ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Задати запитання

Задати запитання

Інформація була корисною для: 7240 користувачів
Катя2017-09-02
Скажіть будь ласка чи можливо здати сперму в домашніх умовах в спеціальний контейнер...доставивши іі в лабораторію в потрібний термін?????????
Так, Катерино, можливо. Сперма має біти зібрана в стерильний контейнер, контейнер поміщений у термобокс. Доставка має зайняти не більше 40 хвилин.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2017-09-01
Доброго дня. Чи можна у Вас в клініці перевірити прохідність труб? Які для цього обстеження потрібні?Скільки коштує вся процедура?
Так, Ольго, Ви можете у нашому центрі пройти процедуру перевірки прохідності труб - метросальпінгографію. Вартість процедури 730 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2017-08-31
Добрий день,я вагітна початок 19 тиждень,до цього рухів дитини не чула,а вже два дня чую стукіт з середини тільки коли лежу на спині,чому так щось з дитиною не так,порадьте що робити
Тетяно, головне, щоб Ви рухи плода чули до закінчення вагітності.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марина2017-08-31
Доброго дня. У мене полікістоз яєчників. Робили лаороскопію 2 роки назад. Вагітності все немає. Зараз 15 днів затримки, аналіз на хгл негативний. Трохи потягує живіт. Що це може бути?
Марино, щоб вияснити причину тягнучих болей, Вам необхідно зробити УЗД та проконсультуватися очно у гінеколога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Андрій2017-08-31
доброго дня. На 23 тижні вагітності -крайове передлежання плаценти (по задній стінці, доходить до внутрішнього вічка, але не перекриває його). Гінеколог відправляє на стаціонар. наскільки це небезпечно? можливо що плацента ще мігрує?
Можливо плацента мігрує, і ще підніметься вище. Проте крайове передлежання небезпечне кров'янистими виділеннями в стані спокою, через це вагітну і скеровують в стаціонар.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Женя2017-08-29
Доброго дня,мени 14 років.3 дня тому почав боліти живіт під ребрами справа і зліва, сьогодні почало періодично к стріляти вокруг пупка.понос був 2 дні і перестав.тошноти і блювоти не було,запору немає, температури також.може це бути отруєнням? Тому що біль з'явився на наступний день після того коли з'їв булочку з маком,а про пупок прочитав абдомінальна мігрень,і в підлітковому віці буває.п.с.грижі не має.
Женю, онлайн ми не можемо діагностувати Вашу проблему. Вам варто звернутися до сімейного лікаря на очну консультацію, або викличте швидку допомогу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2017-08-29
Какой PH должен иметь гель для интимной гигиены?
Тетяно, ідеальний рН для таких продуктів 4-5 одиниць.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Зоя2017-08-28
Зоє, первинна консультація гінеколога коштує 160 грн. Повторна - 110 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юлія2017-08-25
Доброго дня! Мені було проведено оперативне лікування: лапароскопію. Двобічна кістектомія. Коагуляція вогнищ зовнішнього ендометріозу. Хромогідротрубація П+ Л+. Гістерорезектоскопія. Розєднання сінехій порожнини матки. Після операції місячні почалися на 25 день у перший день місячний вкололи гозерелін 10,8. Скажіть, в чому може бути причина сильних болів внизу живота, місячні пішли обільні ( за ніч 1 прокладка)? Які обизболюючі можна пити? Не помагає ібупрофен з ношпою.
Юліє, для того, щоб визначити причину виниклої проблеми, Вам необхідно звернутися на очну консультацію до гінеколога та пройти відповідні обстеження. Лікарські препарати, які б Вам допомогли, призначить спеціаліст після огляду. Онлайн призначати лікування ми не можемо.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ніна2017-08-23
Доброго дня у мене була затримка 2 тижні пішла на узі сказали кіста лівого яєчника багатокамерна перед цім пережила стрес лікар сказав що за 1.2 цикли може пройти. місячні пішли з згустками чи можливо що це кіста?? Але іноді відчуваю поболювання з ліва...
Ніно, щоб вияснити причину проблеми, необхідно пройти повторне обстеження та звернутися на очну консультацію до гінеколога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (801)
 • Ірина Дуже задоволена цією клінікою. Робила лапароскопічну операцію Лікарі просто неймовірні професіонали, персонал привітний та підготовлений на високому рівні. Умови перебування просто чудові. Операцію п...
 • Олена Добрий день. Аналіз на НLA типування пари робите?
 • Галинка Щиро дякую усьому колективу ЛЦ Боголюби. А особливо гінекологу Катерині Віталіїні, а також великий уклін оперуючому лікарю Петровському Вадиму Валентиновичу. Це лікаріі від Бога. Чуйні, делікатні,д...
 • Юля Доброго дня !Скажіть будь ласка :"чи роблять у вашому закладі хірургічні втручання яєчників при полікістозі при якому вагітність не настає, але планується ??? Дайте пораду щодо подальшого лікування?Дя...
 • Уляна Декілька років тому мій чоловік зробив вазектомію в цьому медичному центрі. Все було чудово. Сервіс, сама операція і відношення персоналу на високому рівні. Після стерилізації наше сексуальне життя зн...
 • Ніна Володимирівна Сьогодні пройшло два тижні, як я зробила у центрі Боголюби складну операцію по усуненню пролапсу органів малого тазу (було випадіння вагіни, матки, зміщення сечового міхура та прямої кішки), а також ...
 • Тетяна Доброї ночі! Скажіть, будь ласка, як завчасно треба записатись і на абдомінопластику ? Скільки днів триває обстеження?
 • Ірина Доброго вечора. Скажіть, будь ласка, чи роблять у вашому закладі видалення папілом (у великій кількості)? Якщо так, то яка ціна процедури, і до кого звертатись?
 • Вікторія Доброго дня.Хто з дерматологів приймає у вас?також ціна за прийом?
 • Оля Була дуже задоволенна коли переступила поріг клініки....Чистота всюди...Усміхненні м.сестрички.Лікарем теж задоволенна.Молодці гарних вам відвідувачів.
 • Ніна Добрий день! Цікавлюся, чи можна у вашому закладі зробити пластику при проллапсі органів малого тазу(опущення передньої та задньої стінок вагіни)?
 • Каріна Добрий день. Чи проводять ваші лікарі переривання вагітності? Термін 12 тижнів
 • Ніна Володимирівна Скажіть будь ласка чи можливо в вашій клініці операція по усуненню опущення задньої та передньої стінки піхви 4 стадії?
 • Ірина Доброго дня.Чи роблять у вас ЕКЗ донорським ооцитом пацієнтам з раннім клімаксом?
 • Годжал Марія Доброго дня. Мені скоро мають робити лапароскопію(екстерпацію) у вашому закладі. А я на попередній консультації забула лікарю сказати про фіброзно-кістозну мастопатію.... Це дуже суттєво?Чи змінить це...
 • Анна Скажіть будь ласка, чи ведете ви облік здорових і хворих дітей, народжених в результаті ЕКЗ? Чи зростає ризик народження дитини з інвалідністю приштучному заплідненні?
 • Наталiя Доброго дня Вам!!...Я приемно вражена гарними вiдгуками про Ваш центр..I хочу запитати , чи проводяться операцii пацiентам з iнших областей у Вашому центрi, лапароскопiю?....видалення жовчного...в мен...
 • Ирина Чи можна до вас без запису?
 • Галина Скільки вартує видалення матки з анастезією
 • Світлана Доброго дня, скажіть будь ласка графік роботи на Пасхальні свята?
Наші партнери
Вверх