ua ru en
License :АГ №570604 Ministry of Health from 11.04.2011.
Lutsk district, Tarasovo village, 1b Lisova St. – Bogoliuby village (10 km from Lutsk city)
Patient admission schedule: Monday – Friday: from 9.00 till 19.00
The new clinic building is located outside the Volyn Regional Hospital building, next to the forest. The final stop of the city bus is No. 31, 47. You can reach us from the bus stop hotel 'Ukraine' opposite TSUM (department store -Central Universal Fashionable). If you are traveling by personal transport, the address for the navigator: Lutsk district, Tarasovo village, 1 b Lisova St.
Get directions
Home page Put a question

Put a question

Information was useful for: 7450 users
Таня2014-01-14
Добрий день.У мене лівобічний гідросальпінкс який не виліковується мені рекомендували лапороскопічне видалення труби.Скільки це коштує?
Близько 3 000 грн.
Was this information useful for you?
наташа2014-01-14
через скильки часу можна планувати вагитнисть писля позаматковой'.трубу удалили.а на другий труб пластика.
Через кілька тижнів.
Was this information useful for you?
Світлана2014-01-14
Доброго дня! На УЗД поставили діагноз ф/м вузол 103*90*108 мм (по передній стінці матки інтрамурально субмукозно). Мені 36 років, дітей немає. З чоловіком хочемо дитину. При такому діагнозі можна робити консервативне лікування зі збереженням матки? Хотілося б потрапити на конкультація у Ваш Центр.
Розміри Вашого вузла відповідають розмірам голови новорнародженої дитини. Його ОБОВ'ЯЗКОВО треба удаляти хірургічним методом, ні про яке консервативне лікування не може бути й мови, Світлана. Для запису на консультацію зателефонуйте за номерами: (0332) 20-07-02 (099) 44-55-404.
Was this information useful for you?
Алла2014-01-14
Добрий день! Скажіть чи можна завагітніти якщо ендометрій на 21-й день циклу 8,2 мм(цикл складає 32-34 дні)?
Ні, це недостатній ріст ендометрію, що може свідчити про ановуляторний цикл.
Was this information useful for you?
Світлана2014-01-14
Я хотіла б його видалити хірургічним шляхом. Збереження матки можливе? Ваша клініка здійснює подібні операції?
Так, наші фахівці здійснюють подібні операції, намагаючись зберегти матку. Для більш детальної інформації стосовно Вашої ситуації, Світлана, Вам варто звернутися на ОЧНУ консультацію в Центр Репродуктивної Медицини Боголюби до Петровського Вадима Валентиновича.
Was this information useful for you?
катя2014-01-14
В мене поликистоз яечныкив,скилькы коштуе лапароскопия?
З медикаментами та наркозом біля 5 000 грн.
Was this information useful for you?
наташа2014-01-14
Труба прохiдна, 5 мiсяцiв пiсля лапароскопii фолiкули були що мiсяця, на 6-й мiсяць немаэ фолiкула. Показники спермограми нормальнi. В чому можлива проблема що немаэ фолiкула.
Можливий гормональний гозлад. Вам варто здати аналізи на гормони.
Was this information useful for you?
наташа2014-01-13
Доброго вечора. При лапароскопии виявили в матци вроджену стинку, яку видали.Перед тим вмене була завмерша вагитнисть, потим в мене була позамоткова врезультати видалали одну трубу. Чи можливо завагитнити природним шляхом
Завагітніти природнім шлахом Вам, Наталія, може вдатися, якщо: А) Ваша друга труба прохідна; Б) у Вас достатній фолікуллярний запас; В) у Вашого чоловіка хороші показники спермограми. Удачі.
Was this information useful for you?
Жанна2014-01-12
Добрый день. Подскажите какие виды операций вы делаете при диагнозе СПКЯ, которые будут эффективны для беременности?? И сколько это стоит? И какие перед операцией надо сделать обследования? Спасибо.
При СПКЯ ми робимо лазерний дрилінг яйників через лапароскопічний доступ. Ця операція зберігає життєздатність фолікулів в яйниках і після неї часто настає вагітність. Вартість операції з наркозом і медикаментами близько 5000 грн. УЗД органів малого тазу вагінальним датчиком, і передопераційні аналізи крові: заг аналіз крові і сечі, коагулограму і т.п.
Was this information useful for you?
Тетяна2014-01-11
В мого чоловіка після простуди яїчок залишилася гулька в одному яїчку, і вже пройшло 9 місяців, а вона не пропадає. Що це може бути?І що потрібно робити?Дякую!
Для грунтовної відповіді на Ваше питання, краще щоб Ваш чоловік звернувся на ОЧНУ консультацію до лікаря уролога. Запис за телефонами: (0332) 20-07-02 (099) 44-55-404.
Was this information useful for you?
Feedback on Bogoliuby Read all feedbacks (934)
 • Марія Доброго дня. В цілому про клініку позитивні враження, окрім того, що ціна на сайті не відповідає дійсності. Записалас я на конкретну процедуру, а нарахували все по максимуму.
 • Людмила Щиро дякую лікарю Оресті Володимирівні Марищук та всьому колективу закладу, завдяки вашим старанням ми стали батьками, маємо довгоочікувану дитинку! Нехай вам Бог повертає сили та здоров'я за вашу важ...
 • Христина Чи лікуєте в клініці онкології?
 • Світлана Добрий день! Порадьте до кого краще записатися на прийом. Щоб уточнити діагноз та подальше лікування. 22р., дівчина. Діагноз - багатокамерна (?) кіста лівого яєчника, розмір 70-50-50 мм, поліп ендомет...
 • Марта Скажіть будь ласка, якщо в дитини 5 років на носику Ангіома( судина зірочка) чи видаляєте лазером?
 • Марта Доброго дня! Чи можна дитині 5 років на консультацію до дерматолога?
 • Катя Доброго дня.Підскажіть будь ласка на сьогоднішній день у вас можливо зробити еко?
 • Жанна Доброго дня.Підскажіть будь ласка повну вартість на лапароскопію ендометріозу.
 • Олена Бажаю здоров’я! Цікавить видалення родимки з обличчя, чи працюєте ви зараз над цим, берете аналізи чи можна таке робити в даному випадку і яка приблизна вартість? Дякую
 • Людмила Добрий день.Мені 43,панічні атаки ...призначають замісну терапію,хоча місячні регулярні .Скажіть чи є можливість у вас зробити аналіз на гормони та попасти до хорошого гінеколога.Яка буде-право вартіс...
 • Надія Доброго дня. Чоловікові сказали що в нього пупкова грижа. Чи можливо до вас записатись на консультацію, та яка ціна такої операції?
 • Катерина Лапероскопія при полікістозі,яка ціна на операцію?
 • Яна Доброго дня,в мене полікістоз,неможу заванітніти рік,була в лікаря, вона призначила таблетки проталіс, скажіть будь ласка чи дійно вони дієві?
 • Ірина Добрий ранок, скільки коштує операція на видалення жовчного міхура? І чи надаєте лікарняний?
 • Наталія Доброго дня, можна записатися до дійсно хорошого гінеколого у вашу клініку??
 • Володимир були з дружиною на еко...лохотрон на рівному місці, розвели на гроші... сказали треба надіятись... якщо хочете приземлити себе на гроші-звертайтесь в Боголюби
 • Віта Слава Україні! Підкажіть будь ласка болі в низу живота, сказали , що спайка, є чи лікується вона без операції, чи потрібно оперативно? Якщо так то скільки це коштує?
 • Катерина Доброго дня. Мені 18. У мене акне не лікувалося ні вітамінами, ні харчуванням, ні косметичними засобами. Мені гінеколог порадив Діане 35. Уже півроку приймаю, допомагає. Але також я зверталася до гіне...
 • Катерина Зараз важка ситуація в країні але Тест на вагітність показує 2 поділки, чи можливо до вас записатись на узі?
 • Юлія Доброго дня! Скажіть, яка ціна гістероскопії з врахуванням усіх досліджень, в т.ч. біопсія та анестезії?
Our partners
Вверх