ua ru
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Новини Неодимовий лазер в МЦ "Боголюби"
Кількість переглядів: 1364

Неодимова (Nd: YAG) лазерна платформа Synchro FT (виробник DEKA, Italy)

Неодимова (Nd: YAG) лазерна платформа Synchro FT (виробник DEKA, Italy)
Компанія DEKA вперше в світі представила розроблені спеціально для дерматокосметології лазери Nd: YAG (неодимовий лазер) в 1998 році.
Новітня система Synchro FT  стала вже четвертим поколінням цих машин.
Світлова хвиля лазера довжиною 1064 нм здатна проникати в шкіру на глибину до 4,5 мм - значно глибше, ніж хвилі інших лазерів, таких як рубінового, олександритового або звичайного діодного .
Більш ніж 10-річний клінічний досвід показав, що хвиля Nd: YAG довжиною 1064 нм найбільш безпечна для всіх фототипів шкіри.

Synchro FT складається з двох модулів Nd: YAG лазера і FT фото лампи-спалаху. Довго-імпульсний лазерний Nd: YAG модуль призначений для  процедур з судинами, видалення волосся, фотоомолодження , а FT модуль призначений для видалення пігментних дефектів шкіри,  світлого  пушкового волосся і поверхневих процедур з судинами дрібного калібру.

ОБЛАСТЬ ЗАСТОСУВАННЯ:
Лазерне видалення судинних патологій на будь-якій ділянці обличчя і тіла
Лазерне неабляційне омолодження
Неодимовий лазерний ліфтинг
Лікування оніхомікозу
Лазерна терапія акне
Лазерна епіляція для всіх фототипів шкіри з будь-яким кольором волосся
Фотоепіляція
Фотоомолодження
Усунення пігменту на фотосистемі

Промінь лазера Nd: YAG подається через оптоволокно, яке приєднане до ручної маніпули .
Промінь досягає шкіри безконтактно - тобто через повітря; нанесення на шкіру оптичних контактних гелів (як, наприклад, при роботі з діодними лазерами ) не вимагається, що зменшує можливість виникнення подразнень, алергії або контактного дерматиту.
Маніпула обладнана охолоджуючої головкою, температура якої регулюється в діапазоні від 4 до 14 градусів.  Таким чином  больові відчуття зводяться до мінімуму. Інтегрована система охолодження шкіри дозволяє регулювати охолодження оброблюваної ділянки в залежності від характеру процедури та індивідуальної чутливості пацієнта.

Усунення судинних патологій. Лазерний вплив на венозні і артеріальні судини стимулює внутрішньосудинну коагуляцію, в результаті якої судини запаюються зсередини. Тому неодимовий лазерний промінь з довгим імпульсом назавжди усуває навіть достатньо глибоко розташовані осередки патології.
Лазерне неаблятивне омолодження шкіри. Вплив неодимового лазера на шкіру активує формування нового колагеново-еластинового  каркаса, який заміщає старі волокна. Цей процес стимулює діяльність фібробластів, що сприяє омолодженню шкіри і підвищенню локального імунітету на оброблюваних ділянках.
Терапія акне. Неодимовий лазер руйнує білкову оболонку патогенної мікрофлори (збудників вогнищ запалення). Відбувається стерилізація запалених ділянок і подальше усунення всіх симптомів захворювання, як зовнішніх, так і внутрішніх. Таким чином, володіючи бактерицидним ефектом, неодимовий лазер знімає запалення сальних залоз на будь-якому етапі розвитку.
Для видалення пігментних плям, обробки поверхневих структур шкіри (фотоомолодження), склерозування поверхневих телеангіоектазій дрібного діаметру, а також для видалення світлого або пушкова волосся найбільш придатною є система імпульсного світла FT.

Для проведення процедур фотоепіляції, фотоомолодження, а також для видалення пігментації на волосистих ділянках шкіри - волосся необхідно збрити.
Рекомендована довжина волосся на ділянках обробки - від 0 до 1 мм.

Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (1171)
 • Тетяна Хочу висловити щиру подяку лікарю Святославу Володимировичу за проведену операцію,за його високий професіоналізм,за чуйність,це лікар з великої букви який заслуговує великої поваги і подяки.А також по...
 • Надія Оперувалася 7 років тому. Видаляли велику міому. Розріз і карман від пухлини були великі. Післяопераційна гематома була довго. Навіть по поверненню додому, контроль лікарів був) Через багато років мо...
 • Наталія Робила операцію у лікарів Петровський В.В та Кухарук К.В. за що дуже вдячна.Лікарі працюють на професійному рівні,знають свою справу.Позитивні,чуйні до кожного пацієнта,привітні.Професіонали своєї спр...
 • Наташа Доброго дня ! Проконсультуйте будь ласка. Мала з партнером декілька статевих актів. Два були без призервативів один навіть на початку перерваний відразу. Місячні почались так як і випадали після остан...
 • Оксана Яка ціна гістероскопії?Треба видалити 4поліпи?
 • Анна Маю кісту в яйнику яка ціна операції на видалення?
 • Тетяна Цікавить таке питання,моїй бабусі поставили діагноз рак молочної залози(не у вашій клініці),але вона б хотіла проконсультуватися ще з лікарями,чи можливо це у вас?
 • Ірина Доброго дня. Чи приймає ваша клініка участь у державній програмі штучного запліднення? Якщо так, то чи потрібно у вас проходити усі обстеження, чи можливо від місцевої лікарні?
 • Тетяна Добрий вечір, Олександр Васильович проводив мені отопластику. Ще не зовсім зажило, так як пройшо мало часу, але я уже бачу результат і він не може не тішити. Отож я рекомендую однозначно цього лікаря ...
 • Гість Молодець! Професіонал своєї справи.
 • Аля Хочу висловити подяку гінекологині Олесі Олесівні за професійний підхід, чуйеість та людяність. Це не лікар, а скарб. Прийняла мене позапланово,призначила лікування, дала рекомендації. Все по ділу, вс...
 • Тетяна Високий професіоналізм плюс людяність, фахівець у своїй справі, вихованість , вроджена інтелігентність та розум зробили свою справу. Це найкращий професіонал і людина яку я зустрічала
 • Світлана Добрий вечір, чоловік здавав аналіз у Уролога, мали зателефонувати чи відправити смс на протязі двох тижнів, на даний час вже майже місяць пройшов, але ніхто не телефонує, куди звертатися?
 • Наталія Доброго дня,підкажіть будласка яка повна вартість ЕКЗ спермою чоловіка.Безпліддя чоловічого фактору
 • Валентина Скажіть будь ласка ціна видалення матки з придатками
 • Гість Не смішіть!!!!Ви такі «правдиві», що мій відгук протримався не більше 10 хв і ви його видалили і я розумію , чому, але і ви несете відповідальність і маєте зрозуміти, що за доведення людини до самогуб...
 • Марина Доброго дня, проходила профілактичне обстеження у гінеколога Щепко Євгеніі Валеріівни, я не маю претензій до неї як до спеціаліста , бо звернулась до неї вперше, але в мене є питанння чи існує хоч як...
 • Оксана Маю дермоїдну кісту на правому яйнику 8см, ниє, турбує. Скажіть скільки обійдеться така операція?
 • Наталія Доброго дня підскажіть скільки коштує еко з донорським ембріоном? І до кого з лікарів краще звернутись? Дякую.
 • Аліна Доброго дня! Яка вартість прийому лікаря - гінеколога з узі та мазками?
Наші партнери
Вверх