ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Задати запитання

Задати запитання

Інформація була корисною для: 7434 користувачів
Мирослава2012-12-03
Доброго дня, та в принципі вже вечір, але це не важливо. Хочу вас запитати, ми з чоловіком здали аналізи і виявилось що в нього неможе бути дітей, нам сказали що в нього взагалі немає сперматозоїдів, таке взагалі можливо, і чи можливо при таких аналізах штучне запліднення, і прблизно яка вартість????????
Доброго вечора, Мирослава. Ми би рекомендували здати Вашому чоловікові ще раз сперматограму в нашому Центрі. Якщо по результатам аналізу у нього знайдеться хоча б один живий сперматозоїд, можна буде рекомендувати таку програму як ІКСІ (інтрацитоплазматичне введення сперматозоїда). Вартість програми - 3000 грн. Якщо ж взагалі не знайдеться живих сперматозоїдів можна буде звернутися до донорської програми. Вартість інсемінації донорською спермою - 2450 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Павел2012-11-30
Я хочу иметь детей с супругой но у меня по анализам спермаитозоиды малоподвижны,но в сексуальной жизни проблем нет.Я хочу иметь РЕБЁНКА.Помогите пожалуйста!Жду ответа!Зарание спасибо!
Здравствуйте, Павел. Ваша проблема разрешима. Мы бы рекомендовали Вам придти к нам и сдать еще раз сперматограмму. В зависимости от ее результата, Вам может быть назначен еще генетический скрининг. Дальше, скорее всего, Вам будет предложена программа ИКСИ (http://www.bogolybu.com.ua/ru/intracytoplasmic/). Теоретически для этой программы достаточно хотя бы одного живого сперматозоида, чтобы оплодотворить яйцеклеткетку, и подвижность мужской половой клетки тут, по сути, не играет роли. Словом, приходите. Постараемся Вам помочь.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2012-11-29
Добрий день.У нас є дитина.Хотіли ще народити,але у нас є ризик через носіїв генів.Чи можна цього уникнути через ЕКО?
Можна. Про це детальніше поговорити слід на очній консультації з репродуктологом.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2012-11-29
Скажіть будь ласка,чи потрібна на прийом до лікаря з собою карточка ? дякую!
Було б, звичайно, добре, аби Ви, Ірина, йдучи на прийом, мали с собою медкарту. Але це не є обов'язковою умовою.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2012-11-26
чи можна зробити лапароскопію у вас і скільки це коштує чи потрібно здавати перед цим якісь аналізи
Оксана, вартість діагностичної лапароскопії у нас становить 3000грн. Перед лапароскопією призначають наступні обстеження: загальний аналіз крові; загальний аналіз сечі; коагулограма; група крові, резус-фактор; реакція Васермана; глюкоза крові і кардіограма.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Людмила2012-11-26
Добрий день! Хотіли б попасти на прийом до Ваших лікарів з приводу штучного запліднення. Як це можна зробити? Чи можливо попасти безпосередньо до Петровського В.В.? Чи діє у Вашому центрі безкоштовна програма штучного запліднення для пар, які не можуть завагітніти природнім шляхом (мені видалили вже 2 труби)? Наперед щиро вдячна Людмила.
Доброго дня, Людмила. Щоб попасти на прийом до наших лікарів, достатньо зателефонувати за номером, який вказаний у рубриці "Контакти". Якщо Ви хочете потрапити саме до Вадима Валентиновича Петровського, будь-ласка, наголосіть про це адміністратору, який записуватиме Вас на прийом. Безкоштовних програм по штучному заплідненню у нас поки, на жаль, немає. Удачі.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Світлана2012-11-25
Доброго дня. Чи лікується у центрі фіброаденома молочної залози ?
Ні, фіброаденома молочної залози у нас не лікується.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Леся2012-11-23
Скільки коштує одна ампула люпраіт?
850 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
наталя2012-11-20
Чи лікується у центрі міома матки до 20 мм, яка не турбує?
Наталя, такі міоми лікуються в нашому Центрі. Якщо Вам до 35 років - пухлину однозначно потрібно оперувати, після 45 років - можна поспостерігати як вона себе поводитиме далі, чи не йтиме в ріст. В будь-якому разі Вам краще прийти на очну консультацію в Центр. Удачі.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Катерина2012-11-15
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, як до вас записатись на прийом, чи довго потрібно чекати?
Доброго дня, Катерино, записатися до нас на прийом можна за телефоном (099)44-55-404 та (0332)20-07-02. Чи довго чекати залежить від того, на яку саме дату Ви плануєте свій візит.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (900)
 • Оксана Доброго дня ! Яка вартість накладання шва на ш/м при вагітності у клініці ? За скільки часу до процедури потрібно звернутися до лікаря , шов має накладатися планово .
 • Катя Скільки потрібно утримуватися перед здачею сперматограми?
 • Олена Доброго дня скажіть будь-ласка яка ціна ЕКЗ та контрольованої стимуляції при рівні АМГ 1.10
 • Світлана Я піду на будь яке лікування, аби тільки після ЕКЗ успішно завагітніти
 • Вероніка Добрий день! На початку грудня мене вкусила собака за губу. Залишилось два невеликих рубця, розмірами в 0,5 см. Чи можливо це видалити?Та якщо можливо, то скільки часу потрібно чекати? Та яка вартість...
 • Оксана Доброго дня ! Скажіть будь ласка чи у Вас можна накласти шов на шийку матки при вагітності ( діагнос іцн) і до якого лікаря краще звернутися?
 • Світлана Мені 25 років, у мене не прохідність маткових труб, Аденоміоз і Гіперплазія ендометрію. Який відсоток успішного ЕКЗ в моєму випадку?
 • Маша Яка вартість гістероскопії поліпектомії з анестезією і передопераційними аналізами?
 • Марія Яка вартість спермограма?
 • Анастасія Доброго вечора. Яка вартість лапараскопічної операції по видаленню кісти яєчника, поліпа і ендометріозу? З анастезією.
 • Оксанa Доброго дня ,яка ціна лапароскопії з видаленням кисти яєчника з гістероскопією (видалення поліпа і маткової перепонки?)з вартістю наркоза??
 • Володимир Історія просто в голову не вкладається, звернулись з дружиною на еко,надіялись що допоможуть ,витратили біля 100000грн. і все марно,розказують гарно,розвели на рівному місці,відразу дають підписувати ...
 • Іванна Сьогодні хотіла записати чоловіка на аналізи, нічого з того не вийшло, протягом дня намагалась зателефонувати, до обіда оператори «скидали» дзвінки, після обіду ніхто слухавку не взяв, не перетелефону...
 • Анна Доброго дня, скажіть будь ласка, який спеціаліст проводить лазерну шліфовку обличчя?
 • Лілія Доброго дня! Хочу щиро подякувати за проведену мені операцію Петровському В.В за вашу доброту, людяність та турботу, а також Харчук К.В, Литвинюк Ю.Я. та мед.персоналу , здоров'я та успіхів у вашій пр...
 • Валентина Скажіть будьласка яка ціна радіохвильової екзиції шийки матки і під яким наркозом робиться?Дякую!!!
 • Поліна В які дні приймає Патій Петро Миколайович?
 • Ірина Добрий ранок.Скажіть будь-ласка.Чи у вас зараз працює Ройко Ірина Юрівна?
 • Тетяна Доброго дня, скажіть будь ласка який лікар робить у вас видалення папілом на статевих органах? Яке знеболення використовується? І чи можна зробити видалення відразу після консультації з дерматологом ...
 • Ірина Чи у Вас роблять лазерне лікування верекозу на ногах
Наші партнери
Вверх