ua ru
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Новини Неодимовий лазер в МЦ "Боголюби"
Кількість переглядів: 121

Неодимова (Nd: YAG) лазерна платформа Synchro FT (виробник DEKA, Italy)

Неодимова (Nd: YAG) лазерна платформа Synchro FT (виробник DEKA, Italy)
Компанія DEKA вперше в світі представила розроблені спеціально для дерматокосметології лазери Nd: YAG (неодимовий лазер) в 1998 році.
Новітня система Synchro FT  стала вже четвертим поколінням цих машин.
Світлова хвиля лазера довжиною 1064 нм здатна проникати в шкіру на глибину до 4,5 мм - значно глибше, ніж хвилі інших лазерів, таких як рубінового, олександритового або звичайного діодного .
Більш ніж 10-річний клінічний досвід показав, що хвиля Nd: YAG довжиною 1064 нм найбільш безпечна для всіх фототипів шкіри.

Synchro FT складається з двох модулів Nd: YAG лазера і FT фото лампи-спалаху. Довго-імпульсний лазерний Nd: YAG модуль призначений для  процедур з судинами, видалення волосся, фотоомолодження , а FT модуль призначений для видалення пігментних дефектів шкіри,  світлого  пушкового волосся і поверхневих процедур з судинами дрібного калібру.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Лазерне видалення судинних патологій на будь-якій ділянці обличчя і тіла
Лазерне неабляційне омолодження
Неодимовий лазерний ліфтинг
Лікування оніхомікозу
Лазерна терапія акне
Лазерна епіляція для всіх фототипів шкіри з будь-яким кольором волосся
Фотоепіляція
Фотоомолодження
Усунення пігменту на фотосистемі

Промінь лазера Nd: YAG подається через оптоволокно, яке приєднане до ручної маніпули .
Промінь досягає шкіри безконтактно - тобто через повітря; нанесення на шкіру оптичних контактних гелів (як, наприклад, при роботі з діодними лазерами ) не вимагається, що зменшує можливість виникнення подразнень, алергії або контактного дерматиту.
Маніпула обладнана охолоджуючої головкою, температура якої регулюється в діапазоні від 4 до 14 градусів.  Таким чином  больові відчуття зводяться до мінімуму. Інтегрована система охолодження шкіри дозволяє регулювати охолодження оброблюваної ділянки в залежності від характеру процедури та індивідуальної чутливості пацієнта.

Усунення судинних патологій. Лазерний вплив на венозні і артеріальні судини стимулює внутрішньосудинну коагуляцію, в результаті якої судини запаюються зсередини. Тому неодимовий лазерний промінь з довгим імпульсом назавжди усуває навіть достатньо глибоко розташовані осередки патології.
Лазерне неаблятивне омолодження шкіри. Вплив неодимового лазера на шкіру активує формування нового колагеново-еластинового  каркаса, який заміщає старі волокна. Цей процес стимулює діяльність фібробластів, що сприяє омолодженню шкіри і підвищенню локального імунітету на оброблюваних ділянках.
Терапія акне. Неодимовий лазер руйнує білкову оболонку патогенної мікрофлори (збудників вогнищ запалення). Відбувається стерилізація запалених ділянок і подальше усунення всіх симптомів захворювання, як зовнішніх, так і внутрішніх. Таким чином, володіючи бактерицидним ефектом, неодимовий лазер знімає запалення сальних залоз на будь-якому етапі розвитку.
Для видалення пігментних плям, обробки поверхневих структур шкіри (фотоомолодження), склерозування поверхневих телеангіоектазій дрібного діаметру, а також для видалення світлого або пушкова волосся найбільш придатною є система імпульсного світла FT.

Для проведення процедур фотоепіляції, фотоомолодження, а також для видалення пігментації на волосистих ділянках шкіри - волосся необхідно збрити.
Рекомендована довжина волосся на ділянках обробки - від 0 до 1 мм.

Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (843)
 • Люда Скажіть скільки коштує процедура видалення стрижневих мозолів
 • Даяна Я хочу виразити особливу подяку, лікарю, Петровському Вадиму Валентиновичу, та подякувати всьому медичному персоналу МЦ Боголюби, за Ваш професіоналізм, людяність та турботу. Все було на найвищому ...
 • Левицька Наталія Хочу подякувати моєму лікарю Кушніру Святославу Володимировичу за високий професіоналізм, за майстерність у своїй справі, за чуйне ставлення та людську доброту. Також дякую медичному персоналу за уваг...
 • Катерина Хочу подякувати всьому медичному персоналу ЦРМ Боголюби, за Ваш професіоналізм, людяність та турботу. Особлива подяка Петровському В.В. , за проведену операцію, все було на найвищому рівні, безболісно...
 • Костромська Надія Доброго вечора,у дитини хлопчик 1рочок 3иісяці,підозра на пахову грижу,почала проявлятися ми замітили 2дн.Дуже переживаємо і незнаємо куди і як правильно все зробити.Скажіть потрібно робити операцію??...
 • Олександра Добрий день. Скажіть будь ласка гроші за оперативне втручання платяться до операції чи після.... дякую
 • Наталія Добрий день! Чи проводиться у Вас лазерне видалення стрижневих мозолів? Дякую!
 • Ольга Скільки коштує ЕКЗ і хто робить?
 • Надія Доброго ранку, скажіть, будь ласка,операцію по видаленню матки і додатків разом, можливо буде зробити, якщо так, то скільки це буде коштувати?
 • Поліна Доброго дня, теж плануємо записатися на консультацію до репродуктолога. Але незнаю чи нам перш потрібно записуватися на консультацію чи огляд? Чи це все робиться в один день?
 • IRA Merry Christmas to me
 • Таня Доброго дня, якщо ми записалися на консультацію до репродуктолога, то можна буде в день консультації здати відповідні аналізи?
 • Марина Хотела считать на прийом треба їхати на 21, день після циклу ілі с першого дня циклу
 • Наталія Дякую Кушніру Святославу Володимировичу за операцію, дякую центру за комфорт, щирість та найкраще ставлення. Все на високому рівні. Хочеться подякувати медсестриці яка мене обслуговувала з рецепції, д...
 • Надія Доброго дня! Можливо, знати все про ЕКО яка ціна за все і що туди входить і за щоплатиться потім. Загальна сума? ДЯКУЮ
 • Надія Доброго дня! Скажіть будь ласка скільки коштує видалення жіночих органів(матки, яєчники)?
 • vitaliy ціна збільшення груді з имплантами
 • Ірина Доброго дня.Скажіть будь-ласка яка ціна пайпель біопсії на CD 138?
 • Сніжана Доброго вечора, така ситуація, назначили гістероскопію але ще йдуть місячні 6 завтра 7 день, а назначили на завтра на 1 вересня, що в такій ситуації робити
 • Марія Скажіть будь ласка лікар-Гінеколог на прізвище Бондарук напевно Світлана працює? Якщо так як її по батькові?
Наші партнери
Вверх