x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7062 пользователей
Вика2018-02-15
До операции по удалению миомы и проведении лечения эндометриоза мой цикл составлял 28 дней. Сейчас я пью эутирокс (гормон ТТГ 0.001) по 50мг. мой цикл стал 23-24 дня. хочу забеременеть. но думаю что цикл слишком короткий. насколько это серьезно.
Вікторіє, з цього приводу Вам варто було б проконсультуватися очно із гінекологом, і при потребі, з огляду на Ваш анамнез, дообстежитися. Попередній запис на прийом за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Галина2018-02-15
Я три роки приймаю антидепресанти есцетам чи можна мені вагітніти і чи не впливають вони на розвиток дитини
Галино, препрат не слід приймати під час вагітності, оскільки це негативно впливає на розвиток плоду, є багато побічних єфектів. Враховуючи, що Ви тривалий час приймаєте препарат, Вам слід проконсультуватися із лікарем, який його призначив, про можливість і доцільність припинення терапії, з огляду на Ваше бажання вагітніти та нинішній стан.
Была для Вас полезной эта информация?
Віта2018-02-15
Доброго дня Чи роблять у вас переривання небажаної вагітності? Які ціни і методи? Термін 4-5тижнів
Ні, Вікторіє, у нашому центрі абортів не роблять.
Была для Вас полезной эта информация?
Оксана2018-02-15
Доброго дня,чи можна записатися до вас на прийом,на повне обстеження разом з чоловіком,(не можу завагітніти),21 день менструального циклу,виходить 4 березня.
Оксано, зателефонуйте на рецепцію і запишіться на 5 березня.
Была для Вас полезной эта информация?
Наталія2018-02-14
Доброго дня,чи працює ще гінеколог Назаренко Ірина Борисівна?Моїй мамі 65 років,в неї вилізла трохи матка,хочемо приїхати в клініку,до хорошого спеціаліста,чи треба обов'язково записуватись,чи можна так?
Наталіє, такого гінеколога у нас в центрі немає. Так, записуватися попередньо обов'язково, оскільки лікар може бути зайнятим і без запису Ви змарнуєте свій час. Запис на прийом за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Вікторія2018-02-14
Добрий день.Підкажіть будь ласка до якого лікаря гінеколога мені краще звернутись, в мене така проблема:пачинаються рясні місячні(раніше такого не було) і виділення йдуть навіть згустками,перестають іти на пару днів і знову починаються?Скільки потрібно чекати від запису до прийому?
Вікторіє, Ви можете записатися на прийом до будь-кого з наших гінекологів. На рахунок того, скільки часу потрібно чекати, Вам слід уточнити на рецепції. Запис на прийом за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Вікторія2018-02-14
Добрий день.Скільки буде коштувати огляд у гінеколога?
Вікторіє, огляд у гінеколога коштує 80 грн, а консультація (первинна) - 180 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Віка2018-02-14
Добрий день,в мене вагітність десь 7 тижнів,сильні спазми живота,особливо вночі,чи є у вас фахівець,що займається супутніми захворюваннями під час вагітності?
Вікторіє, Ви можете записатися на прийом до нашого гінеколога і при потребі він скерує Вас до вузького спеціаліста.
Была для Вас полезной эта информация?
Оксана2018-02-14
Доброго вечора!Коли я запитувала,чи можна у вашій клініці пройти обстеження,ви написали,що записуватись потрібно на 21 день циклу,а мені виходить в неділю,чи можна записатись в понеділок?
Так, можете записатися, Оксано, на понеділок.
Была для Вас полезной эта информация?
Христина
до статті Вагінізм
2018-02-13
до кого, окрім психотерапевта, можна звернутися дня лікування вагінізму?
Христино, зазвичай, найкращі результати при вагінізмі дає психотерапія, проте, можна звернутися і до гінеколога, якщо причини стану саме гінекологічного профілю. Ви можете записатися на прийом із цим питанням до Пец Людмили Андріївни. Запис за телефонами, вказаними на сайті.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (327)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх