ua ru en
License :АГ №570604 Ministry of Health from 11.04.2011.
Lutsk district, Tarasovo village, 1b Lisova St. – Bogoliuby village (10 km from Lutsk city)
Patient admission schedule: Monday – Friday: from 9.00 till 19.00
The new clinic building is located outside the Volyn Regional Hospital building, next to the forest. The final stop of the city bus is No. 31, 47. You can reach us from the bus stop hotel 'Ukraine' opposite TSUM (department store -Central Universal Fashionable). If you are traveling by personal transport, the address for the navigator: Lutsk district, Tarasovo village, 1 b Lisova St.
Get directions
Home page Feedback on Bogoliuby MC

Feedback on Bogoliuby MC

Галина Н. 2016-09-15 19:07:00
Дякую, всім, хто був причетний до народження нашого дива, особливо Петровському Вадиму Валентиновичу, це було нелегко, довгих 8 років я намагалась завагітніти, останні 2 роки нас лікував Вадим Валентинович, дякувати Богу тепер я мама чудового синочка.
Наталія 2016-09-11 11:52:00
На минулому тижні видаляла лапароскопічно 5 міом, одна з яких була 10 см., все пройшло чудово, лікарі уважні, відповідають на всі запитання, медперсенолал турботливий, терплячий і позитивний, що дуже важливо. Не знаю чому пишуть негативні відгуки, але ідеальних людей, як і лікарень немає, це все суб'єктивно. Мені сподобалось дуже, гарні умови, професіональне людське відношення. Оперував Петровський В.В. Дуже йому вдячна. З такими операціями раджу всім сюди!
Людмила 2016-09-10 22:07:00
Хочу подякувати персоналу клініки за сестру, яку Вадим Валентинович врятував від видалення дітородних органів. Сестра 5 років старалася завагітніти, а тут...позаматкова, в райлікарні тримали 4 дні- не встановили діагнозу. А коли ми примчали в МЦ Боголюби - її прооперували невідкладно за півгодини. От що значить кваліфікований персонал! Низький уклін Вашим лікарям та медсестричкам!!!!!
світлана 2016-09-03 17:28:00
Нещодавно робила лапароскопію. Клініка супер! Відношення лікарів і медперсоналу на найвищому рівні, за що величезне ДЯКУЮ!!!!
Оксана М. 2016-08-29 19:09:00
Щиро дякую лікарям, особливо велика подяка Вадиму Валентиновичу, вчора у нас були хрестини, синочка назвали Іваном, це був нелегкий шлях, але ми тепер тішимось нашим чудом. Окреме дякую від щасливих бабусь Іванка.
Олеся 2016-08-27 10:43:00
Доброго дня. Чесно , дуже здивована поганим відшукав стосовно клініки. Особисто я дуже задоволена і діагностикою і лікарями і відношенням до пацієнтів. Проходила в клініці і МСГ і гістероскопію. Медсестри і лікарі просто настільки увагу приділяють , що і годі побажа. Лікарям бажаю міцного здоров'я і побільше вдячних пацієнтів.
Зоряна 2016-08-22 12:00:00
Але ендометріоз, дійсно, остаточний діагноз можна побачити лише при лапароскопії, по аналізах його не видно. В мене була така ситуація, мені ніяк не могли встановити причину чому я не вагітнію, лише в Боголюбах після операції я все зрозуміла, мені показали запис операції, я там сама бачила вузлики ендометріозу. Ну і саме головне результат, я вагітна. І взагалі я про ендометріоз все вичитала в інтернеті, це одна з основних причин безпліддя в жінок. Почитайте, не лініться, загугліть ендометріоз і все самі зрозумієте.
Зоряна Василівна 2016-08-22 11:42:00
Мені вже 12 років не могли встановити причини безпліддя, лише гроші витягували 3 різних лікарів, не буду називати імен. Тільки в Боголюбах до мене віднеслись професійно, робили діагностичну лапароскопію, визначили ендометріоз, півроку ще потім лікували, а зараз я тут консультуюсь по вагітності, вже 9 тижнів. З мого особистого досвіду, це сама професійна і відповідальна клініка.
Антоніна М. 2016-08-21 18:22:00
Також, прийшовши на обстеження, мала з собою виписку з попередньої лікарні, де значилось моє дівоче прізвище. На превелике своє здивування потім, у половині результатів аналізів клініки Боголюби, прізвище значилось чомусь моє дівоче??? Хоча, реєструвалась, та паспортні дані вони там всі переписували. Тому, можна зробити висновок, що ваше прізвище можуть "ненароком" перепутати з чиїмось!
Антоніна М. 2016-08-21 18:17:00
Клініка працює тільки на викачку грошей з людей, які приходять туди з надією, що їм допоможуть. Коли ми з чоловіком звернулись туди з проблемою, що невиходить завагітніти - мені поставили купу неіснуючих діагнозів ( таких як ендометріоз - який діагностується тільки при лапароскопії!!!, та підозра на дисплазію). Перездавши аналізи в інших двох клініках, все було абсолютно не так як придумали собі в Боголюбах. Висновок один - працюють одні шарлатани, які наживаються на людському горі та окрім того всього ще й люди платять за це шалені гроші!!!! А так звані "лікарі від бога" - роблять не що інше як контейнер на ЕКО. Раджу всім добре подумати перед тим як іти туди, щоб вас обманювали за ваші ж гроші.
Our partners
Вверх