x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7063 користувачів
Ірина2019-07-18
Доброго дня! Мені 33 роки. 5 місяців тому була на огляді у гінеколога (УЗД + огляд на кріслі). Всі аналізи в нормі, але виявили плоскоклітинну метаплазію. Лікарка прихначила імуностимулятори. Через місяць знову здала аналізи, все так само як і в попередніх. Всі в нормі (всюди позначки NILM), мікрофлора в порядку, але знову - плоскоклітинна метаплазія. Як пояснила мені лікар, метаплпзія може довгий час зберігатися на шийці матки, може і самостійно пройти. Знову призначила імуностимулятори, п'ю до тепер. Від останнього візиту пройшло 4 місяці. Коли мені знову йти на огляд? Чи дійсно метаплазія може самостійно зникнути? Я ще не народжувала. Планую вагітність найближчим часом. Дуже хвилююся, бо багато страшного прочитала про метаплазію. Місячні завжди вчасно, помірні, більше нічого не турбує. Дякую!
Ірино, Вам варто піти на огляд в найближчий тиждень.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Людмила2019-07-18
Доброго дня! В травні мені робили гістероскопію,вже 3 місяці приймаю Левомін 30.Чи можна пробувати вже вагітніти?
Людмило, спочатку Вам слід пройти контрольний оглад у лікаря, який призначав препарат.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марія2019-07-18
Доброго дня! Дитині 6 місяців, хочемо зробити щеплення. Робили гепатит В та БЦЖ. Чи можна придбати вакцину та зробити прививку у вашому центрі? Якщо так, скажіть, будь ласка, чи можна записатися на консультацію до педіатра по телефону!? Дякую!
Маріє, в нашому центрі немає педіатричного напрямку.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ніка2019-07-18
Добрий день, хворію всд, хронічною втомою і постійна температура 37,2 чи може бути вона від цього, а також чи може бути температура від глистів(гостриків).
Ніко, онлайн ми не можемо визначити причину Вашої проблеми. Вам слід звернутися на очну консультацію до сімейного лікаря. У штаті центру такого спеціаліста немає. Проте Ви можете проконсультуватися у наших колег із МЦ "Парацельс":+38 (066) 898-63-63, +38 (066) 898-76-76.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Людмила2019-07-17
Чи можна завагітніти якщо сперма потрапила на статеві губи , овуляція повина бути через 4 дні ?Я прийняла постинор.
Людмило, якщо Ви вчасно прийняли контрацептив, то вагітність малоймовірна.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталія2019-07-17
Доброго дня. Живемо з чоловіком 5 років не маємо дітей, останні 3 роки лікуватись але без рерультатно . Мені поставили діагноз полікістоз яєчників надлишок чоловічих гормонів по аналізах при зрості 160 вага 76кг. У чоловіка 16% активно рухливих по спермограмі . Завагітніти можна лише за допомогою ЕКО?
Наталіє, це питання Вас слід обговорити індивідуально на очній консультації у репродуктолога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті. Візьміть із собою результати обстежень, які у Вас є.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марія2019-07-17
Доброго дня! Підкажіть будь ласка яка ціна 3D УЗД вагітності 3 триместр
Маріє, вартість УЗД вагітності (ІІ-ІІІ триместр) - 405 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Аня2019-07-17
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи допустима статева близькість під час місячних?
Ганно, сексуальні стосунки під час місячних - питання особистого вибору. Єдине, що при місячних важливо приділяти особливу увагу особистій гігієні перед статевим актом, адже виділення є живильним середовищем для різноманітних бактерій.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Роман2019-07-17
У яку приблизно суму може стати видалення фіброміоми лапороскопічним методом у вашій клініці без видалення матки? Жінці 48 років. Дякую.
Романе, орієнтовна вартість втручання 14950 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Lidia2019-07-16
Доброго дня мені треба консультація Гінеколога я нахожусь зараз за кордоном 4 місячні немає місячних зробила аналіз але толком не сказала що там до гінеколога не можу попасти бо дуже великі черги
Лідіє, онлайн ми не в змозі діагностувати причину проблеми. Можливо, Ви вагітні, а може має місце гормональний збій. Зробіть високочутливий тест на вагітність, та знайдіть змогу потрапити на прийом до гінеколога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (343)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх