x
Підписатись на статті

Інформація була корисною для: 7081 користувачів
Леоніла2014-04-02
Доброго дня. 1.В мене тричі були самовикидні: в грудні на 34 день мц, в січні на 30 день мц, і от в квітні на 31 день мц. в чому може бути причина? мій лікар лише другий викидень пояснила тим, що можливо появився пісок в нирках і приписала тринефрон і чай нефрофіт. 2. І скажіть будь ласка коли до Вас краще приїхати, щоб спланувати вагітність? мій 21 день мц.тепер випадає на 3 день Пасхи, а потім чоловік поїде на заробітки?
Доброго дня. Вам потрібно діагностувати причину ранніх викиднів, Ви можите приїзджати на 3 день Пасхи, ми будемо працювати.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2014-04-02
Добрий вечір!Скажіть будь-ласка,скільки днів має пройти після місячних,щоб зробити лапороскопію? Ціна на діагностичну лапороскопію не змінилась?Дякую за відповідь.
Доюрого дня. Бажано робити в лапароскопію в першій половині місячного циклу, скільки саме днів пройде після місячних принципового значення немає. Ціна не змінилась.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Світлана Маріянчук2014-04-01
Скажіть будьласка що Ви знаети про-trombotsyniya porpora /і де можна лікувати зарання дякую
Це захворювання не нашого профілю. Вам треба звернутися до гематолога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юлія2014-04-01
Доброго дня!Мені робили гістероскопію і лапароскопію,після чого лікар сказав вагітніти,але приписав таблетки силует.Чи можу я з ними завагітнити адже цце контрацептив?
Ми не знаємо, чим керувався Ваш лікар, призначаючи цей препарат.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Світлана2014-03-31
Добрий день! які є обмеження по віку для жінок, для інсемінаціїї ? Дякую за відповідь.
Принципових обмежень по віку немає.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юрий2014-03-31
Скажіть будь-ласка, жінці призначили "Тержинан" на 13 нед. вагітності в інтернені прочитали, що може погано вплинути на малюка і навіть визвати глухоту і викидень. Зараз на 17нед. Чи дійсно це так????
Під час вагітності "Тержинан" краще не приймати.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Саша2014-03-31
Через який час після завмерлої вагітності (причини не визначено) можна починати новий курс ЕКО?
Якщо у Вас немає TORCH-інфекції та інших системних запальних захворювань, то через 2 місяці.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олена2014-03-30
Добрий день! В мене в 2012 році було 2 викидні (6тиж.) - причини ніхто не знає. Після цього здавала дуже багато аналізів в т.ч. і торчі - нічого не було виявлено. Зараз в мене 3 вагітність - 17 тижнів. При здачі аналізу на торч інфекції в мене виявили токсоплазму (за результатами аналізів 2,5 при нормі не більше 1,1). Кажуть робити узд аж на 20 тижні, чи не запізно це? Ця інфекція є дуже небезпечною? Дуже переживаю не хочу втратити ще й цей раз малюка. Підкажіть, будь ласка. Дуже дякую...
Планового УЗД у 20 тижнів буде достатньо. Небезпека інфекції полягає в можливій загрозі викидня. Ви головне - заспокойтеся. Поки що робити нічого не потрібно. Багато жінок успішно доношують вагітність с токсоплазмозом і нарождують здорових малюків. Не зациклюйтесь на діагнозі. Зробіть собі внутрішній настрой, що У ВАС ЦЬОГО РАЗУ ВСЕ БУДЕ ДОБРЕ!
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2014-03-30
Доброго дня!!напишіть,будь ласка,чи шкідливий фемостон 2/10,якщо його приймаєш більше ніж пів року..при плануванні вагітності??дякую.
Так, шкідливий. Приймати препарат так довго не треба.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталія2014-03-30
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, як потрапити до вас на прийом та скільки часу потрібно, щоб здати усі необхідні аналізи для визначення причини безпліддя? Не можемо завагітні 6 років! Дякую!
Запишіться на прийом за телефоном (099) 44-55-404. Приїхати треба на 21 день місячного циклу, а чоловікові підготуватися до здачі спермограми: не жити статевим життям 3 дні, не ходити в сауну, не вживати алкоголю та медикаментів. За день Ви можете пройти обстеження.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Задати запитання
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (507)
Залишити відгук
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх