ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Задати запитання

Задати запитання

Інформація була корисною для: 7240 користувачів
Надія2019-07-16
У хлопчика 1.7 місяців є два яєчка,тільки одне праве яєчко деколи перекручується тікає потім знову стає на своє місце...Скажіть будь ласка чи потрібно у такому випадку робити операцію...
Надіє, Вам слід проконсультуватися із дитячим урологом з цього приводу. У центрі немає педіатричного напрямку.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юля2019-07-15
Пройшло 2 тижні після РХК шийки матки. Проводила Євгенія Володимирівна. Призначено супозиторії Амарелін та транексам. Проте ось уже кілька днів (приблизно 5) турбують виділення з неприємним запахом, навіть через короткий час після гігієнічних процедур, які приходиться робити 4-5 разів на день. Чи це нормально?
Юліє, у цій ситувції Вам варто звернутися до лікаря, який проводив РКХ та призначав лікування, на огляд.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Михайло2019-07-15
Добрий день! Турбуйуть біль та стискання в лівій стороні груднойі клітки біля серця а ще інколи терпнуть руки біль нейе постійним виникайе лишень при пойіздках при якомусь переживаню.
Михайле, Вам слід звернутися на очну консультацію до сімейного лікаря чи кардіолога. Таких спеціалістів у нашому центрі немає. Проте Ви можете звернутися до наших колег із МЦ "Парацельс": +38 (066) 898-63-63 +38 (066) 898-76-76.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
katya2019-07-15
Доброго дня! Під час УЗД було виявлено поліп ендометрій розмірами 9,5х7,3мм. Скажіть, будь ласка, який метод видалення поліпу буде найефективніший і скільки це буде коштувати враховуючи всі витрати від огляду лікаря до наркозу. Поскільки, я не народжувала - важливо, аби це була ювелірна робота. Дякую!
Катерино, у Вашому випадку рекомендована гістероскопія. Орієнтовна вартість - 6000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ання2019-07-14
Була вагітна виносила 8 місяців дитина мала гастросхиз робили кесерське а зараз не можу завагітніти яка може бути причина узд показує що все добре робили разів 5в різних
Ганно, онлайн ми не можемо визначити причину Вашої проблеми. Вам слід звернутися на очну консультацію до нашого репродуктолога. Візьміть із собою разультати Ваших обстежень. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталія2019-07-13
Доброго дня, яка вартість калькоскопії?
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Алла
до статті Жировик (Ліпома)
2019-07-13
Добрий день! У мене в лівій надключичній ділянці жирова тканина розміром 80 х 23 мм, висновок УЗД ознаки ліпоми. Скільки буде коштувати іі видалення, яким методом можна видалити? Дякую.
Алло, видалення ліпоми коштує 975 грн. Видалення ліпоми ІІ-го ступеню складності - 2 070 грн. Ступінь утвору та метод видалення обирає оперуючий хірург. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Вероніка2019-07-13
Доброго дня . Яку кількість ембріонів вашії клініці підсаджують при еко , чи залежить ціна відкількості підсадки ембріонів ? Скільки коштує ця процедура ?
Вероніко, підсаджують 1-2 ембріона, ціна від кількості ембріонів не залежить, орієнтовна вартість - 50000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Алла
до статті Галакторея
2019-07-13
Доброго дня у мене високий пролактин (68 нг), присутня галакторея і незначно підвищений тестостерон протягом 8 місяців лікування. Приймаю мастодинон і в 2фазу віт. е, валд ям, верошпірон. Наскільки це серйозно чи можливі інші методи зниження пролактину? Зарання дякую
Алло, онлайн ми не робимо призначень. З приводу цієї проблеми Ви можете звернутися на очну консультацію до спеціалістів центру. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олександр2019-07-12
Доброго дня.в моеї дочки (доні 9 років)гігрома запястя.Вона має дві невеличкі шишки.яка ціна операції.Дякую
Олександре, у нас немає педіатричного напрямку. Діток ми не оперуємо.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (801)
 • Ірина Дуже задоволена цією клінікою. Робила лапароскопічну операцію Лікарі просто неймовірні професіонали, персонал привітний та підготовлений на високому рівні. Умови перебування просто чудові. Операцію п...
 • Олена Добрий день. Аналіз на НLA типування пари робите?
 • Галинка Щиро дякую усьому колективу ЛЦ Боголюби. А особливо гінекологу Катерині Віталіїні, а також великий уклін оперуючому лікарю Петровському Вадиму Валентиновичу. Це лікаріі від Бога. Чуйні, делікатні,д...
 • Юля Доброго дня !Скажіть будь ласка :"чи роблять у вашому закладі хірургічні втручання яєчників при полікістозі при якому вагітність не настає, але планується ??? Дайте пораду щодо подальшого лікування?Дя...
 • Уляна Декілька років тому мій чоловік зробив вазектомію в цьому медичному центрі. Все було чудово. Сервіс, сама операція і відношення персоналу на високому рівні. Після стерилізації наше сексуальне життя зн...
 • Ніна Володимирівна Сьогодні пройшло два тижні, як я зробила у центрі Боголюби складну операцію по усуненню пролапсу органів малого тазу (було випадіння вагіни, матки, зміщення сечового міхура та прямої кішки), а також ...
 • Тетяна Доброї ночі! Скажіть, будь ласка, як завчасно треба записатись і на абдомінопластику ? Скільки днів триває обстеження?
 • Ірина Доброго вечора. Скажіть, будь ласка, чи роблять у вашому закладі видалення папілом (у великій кількості)? Якщо так, то яка ціна процедури, і до кого звертатись?
 • Вікторія Доброго дня.Хто з дерматологів приймає у вас?також ціна за прийом?
 • Оля Була дуже задоволенна коли переступила поріг клініки....Чистота всюди...Усміхненні м.сестрички.Лікарем теж задоволенна.Молодці гарних вам відвідувачів.
 • Ніна Добрий день! Цікавлюся, чи можна у вашому закладі зробити пластику при проллапсі органів малого тазу(опущення передньої та задньої стінок вагіни)?
 • Каріна Добрий день. Чи проводять ваші лікарі переривання вагітності? Термін 12 тижнів
 • Ніна Володимирівна Скажіть будь ласка чи можливо в вашій клініці операція по усуненню опущення задньої та передньої стінки піхви 4 стадії?
 • Ірина Доброго дня.Чи роблять у вас ЕКЗ донорським ооцитом пацієнтам з раннім клімаксом?
 • Годжал Марія Доброго дня. Мені скоро мають робити лапароскопію(екстерпацію) у вашому закладі. А я на попередній консультації забула лікарю сказати про фіброзно-кістозну мастопатію.... Це дуже суттєво?Чи змінить це...
 • Анна Скажіть будь ласка, чи ведете ви облік здорових і хворих дітей, народжених в результаті ЕКЗ? Чи зростає ризик народження дитини з інвалідністю приштучному заплідненні?
 • Наталiя Доброго дня Вам!!...Я приемно вражена гарними вiдгуками про Ваш центр..I хочу запитати , чи проводяться операцii пацiентам з iнших областей у Вашому центрi, лапароскопiю?....видалення жовчного...в мен...
 • Ирина Чи можна до вас без запису?
 • Галина Скільки вартує видалення матки з анастезією
 • Світлана Доброго дня, скажіть будь ласка графік роботи на Пасхальні свята?
Наші партнери
Вверх