ua ru en
Лицензия :АГ №570604 МОЗ от 11.04.2011г.
Луцкий район, c.Тарасовое, ул. Лесная 1б - с.Боголюбы (10 км от г.Луцка)
График приема пациентов: Пн-Пт: с 9.00 до 19.00
Новое помещение клиники находится за корпусом Волынской областной больницы, рядом с лесом. Конечная остановка городского маршрутного такси №31,47. К нам можно доехать от остановки гостиница 'Украина' напротив ЦУМ. Если Вы едете личным транспортом, адрес для навигатора: Луцкий район, с. Тарасово, ул. Лесная 1б.
проложить маршрут
Главная Отзывы о МЦ Боголюбы

Отзывы о МЦ Боголюбы

Галина Н. 2016-09-15 19:07:00
Дякую, всім, хто був причетний до народження нашого дива, особливо Петровському Вадиму Валентиновичу, це було нелегко, довгих 8 років я намагалась завагітніти, останні 2 роки нас лікував Вадим Валентинович, дякувати Богу тепер я мама чудового синочка.
Наталія 2016-09-11 11:52:00
На минулому тижні видаляла лапароскопічно 5 міом, одна з яких була 10 см., все пройшло чудово, лікарі уважні, відповідають на всі запитання, медперсенолал турботливий, терплячий і позитивний, що дуже важливо. Не знаю чому пишуть негативні відгуки, але ідеальних людей, як і лікарень немає, це все суб'єктивно. Мені сподобалось дуже, гарні умови, професіональне людське відношення. Оперував Петровський В.В. Дуже йому вдячна. З такими операціями раджу всім сюди!
Людмила 2016-09-10 22:07:00
Хочу подякувати персоналу клініки за сестру, яку Вадим Валентинович врятував від видалення дітородних органів. Сестра 5 років старалася завагітніти, а тут...позаматкова, в райлікарні тримали 4 дні- не встановили діагнозу. А коли ми примчали в МЦ Боголюби - її прооперували невідкладно за півгодини. От що значить кваліфікований персонал! Низький уклін Вашим лікарям та медсестричкам!!!!!
світлана 2016-09-03 17:28:00
Нещодавно робила лапароскопію. Клініка супер! Відношення лікарів і медперсоналу на найвищому рівні, за що величезне ДЯКУЮ!!!!
Оксана М. 2016-08-29 19:09:00
Щиро дякую лікарям, особливо велика подяка Вадиму Валентиновичу, вчора у нас були хрестини, синочка назвали Іваном, це був нелегкий шлях, але ми тепер тішимось нашим чудом. Окреме дякую від щасливих бабусь Іванка.
Олеся 2016-08-27 10:43:00
Доброго дня. Чесно , дуже здивована поганим відшукав стосовно клініки. Особисто я дуже задоволена і діагностикою і лікарями і відношенням до пацієнтів. Проходила в клініці і МСГ і гістероскопію. Медсестри і лікарі просто настільки увагу приділяють , що і годі побажа. Лікарям бажаю міцного здоров'я і побільше вдячних пацієнтів.
Зоряна 2016-08-22 12:00:00
Але ендометріоз, дійсно, остаточний діагноз можна побачити лише при лапароскопії, по аналізах його не видно. В мене була така ситуація, мені ніяк не могли встановити причину чому я не вагітнію, лише в Боголюбах після операції я все зрозуміла, мені показали запис операції, я там сама бачила вузлики ендометріозу. Ну і саме головне результат, я вагітна. І взагалі я про ендометріоз все вичитала в інтернеті, це одна з основних причин безпліддя в жінок. Почитайте, не лініться, загугліть ендометріоз і все самі зрозумієте.
Зоряна Василівна 2016-08-22 11:42:00
Мені вже 12 років не могли встановити причини безпліддя, лише гроші витягували 3 різних лікарів, не буду називати імен. Тільки в Боголюбах до мене віднеслись професійно, робили діагностичну лапароскопію, визначили ендометріоз, півроку ще потім лікували, а зараз я тут консультуюсь по вагітності, вже 9 тижнів. З мого особистого досвіду, це сама професійна і відповідальна клініка.
Антоніна М. 2016-08-21 18:22:00
Також, прийшовши на обстеження, мала з собою виписку з попередньої лікарні, де значилось моє дівоче прізвище. На превелике своє здивування потім, у половині результатів аналізів клініки Боголюби, прізвище значилось чомусь моє дівоче??? Хоча, реєструвалась, та паспортні дані вони там всі переписували. Тому, можна зробити висновок, що ваше прізвище можуть "ненароком" перепутати з чиїмось!
Антоніна М. 2016-08-21 18:17:00
Клініка працює тільки на викачку грошей з людей, які приходять туди з надією, що їм допоможуть. Коли ми з чоловіком звернулись туди з проблемою, що невиходить завагітніти - мені поставили купу неіснуючих діагнозів ( таких як ендометріоз - який діагностується тільки при лапароскопії!!!, та підозра на дисплазію). Перездавши аналізи в інших двох клініках, все було абсолютно не так як придумали собі в Боголюбах. Висновок один - працюють одні шарлатани, які наживаються на людському горі та окрім того всього ще й люди платять за це шалені гроші!!!! А так звані "лікарі від бога" - роблять не що інше як контейнер на ЕКО. Раджу всім добре подумати перед тим як іти туди, щоб вас обманювали за ваші ж гроші.
Наши партнеры
Вверх