ua ru en
License :АГ №570604 Ministry of Health from 11.04.2011.
Lutsk district, Tarasovo village, 1b Lisova St. – Bogoliuby village (10 km from Lutsk city)
Patient admission schedule: Monday – Friday: from 9.00 till 19.00
The new clinic building is located outside the Volyn Regional Hospital building, next to the forest. The final stop of the city bus is No. 31, 47. You can reach us from the bus stop hotel 'Ukraine' opposite TSUM (department store -Central Universal Fashionable). If you are traveling by personal transport, the address for the navigator: Lutsk district, Tarasovo village, 1 b Lisova St.
Get directions
Home page Feedback on Bogoliuby MC

Feedback on Bogoliuby MC

Іван, Тамара 2018-02-02 12:58:00
Щира подяка головному лікареві Петровський Вадим Валентинович " МЦ Боголюби" Ви нам допомогли відчути, що таке стати майбутніми батьками, Хочемо висловити Вам подяку за роботу Вашого медичного закладу в цілому, та за роботу центру репродуктивної медицини, У відділенні відчувається згуртованість і злагодженість всього колективу завдяки зусиллям та невичерпним організаційним здібностям справжнього фахівця, хорошого керівника Вадима Валентиновича. Зокрема подяка Подібко Оксані Петрівні, за професіоналізм, уважне ставлення до пацієнтів, чуйне серце. Від вдячних пацієнтів Тамари та Івана (13,11,2017р.)
Іван 2018-02-02 12:58:00
Щира подяка головному лікареві Петровський Вадим Валентинович " МЦ Боголюби" Ви нам допомогли відчути, що таке стати майбутніми батьками, Хочемо висловити Вам подяку за роботу Вашого медичного закладу в цілому, та за роботу центру репродуктивної медицини, У відділенні відчувається згуртованість і злагодженість всього колективу завдяки зусиллям та невичерпним організаційним здібностям справжнього фахівця, хорошого керівника Вадима Валентиновича. Зокрема подяка Подібко Оксані Петрівні, за професіоналізм, уважне ставлення до пацієнтів, чуйне серце. Від вдячних пацієнтів Тамари та Івана (13,11,2017р.)
Ольга 2018-01-17 20:45:00
Добрий вечір! 2016р. літом ми з чоловіком поїхали на обстеження. Нас гарно, привітно прийняли, обстежили, пролікували, а коли виписували нас запевнили,що через півроку ми станем батьками. От у нас маленька донечка їй 4 місяці. Дуже вдячні Петровському В.В. та його персоналу.
Тетяна 2018-01-15 12:25:00
Обслуговуюсь у центрі вже майже два роки. Робота рецепції змінилася в гіршу сторону. Раніше як тільки зателефонуєш,одразу відповідали,надавали необхідну інформацію,якщо не відповідали,То одразу за кілька хвилин передзвонювали. Зараз,то стало проблемою. Вже в який раз телефоную,не відповідають і не передзвонюють. Потрібно було запитати у лікаря на рахунок ліків,прошу дівчат зайти запитати можливо є якийсь замінник,бо саме таких таблеток в жодній з аптек не можу знайти,вони полінувавшись зайти запитати в лікаря,кажуть то не проблема,шукайте. Я оббігала всі аптеки Луцька,так потрібних таблеток і не знайшла. В енний раз зателефонувавши на рецепцію за день,вже просто благала дівчат зайти всеж таки запитання у лікаря чим можна замінити препарат, вони нарешті почули мене і виявилось,що замінник сама проста настоянка червоного перцю. Так не приємно було,невже я так багато просила? Тому що дівчата раніше так себе не поводили,А зараз....
Administrator 2018-01-15 19:02:39
Доброго дня! Щиро дякуємо за Ваш відгук, для нас дуже важливо отримувати критичний зворотній зв‘язок від пацієнтів, щоб покращувати сервіс та роботу персоналу. Ми обов‘язково проведемо роботу з персоналом реєстратури і будемо намагатись, щоб такі неприємні ситуації ніколи не повторювались. Хочемо щиро вибачитись перед Вами за всі незручності пов‘язані з роботою рецепції. Наступна консультація в нашому закладі для Вас буде безкоштовною, щоб ми хоч якось загладили свою вину. При розрахунку на касі покажите скріншот екрану з цією відповіддю керівництва клініки, касир за консультацію грошей не братиме.
Олена 2018-01-08 16:33:00
Вперше ми з чоловіком потрапили в МЦ "Боголюби" близько 3-х років тому, хоча на даному етапі позитивного результату вирішення нашої проблеми нема, але ми надіємося на краще. Нічого негативного про лікарів - гінекологів (так як спілкувалися ми не з оним лікарем вашого центру) сказати не можемо, медичний персонол також привітний, умови зручні - так тримати. Але є одне але за весь період лікування проходили незліченну кількість раз УЗД (НЕ БЕЗКОШТОВНО) і кожного разу відчувала на собі грубе та зверхнє відношення лікаря УЗД - ЩепкоТ.В., чим зумовлена така її поведінка не розуміємо. Хоча у Вашому коликтиві така людина одна, але все таки негативний "осадок" на душі залишається.
Катерина 2018-01-08 00:04:00
Доброго дня всім читачам та відвідувачам Мц Боголюби. Хочу привітати весь колектив особливо Оресту Володимирівну зі святами. Хай кожен день для Вас буде свято хай Бог оберігає всю Вашу родину. Дякую за подароване життя моєму довго очікуваному сину. Лікувалися в трьох містах в декількох лікарів. Втратили з чоловіком надію і зміст життя. Просили допомоги навіть у ворожок. Проте надію та результат за довгі десять років отримала саме від неї лікаря від Бога. Хай за кожне подароване Вами життя здійснюється Ваше бажання. Хто втратив надію , за власним досвідом рекомендую звертатися до Марищук О. В. З її допомогою насолоджуюся материнством уже майже три місяці. Дивлячись на свою радість синочка не можу підібрати слів вдячності. Хочеться стільки багато сказати але просто не вистачає слів. Сльози радості переповнюють очі. Хотілось щоб Ви знали що в нашому серці назавжди.
Тетяна 2018-01-07 09:12:00
Вдячна Петровському Вадиму Валентиновичу,Харчук Катерині Віталіївні,Литвинюк Юрію Яковичу та всьому колективу медичному центру «Боголюби» за привітне відношення і професіоналізм. Уважний персонал не дозволить залишитись наодинці зі страхом перед оперативним втручанням, а підбадьорить, посміхнеться і підтримає. Не могла навіть уявити, що лапароскопія пройде так легко, а післяопераційний період не буде важким.Добре,що є такі лікарі!Шкода,що не потрапила до них швидше тоді б можливо був би позитивний результат,а так видалення маткових труб.Результат мій справді запущений і нічого зробити б іншого не вдалося.
Мирослава К 2018-01-03 12:31:00
Дякую Богу, що попала до Вадима Валентиновича. Ви врятували мені матку, коли всі інші казали, що це неможливо. Дай Вам Боже здоров'я.
Оксана 2017-12-28 17:18:00
Мы с мужем очень благодарны Вадиму Валентиновичу и всему персоналу клиники! Все очень позитивно настроены и это передаётся,ведь настрой очень важен для положительного результата. Мы делали ЭКО и всё получилось с первого раза. Теперь ждём появления нашего малыша!)
Валентина 2017-12-27 17:34:00
Рік тому я навіть і подумати не могла, що в моєму житті з'явиться диво - це моя донечка! Дивлячись на неї, мене переповнюють емоції і велика подяка лікарям МЦ «Боголюби». Вони - професіонали своєї справи! Як добре, що рік тому я до вас прийшла. Багато лікарів не могли мені допомогти, визначити діагноз, а у вас все вийшло і з вашої легкої руки я знайшла щастя. Спасибі вам.І з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим!
Our partners
Вверх