ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Задати запитання

Задати запитання

Інформація була корисною для: 7240 користувачів
Христина2013-01-11
скільки у Вас коштуватиме лапароскопія (у мене спайочний процес після операції на апендикс) ? дякую за відповідь.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
оля2013-01-11
доброго вечора.Скажіть будьласка якщо з першого разу не вийде запліднення ,потрібно буде за друге знову платити.Дякую.
Так.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марія2013-01-09
Доброго дня! В мене 1 труба і та після запалення, загалом завагітніти природним способом шанси невеликі(((( Скажіть будь-ласка, чи можна мені надіятись на інсемінацію спермою чоловіка чи все таки потрібно ЕКО? Взагалі які шанси завагітніти після інсемінації(з першого разу це можливо)? Дякую!!!!!!!!!!!
Добрий день, Марія. Середньостатистичні цифри по інсемінації такі - після шести інсемінацій - 90% шанс на успіх. Звичайно, буває, що вагітніють і з першого разу. У Вашому випадку спершу необхідно перевірити на прохідність ту трубу, яка залишилася, а тоді вже вирішувати про який саме метод допоміжної репродуктивної технології далі йтиметься - чи інсемінація, чи ЕКО. (Якщо труба непрохідна - ЕКО.)
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Людмила2013-01-04
Доброго дня. Скажыть будь ласка якщо в мене і в чоловіка все добре але мене направляють на лапороскопію(незнають чи проходимі труби) я нехочу робити цю процедуру, чи можуть у вашій клініці зробити зразу еко без цієї процедури і скільки в загальному у вас коштує весь процес ЕКО.
Доброго дня, Людмила. Вартість ЕКО в нашому Центрі становить 28 000 грн. Чи робити лапароскопію, звичайно, вирішувати Вам, проте, якщо з прохідністю труб у Вас є проблеми (і це вчасно не виявлено), то Ваша спроба ЕКО може закінчитися позаматковою вагітністю. Якщо Ви принципово не хочете робити лапароскопію, то як альтернативний варіант можна зробити метросальпінгографію - це рентгенологічне дослідження труб з використанням контрастної речовини.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Галя2013-01-04
Скільки коштує інсемінація?
Вартість інсемінації спермою чоловіка становить 1250 грн., спермою донора - 2450 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тетяна2013-01-01
Доброго вечора, Чи можлива внутрішньоматкова інсемінація, якщо мені 41 рік? Який відсоток позитивних спроб ЕКОмає ваша клініка? В який день циклу найкраще приїхати на консультацію?
Програма внутрішньоматкової інсемінації у віці 41 рік - не показана, проте можливі інші варіанти, обсудити які краще на очній консультації у спеціаліста. Відсоток позитивних спроб ЕКО з першого раз у 2012 році - 42,2%. Найкраще приїхати на 6 день циклу, або на 2-3 день місячних, якщо є необхідність здачі аналізів на гормони.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Діана2012-12-27
Доброго дня! В 2001 році я народила дитину. Після цього у 2011-2012 роках у мене були дві завмерлі вагітності на однаковому терміні. Чи можете Ви допомогти в такому випадку чи потрібно звернутись до фахівців у Київ.
Можемо, Діана. Звертайтесь.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Аліна2012-12-25
Доброго дня.Чи приймають у Вас без попереднього запису?
За умови, що хтось із уже записаних на цей день пацієнтів відмовився.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2012-12-24
Добрий день.У мого чоловіка олігоастенозооспермія чи є у вас якісь методи лікування і скільки вони коштують?Дякую.
Так, Ірина, ми лікуємо олігоастенозооспермію. Вартість лікування залежить від форми та стадії захворювання. Вашому чоловікові потрібно прийти на очну консультацію до репродуктолога разом із результатами аналізів, або здати аналізи у нас.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2012-12-18
Доброго вечора, підскажіть будь-ласочка, я природним способом завагітніти не можу. Чоловік здоровий, в мене 1 труба. Чи можна завагітніти з вашою допомогою використовуючи сперму чоловіка? Яка приблизно ціна? ДЯКУЮ!!!!
Добрий вечір, Ольга. У Вашому випадку прогноз для вагітності сприятливий. І дійсно можна спробувати в нашому Центрі зробити інсемінацію спермою Вашого чоловіка, або планувати екстракорпоральне запліднення (залежить від результатів обстеження Вас та чоловіка). Інсемінація коштуватиме - 1 250грн. Програма екстакорпорального запліднення - 28 000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (796)
 • Ніна Володимирівна Сьогодні пройшло два тижні, як я зробила у центрі Боголюби складну операцію по усуненню пролапсу органів малого тазу (було випадіння вагіни, матки, зміщення сечового міхура та прямої кішки), а також ...
 • Тетяна Доброї ночі! Скажіть, будь ласка, як завчасно треба записатись і на абдомінопластику ? Скільки днів триває обстеження?
 • Ірина Доброго вечора. Скажіть, будь ласка, чи роблять у вашому закладі видалення папілом (у великій кількості)? Якщо так, то яка ціна процедури, і до кого звертатись?
 • Вікторія Доброго дня.Хто з дерматологів приймає у вас?також ціна за прийом?
 • Оля Була дуже задоволенна коли переступила поріг клініки....Чистота всюди...Усміхненні м.сестрички.Лікарем теж задоволенна.Молодці гарних вам відвідувачів.
 • Ніна Добрий день! Цікавлюся, чи можна у вашому закладі зробити пластику при проллапсі органів малого тазу(опущення передньої та задньої стінок вагіни)?
 • Каріна Добрий день. Чи проводять ваші лікарі переривання вагітності? Термін 12 тижнів
 • Ніна Володимирівна Скажіть будь ласка чи можливо в вашій клініці операція по усуненню опущення задньої та передньої стінки піхви 4 стадії?
 • Ірина Доброго дня.Чи роблять у вас ЕКЗ донорським ооцитом пацієнтам з раннім клімаксом?
 • Годжал Марія Доброго дня. Мені скоро мають робити лапароскопію(екстерпацію) у вашому закладі. А я на попередній консультації забула лікарю сказати про фіброзно-кістозну мастопатію.... Це дуже суттєво?Чи змінить це...
 • Анна Скажіть будь ласка, чи ведете ви облік здорових і хворих дітей, народжених в результаті ЕКЗ? Чи зростає ризик народження дитини з інвалідністю приштучному заплідненні?
 • Наталiя Доброго дня Вам!!...Я приемно вражена гарними вiдгуками про Ваш центр..I хочу запитати , чи проводяться операцii пацiентам з iнших областей у Вашому центрi, лапароскопiю?....видалення жовчного...в мен...
 • Ирина Чи можна до вас без запису?
 • Галина Скільки вартує видалення матки з анастезією
 • Світлана Доброго дня, скажіть будь ласка графік роботи на Пасхальні свята?
 • Лідія Я задоволена відношенням персоналу,вічливі і професійні, а особливо лікар Петровський Вадим Валентинович,дякую вам за все.
 • Анна Дуже вдячна клініці за надані послуги. Все пунктуально, професійно, персонал дуууже уважливий і приємний. Дівчата на ресепшені диво! Особливу подяку хочу висловити гінекологу Катерині Віталівні Лікар ...
 • Інна Доброго дня,чи робите ви лапероскопію ендометріоїдна кіста яєчника,і яка його ціна??
 • Тетяна Скільки коштує ЕКЗ ?
 • Марія Доброго дня. Чи здійснюється в вашому закладі лапароскопія жовчного міхура? Яка ціна операції?
Наші партнери
Вверх