x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7049 пользователей
Марія2017-12-10
Доброго дня!!! Скажіть будь ласка, в мене вагітність була 4,5 місяці, почалась кровотеча, в лікарні дали дицинон і утрожестан. Через 2 дні припинило кровити. Потім пішла на огляд, сказали що плід вийшов під час кровотечі, чистку робити не треба бо плід був дуже маленький. Можливо таке? Чи мені щось не договорились?
Маріє, строк вагітності в МІСЯЦЯХ? Можи Ви щось переплутали? Якщо вагітність була б 4-5 тижнів, описана ситуація можлива. В противному випадку - ні. 4,5 місяці - це сформований плід, і Ви не могли б не помітити, що він вийшов під час кровотечі.
Была для Вас полезной эта информация?
сніжана2017-12-10
чи можна приймати орципол під час місячних?
Так, Сніжано.
Была для Вас полезной эта информация?
Андрей2017-12-10
Обрезание при фимозе первой степени у вас есть? Головка полового члена обнадается в обычном состоянии, в вот при эрекции сильно передавлевает головку.
Так, у нас роблять обрізання. Ви можете записатися на прийом до хірурга та пройти передопераційну консультацію.
Была для Вас полезной эта информация?
Наталія2017-12-08
Доброго вечора. Я вагітна і у мене цистит. Чим можна лікуватися, щоб не зашкодити дитині?
Відносно прийому медикаментів, Вам варто проконсультуватися із лікарем, який веде Вашу вагітність.
Была для Вас полезной эта информация?
Оксана2017-12-07
Доброго дня!Лікуюся свічками Неотрізол 8,проставила 5 ночей підряд,а 6-ту забула і поставила з ранку на 7-й день(сьогодні).Підкажіть будь-ласка,чи ставляти мені і в ночі(сьогодні),чи тепер продовжувати з ранку,так як одну пропустила???
Оксано, тепер Вам слід продовжувати застосування препарату зранку.
Была для Вас полезной эта информация?
Вікторія2017-12-07
Добрий день. Чи можна під час ІНСЕМІНАЦІЯ зробити запліднення сперматозоїдами конкретної статі.? Тобто чи робити Ви відбір У або Х сперматозоїдів?
Ні, Вікторіє, відбір сперматозоїдів за хромосомним набором ми не робимо.
Была для Вас полезной эта информация?
Аліна2017-12-07
В мене в листопаді взагалі не було критичних, останній статевих акт був ще у вересні, після того двічі було ПМС. В листопаді пережила стрес, були недоїдання. Чи варто мені хвилюватися?
Аліно, щоб розвіяти свої сумніви відносто стану Вашого здоров'я, Ви можете пройти огляд у гінеколога та зробити УЗД органів малога тазу, здати аналіз крові на гормони.
Была для Вас полезной эта информация?
Оксана2017-12-06
Доброго дня, порадьте будь ласка, як довідатись, чи можлива вагітність в період менопаузи. Я недавно зустріла подругу, в якоі теж менопауза, вона мені порадила зробити аналіз крові, а який саме вона не знає, бо цей аналіз ій зробили в Італіі (вона там працює). Подруга каже, що це 100% гарантія. Чи роблять такі аналізи в Украіні?
Вагітність можна визначити за допомогою звичайного аптечного тесту або аналізу крові на хоріонічний гонадотропін. Такий аналіз в Україні роблять.
Была для Вас полезной эта информация?
Natali2017-12-06
Доброго дня Ми з чоловіком плануємо дитину, після статевого акту , не знаю чи вийшло завагітніти чи ні, через 2 дні почало боліти внизу живота І не знаю , чи це проходить зачаття чи просто симптоми , боюся щоб лиш не щось гірше До гінеколога ще рано звертатися напевно, а тест робити теж рано, бо на першому тижні нічого не видно. Що робити в цьому випадку? Це вагітність чи ні?
Наталіє, існують високочутливі аптечні тести на вагітність, які можна використовувати до затримки місячних, і які можуть показувати результат уже на 6 день після запліднення.
Была для Вас полезной эта информация?
Софія2017-12-06
скажіть будь ласка! Якщо в мене відбулась овуляція, але є ще один фолікул 19мм, чи лопне він, якщо я колю вже інжесту 2,5% ?
Софіє, фолікул від інжести не лопне.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (294)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх