ua ru en
License :АГ №570604 Ministry of Health from 11.04.2011.
Lutsk district, Tarasovo village, 1b Lisova St. – Bogoliuby village (10 km from Lutsk city)
Patient admission schedule: Monday – Friday: from 9.00 till 19.00
The new clinic building is located outside the Volyn Regional Hospital building, next to the forest. The final stop of the city bus is No. 31, 47. You can reach us from the bus stop hotel 'Ukraine' opposite TSUM (department store -Central Universal Fashionable). If you are traveling by personal transport, the address for the navigator: Lutsk district, Tarasovo village, 1 b Lisova St.
Get directions
Home page Put a question

Put a question

Information was useful for: 7450 users
Оксана2014-01-09
Доброго дня, в мене полікістоз, гормоно терапію проходила протягом 3-х років, робила лапараскопію (дрилінг яєчників) в липні 2013р. після операції гормони лікар відмінив, мотивуючи , що цикл і гормональний фон повинен відновитись , але я чекала тримісяці нічого не змінилось, і я далі приймаю прогестерон (в таблетках) . Що ви можите порадити в такому випадку , який ще може є варіант шоб бажана вагітність наступила ??
Оксана, щоб серйозно розібратися із Вашою проблемою, особливо з огляду на те, що Ви розповіли (3 роки гормонотерапії), запрошуємо Вас на очну консультацію. Повноцінної відповіді в заочному режимі онлайн, на жаль, дати не вийде.
Was this information useful for you?
яна2014-01-09
Доброго дня!ви робите аналіз на батьківство ?яка вартість?і скільки чекати
Робимо. 280 євро. Місяць.
Was this information useful for you?
Альона2014-01-08
Доброго дня! Напишіть, будь ласка, яка ціна повного обстеження чоловіка та жінки для подальшого зачаття???
Порядка 1500 грн.
Was this information useful for you?
Юля2014-01-04
Доброго дня!Підкажіть будь ласка на скільки зменшується ймовірність завагітніти якщо у мене 2- а у чоловіка 1+ група крові?
На ймовірність зачаття це не впливає.
Was this information useful for you?
ирина)))2014-01-04
скильки коштуэ метод IКСИ
30 000 грн.
Was this information useful for you?
Inna2014-01-03
Доброго дня!Я з Володимир-Волинського,плануємо з чоловіком дитину.Скажіть будь ласка як до вас можна записатись на прийом до акушер-гінеколога,щоб провести повне обстеження(включаючи мазки та узд) і що при собі необхідно мати,а також скільки це буде орієнтовно коштувати?Дякую
Записатися на прийом можна за телефоном (0332) 20-07-02, (099) 44-55-404. Об'єм необхідних обстежень визначить лікар після консультації. Орієнтовна вартість від 500 до 1500 грн. Первинна консультація РЕПРОДУКТОЛОГА - безкоштовна. Вам варто приїхати разом із чоловіком.
Was this information useful for you?
Валерія2013-12-31
Доброго дня, підскажіть будь-ласка при полікістозі яйників, який препарат краще приймати Дюфастон чи Лютеїна ?
Лютеїна.
Was this information useful for you?
Марта2013-12-30
Доброго дня!!! не можемо наважитись з чоловіком на інсемінацію, поділіться будь-ласка який відсоток (або скільки) жінок змогли завагітніти після першої спроби в вашій клініці.
Статистика вагітності від інсемінацій 1 з 6 ефективна - це загально-європейський показник, у своїй клініці ми окремої статистики не вели.
Was this information useful for you?
Юля2013-12-28
Що таке гіпо- та гіперехогенні включення (ендометріоїдні гетеротропії) ?
Was this information useful for you?
Світлана2013-12-27
Доброго дня. В мого чоловіка низька якість сперми (30% рухливих), чи можна її покращити за допомогою медичних препаратів, чи краще провести процедуру інсемінації одразу. Які дослідження проводяться перед інсемінацією??? чи входить в ціну перевірка прохідності труб і аналізи на гормони??? чи провидиться в вас перед цим стимуляція??? і чи велика можливість при даній процедурі завагітніти з першого разу??? чи були випадки багатоплідної вагітності??? Дуже дякую!
У дослідження входить прохідність труб і аналізи на гормони. Стимуляція проводитьсяв окремих випадках, коли є проблеми з дозріванням яйцеклітини. Можливість завагітніти з першого разу залежить від Вашого гормонального фону і показників спрмограми. Випадки багатоплідної вагітності не часті.
Was this information useful for you?
Feedback on Bogoliuby Read all feedbacks (934)
 • Марія Доброго дня. В цілому про клініку позитивні враження, окрім того, що ціна на сайті не відповідає дійсності. Записалас я на конкретну процедуру, а нарахували все по максимуму.
 • Людмила Щиро дякую лікарю Оресті Володимирівні Марищук та всьому колективу закладу, завдяки вашим старанням ми стали батьками, маємо довгоочікувану дитинку! Нехай вам Бог повертає сили та здоров'я за вашу важ...
 • Христина Чи лікуєте в клініці онкології?
 • Світлана Добрий день! Порадьте до кого краще записатися на прийом. Щоб уточнити діагноз та подальше лікування. 22р., дівчина. Діагноз - багатокамерна (?) кіста лівого яєчника, розмір 70-50-50 мм, поліп ендомет...
 • Марта Скажіть будь ласка, якщо в дитини 5 років на носику Ангіома( судина зірочка) чи видаляєте лазером?
 • Марта Доброго дня! Чи можна дитині 5 років на консультацію до дерматолога?
 • Катя Доброго дня.Підскажіть будь ласка на сьогоднішній день у вас можливо зробити еко?
 • Жанна Доброго дня.Підскажіть будь ласка повну вартість на лапароскопію ендометріозу.
 • Олена Бажаю здоров’я! Цікавить видалення родимки з обличчя, чи працюєте ви зараз над цим, берете аналізи чи можна таке робити в даному випадку і яка приблизна вартість? Дякую
 • Людмила Добрий день.Мені 43,панічні атаки ...призначають замісну терапію,хоча місячні регулярні .Скажіть чи є можливість у вас зробити аналіз на гормони та попасти до хорошого гінеколога.Яка буде-право вартіс...
 • Надія Доброго дня. Чоловікові сказали що в нього пупкова грижа. Чи можливо до вас записатись на консультацію, та яка ціна такої операції?
 • Катерина Лапероскопія при полікістозі,яка ціна на операцію?
 • Яна Доброго дня,в мене полікістоз,неможу заванітніти рік,була в лікаря, вона призначила таблетки проталіс, скажіть будь ласка чи дійно вони дієві?
 • Ірина Добрий ранок, скільки коштує операція на видалення жовчного міхура? І чи надаєте лікарняний?
 • Наталія Доброго дня, можна записатися до дійсно хорошого гінеколого у вашу клініку??
 • Володимир були з дружиною на еко...лохотрон на рівному місці, розвели на гроші... сказали треба надіятись... якщо хочете приземлити себе на гроші-звертайтесь в Боголюби
 • Віта Слава Україні! Підкажіть будь ласка болі в низу живота, сказали , що спайка, є чи лікується вона без операції, чи потрібно оперативно? Якщо так то скільки це коштує?
 • Катерина Доброго дня. Мені 18. У мене акне не лікувалося ні вітамінами, ні харчуванням, ні косметичними засобами. Мені гінеколог порадив Діане 35. Уже півроку приймаю, допомагає. Але також я зверталася до гіне...
 • Катерина Зараз важка ситуація в країні але Тест на вагітність показує 2 поділки, чи можливо до вас записатись на узі?
 • Юлія Доброго дня! Скажіть, яка ціна гістероскопії з врахуванням усіх досліджень, в т.ч. біопсія та анестезії?
Our partners
Вверх