ua ru
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Головна Задати запитання

Задати запитання

Інформація була корисною для: 7112 користувачів
Рита
до статті Постконтрацептивна аменорея
2020-06-05
Добрий день. Я приймаю Джаз + вже другий місяць. Та ще немає місячних. Приймала по інструкції лише один день випила на 5 год пізніше, та статевого акту в цей день небуло. І з самого початку почала неправильно пити не в перший день місячних, а в середині циклу.
Рито, слід було дотримуватися інструції до препарату. У даній ситуації Вам необхідний огляд гінеколога. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олександра
до статті Пахова грижа
2020-06-05
Доброго дня. Яка ціна мішка і анестезії? Яку анастезію можете запропонувати людині, яку не бере наркоз?
Олександро, видів анестезії існує багато. З якою саме метою вона Вам потрібна?
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юлія2020-06-04
Доброго дня! Яка ціна у Вас лікування ерозії шийки матки?
Юліє, вартість лікування залежить від методу та об'єму проблеми, які визначає лікар після огляду. Радіохвильова коагуляція (РХК) коштує 1 000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Аліна2020-06-04
Добрий день, скажіть будь ласка як бути в такій ситуації?Маю міому інтрамурально субмукозну 5 на4 см ,на дні матки яка дає кровотечі.Я наблюдаюся в Хмельницькому, мені пропонують видалення міоми разом з маткою , я проти, бо боюся проявів раннього клімаксу.Маю на матці три рубці від кесаревих розтинів.Що б ви порадили? мені 41 р
Аліно, щоб визначитися із оперативною тактикою, яка б дозволила, якщо є така можливість, не видаляти матку, а забрати гістероскопічно лише вузол, Вам слід звернутися на очну консультацію в центр.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Софія2020-06-04
Доброго дня. Минулого місяця місячні були 2 рази з інтервалом тиждень, між ними приймала таблетку пізньої контрацепції, тести на вагітність негативні, затримка 2 тижні. Чи є це нормою в даному випадку??
В описаній ситуації, Софіє, так.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олеся2020-06-03
Останнім часом у мене почало дуже рости волосся на обличчі, мені 30 років я незаміжня і не народжувала, коли зверталася до гінеколога і зробила аналізи, то виявили що багато гормону тестетерону, лікар сказала родиш все пройде, але мені треба цю проблему вирішити, куди звертатися???
Олесю, Вам необхідна консультація гінеколога-ендокринолога. У нас приймає Пец Людмила Андріївна. Попередній запис - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олександр2020-06-03
Доброго дня! Маю підозру на еректильну дисфункцію. Чи лікуються у вас пацієнти із таким діагнозом та яка вартість даного лікування?
Так, Олександре, у нас проходять лікування пацієнти із таким діагнозом. Вартість лікування залежить від причин, які викликали проблему, та обраної методики. Запис на прийом до уролога - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Людмила
до статті Внутрішньоматкова інсемінація
2020-06-03
Якщо активнорухомих сперматозоїдів-25 відсотка. Чи можна завагітніти?
Так, Людмило, можна.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олена2020-06-03
Доброго дня. Скажіть, будь ласка, чи можливо завагітніти і виносити здорову дитину з таким результатом УЗД : (вік 38, маю 2 дітей) Матка з деформований контуром. ПЗР матки 44 мм, довжина 74 мм, ширина 66 мм. Міометрій дифузно неоднорідний: дрібно-, сереньовогнещеві ехоущільнення, дрібні ділянки зниженої ехогенності (по типу аденоміозу). По передній стінці, більше зліва, інтрамуально візуалізується низькоехогенний вузол 14,4х15,4 мм та дещо нижче - діаметром 13 мм. В задній стінці - низькоехогенний вузол 11х10 мм та дещо нижче - діаметром 8,3 мм. Ендометрій (на 11 день мц) товщиною 7, 5мм, шир. 34мм, двошаровий, середньої ехогенності, дещо неоднорідний, деформований по передній стінці гіперехогенною структурою 11х10 мм(по типу ендометріоїдної гетеротопії), без патологічного кровоплину. Шийка розмірами:ПЗР 32 мм, довжина 33 мм, ширина 33 мм. Ендоцервікс 2-3 мм, деформований анехогенним включенням у верхній третині 10х5 мм, в нижній третині - дрібнішими. Правый яйник 33х20 мм, з дрібнокістозною структурою. Лівий яйник 32х24 мм, з найбільшим фолікулом діам. 11,5. Дякую
Олено, згідно висновків УЗД у Вас є відхилення. Слід зробити УЗД у 2-гу фазу місячного циклу і відносно результатів проконсультуватися очно у гінеколога. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Валентина2020-06-03
Доброго дня! Маю в анамнезі ендометріоз, була лапараскопія та Візан на 6 міс. Зараз було втручання в матку, для профілактики загострення приписують знову Візан. По аналізах естрадіол на нижній межі, знаю що Візан знижує естрадіол. Чи не зроблю я гірше прийомом припарату?
Валентино, онлайн ми не відміняємо і не призначаємо лікарські препарати. Якщо у Вас є сумніви щодо обраної Вашим лікуючим лікарем терапевтичної стратегії, Ви можете звернутися до іншого фахівця, щоб почути альтернативну думку, і підтвердити чи спростувати свої побоювання. Запис на прийом до спеціалістів нашого центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (604)
 • Ольга Доброго дня ,скільки коштує лапероскопія по видаленню кисти 6см, на яйнику .Який застосовують наркоз
 • Ольга Доброго дня ,скільки коштує лапероскопія по видаленню кисти 6см, на яйнику .Який застосовують наркоз ?
 • Вікторія Довгаль Добрий день. Скажіть, будь ласка, чи приймає в центрі психотерапевт. Якщо так, то яка вартість консультації і прізвище лікаря?
 • Вікторія Довгаль Добрий день. Скажіть, будь ласка, чи приймає в центрі психотерапевт. Якщо так, то яка вартість консультації і прізвище лікаря?
 • Вікторія Добрий день. Скажіть, будь ласка, чи приймає в центрі психотерапевт. Якщо так, то яка вартість консультації і прізвище лікаря?
 • Вікторія Добрий день. Скажіть, будь ласка, чи приймає в центрі психотерапевт. Якщо так, то яка вартість консультації і прізвище лікаря?
 • Любов Добрий день. Допоможіть зрозуміти проблему. Пів року назад в мене була операція по видаленні поліппа 12 мл на матці. Мені призначили таблетки на місяць на основі трав для відновлення циклу. В перший т...
 • Галина Добрий день. Мені поставили діагноз мелоцетарний невус.Чим у Вас його удаляють,і чи проводять біопсію видаленої тканини.Якщо так скільки коштує у Вас така процедура.Дякую, чекаю відповіді.
 • Екатерина Добрый день! Мужу поставили диагноз аспермия, два года ничего не получается. Скажите есть ли шанс и что нужно делать и какая цена?
 • Юлія Доброго дня, ЕКЗ коштує ,43 тисячі, препарати приблизно 20,яка ціна спостереження після екз за прийом?
 • Людмила Доброго дня! Підкажіть, треба зробити цистоскопію сечового міхура. Процедура проводиться повторно. Чи треба направлення сімейного лікаря? Яка ціна процедури? Чи можна записатись за телефоном або на с...
 • Женя Добрий день. Скажіть будь ласка скільки коштує операція по видаленню матки. Дякую.
 • Руслана Доброго дня, скажіть будь ласка, що може означати якщо під час сексуального контакту пішла кров, до менструації ще 2 тижні, статевий акт вже не вперше і такого ще не було, що робити в таких випадках і...
 • Таня Яко ціна донорства яйцеклітки
 • Наталія Доброго дня. Яка повна вартість еко?
 • Виктор Вітаю підкажіть будь ласка поставили діагноз криптозооспермія, акий алгоритм дій? І ціна
 • Тетяна У нас діагноз « безпліддя неясного генезу».Хотіли б у вас зробити інсемінацію і нас цікавить чи знову потрібно буде проходити обстеження на причину непліддя, чи підійдуть результати попередніх обстеже...
 • Кирил Доброго дня! Хочу стати донором сперми, яка винагорода за цю процедуру? І скільки по часу це займає?
 • Оксана Добрий вечір. Яка ціна ЕКО,конкретніше. 43.650 медикаменти . Напишіть,хоч приблизно,що входить в 43.650 і приблизну( хоч приблизно) суму на медикаменти. Дякую
 • Тоня Доброго дня ви лікуєте дисплазію шийки матки та як можна до вас записатись на прийом До Петровського
Наші партнери
Вверх