ua ru en
Лицензия :АГ №570604 МОЗ от 11.04.2011г.
Луцкий район, c.Тарасовое, ул. Лесная 1б - с.Боголюбы (10 км от г.Луцка)
График приема пациентов: Пн-Пт: с 9.00 до 19.00
Новое помещение клиники находится за корпусом Волынской областной больницы, рядом с лесом. Конечная остановка городского маршрутного такси №31,47. К нам можно доехать от остановки гостиница 'Украина' напротив ЦУМ. Если Вы едете личным транспортом, адрес для навигатора: Луцкий район, с. Тарасово, ул. Лесная 1б.
проложить маршрут
Главная Задать вопрос

Задать вопрос

Информация была полезной для: 7434 пользователей
Людмила2013-11-03
Мене цікавить,чи роблять пластику малих статевих губ,і її ціна?
так. Пластику малих статевих губ робимо. Ціна залежить від складності та об'єму операції і визначається хірургом індивідуально.
Была для Вас полезной эта информация?
Олена2013-11-02
Доброго дня! в мене немає статевого партнера, але я хочу завагітнити. Чи можлива Інсемінація спермою донора , що для цього потрібно ? Скільки загалом це коштуватиме?
Якщо у Вас немає статевого партнера і Ви впевнені у своєму бажанні завагітніти, можете звернутися до нас на программу інсемінації донорською спермою. Для цього потрібен паспорт. А коштує інсемінація 2450 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Марина2013-10-31
Спасибо!!! Скажите, на какую сумму нам рассчитывать, что бы пройти с мужем первоначальное обследование? И может ли быть причиной то , что у меня 1-ая отрицательная, а у мужа 1-ая положительная группа крови?!!!
Марина, сначала придите на первичную консультацию к репродуктологу. Она бесплатна. Дальше врач назначит Вам исследования исходя из необходимости, учитывая особенности вашего с мужем анамнеза. Ориентировочно сумма может колебаться от 500 до 1500 грн. На счет групп крови. Тут как бы нет однозначного мнения, НО некоторые западные эксперты считают, что группа крови может влиять на реакцию иммунной системы на попытки зачатия. И на самом деле с таким сочетанием групп крови как у вас и мужа существует определенный риск возникновения резус-конфликта между плодом и матерью.
Была для Вас полезной эта информация?
Людмила2013-10-31
Доброго дня!Скажіть будь ласка,чи роблять у вашому центрі пластику мсг,якщо так,то яка ціна?
Можливо, Людмила, Ви маєте на увазі пластику труб, 3000 грн. - вартість цієї операції.
Была для Вас полезной эта информация?
Света2013-10-31
Скажіть, чому саме на 21й день циклу потрібно їхати на обстеження,і чи можна якось в інші дні приїхати ??? і місячний цикл рахується з першого дня критичних??
Так, місячний цикл рахується з першого дня менструації. Аналіз треба здавати на 21 день для того, щоб правильньно були визначені показники аналізів щодо Вашого гормонального фону.
Была для Вас полезной эта информация?
Марина2013-10-31
А в какой день цикла лучше идти к репродуктологу и нужно ли записываться ,и что нужно иметь при себе?
Лучше идти на 21 день месячного цикла. Записываться нужно предварительно. Возьмите деньги и документы, предыдущие анализы (если есть).
Была для Вас полезной эта информация?
катя в.2013-10-30
чи можна після штучного запліднення лежати у вас в клініці,до того часу ,поки не буде кінцевоі відповіді
Можна. Але, Катя, в цьому немає потреби.
Была для Вас полезной эта информация?
катя в.2013-10-30
скільки часу займає підготовка та саме штучне запліднення?Це все відбувається в стаціонарі?
Підготовка разом із процедурами займає приблизно 2-3 тижні. Запліднення відбувається амбулаторно.
Была для Вас полезной эта информация?
Оля2013-10-30
Скажiть будь-ласка пiсля позаматковоi обовязково треба робити рентген труб?
Зміст цього обстеження в тому, щоб мати об'єктивну картину стану труб, чи прохідні вони, адже прохідність маткової труби - необхідна умова настання наступної нормальної вагітності.
Была для Вас полезной эта информация?
Марина2013-10-29
Здравствуйте, 2 года назад я забеременела и в итоге на 9неделе, замершая двойня. Меня почистили и с тех пор мы с мужем не можем зачать малыша. Подскажите нам пожалуйста, что нам делать, с чего начинать. Просто нет уже сил куча врачей и у каждого свой диагноз, психика уже не выдерживает. Заранее спасибо!!!
Запишитесь вместе с мужем (!) на прием к Петровскому Вадиму Валентиновичу, пройдете обследования, выявим причину, по которой Вы не можете забеременеть, и доктор скажет, что делать дальше. Не последнее место занимает и Ваше, Марина, психоэмоциональное состояние. Настройтесь, пожалуйста, на то, что все будет хорошо.
Была для Вас полезной эта информация?
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (900)
 • Оксана Доброго дня ! Яка вартість накладання шва на ш/м при вагітності у клініці ? За скільки часу до процедури потрібно звернутися до лікаря , шов має накладатися планово .
 • Катя Скільки потрібно утримуватися перед здачею сперматограми?
 • Олена Доброго дня скажіть будь-ласка яка ціна ЕКЗ та контрольованої стимуляції при рівні АМГ 1.10
 • Світлана Я піду на будь яке лікування, аби тільки після ЕКЗ успішно завагітніти
 • Вероніка Добрий день! На початку грудня мене вкусила собака за губу. Залишилось два невеликих рубця, розмірами в 0,5 см. Чи можливо це видалити?Та якщо можливо, то скільки часу потрібно чекати? Та яка вартість...
 • Оксана Доброго дня ! Скажіть будь ласка чи у Вас можна накласти шов на шийку матки при вагітності ( діагнос іцн) і до якого лікаря краще звернутися?
 • Світлана Мені 25 років, у мене не прохідність маткових труб, Аденоміоз і Гіперплазія ендометрію. Який відсоток успішного ЕКЗ в моєму випадку?
 • Маша Яка вартість гістероскопії поліпектомії з анестезією і передопераційними аналізами?
 • Марія Яка вартість спермограма?
 • Анастасія Доброго вечора. Яка вартість лапараскопічної операції по видаленню кісти яєчника, поліпа і ендометріозу? З анастезією.
 • Оксанa Доброго дня ,яка ціна лапароскопії з видаленням кисти яєчника з гістероскопією (видалення поліпа і маткової перепонки?)з вартістю наркоза??
 • Володимир Історія просто в голову не вкладається, звернулись з дружиною на еко,надіялись що допоможуть ,витратили біля 100000грн. і все марно,розказують гарно,розвели на рівному місці,відразу дають підписувати ...
 • Іванна Сьогодні хотіла записати чоловіка на аналізи, нічого з того не вийшло, протягом дня намагалась зателефонувати, до обіда оператори «скидали» дзвінки, після обіду ніхто слухавку не взяв, не перетелефону...
 • Анна Доброго дня, скажіть будь ласка, який спеціаліст проводить лазерну шліфовку обличчя?
 • Лілія Доброго дня! Хочу щиро подякувати за проведену мені операцію Петровському В.В за вашу доброту, людяність та турботу, а також Харчук К.В, Литвинюк Ю.Я. та мед.персоналу , здоров'я та успіхів у вашій пр...
 • Валентина Скажіть будьласка яка ціна радіохвильової екзиції шийки матки і під яким наркозом робиться?Дякую!!!
 • Поліна В які дні приймає Патій Петро Миколайович?
 • Ірина Добрий ранок.Скажіть будь-ласка.Чи у вас зараз працює Ройко Ірина Юрівна?
 • Тетяна Доброго дня, скажіть будь ласка який лікар робить у вас видалення папілом на статевих органах? Яке знеболення використовується? І чи можна зробити видалення відразу після консультації з дерматологом ...
 • Ірина Чи у Вас роблять лазерне лікування верекозу на ногах
Наши партнеры
Вверх