ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Задати запитання

Задати запитання

Інформація була корисною для: 7240 користувачів
Тамара2013-11-07
мені 38 років. 2 роки немає місячних-ранній клімакс.Чи можливе штучне запліднення?
Тамара, з донорською яйцеклітиною - можливо. В нашомій клініці такі цикли проводять.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Людмила2013-11-07
Доброго дня! Скажіть, будь-ласка, скільки фолікул повинно утворитися при стимуляції яйників? (оптимальна кількість) . Дякую.
Оптимальна кількість - 15 яйцеклітин.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга С2013-11-06
Ми з чоловіком 5 років не можемо мати дітей. В мене на УЗД виявили ознаки вузлової фіброміоми матки, субмукозна локалізація вузла, лівобічний гідросальпінкс, злуковий процес малого тазу. Що б Ви мені порадили робити? Чи необхідне хірургічне втручання? І скільки це буде коштувати у Вашій клініці. І коли можна записатися на прийом та до якого лікаря?
Вам, Ольга, рекомендована лапароскопічна операця. Зверніться до Петровського Вадима Валентиновича. Запищіться на прийом по телефону 099 - 44 - 55 - 404. Орієнтовна вартість біля 3000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2013-11-06
Порадьте будьласка,до якого лікаря звернутись з кистою яйника?
Зверніться до Петровського Вадима Валентиновича.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2013-11-06
Скажіть будьласка в які дні найбільш ймовірно завагітніти?
Купіть в аптеці тест на овуляцію. Коли результат тестування буде позитивним - це означатиме, що яйцеклітина вийшла з яйника і ймовірність зачання в такий день найвища.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юля2013-11-05
Доброго дня. в мене відсутня овуляція, а в чоловіка мала кількість сперматозоїдів. що ви нам порадите?
Радимо Вам звернутися до нашого центру і пройти додаткове обстеження, щоб ми могли визначити чітку тактику лікування.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наташа2013-11-04
Скілька коштує операція на (фіброміоми) матки?
Близько 3000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2013-11-04
Скажіть, будь ласка, до кого з лікарів звернутися з ерозією шийки матки? Чи потрібно раніше записуватися? Що перед прийомом потрібно робити і в який період циклу прийти? Що при собі потрібно мати?Скільки це коштує? Дуже дякую!!!
Зверніться до Щепко Євгенії Володимирівни. Запис наперед за телефоном 099 - 44 - 55 - 404. Приходьте після місячних. Коштує це від 400 - до 800 грн. (залежно від об'єму і методу лікування).
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Лариса2013-11-04
Зараз працює у лікарні лікар Тригуб? Скільки буде коштувати 1 огляд і первинні аналізи?
Тригуб у Центрі Репродуктивної Медицини Боголюби не працює. Звертайтеся до нього особисто.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Людмила2013-11-03
Мене цікавить,чи роблять пластику малих статевих губ,і її ціна?
так. Пластику малих статевих губ робимо. Ціна залежить від складності та об'єму операції і визначається хірургом індивідуально.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (801)
 • Ірина Дуже задоволена цією клінікою. Робила лапароскопічну операцію Лікарі просто неймовірні професіонали, персонал привітний та підготовлений на високому рівні. Умови перебування просто чудові. Операцію п...
 • Олена Добрий день. Аналіз на НLA типування пари робите?
 • Галинка Щиро дякую усьому колективу ЛЦ Боголюби. А особливо гінекологу Катерині Віталіїні, а також великий уклін оперуючому лікарю Петровському Вадиму Валентиновичу. Це лікаріі від Бога. Чуйні, делікатні,д...
 • Юля Доброго дня !Скажіть будь ласка :"чи роблять у вашому закладі хірургічні втручання яєчників при полікістозі при якому вагітність не настає, але планується ??? Дайте пораду щодо подальшого лікування?Дя...
 • Уляна Декілька років тому мій чоловік зробив вазектомію в цьому медичному центрі. Все було чудово. Сервіс, сама операція і відношення персоналу на високому рівні. Після стерилізації наше сексуальне життя зн...
 • Ніна Володимирівна Сьогодні пройшло два тижні, як я зробила у центрі Боголюби складну операцію по усуненню пролапсу органів малого тазу (було випадіння вагіни, матки, зміщення сечового міхура та прямої кішки), а також ...
 • Тетяна Доброї ночі! Скажіть, будь ласка, як завчасно треба записатись і на абдомінопластику ? Скільки днів триває обстеження?
 • Ірина Доброго вечора. Скажіть, будь ласка, чи роблять у вашому закладі видалення папілом (у великій кількості)? Якщо так, то яка ціна процедури, і до кого звертатись?
 • Вікторія Доброго дня.Хто з дерматологів приймає у вас?також ціна за прийом?
 • Оля Була дуже задоволенна коли переступила поріг клініки....Чистота всюди...Усміхненні м.сестрички.Лікарем теж задоволенна.Молодці гарних вам відвідувачів.
 • Ніна Добрий день! Цікавлюся, чи можна у вашому закладі зробити пластику при проллапсі органів малого тазу(опущення передньої та задньої стінок вагіни)?
 • Каріна Добрий день. Чи проводять ваші лікарі переривання вагітності? Термін 12 тижнів
 • Ніна Володимирівна Скажіть будь ласка чи можливо в вашій клініці операція по усуненню опущення задньої та передньої стінки піхви 4 стадії?
 • Ірина Доброго дня.Чи роблять у вас ЕКЗ донорським ооцитом пацієнтам з раннім клімаксом?
 • Годжал Марія Доброго дня. Мені скоро мають робити лапароскопію(екстерпацію) у вашому закладі. А я на попередній консультації забула лікарю сказати про фіброзно-кістозну мастопатію.... Це дуже суттєво?Чи змінить це...
 • Анна Скажіть будь ласка, чи ведете ви облік здорових і хворих дітей, народжених в результаті ЕКЗ? Чи зростає ризик народження дитини з інвалідністю приштучному заплідненні?
 • Наталiя Доброго дня Вам!!...Я приемно вражена гарними вiдгуками про Ваш центр..I хочу запитати , чи проводяться операцii пацiентам з iнших областей у Вашому центрi, лапароскопiю?....видалення жовчного...в мен...
 • Ирина Чи можна до вас без запису?
 • Галина Скільки вартує видалення матки з анастезією
 • Світлана Доброго дня, скажіть будь ласка графік роботи на Пасхальні свята?
Наші партнери
Вверх