ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Задати запитання

Задати запитання

Інформація була корисною для: 7240 користувачів
людмила2013-08-27
Доброго дня.Скажіть чи потрібно робити перевірку прохідності маткової труби після лапароскопії(операція була 27.06.13)
Можна зробити, аале це не обов'язково.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2013-08-27
Скажіть будь-ласка,а якщо фіброміома знаходиться на задній стінці?Чи можна зробити лапароскопічне видалення ???
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2013-08-27
Добрий вечір.Чи стимулюють овуляцію при внутрішньоматковій ісенмінації?????(одна труба,і яічник погано працює.)
Частіше стимулюють. Але це не є обов'язковим.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Алька2013-08-26
У мене ерозія ш.м. чи можна без попереднього обстеження вилікувати її за один день? чи потрібно буде декілька разів приїзжати? біопсію робила 2 тижні тому у Ковелі.є результати.дякую!
Можна вилікувати за один день. Візбміть із собою результати обстежень.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
юлія2013-08-26
добрий вечір.Скажіть будь-ласка скільки коштують всі аналізи на гормони? Вмене не має місячних вже пару років а мені 32 р.коли п ю гормональні то йдуть місячні,але я вже пила їх 10 р. Зарез 2 р. не вживаю.С тавлять діагнос дисфунція яйників.Допоможіть мені!!!!!!!!!!!! як довас приїхать з Рівного?
Пакет №7 «Репродукція перша фаза» ЛГ, ФСГ, пролактин,естрадіол - 202 грн. Пакет №8 «Репродукція друга фаза» ЛГ,ФСГ,пролактин,прогестерон - 198 грн. Пакет №9 «Репродукція-2» пролактин, прогестерон, тестостерон загальний, СЗГ - 211 грн. Пакет №10 «Репродукція-3» ЛГ, ФСГ, пролактин, прогестерон, естрадіол, тестостерон загальний, СЗГ - 363грн. Пакет №11 «Індекс вільного андрогену» тестостерон загальний, СЗГ - 112 грн. Детальніший перелік аналізів на гормони Ви можете побачити на сторінці "Пройс". Який саме Вам пакет обрати, краще вирішити після очної консультації. Юлія, Ви запишіться на прийом за телефонами (0332) 20-07-02, (099) 44-55-404 і їдьте маршруткою з Рівного до Луцька. У Луцьку від Універмагу, на зупинці, що навпроти готелю "Україна" сідаєте на маршрутку № 31. Вона і довезе Вас прямісінько до лікарні. Йдете в 2-ий корпус, на 5 поверх.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
іван2013-08-25
Доброго дня! Скажіть чи можна за допомогою УЗД при азооспермії виявити наявність сперматозоїдів в яєвчках?
Ні, не можна.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Наталья2013-08-23
Доброго дня, який відсоток ви даєте на те що ЄКО вийде з першого разу?
Орієнтовно 37 %.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Вікторія2013-08-20
Доброго дня! Підкажіть, будь-ласка, в які дні МЦ можна здати кров на гормони І і ІІ фази (естрогени і прогестерон)?
На гормони 1-ої фази - 2-ий день МЦ, гормони 2-ої фази - 21 день МЦ.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2013-08-20
Доброго дня, маю дитину 14 років, мені 37, 6 років назад була позаматкова вагітність (видалили трубу). Чи маю я шанс завагітніти, чи потрібно звертатись на штучне запліднення? На яку консультацію звертатись впершу чергу? Дякую
Для початку потрібно Вам зробити УЗД яйників для визначення фолікулярного резерву, а чоловікові - спермограмму.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2013-08-20
доброго дня...мені робили лапароскопічну операцію недавно..ще місяця навіть немає..на 3 день почалися місячні..але не знаю чи можна назвати їх так, тому що виділення були такі, що хватало щоденної прокладки...вони тривали 4 дня.а потім десь через 14 днів почалися знову ж такі виділення.я не знаю що це таке..місячні не можуть бути 2 рази на місяць, але і виділення 2 рази теж такі не можуть бути, якщо все нормально.скажіть будь ласка , що це таке може бути..і чи це є наслідок операції??дякую..
Не хвилюйтеся, Таня, це можуть бути звичайні післяопераційні виділення. Зачекайте наступних місячних, вони мають бути нормальними.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (801)
 • Ірина Дуже задоволена цією клінікою. Робила лапароскопічну операцію Лікарі просто неймовірні професіонали, персонал привітний та підготовлений на високому рівні. Умови перебування просто чудові. Операцію п...
 • Олена Добрий день. Аналіз на НLA типування пари робите?
 • Галинка Щиро дякую усьому колективу ЛЦ Боголюби. А особливо гінекологу Катерині Віталіїні, а також великий уклін оперуючому лікарю Петровському Вадиму Валентиновичу. Це лікаріі від Бога. Чуйні, делікатні,д...
 • Юля Доброго дня !Скажіть будь ласка :"чи роблять у вашому закладі хірургічні втручання яєчників при полікістозі при якому вагітність не настає, але планується ??? Дайте пораду щодо подальшого лікування?Дя...
 • Уляна Декілька років тому мій чоловік зробив вазектомію в цьому медичному центрі. Все було чудово. Сервіс, сама операція і відношення персоналу на високому рівні. Після стерилізації наше сексуальне життя зн...
 • Ніна Володимирівна Сьогодні пройшло два тижні, як я зробила у центрі Боголюби складну операцію по усуненню пролапсу органів малого тазу (було випадіння вагіни, матки, зміщення сечового міхура та прямої кішки), а також ...
 • Тетяна Доброї ночі! Скажіть, будь ласка, як завчасно треба записатись і на абдомінопластику ? Скільки днів триває обстеження?
 • Ірина Доброго вечора. Скажіть, будь ласка, чи роблять у вашому закладі видалення папілом (у великій кількості)? Якщо так, то яка ціна процедури, і до кого звертатись?
 • Вікторія Доброго дня.Хто з дерматологів приймає у вас?також ціна за прийом?
 • Оля Була дуже задоволенна коли переступила поріг клініки....Чистота всюди...Усміхненні м.сестрички.Лікарем теж задоволенна.Молодці гарних вам відвідувачів.
 • Ніна Добрий день! Цікавлюся, чи можна у вашому закладі зробити пластику при проллапсі органів малого тазу(опущення передньої та задньої стінок вагіни)?
 • Каріна Добрий день. Чи проводять ваші лікарі переривання вагітності? Термін 12 тижнів
 • Ніна Володимирівна Скажіть будь ласка чи можливо в вашій клініці операція по усуненню опущення задньої та передньої стінки піхви 4 стадії?
 • Ірина Доброго дня.Чи роблять у вас ЕКЗ донорським ооцитом пацієнтам з раннім клімаксом?
 • Годжал Марія Доброго дня. Мені скоро мають робити лапароскопію(екстерпацію) у вашому закладі. А я на попередній консультації забула лікарю сказати про фіброзно-кістозну мастопатію.... Це дуже суттєво?Чи змінить це...
 • Анна Скажіть будь ласка, чи ведете ви облік здорових і хворих дітей, народжених в результаті ЕКЗ? Чи зростає ризик народження дитини з інвалідністю приштучному заплідненні?
 • Наталiя Доброго дня Вам!!...Я приемно вражена гарними вiдгуками про Ваш центр..I хочу запитати , чи проводяться операцii пацiентам з iнших областей у Вашому центрi, лапароскопiю?....видалення жовчного...в мен...
 • Ирина Чи можна до вас без запису?
 • Галина Скільки вартує видалення матки з анастезією
 • Світлана Доброго дня, скажіть будь ласка графік роботи на Пасхальні свята?
Наші партнери
Вверх