ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Відгуки про МЦ Боголюби

Відгуки про МЦ Боголюби

Марія 2018-07-10 00:00:00
Чудова клініка, приємний персонал! Уже вдруге у вас. Враження тільки позитивні. Хочу подякувати Марищук Оресті Володимирівні. Вона дуже уважно поставилась до моєї ситуації. Лікування та її поради дали свої результати. Я вагітна, почуваюсь чудово! Бажаю клініці процвітання! Величезне спасибі за кваліфікованих і людяних спеціалістів!
Пацієнтка 2018-07-05 14:25:00
Обслуговування у клініці відмінне, проте хочу звернути увагу майбутніх пацієнтів лікаря Марищук Ореста Володимирівна. моє враження- мене розвели на гроші, а саме - на здачу необгрунтованих (в моєму випадку) аналізів, які вартували мені немалих грошей. в результаті лікар вищої категорії без постановки діагнозу виписує мені гомеопатичний препарат, який НЕ є лікарським препаратом і НЕ лікує, а також вітаміни, дефіциту яких у мене немає згідно лабораторних показників. Моя порада- будьте обачні і не дозволяйте, щоб Вас ввели в оману. мені шкода витрачених грошей і часу.
Адміністратор 2018-07-05 18:43:24
Доброго дня. Дякуємо за Ваш відгук. Дуже шкода, що у Ви зробили таку оцінку консультації Орести Володимирівни. Насправді, вона не могла Вам призначити зайві аналізи, оскільки у неї немає з цього жодного зиску, всі лікарі в клініці працюють на умовах стабільної ставки, котра не залежить від кількості призначених аналізів, і це є принциповою позицією керівництва з моменту відкриття, що може підтвердити, любий теперішній чи минулий співробітник клініки. Щодо гомеопатичного лікування, то в окремих випадках, воно є значно ефективнішим класичної доказової медицини. А щодо вітамінів, то на сьогодні існує дуже мало аналізів, котрі можуть встановити точну кількість вітамінів в організмі і переважна більшість лабораторій їх взагалі не визначають. В чому Ореста Володимирівна дійсно не допрацювала, так це в обгрунтуванні призначених нею аналізів та лікування. Просимо від її імені вибачення за розчарування, яке залишилось у Вас після консультації.
Лілія 2018-06-22 12:46:00
Хочу подякувати Вадиму Валентиновичу за добре проведену лапароскопію. Респект Вам за позитивний настрій,за Вашу підтримку перед операцією та турботу після неі'. Хочу відмітити,що медичний персонал МЦ "Боголюби" є чуйними, турботливими та чудовими майстрами своєі' справи. Хай вас усіх береже Бог!!!
ТАНЯ 2018-06-15 19:28:00
Дівчата з рецепшину мало того шо не компетентні в діяльності клініки ( надають інформацію якої не існує) то ще й мали б совість передзвонювали тим хто телефонує. Вже тиждень як ігнор, не беруть трубку
Адміністратор 2018-06-19 16:35:21
Доброго дня. Адміністрація клініки просить вибачення за нечітко надану інформацію та обов‘язково прийме міри, щоб розібратись в ситуції. У нас стоїть IP телефонія, встановлена спеціально, для зручності пацієнтів та щоб уникнути пропусків дзвінків. Будемо виясняти, як так сталось, що дівчата не відзвонюються. Ще раз вибачте, якщо потрібно надати Вам якусь додаткову інформацію можите зателефонувати за номером 095 68 22 703.
Олеся 2018-06-07 20:17:00
Була на прийомі в гінекологічному відділені, 5 поверх, у лікаря акушера-гінеколога Литвинюка Сергія Івановича. Вражена хамством, зверхнім ставленням до пацієнтів, халатним відношенням до здоров'я жінок. Для чого приймати людей, якшо робиш свою роботу, не думаючи про наслідки для здоров'я пацієнтів, ще й брати за це гроші. На жаль амбіції в цього лікаря переважають над здоровим глуздом.
Адміністратор 2018-06-17 19:25:01
Доброго дня. Шкода, що у Вас склалась така ситуція з лікарем, але цей віднук Ви залишили не за адресою, це сайт приватного медичного центру «Боголюби», а Ви були пацієнткою у ВОКЛ.
Наталия 2018-05-29 19:27:00
От всей души, от всего сердца хотим поблагодарить Вадима Валентиновича за долгожданную беременность. Долгих 6 лет шли к этому, было 4 неудачных эко, и наконец- то на 5 « победный» у нас получилось!!! У нас сложная ситуация, двойной фактор бесплодия и все-таки, беременность наступила, это ещё раз доказывает профессионализм Вадима Валентиновича, но главное это его позитивный настрой и вера , он своим оптимизмом действительно помогает таким отчаявшимся парам как мы. Искренне благодарим весь персонал этой клиники, особенно мед. Сестру Оксану за поддержку и понимание, и просто хорошее отношение. Хочу сказать парам которые возможно отчаялись: Да, это сложно и морально и материально, мы это прошли… Но все же, идите к своей мечте, доверьтесь своему врачу и все получится! Огромное спасибо Вам, Вадим Валентинович!!! С ув. Наташа и Сергей.
Марина 2018-05-23 00:48:00
Хірургія дійсно, як за кордоном! Дякую пластичному хірургу Матвіюку Олександру за проведену операцію, турботу, щирість та підхід. А також відчуття повноцінності, впевненості та жіночності! Бажаю Вам і надалі вдосконалювати свій професіоналізм та досягти великих професійних висот!!!! Ви даруєте безцінне - здоров’я та красу!!!
Оксана 2018-05-04 15:23:00
Доброго дня! Велике Спасибі персоналу, який працював 3.05.2018р на ресепшені і зреагував на те, що мені стало погано та по-справжньому допомогли! Дякую за те, що увійшли в ситуацію і все оперативно допомогли зробити! Дякую, за професійний підхід, компетентність та людяність лікарю акушер-гінікологу Щепко Євгенії Володимирівні та лікарю анастезіологу Гумеровій Оксані Олександрівні та вьому персоналу, хто був присутній на гістерескопії! Величезне Дякую!
Надежда 2018-04-25 17:40:00
Позитивные впечатления от обслуживания в клинике. Щепко Евгения - очень внимательный и толковый врач.Проблему решили. Рекомендую.
Лариса 2018-04-24 17:46:00
У нас було 2 спроби ЕКЗ в Боголюбах. Було багато пройдено, алея повністю довіряла і слухала Марищук Оресту Володимирівну. Дівчатка, хто пробує - не опускайте руки. Так, буває важко. Іноді не зрозуміло, чому не вийшло, що не так? Але потрібно боротися і головне йти, не зупинятися. Заради того, хто зараз сидить у мене на ручках – найдорожча в світі доця!
Наші партнери
Вверх