для того, чтобы определиться с мерами лечения, необходимо выяснить причины отсутствия сперматозоидов, то ли это генетические нарушения, то ли следствие перенесенного в детстве паротита, или дефекты семявыносящих путей. В зависимости от того, какова причина заболевания и назначается лечение. Если же сперматозоиды не обнаружены даже в протоках яичек, - рекомендуется донорское осеменение. Если найдется хотя бы один живой сперматозоид - можно попробовать программу интрацитоплазматического введения (ИКСИ).
Была для Вас полезной эта информация?
Катя2013-01-26
Добрий вечір! Ми з чоловіком хочемо пройти обстеження на безпліддя. Які аналізи треба здати та їх ціна?
Для этого вам придется сдать спермограмму, анализы на гормоны, УЗИ органов малого таза, анализ на TORCH-инфекции. Приблизительная стоимость - около 900 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (900)
 • Оксана Доброго дня ! Яка вартість накладання шва на ш/м при вагітності у клініці ? За скільки часу до процедури потрібно звернутися до лікаря , шов має накладатися планово .
 • Катя Скільки потрібно утримуватися перед здачею сперматограми?
 • Олена Доброго дня скажіть будь-ласка яка ціна ЕКЗ та контрольованої стимуляції при рівні АМГ 1.10
 • Світлана Я піду на будь яке лікування, аби тільки після ЕКЗ успішно завагітніти
 • Вероніка Добрий день! На початку грудня мене вкусила собака за губу. Залишилось два невеликих рубця, розмірами в 0,5 см. Чи можливо це видалити?Та якщо можливо, то скільки часу потрібно чекати? Та яка вартість...
 • Оксана Доброго дня ! Скажіть будь ласка чи у Вас можна накласти шов на шийку матки при вагітності ( діагнос іцн) і до якого лікаря краще звернутися?
 • Світлана Мені 25 років, у мене не прохідність маткових труб, Аденоміоз і Гіперплазія ендометрію. Який відсоток успішного ЕКЗ в моєму випадку?
 • Маша Яка вартість гістероскопії поліпектомії з анестезією і передопераційними аналізами?
 • Марія Яка вартість спермограма?
 • Анастасія Доброго вечора. Яка вартість лапараскопічної операції по видаленню кісти яєчника, поліпа і ендометріозу? З анастезією.
 • Оксанa Доброго дня ,яка ціна лапароскопії з видаленням кисти яєчника з гістероскопією (видалення поліпа і маткової перепонки?)з вартістю наркоза??
 • Володимир Історія просто в голову не вкладається, звернулись з дружиною на еко,надіялись що допоможуть ,витратили біля 100000грн. і все марно,розказують гарно,розвели на рівному місці,відразу дають підписувати ...
 • Іванна Сьогодні хотіла записати чоловіка на аналізи, нічого з того не вийшло, протягом дня намагалась зателефонувати, до обіда оператори «скидали» дзвінки, після обіду ніхто слухавку не взяв, не перетелефону...
 • Анна Доброго дня, скажіть будь ласка, який спеціаліст проводить лазерну шліфовку обличчя?
 • Лілія Доброго дня! Хочу щиро подякувати за проведену мені операцію Петровському В.В за вашу доброту, людяність та турботу, а також Харчук К.В, Литвинюк Ю.Я. та мед.персоналу , здоров'я та успіхів у вашій пр...
 • Валентина Скажіть будьласка яка ціна радіохвильової екзиції шийки матки і під яким наркозом робиться?Дякую!!!
 • Поліна В які дні приймає Патій Петро Миколайович?
 • Ірина Добрий ранок.Скажіть будь-ласка.Чи у вас зараз працює Ройко Ірина Юрівна?
 • Тетяна Доброго дня, скажіть будь ласка який лікар робить у вас видалення папілом на статевих органах? Яке знеболення використовується? І чи можна зробити видалення відразу після консультації з дерматологом ...
 • Ірина Чи у Вас роблять лазерне лікування верекозу на ногах
Наши партнеры
Вверх