x
Подписаться на статьи

Информация была полезной для: 7024 пользователей
Свєта2016-04-25
Чи є у вас лікар-мамолог?Якщо ні, то порадьте до кого звернутися, якщо я з області?Чи можна попасти на прийом без направлення гінеколога з лікарні, якщо я лікуюся в приватного лікаря?
Світлано, на консультацію до лікаря мамолога Ви можете записатися за телефоном +38 (095) 42-54-267. Це Медичний центр "Ваш лікар" (вул. Сенатора, 5). Направлення не потрібне.
Была для Вас полезной эта информация?
Катя2016-04-24
Писала вам попередньо. Яйник більше ниє, але не сильно. Приймаю Візан, хочу дуже завагітняти , тому також цікавить чи після курсу Візани потрібно ще щось пити, чи можна одразу вагітняти, чи чекати місячних, а вже тоді?
Катя, скільки часу Ви приймаєте Візан? Чи є інші проблеми, окрім ендометріозу? Вам необхідна очна консультація для грунтовної відповіді.
Была для Вас полезной эта информация?
Роман2016-04-24
Добрий день.На головці червоні пятна і видвлення біле(сирок)несвербить і запах кислий.Здавав мазок грибка немае
Романе, Вашу проблему заочно, на жаль, проконсультувати не можна. Ймовірно, має місце запальний процес. Зверніться на очну консультацію до уролога.
Была для Вас полезной эта информация?
Ірина2016-04-23
Доброго дня. Скажіть,будь ласка, чи у Вас можна народжувати?чи тільки супровід вагітності?
Ірино, у нас пологи не приймають. Щодо супроводу вагітності та пологів Вам необхідно звернутися у Жіночу консультацію.
Была для Вас полезной эта информация?
Наталія2016-04-23
Доброго дня! Підкажіть будь-ласка, чи може невелика ранка на статевих губах чи невеликий прищ( був раніше гнійним) викликати збільшення лімфовузла в пахві. Якщо так то до якого лікаря звертатись. Дякую.
Так, Наталіє, можливий такий перебіг подій. Спочатку Вам необхідно звернутися до гінеколога, потім - до хірурга.
Была для Вас полезной эта информация?
Катя2016-04-22
Доброго дня! Чи може боліти яйник після лапараскопії , пройшло більше місяця, чи то запалення? І чи курс гормональних можна зменшити до 3-ох місяців, якщо по узі все буде добре, чи варто все таки 6 місяців пити?
Катерино, яйник після лапароскопії боліти не повинен. Які саме гормональні препарати Ви приймаєте?
Была для Вас полезной эта информация?
Юля2016-04-21
Доброго дня ходила на УЗД органів малого тазу лікар сказав,що у мене синехіі і потрібно робити гірургічну гістероскопію.Мене цікавить коли потрібно приізджати до вас на обстеження і яка ціна гістероскопіі?
Юліє, приїхати треба після менструації, на 8-9 день місячного циклу. Попередній запис. Ціна 3500 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Liana2016-04-18
Доброго дня. Чи можливо завагітніти природнім шляхом при АМГ-0.78? При цьому всі інші гормони в нормі.Дякую
АМГ - низький. За єдиним показником антимюллерового гормону не можна говорити про можливість вагітності в природньому циклі. Необхідно бачити і інші результати обстежень.
Была для Вас полезной эта информация?
Таня2016-04-18
Скажіть будь ласка якщо МСГ робили на 10 день циклу, і через 4 дні почались виділення коричневого кольору потім або менструація або кровотеча...особо нічого не болить просто дивно що виходить в місяці два рази менструація.Чи можливо таке після МСГ ?
Так, Тетяно, мажучі виділення після МСГ можливі. Це не є свідченням патологічних змін.
Была для Вас полезной эта информация?
ольга2016-04-17
Скажіть чи повинні бути місячні під час прийому Візани?Допила першу пачку і почались коричневі виділення і незначна менструація(по графіку якраз повинна була бути).Це норма,чи потрібно щось пити?
Так, Ольго, можуть бути під час прийому препарату незначні виділення. Це - норма.
Была для Вас полезной эта информация?
Задать вопрос
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (198)
Оставить отзыв
Наши партнеры
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх