ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Задати запитання

Задати запитання

Інформація була корисною для: 7240 користувачів
Вікторія2018-02-14
Добрий день.Підкажіть будь ласка до якого лікаря гінеколога мені краще звернутись, в мене така проблема:пачинаються рясні місячні(раніше такого не було) і виділення йдуть навіть згустками,перестають іти на пару днів і знову починаються?Скільки потрібно чекати від запису до прийому?
Вікторіє, Ви можете записатися на прийом до будь-кого з наших гінекологів. На рахунок того, скільки часу потрібно чекати, Вам слід уточнити на рецепції. Запис на прийом за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Вікторія2018-02-14
Добрий день.Скільки буде коштувати огляд у гінеколога?
Вікторіє, огляд у гінеколога коштує 80 грн, а консультація (первинна) - 180 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Віка2018-02-14
Добрий день,в мене вагітність десь 7 тижнів,сильні спазми живота,особливо вночі,чи є у вас фахівець,що займається супутніми захворюваннями під час вагітності?
Вікторіє, Ви можете записатися на прийом до нашого гінеколога і при потребі він скерує Вас до вузького спеціаліста.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2018-02-14
Доброго вечора!Коли я запитувала,чи можна у вашій клініці пройти обстеження,ви написали,що записуватись потрібно на 21 день циклу,а мені виходить в неділю,чи можна записатись в понеділок?
Так, можете записатися, Оксано, на понеділок.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Христина
до статті Вагінізм
2018-02-13
до кого, окрім психотерапевта, можна звернутися дня лікування вагінізму?
Христино, зазвичай, найкращі результати при вагінізмі дає психотерапія, проте, можна звернутися і до гінеколога, якщо причини стану саме гінекологічного профілю. Ви можете записатися на прийом із цим питанням до Пец Людмили Андріївни. Запис за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Христина
до статті Вагінізм
2018-02-13
Так, Христино, може, якщо причина проблеми пов'язана саме із гінекологією.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олена2018-02-13
Доброго дня! Чи можна завагітніти, якщо статевий акт був незавершеним і на 4 день після припинення менструації?
Олено, якщо статевий акт був, то завагітніти можна. Щоб впевнитися в цьому, чи навпаки, Вам варто зробити високочутливий аптечний тест на вагітність.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Дарина2018-02-13
Доброго дня! Чи можна стати у вашій клініці донором яйцеклітини? Вік 23 роки, є здорова дитина віком 3 роки
Так, Дарино, можна. Зателефонуйте на рецепцію (телефони, вказані на сайті).
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ання
до статті Екстракорпоральне запліднення
2018-02-13
скажите есть ли шансы 3аберементь в 43 года,если после 3-х лет интимной жизни нет беременности и не предохранялись
Ганно, шанси є завжди. Вам варто звернути увагу на те, що причиною проблем із зачаттям може бути, наприклад, стан не Вашого репродуктивного здоров'я, а Вашого партнера. Тому бажано, щоб на прийом до репродуктолога Ви прийшли разом із чоловіком. Він має подготуватися до здачі спермограми: не вживати алкоголю та медикаментів, не жити статевим життям та не відвідувати сауну протягом 5 днів перед обстеженням. Вам особисто доцільно спланувати візит на 21 день місячного циклу, щоб здати аналізи на гормони. Приходьте в центр натще. Попередній запис за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Валентина2018-02-13
Началось все с ерозивного гастрита 27.11.2015. Был в комплексе лечения назначен клатинол. На шестой день появилась страшная горечь, была где-то недель шесть. Я начала метаться по врачах. Вскоре горечь прошла, но появился озноб и температура 37, озноб проходил и температура проходила. Через 2 месяца очень запекло во рту, врачи не могли помочь. Клала компрессы с алое и меда. Появился страх, отвращение от пищы. Была в онкоинституте в Киеве, в Богомольце, в институте Шалимова…нечего не находили. А весной в марте пошла страшная кислота. Я прошла множество обследований, в итоге лечилась в мае в отделении параничних состояний ЧОЦРЗ, очень начал болеть живот, я не могла ходить. Диагноз : « СИНДРОМ ПОДРАЗНЕНОГО КИШЕЧНИКА»На лето ушло, а осенью 2016 все началось опять. Очень сильно беспокоила кислота, тошнота, ну и появился озноб. Неоднократно лечил гастроентеролог, ефекта нет. Потом три раза опять лежала в отделении параничних состояний ЧОЦРЗ. Диагноз; «ТРИВОЖНО-ДЕПРЕСИВНИЙ РОЗЛАД З ЯВИЩАМИ ДИСФУНКЦІЇ. СОМАТОЧЕННО ТА СИТУАЦІЙНО ОБУМОВЛЕНИЙ ТРИВОЖНО-ДЕПРЕСИВНИЙ РОЗЛАД ІЗ СЕНОПАСТІЯМИ ». Сейчас уже 2018 год. Ситуация продолжается. Была в Киеве в психиатра Иванова Александра Владимировича «Говорит и показывает Украина». Диагноз: СОМАТОФОРМНОЕ РАСТРОЙСТВО С ВЫРАЖЕНЫМ ТРЕВОЖНО-ДЕПРЕСИВНЫМ СИНДРОМОМ И СЕНОПАСТИЯМИ. Лечение: эзокрем 20 мг утром, квитиксол 25 мг вечером, атаракс 25 мг при наростании тревоги. P.S…Мне 48 лет. В 2011 году операция екстиркация матки с (удаление) трубами, резекция правого яичника. Гастроентеролог в областной Черниговской лечил ГЕРХ (польпаза,пангастро, езолонг, альмагель и множество другого). Эфекта нет. Другие гастроентерологи не выставляют ГЕРХ. Я то похудею, то поправлюсь. Столько было всего за 2 года. Но до сих пор я не знаю что лечу. Запуталась… ЕГДС.Ериматозна гастропатия Д.Д.Ц 12 п.к гастродуеденит. Ультразвуковое обследование : полипоз желчного михура. Седела на множественних диетах при ГЕРХ, все без толку. Я просто не могу описать толком, что творится со мной эти 2 года и сколько я положила денег! Вопрос: «Почему во рту держится кислота, нужно ли идти к гастроентерологу или это все от нервов? »
Валентино, дійсно, те, що Ви описуєте може бути на фоні тривожного невротичного стану. На нашу думку, Вам потрібна консультація і гастроентеролога і психотерапевта. На жаль, у нас в центрі немає таких спеціалістів.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (801)
 • Ірина Дуже задоволена цією клінікою. Робила лапароскопічну операцію Лікарі просто неймовірні професіонали, персонал привітний та підготовлений на високому рівні. Умови перебування просто чудові. Операцію п...
 • Олена Добрий день. Аналіз на НLA типування пари робите?
 • Галинка Щиро дякую усьому колективу ЛЦ Боголюби. А особливо гінекологу Катерині Віталіїні, а також великий уклін оперуючому лікарю Петровському Вадиму Валентиновичу. Це лікаріі від Бога. Чуйні, делікатні,д...
 • Юля Доброго дня !Скажіть будь ласка :"чи роблять у вашому закладі хірургічні втручання яєчників при полікістозі при якому вагітність не настає, але планується ??? Дайте пораду щодо подальшого лікування?Дя...
 • Уляна Декілька років тому мій чоловік зробив вазектомію в цьому медичному центрі. Все було чудово. Сервіс, сама операція і відношення персоналу на високому рівні. Після стерилізації наше сексуальне життя зн...
 • Ніна Володимирівна Сьогодні пройшло два тижні, як я зробила у центрі Боголюби складну операцію по усуненню пролапсу органів малого тазу (було випадіння вагіни, матки, зміщення сечового міхура та прямої кішки), а також ...
 • Тетяна Доброї ночі! Скажіть, будь ласка, як завчасно треба записатись і на абдомінопластику ? Скільки днів триває обстеження?
 • Ірина Доброго вечора. Скажіть, будь ласка, чи роблять у вашому закладі видалення папілом (у великій кількості)? Якщо так, то яка ціна процедури, і до кого звертатись?
 • Вікторія Доброго дня.Хто з дерматологів приймає у вас?також ціна за прийом?
 • Оля Була дуже задоволенна коли переступила поріг клініки....Чистота всюди...Усміхненні м.сестрички.Лікарем теж задоволенна.Молодці гарних вам відвідувачів.
 • Ніна Добрий день! Цікавлюся, чи можна у вашому закладі зробити пластику при проллапсі органів малого тазу(опущення передньої та задньої стінок вагіни)?
 • Каріна Добрий день. Чи проводять ваші лікарі переривання вагітності? Термін 12 тижнів
 • Ніна Володимирівна Скажіть будь ласка чи можливо в вашій клініці операція по усуненню опущення задньої та передньої стінки піхви 4 стадії?
 • Ірина Доброго дня.Чи роблять у вас ЕКЗ донорським ооцитом пацієнтам з раннім клімаксом?
 • Годжал Марія Доброго дня. Мені скоро мають робити лапароскопію(екстерпацію) у вашому закладі. А я на попередній консультації забула лікарю сказати про фіброзно-кістозну мастопатію.... Це дуже суттєво?Чи змінить це...
 • Анна Скажіть будь ласка, чи ведете ви облік здорових і хворих дітей, народжених в результаті ЕКЗ? Чи зростає ризик народження дитини з інвалідністю приштучному заплідненні?
 • Наталiя Доброго дня Вам!!...Я приемно вражена гарними вiдгуками про Ваш центр..I хочу запитати , чи проводяться операцii пацiентам з iнших областей у Вашому центрi, лапароскопiю?....видалення жовчного...в мен...
 • Ирина Чи можна до вас без запису?
 • Галина Скільки вартує видалення матки з анастезією
 • Світлана Доброго дня, скажіть будь ласка графік роботи на Пасхальні свята?
Наші партнери
Вверх