ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Відгуки про МЦ Боголюби

Відгуки про МЦ Боголюби

Вікторія 2017-12-26 21:06:00
На перший погляд лікарі дуже привітні! Направили на лапораскопію, через трохи на планову гістероскопію після неї лікар Петровський В.В сказав, що він дуже спішить і завтра позвонять усе розкажуть, що було, ніхто не позвонив до сьогодні.В мене склалась думка, що поки ти ще не оплатиш лікування, то лікарі звертають на тебе увагу, а як заплатив то ти нікому вже непотрібна!Більше не поїду в Боголюби і не буду нікому радити! Лікування тут не дешеве, але діло не в грошах, аби вилікував, але нажаль нічим він не допоміг!
Адміністратор 2017-12-27 17:28:38
Просимо щиро вибачення від імені лікаря за те, що він Вам не передзвонив. На жаль, не в усіх випадках лікування завершується повним одужанням пацієнта.
Варвара 2017-12-25 17:09:00
Нічого мегахорошого сказати не можу. Записались на консультацію до головного нахваленого лікаря Петровського. Здали купу аналізів, УЗД (дійсно, лікар УЗД розмовляє так, наче якась шаманка, не відповідає на питання, зверхня). Після оплати купи грошей Петровський зиркнув на аналізи, не оглянув, просто почав розмовляти зверхньо, при чому дійсно, на УЗД показало підозру на поліп, на що Петровський не звернув уваги. Одразу ж сказав що потрібно робити плазмоферез і це мій єдиний шанс. При чому, вже пройшло кілька років, і пошуків лікарів і всього-всього, в нахваленому Боголюбському центрі не зробили жодних аналізів на гормони щитовидки, з я кою як виявилось є проблеми.Не знаю,я кі вони лікарі, але схоже що гроші вони беруть вправно, а відносяться під настрій
Адміністратор 2017-12-26 19:57:55
Доброго дня, Варваро, дуже прикро, що у Вас склалось таке враження про Вадима Валентиновича. Професія медиків вимагає великої уваги до пацієнтів, глибокого аналізу стану їхнього здоров‘я та величезної відповідальності, іноді дійсно «сідає батарейка» та лікар не може викластись на всі 100 або може бути надто втомленим, але це точно не питання грошей. Якщо Ви вважаєте, що витратили дарма гроші на консультацію чи аналізи, зверніться за номером 0956822703, клініка поверне витрачені Вами кошти в повному об‘ємі.
Альона 2017-12-22 18:05:00
Доброго вечора!Хочу висловити свою подяку Лікарям та усьому персоналу з великої букви в Боголюбах.Особлива подяка лікарю акушеру - гінекологу вищої категорії Литвинюку Сергію Івановичу до якого я попала у важкому стані.Вся моя родина і я дуже дякуємо Вам за ваше лікування!!!!Також щиро вдячна усім медсестрам з реанімаційного та гінекологічного відділеня які завжди були поруч!!!Бажаю Вам і Вашим родинам міцного здоров'я та благополуччя!!!!З наступаючими Вас святами Новим Роком та Різдвом Христовим!!!!Коли хвороби знищують до тлаі тіло, й душу, і життя безцінне,ви спішите на подиху крила,в серця несете вічне і безцінне.Коли остання мрія догораі тоне, наче човник без весельця,ви несете розради і добрау келихах любові свого серця.Нелегко в світі зла і суєтибудь лікарем із щирою душею.Та світ, як пацієнт, жде доброти,і щирості, що напува пустелю.Хай Бог дає Вам сили і щедрот,і перемог на цій стежині болю,і пацієнтів гарних, й нагород,ще вищих і освячених любов'ю.
Вікторія 2017-12-22 13:27:00
Я вперше зустріла Лікарів , ( не помилилася написавши це слово з великої букви) які дійсно турбуються про здоров'я своїх пацієнтів. Безмежно вдячна Петровському В.В., Власюк С.А. та Литвинюк Ю.Я. Вітаю з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим. Бажаю Вам успіхів у нелегкій роботі, сімейного благополуччя, здоров'я. Будьте щасливими.
Галина 2017-12-14 15:46:00
Сьогодні була у цьому закладі вперше, багато чула позитивного від знайомих, прийшла та переконалась, консультація була надана розширена, все чітко пояснили, досить привітна обстановка, буду бачити, які будуть результати лікування, на цьому етапі 9 з 10 :)
Олена 2017-12-13 16:10:00
Вдячна всьому колективу медичного центру "Боголюби", а особливо Петровському Вадиму Валентиновичу і Власюк Світлані Анатолівні, за привітне відношення і професіоналізм. Уважний персонал не дозволить залишитись наодинці зі страхом перед оперативним втручанням, а підбадьорить, посміхнеться і підтримає. Не могла навіть уявити, що лапароскопія пройде так легко, а післяопераційний період не буде важким. Дай вам, Боже, здоров`я за вашу працю, тактовність і людяність.
Ксюха 2017-11-27 12:21:00
Центр дуже дорогий іне всім допомагає нажаль!!!!
Юлія 2017-11-26 12:59:00
Щиро та безмежно вдячна платичному хірургу Матвіюку Олександру за нову себе, впевнену та сексуальну! :) Думки про підтяжку грудей після вагітностей та годувань виникали у мене не раз, але все це здавалось нереально, дорого, далеко, та, десь там, у фільмах на та ТБ. В вересні я довідалась про МЦ "Боголюби" і вирішила поїхати на консультацію. З першої хвилини спілкування з п. Олександром, я зрозуміла, що це "мій лікар", і що я не просто хочу цю операцію, а хочу саме тут, та вже і зараз)))) Здавши необхідні аналізи та провівши обстеження, ми обрали зручний день операції. Приїхавши сюди, я відчула себе, ніби вдома, де скокійно та затишно... УВЕСЬ персонал дуже професійний і, водночас, спокійний та привітний. ТАКИМ людям довіряєш і ні за що не хвилюєшся!.. ДЯКУЮ вам за це! і окреме дякую - медсестрі Лєні, ви - чудова :)Ввечірі наступного дня я вже була вдома) Трішки втомлена, але щаслива... і не вірила, що це не сон, а реальність... що це - я! :)Зараз пройшов вже місяць після операції і можна оцінювати результати) Я дуже задоволена та щаслива!!! Мої груди дуже гарні та сексуальні) п.Олександр - професійний чарівник по втіленню мрій в реальність! :)
Тетяна 2017-11-22 12:35:00
В жовті оперувалась у вашому медичному центрі з приводу варикозу на ногах. Сказати що задоволена рузультатом - це нічого не сказати)) Величезне дякую лікарю судинному хірургу - Крижановському Сергію Анатолійовичу , за його професіоналізм! Всім рекомендую звертатись саме до нього і саме в цей медичний центр. Професіоналізм і турбота про пацієнта тут на високому рівні! Окреме дякую медичним сестричкам в операційній за моральну підтримку :)
Вікторія 2017-11-20 21:21:00
Жах! Вам має бути встидно за те як ви лікуєте людей! Людина через вас ледь вижила! Ви не розумієте своєї роботи і не знаєте що робите, совість треба мати хоч трохи! Категорично не рекомендую лікаря Киржанівського! Обходьте його стороною...
Адміністратор 2017-11-22 18:32:49
Вікторія, доброго дня. Дуже прикро, що у Вас склалось, таке негативне враження про лікаря Крижановського С.А. Будемо вкрай вдячні за конструктивну співпрацю з керівництвом клініки з Вашого боку, щоб ми могли залагодити будь-які недоліки у роботі, зателефонуйте будь-ласка, за номером 095 68 22 703 і озвучте, що саме Вас так обурило, ми зробимо все можливе з нашого боку, щоб виправити ситуацію.
Наші партнери
Вверх