x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7073 користувачів
Анна2019-09-13
Добрий день.Чи робите ви зшивання піхви нитками,перинопластику,як це роблять у Києві???....не хочеться далеко їхати,дякую
Так, Ганно, у центрі роблять пластику піхви. Вартість втручання (все включено, окрім анестезії) становить 14 330 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олександра2019-09-11
Доброго вечора! Таке діло: все було добре, згодом два дні дуже був свербіж у статевій зоні і відчуття ніби пече, дуже сухість була на третій день свербіж пройшла, но досі сухо і немає три дні ніяких виділень, яка може бути причина?
Олександро, для вияснення причин проблеми, Вам слід звернутися на огляд до гінеколога та пройти діагностичні тести, які призначить лікар, з огляду на Ваш анамнез. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Інна2019-09-11
Добрий день скажіть будь ласка у мене почався свербіж статевих губ і клітора і я побачила на статевих губах дрібні підшкірні білі прищики що це таке може бути?
Інно, онлайн ми не в змозі діагностувати Вашу проблему. Вам слід прийти на огляд до гінеколога. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Іван2019-09-10
Доброго дня!Ми хочемо з дружиною завести дітей,але є проблема,у мене виявили безпліддя(10% рухливих сперматозоїдів),підскажіть будь-ласка крім програми "гарантоване батьківство" є щось дешевше?Дайте відповідь дуже прошу!
Іване, не обов'язково використовувати цю програму. Можливо, достатньо буде IKCI (орієтовна вартість 60000 грн.) Вам слід з питання оптимального підбору допоміжних репродуктивних методик звернутися на очну консультацію до нашого репродуктолога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тарас2019-09-10
Доброго дня! Чи можна звернутися з питання реабілітації хворого після інсульту? Ліва сторона повністю не функціонує. Яка вартість одного дня перебування?
Ні, Тарасе, у центрі немає неврологічного напрямку.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Віктор2019-09-10
Добрий день. Дружина (36р.) виявила під соском грудей кульку в розмірі з горошину. При натисканні вона бігає в різні сторони. Підскажіть до кого звернурися а скільки може приблизно коштувати діагностика?
Вікторе, Ваша дружина може звернутися на огляд до мамолога центру. Консультація лікаря-мамолога коштує 175 грн. УЗД молочних залоз - 175 грн. Запис на прийом- за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2019-09-10
Доброго дня,в мене діагнос правосторонній аднексит затримка місячних 4 дні чи можу я бути вагітною?
Ірино, для діагностики вагітності Ви можете скористатися високочутливим аптечним тестом, який показує результат уже на 8 день після запліднення. Також можна здати аналіз крові на хоріонічний гонадотропін, або зробити УЗД.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олена2019-09-09
Доброго дня! В мене ендометрій товщиною 15,3 мм, потовщений, шириною 35 мм,виділення вже два місяці йдуть кровяні , останні місячні були в червні, підскажіть що робити і як лікуватись. Мені 48 років.
Олено, для призначення дієвої терапевтичної стратегії Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті. Візьміть із собою результати діагностичних обстежень, які у Вас є.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталія
до статті Спермограма
2019-09-09
Доброго дня, скільки коштує спермограма на даний час?
Наталіє, вартість спермограми становить 360 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2019-09-09
Чоловік хоче здати спермограму. Потрібно зазделегідь звонити чи приїздити та здавати?
Ірино, необхідно попередньо записатися на обстеження. Чоловік має підготуватися до здачі спермограми відповідним чином: не вживати медикаменти та алкоголь, не жити статевим життям, не відвідувати сауну - 5 днів до здачі аналізу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (405)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх