ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Відгуки про МЦ Боголюби

Відгуки про МЦ Боголюби

Олена 2017-11-03 15:56:00
Дорогі жінки і дівчата,невірте чуткам про погане відношення і кваліфікацію лікарів і сестер.Це все неправда.Я в уцьому переконалася,побувавши там на лапароскопії. З хорошим відношенням досебе починаєш швидше одужати.Дякую всім лікарям сестрам,які турбувалися про мене до і після операції.
Наталія 2017-11-02 15:45:00
Всім рекомендую цей заклад.Робила тут лапароскопію.Дуже вдячна лікарю Петровському В.В. він знає свою роботу і нажаль розірватися на всіх не може,бо він один,а нас зі своїми проблемами багато!!! В МЦ Боголюби до тебе ставляться,як до рідної...в палату приходять дуже часто,питають як здоров'я,настрій....А ще не можу лишити без уваги Власюк Світлану Анатоліївну -лікар-гінеколог- це просто промінь сонця та доброти,весела та позитивна людина.На третій день я була вже вдома,а мені здається,що вона ще зі мною...побільше б таких людей,як вона..і жити було б легше.В операційній взагалі не було страшно...мед.персонал привітний та веселий.Анастазіолог- Юрій Якович просто супер!А також післяопераційна медсестра Люда Д. була замість мами.Там навіть прибиральниця до тебе краще ставиться,як рідні люди.Дякую усім,була як в санаторії...хоча дуже боялися.Усім добрими не можуть бути!!!Процвітання та успіхів Вам!З повагою Гончарук Н.В. м.Нетішин....
Анна 2017-10-29 07:26:00
Привіт!Побували ми з чоловіком у цьому "распрекрасному" медзакладі.Ви себе позиціонуєте,як наближені до Європи,бо і ціни ,і запис на прийом , і сам заклад про це нагадує.Але відношення до людей і черги,точно такі як і в поліклініках.Не задоволена медичним персоналом.Лікар УЗД зі мною говорила з якимись претензіями,наче я її ворог,хоча бачила я цю жінку перший раз в житті і надіюсь останній.Лікар взагалі забув про нас і пішов оперувати,хоча сказати результат складало 2 хвилини,а ми прочекали біля години.Не розумію чому таке ставлення,адже ми заплатили за все так,як вказано у прайс-листі.Тобто ми не безоплатно обстежувалися,поки всі інші платять гроші.Не знаю кого люди у відгуках хвалять.Добре,якщо ці відгуки правда і написали їх реальні люди,а не персонал закладу.Не здивуюсь,якщо не побачу мого відгуку тут,бо правду чомусь не завжди люблять!!!
Марина В. 2017-10-17 22:15:00
Щиро вдячна Вадиму Валентиновичу за 2 полоски на тесті, боялась тут писати поки не зробила узд, коли побачила сердечко бється і ручки ножки і дали фото плода, то моїй радості не має меж, ми з чоловіком до цього лікувались 6 років в різних клініках, коли прийшли в Боголюби, довірились Вадиму Валентинлвичу, він нам обіцяв, що станемо батьками, а мені казав будеш бавити все буде добре і я тепер впевнена, так і буде!
Оксана 2017-10-13 10:57:00
Доброго дня всім. Хочу сказати великі слова вдячності, Петровському Вадиму Валентиновичу, Оресті Володимирівні, Оксані Петрівні та всьому медичному персоналу! Ви справжні спеціалісти своєї справи. Моєму синочку сьогодні 6 місяців, і це велика радість для всієї нашої родини. Багато чого потрібно було пройти, але це того варте. Хочу сказати, дівчата, якщо вам трапляються лікарі, які не подобаються, шукайте кращих. Саме тут ви їх і знайдете. Не вірте в погані відгуки, можливо не все всім подобається, але ж ми всі різні, а лікарі теж люди.... Тому бажаю процвітання МЦ БОГОЛЮБИ, робіть людей здоровими та щасливими!!!!
Світлана 2017-10-10 16:44:00
Матвіюк Олександр Васильович здатен творити дива! Дуже вдячна за вдало проведену операцію. Багато упереджених думок щодо пластичної хірургії відпали самі собою.
Марія 2017-10-10 16:37:00
Хороший центр. Лікування ендометріозу пройшло успішно. Зі спокійною душею можу радити знайомим. Дякую!
Ірина 2017-10-01 09:19:00
Добрий день всім хто читає мій відгук. Два дні тому мені у центрі Боголюби Петровський В.В. робив лапоро... та гітеро.... Дівчата не бійтесь в цьому центрі до вас ставляться як до рідної людини. Персонал супер, всі щирі, заботливі. Я приїхала сама без підтримки, повірте до мене таке ставлення було , що мені здалося що зі мною приїхали всі родичі. Петровському окрема подяка. Дуже, дуже, предуже хороший спеціаліст. Можливо хто прочитає поганий відгук не вірте у мене багато знайомих яким він допоміг. Він фахівець з великої букви. Зі мною в палаті лежала дівчинка у якої були великі проблеми її оперувати не бралися в Ів-франківську, в Рівному, в Житом. Їй говорили, що допомогти може тільки Київська клініка ,або Боголюби. І дійсно на лікування її взяв Петровський. Операція пройшла успішно. І вони щ чоловіком готуються стати батьками. Щодо опереції, я боюся навіть уколів(втрачаю свідомість), а тут такий підхід всі шутять, дали в палаті якийсь укол, що мені було байдуже, в операційній грає легенька музика всі сміються , шутять , а самі роблять своє. Тому навіть не памятаю як почалась операція говорила, говорила і все проснулась коли все зробили. Тому раджу звертайтесь в цю клініку будете щасливі.
Галина 2017-09-30 09:29:00
Я теж нікому не рекомендую лікаря Щепко Є.В. Звернулись з папіломами. Назначила лікування для підтримки імунітету і все... жодного аналізу, жодного пояснення вона не надала, ймовірно була дуже зайнята. А гроші за консультацію взяли. Наступного разу з моєї вини ми запізнилися. По дорозі в центр я зателефонувала, пояснила і мене завірили, що зможуть приняти на видалення папілом, тому що люди які були після мене вже є і їх приймуть раніше, тобто нас поміняють місцями. Чекали ми дві з половиною години! Багато разів запитували чи нас приймуть, кожного разу нам відповідали: "так". Вже о 14.30, стало зрозуміло, що щось не так. Вияснилось, що лікар Щепко Є.В. відмовилась нас приймати, бо ми запізнились. Для чого ми тоді чекали? Що за амбіції? Для чого існує клятва Гіппократа? Коли ми її запитали чому вона відмовилась, вона сказала, що це неправда. Зайшли в кабінет просити про прийом (нам сказали, що вона вже вільна!)... і тут понеслось... вона казала, що втомилась, що не буде нас приймати, що на наше місце було записано ще двох людей, почала сваритись з дівчатами на рецепшині. Це був жах...
Вікторія 2017-09-28 18:45:00
Більшість пацієнтів шукають у приватних клініках не лише кращих спеціалістів. Небажання обтяжувати родичів своїм лікуванням, спроба не отримати порцію адреналіну від хамського відношення, "досвід" роботи у медзакладі... змусили і мене довго обирати клініку для операції. Вважаю, що не помилилась з "Боголюбами". Дякую лікарям і персоналу стаціонару за лікування та належний догляд! Бажаю Вам адекватних пацієнтів та подальшого розвитку центра.
Наші партнери
Вверх