x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7022 пользователей
Вероніка2015-12-12
Можна у вас народжувати?
Ні.
Была для Вас полезной эта информация?
юлия2015-12-10
Добрый день!У меня одна труба и врачи о отправляют на Эко,так как постоянно выкидыш.Помогите пожалуйста,а то уже незнаем что делать.Если у Вас есть Эко то какая цена и есть ли оплата частями,так как сума будет немаленькая.Зарание спасибо!!!
Можна оплачувати частинами впродовж стимульованого циклу. Вартість від 40 до 50 тис. грн залежно від препаратів та дозування.
Была для Вас полезной эта информация?
Таня2015-12-06
Доброго дня, робила у вас лапароскопію маточних труб (їх видалили), спочатку трошки мазалося, а через 4 дні почалися обільні місячні виділення. Чи це нормально і скільки триватиме?
Таке явище може мати місце, якщо виділення співпали з початком місячного циклу.
Была для Вас полезной эта информация?
Світлана2015-12-05
скажіть будь-ласка чи зможу я завагітніти, коли перевязані труби, і що для цього потрібно, щоб завагітніти. мені 35 років
При перев'язаних трубах завагітніти не можна. Зверніться на очну консультацію з приводу ШЗ.
Была для Вас полезной эта информация?
***2015-12-03
Чи можлива у вас корекція втягнутих сосків?
Ні.
Была для Вас полезной эта информация?
Вікторія2015-12-03
Добрий день ! Підскажіть будьласка в який день після менструації робиться гідротрубація.
Зразу після менструації.
Была для Вас полезной эта информация?
світлана2015-12-03
Доброго дня.В грудні 2014 мені робили лапароскопію по видаленню ендометроїдної кісти та поставили діагноз "ендометріоз 3 ст" у вашій клініці,далі 6 міс пила візан,потім три міс спостерігали чи росте фолікул і чи є овуляція все є.Зараз вже четвертий міс як призначили уколи "оваріум композитум" але вагітністі так і не має чому скажіть будь ласка???Дякую.
Можливо мають місце функціональні або гормональні проблеми. Вам необхідно дообстежитися та прийти на очний прийом.
Была для Вас полезной эта информация?
Олена2015-12-03
Мені 45 років, зовні на матці виявили фіброматозній вузол розміром 45х41х66 мм.Скажіть буль ласка, чи можна його видалити, залишивши матку?Сільки буде коштувати лапароскопічне видалення такого вузла? Дякую
8000 грн. Ймовірно, що можна, проте варто спочатку прийти на очну консультацію до лікаря.
Была для Вас полезной эта информация?
Таня2015-11-30
Скільки коштує запліднення в природному циклі спермою донора?
4000 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Наталія2015-11-25
Добрий день.Чи має ваша клініка досвід роботи з пацієнтами,у яких після підсадки ембріонів та підтвердженої вагітності мала місце складна форма гіперстимуляції.Тобто, не зважаючи на білкову їжу та випиту рідину,у черевній порожнині було біля16 літрів рідини?Чи можна реально прокапатись у стаціонарі або ж отримати те саме вливання плазми?Я не з Луцька.
Ні, у нас таких пацієнтів не було. При потребі, ми можемо надати допомогу при синдромі гіперстимуляції, можите звертатись, але не варто гаяти часу.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (177)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх