ua ru en
Лицензия :АГ №570604 МОЗ от 11.04.2011г.
Луцкий район, c.Тарасовое, ул. Лесная 1б - с.Боголюбы (10 км от г.Луцка)
График приема пациентов: Пн-Пт: с 9.00 до 19.00
Новое помещение клиники находится за корпусом Волынской областной больницы, рядом с лесом. Конечная остановка городского маршрутного такси №31,47. К нам можно доехать от остановки гостиница 'Украина' напротив ЦУМ. Если Вы едете личным транспортом, адрес для навигатора: Луцкий район, с. Тарасово, ул. Лесная 1б.
проложить маршрут
Главная Врачи Пец Людмила Андреевна

Пец Людмила Андреевна

Врач-акушер-гинеколог, гинекологическая эндокринология, репродуктолог. Врач высшей категории
Опыт работы: 22 лет Количество отзывов: 10
дипломы и сертификаты
история

Образование:

Окончила Ужгородский национальный университет, медицинский факультет. Прошла интернатуру по специальности акушерство и гинекология на кафедре акушерства, гинекологии и перинатологии Львовского национального медицинского университета имени Даниила Галицкого на базе Луцкого клинического родильного дома. Прошла обучение на курсе информации и стажировки по теме «Современная ультразвуковая диагностика".

Научная деятельность, публикации:

Подготовила и провела многочисленные конференции для врачей акушеров-гинекологов, терапевтов, провизоров на тематику эндокринной гинекологии, бесплодие и патологического климакса.

Профессиональный опыт:

Работала участковым врачом в женской консультации Луцкого клинического родильного дома, специалистом по эндокринной гинекологии и бесплодия.

Стажировка за границей, конференции и семинары:

Принимала участие в многочисленных конференциях и симпозиумах (Congress of the European Society of Gynecology in Bruxelles / Belgique, Women's Healthcare Forum in Berlin, 11th World Congress of Perinatal Medicine in Moscow). Проходила повышение квалификации на курсах «Эндокринная гинекология и бесплодие», «УЗИ в гинекологии и кольпоскопия» Национальной медицинской академии последипломного образования имени П.Л Шупика, «Основы репрудоктологии» в клинике профессора Дахно м. Киев, клинике «Мать и дитя» г. Киев. Постоянно проходит обучение в школе эндокринной гинекологии и климактерия «Гармония гормонов - основа здоровья женщины».

Приоритетные направления работы:

Эндокринная гинекология, бесплодие, УЗИ-диагностика в гинекологии, кольпоскопия и лечения патологии шейки матки.

Інна 2023-07-25
Сильний набряк статевих після удару, що робитт? Кровотечі не маєм
Інно, зверніться на огляд до гінеколога, щоб оцінити тяжкість стану.
Была ли полезна Вам эта информация?

Марія 2023-05-23
Доброго дня, набряк статевих губ , сильний свердловин, малі статеві губи, болять, і коричнева мазня замість місячний , був незахищений статевий акт що це?
Маріє, для діагностики проблеми Вам слід звернутися на огляд до гінеколога, здати мазки.
Была ли полезна Вам эта информация?

2023-05-12
Доброго дня, скажіть будь ласка що робити коли є спухлість і твердість на статевих губах, виділень немає)
Вам слід пройти огляд гінеколога для діагностики стану та призначення дієвої терапії.
Была ли полезна Вам эта информация?

Карина 2023-04-06
Доброго дня не можу завагітніти, хочимо їхати з чоловік до вас на обстеження але зараз місячні чи варто почикати коли закінчаться?
Так, Карино, звичайно, сплануйте візит на 5-9 день місячного циклу.
Была ли полезна Вам эта информация?

Тетяна 2023-02-13
Доброго дня) Жінка 47 років Виявили фібріому Болить і дає про себе знати Підкажіть до кого звернутися
Тетяно, з приводу проблеми Ви можете записатися на консультацію до будь-кого із гінекологів центру. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

Анастасія 2023-02-12
Плануємо з чоловіком вагітність ,після викидня Здали аналізи ,всі в нормі сказали лише опущення матки ,3 тижні робили якісь не зрозумілі масажі для підняття,чи є ефективним цей метод і чи можна його робити Оскільки після масажів мені гірше ,все болить в області матки і тягне низ живота
Анастасіє, якщо Вам стало гірше, то є сенс пррипиниті процедури. З приводу Вашої проблеми Ви можете звернутися на очну консультацію до наших фахівців. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

Валерія 2023-02-11
Доброго дня, затримка місячних уже 11 днів, до того завжди стабільно було, тест на вагітність зробила, і не один, всі негативні, що це може бути?
Валеріє, з приводу діагностики проблеми Вам слід звернутися на огляд до гінеколога, здати мазки, зробити УЗД органів малого тазу.
Была ли полезна Вам эта информация?

Люба 2023-01-13
Здравствуйте. если от тампона жжение. Надо ли ставить продолжать.
Любов, якщо має місце печія, це може бути свідченням алергії на матеріал тампону чи інших проблем. У таких випадках краще скористатися гіпоалергенними прокладками без ароматизаторів.
Была ли полезна Вам эта информация?

Людмила 2022-12-18
Доброго дня. Дівчина 18 років має постійні проблеми з місячними: був збільшений пролактин пропили достінекс- нормалізувався, виявили кісти у двох грудях: у одній спунтували і пропала, у другій є і зараз( багато камерна); потім пропали місячні( були останні 8 жовтня), виявили кісту яйника( була 28 мм, за 4 дні стала 36мм і був крововилив), запропонували лягти у лікарню- лягли, через чотири дні виписали, сказали якщо не почнуться місячні прийти знову на УЗД. Сьогодні 18 грудня місячні пішли дуже болючі( правда вони у нас завжди болючі). Збирались до Вас на консультацію, що порадите: чи потрібно їхати? Коли краще, бо ж зараз місячні?
Можемо зробити узд і під час місячних, приїзджайте на обстеження, а далі лікар проконсультує.
Была ли полезна Вам эта информация?

Юля 2022-11-26
Добрий вечір Хотіла б вашої поради. Плануємо з чоловіком поїхати на відпочинок в теплу країну. І перельот буде 10год. Я на 20 тижні вагітності. Чи не зашкодить такий довгий політ дитинці і чи не може бути ускладнень? І яка допустима зміна часового пояса і клімату без шкоди для здоров’я? Завчасно дякую
Теоретично, неускладнена та без загрози, вагітність на ранніх термінах не є протипоказом для дальніх перельотів, як і зміни часового поясу. Але кожен організм та ситуація дуже індивідуальні, все залежить від того, як Ви, особисто, переносити перельоти, змінини клімату та часового поясу.
Была ли полезна Вам эта информация?

Дарья 2022-10-29
Добрый день! Подскажите пожалуйста, опухла правая малая половая губа, есть покраснение не большое, иногда зуд, что с эти делать?
Дарино, для діагностики проблеми Вам слід пройти огляд гінеколога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

Тетяна 2022-10-29
Чи можна звернутись з проблемою відсутності місячних в 16 років
Так, Тетяно, можна. У центрі приймає дитячий гінеколог. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

Ольга 2022-06-22
Доброго дня в мене більше року немає місячних мені 21 рік до цього йшли регулярно . Хочемо з чоловіком дитину . До кого мені звернутися і скільки коштує прийом і здати аналізи щоб лягти пролікуватися ?
Ольго, з приводу проблеми Вам слід звернутися до репродуктолога. Консультація лікаря-репродуктолога коштує 520 грн. З огляду на Ваш анамнез лікар призначить відповідні діагностичні тести. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

Оксана 2022-06-01
Умене місяць була затримка тільки пішли місячні 1 червня що робити мені сцим
Оксано, з приводу діагностики проблеми Ви можете звернутися на консультацію до гінеколога, пройти огляд, здати мазки, зробити УЗД органів малого тазу.
Была ли полезна Вам эта информация?

Надя 2022-03-07
Доброго дня! Після гістероскопіі 5 місяців немає критичних? Чи вважається це нормою
Це залежить від того чи Ви приймаєте ці 5 місяців якісь гормональні препарати.
Была ли полезна Вам эта информация?

Александра 2022-01-23
Якщо немає щитовидки і плануємо вагітність. До кого краще звернутися з лікарів? Чи може вести вагітність Пец Л. А. ?
На жаль, Пец Людмила Андріївна після 12 тижнів вагітність не веде. Можна звернутись до неї на етапі планування вагітності.
Была ли полезна Вам эта информация?

Олена 2021-11-29
Доброго вечора Ціна огляду, видалення та заміна мирени?
Введення маткового контрацептиву (без вартості маткового контрацептиву)- 610 грн. Видалення маткового контрацептиву з мазком-відбитком з ВМК - 540 грн. Огляд лікаря-акушер-гінеколога (в ціну включено вартість одноразового гінекологічного набору - 130 грн.
Была ли полезна Вам эта информация?

Яся 2021-10-01
Доброго дня. Хочу записатися до Вас на консультацію. Мені зробили в Вашій клініці видалення тіла матки (14.06.21р) . Маю ще проблеми з щитовидною залозою. Почалися перепади настрою і набір ваги. Хочу записатися до вас на консультацію . Чи потрібно здати аналізи на щитовидку перед візитом до Вас?
Записатися на прийом Ви можете за телефонами, вказаними на сайті. Усі необхідні аналізи можна здати тут, на місці.
Была ли полезна Вам эта информация?

Марта 2021-08-18
Доброго дня. Пробуємо завагітніти і ніяк. Чи можливо прийти на прийом до лікаря гінеколога відразу з готовими аналізами крові на гормони і яким саме «пакетом»на гормони?Прочитала у відповідях, що огляд повинен бути на 21 день циклу і чи можливо і буде так краще здати аналіз крові у вас в клініці у той же самий день?Дякую
Так, Марто, Ви можете відразу у центрі здати всі необхідні аналізи, які призначить Вам лікар, виходячи із Вашого анамнезу.
Была ли полезна Вам эта информация?

Тетяна 2021-08-16
Добрий день,мені зробили конізацію шийки матки,біопсія показала рак 0 степені!!!!!призначили гормональні таблетки після процедури,які потрібно пити рік з перервами!вони мені не підходять! Хочу до вас звернутися на консультацію по цьому питанню!
Так, Тетяно, Ви можете звернутися на консультацію до спеціалістів центру. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

Марина 2021-08-15
Доброго дня . У мене відсутні дві труби , я б хотіла зробити еко . Підкажіть до кого я можу звернутися ?
Марино, Ви можете звернутися до будь-кого із гінекологів-репродуктологів центру. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

Лариса 2021-07-12
Доброго дня,чи лікуєте Гарднереллу?
Так, звичайно. Запис на прийом до гінеколога - за телефонами, вказаними на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

Валентина 2021-06-29
Доброго дня, не виходить завагітніти, Хочемо на прийом до Пец Л. А. Підкажіть як записатися, і як підготовитися до прийому, і приходити з чоловіком чи спочатку самій???
Валентино, запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті. Вам варто спланувати свій візит на 21 день місячного циклу. Чоловік має підготуватися до здачі спермограми: не вживати медикаментів та алкоголю, не жити статевим життям та не відвідувати сауну 5 днів до обстеження. Бажано на прийом до репродуктолога прийти разом із чоловіком.
Была ли полезна Вам эта информация?

Марія 2021-05-14
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи можна приходити на прийом з акне, під час менструації, чи можливо здати аналіз на гормони в будь-який день циклу?
Маріє, прийти на огляд до гінеколога слід тоді, коли місячні закінчилися. Аналізи на гормони здаються у конкретний день циклу, залежно від того, показники яких саме статевих гормонів треба визначити.
Была ли полезна Вам эта информация?

Наталія 2021-05-05
Доброго дня. Чи є у Вас спеціалісти, які спеціалізуються на підготовці до вагітності з цукровим діабетом 1 типу? Дякую, якщо є, то до кого можна записатися?
Ні, Наталіє, у штаті центру немає ендокринолога.
Была ли полезна Вам эта информация?

Василина 2021-04-25
Ціна за консультацію Пец Л. А.
Консультація лікаря-акушер-гінеколога - 320 грн.
Была ли полезна Вам эта информация?

Ольга 2021-04-06
Добрий день).Якщо місячні йдуть 12 днів, це погано?
Ольго, у такому випадку необхідно виявити причину проблеми. Зверніться на очну консультацію до гінеколога. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

Ольга 2021-04-06
З кількох років можна ходити до гінеколога без дорослих?
Ольго, прийом гінеколога без батьків - з 18 років.
Была ли полезна Вам эта информация?

Тетяна 2021-03-30
Доброго дня) Мені 54роки. Менопауза. Приймала «Aнжелік». Зараз його немає в аптеках( Скажіть будь ласка яким препаратом можна терміново замінити. Запис на прийом лише на кінець квітня. Не хочеться втрачати час.
Даний препарат можна замінити «Фемостоном».
Была ли полезна Вам эта информация?

Людмила 2021-03-22
Доброго дня ! Біль при сечовипусканні і позив до сечовипускання, але сечі виділяється лише мала кількість . В період вагітності. Що це ?
Людмило, онлайн ми не можемо діагностувати Вашу проблему. Вам варто звернутися на огляд до гінеколога.
Была ли полезна Вам эта информация?

Світлана 2021-02-10
Доброго дня.Скажіть будь ласка ціну на лапроскопію,непрохідність труб.Дякую.
Світлано, вартість втручання становить 16828 грн.
Была ли полезна Вам эта информация?

Світлана 2021-02-09
Доброго вечора.Яка вартість лапроскопії,непрохідність труб.І де здавати аналізи до підготовки операції?Дякую.
Cвітлано, вартість втручання 18828 грн, наркоз - 4172 грн. Усі діагностичні передопераційні обстеження можна зробити на місці, в центрі.
Была ли полезна Вам эта информация?

Ніна 2021-02-08
Добрий день, як записатися на прийом до гінеколога Пец Людмили Андріївни, і чи не приймає вона в Луцьку?
Ніно, запис на прийом до фахівців центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

Ліна 2021-01-15
Доброго дня, в 25 років маю постійні проблеми з шкірою обличчя, косметичні процедури не дають результату, порадили звернутись до гінеколога, та здати аналізи на гормони, з чого почати?
Ліно, для початку зверніться на очну консультацію до дерматолога. При необхідності лікар скерує Вас до гінеколога чи ендокринолога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

Оксана 2020-12-27
Доброго дня, сильно випадає волосся, сказали здати аналіз тестостерон вільний 1,97пг/мл, ДГЕА 408 мкг/дл, що робити з такими показниками, якщо хочеш завагітніти, чи є шанси? Мені 31 р
Оксано, з приводу проблеми Вам слід звернутися на прийом до репродуктолога. При необхідності пройти дообстеження. Шанси є завжди. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

Невідомий 2020-11-24
Доброго дня надмірне оволосянніня що робити місячні то є то немає
Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога-ендокринолога. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

наталія 2020-10-09
чи можна зробити в цій клініці аборт
Ні, Наталіє, у нас не роблять абортів.
Была ли полезна Вам эта информация?

Валентина 2020-10-07
Добрий день. Підкажіть як попасти до Вас на прийом з дівчинкою 14 років. УЗД виявило маленьку кісту яїчника?
Валентино, у центрі немає педіатричного напрямку. Вам слід звернутися до дитячого гінеколога.
Была ли полезна Вам эта информация?

Вікторія 2020-10-07
Добрий вечір, які свічки можете запропонувати проти свербіння??
Вікторіє, онлайн ми не призначаємо жодних препаратів. Зверніться на очну консультацію до гінеколога з приводу проблеми на діагностику.
Была ли полезна Вам эта информация?

Лора 2020-09-30
Доброго вечора!чоловік 2 роки тому здавав спектограму в Іспаніі а я аналізи на гормони сказали все добре.чи можна з цими показниками прийти на консультацію і далі проходити огляд?чи треба все спочатку?І якщо да то в який цикл
Це застарілі дані. Так, необхідно повторно здати аналізи. Вам слід спланувати візит на 21 день місячного циклу.
Была ли полезна Вам эта информация?

Настя 2020-09-10
Доброго дня, ви не займаєтесь абортами?
Так, Настю, не займаємося.
Была ли полезна Вам эта информация?

Настя 2020-08-31
Скажіть будь ласка чи можна здати тест на рівень екстрогену. І яка ціна
Так, Анастасіє, можна. Вартість діагностичного тесту - 145 грн.
Была ли полезна Вам эта информация?

Юля 2020-08-26
Доброго дня.У анамнезi завмерла вагiтнiсть у 30 тижнiв.лiкування естрогенами i прогестероном iнсимiнацii протягом 6 мiс.чи э шанс на природню вагiтнiсть.чи достатньо бiопсii чи краще гiстероскопiя?
Юліє, з цього приводу Вам слід звернутися на індивідуальну консультацію до репродуктолога. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

Наталія 2020-08-02
Доброго дня. Підкажіть будь ласка ,приймаю Джаз + вже 6місяців (призначив лікар вашої клініки , все було чудово але на 16й день активної таблетки цього місяця почались темні кров‘яні виділення ,чи нормально це і про що це може свідчити? Також протягом 1-2 місяців прослідковую майже щоденну нудоту , запаморочення і різку зміну настрою.
Наталіє, це не є нормою. Для вияснення причин проблеми Вам слід звернутися на очну консультацію до лікаря, який призначав препарат. Описані ознаки можуть бути свідченням побічної дії препарату. Слід вирішити питання про його заміну чи припинення прийому.
Была ли полезна Вам эта информация?

Олеся 2020-07-24
Доброго дня скажіть будь-ласка чи може бути причиною не нестання вагітності високий рівень пролактину ?
Так, Олесю, може.
Была ли полезна Вам эта информация?

Таня 2020-07-06
Добрий день,скажіть будь ласка чи можна у Вас здати аналізи на ВПЛ.І скільки це буде коштувати.Дякую
Так, Тетяно, можна. Вартість аналізу - 560 грн.
Была ли полезна Вам эта информация?

Вікторія 2020-07-05
Доброго дня! Хочу запитати, коли краще записатися на огляд до гінеколога для здачі аналізів, так як сьогодні у мене день овуляції, а критичні дні повинні бути 19 липня
Вікторіє, можете записатися на 21 день місячного циклу (першим днем рахуйте день початку місячних).
Была ли полезна Вам эта информация?

Наталія 2020-07-01
Доброго дня, чи можна до Вас звернутися за допомогою, перевязані труби після двох діток, другий шлюб чоловік хоче дитину, але нам по 40 років чи це можливо без паталогій
Наталіє, з приводу цього питання Вам слід разом із чоловіком звернутися на індивідуальну консультацію до репродуктолога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті. Ви маєте належним чином підготуватися до візиту, а саме- спланувати консультацію на 21 день місячного циклу, щоб здати аналізи на гормони. А чоловік підготуватися до спермограми: не вживати медикаментів, не відвідувати сауну, не жити статевим життям 5 днів до аналізу.
Была ли полезна Вам эта информация?

Ольга 2020-06-25
Добрий день! Мені 12 і в мене є виділення білого або ж прозорого кольору.Вони слизо водянимті або тягучі.Білі є пару днів в місяць, а прозорі слизоподібні зазвичай щодня.Хотіла запитати чи це норма? І ще одне питання. У статті я читала що свербіж може бути пов‘язанний з гормональними перебудовами, в мене як раз цей вік чи може свербіти у інтимній зоні через це? Дякую
Ольго, незначні виділення - це норма. Cвербіж може свідчити про патологічний процес. Онлайн ми не можемо діагностувати. З приводу діагностики проблеми Вам слід звернутися із батьками до дитячого гінеколога. У штаті центру такого спеціаліста немає.
Была ли полезна Вам эта информация?

Олександра 2020-06-18
Доброго дня! Підкажіть будь ласка, чи можна звернутися за консультацією до гінеколога, на рахунок порушення циклу в наслідок зменшення ваги? Дякую!
Звичайно, Олександро, можна. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

Аліна 2020-06-04
Добрий день, скажіть будь ласка як бути в такій ситуації?Маю міому інтрамурально субмукозну 5 на4 см ,на дні матки яка дає кровотечі.Я наблюдаюся в Хмельницькому, мені пропонують видалення міоми разом з маткою , я проти, бо боюся проявів раннього клімаксу.Маю на матці три рубці від кесаревих розтинів.Що б ви порадили? мені 41 р
Аліно, щоб визначитися із оперативною тактикою, яка б дозволила, якщо є така можливість, не видаляти матку, а забрати гістероскопічно лише вузол, Вам слід звернутися на очну консультацію в центр.
Была ли полезна Вам эта информация?

Олеся 2020-06-03
Останнім часом у мене почало дуже рости волосся на обличчі, мені 30 років я незаміжня і не народжувала, коли зверталася до гінеколога і зробила аналізи, то виявили що багато гормону тестетерону, лікар сказала родиш все пройде, але мені треба цю проблему вирішити, куди звертатися???
Олесю, Вам необхідна консультація гінеколога-ендокринолога. У нас приймає Пец Людмила Андріївна. Попередній запис - за телефонами, вказаними на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

Ангеліна 2020-05-01
Доброго дня!у мене 30 квітня повинні початися місячні . Сьогодні 1 травня їх нема.  Вчора протягом дня болів поперек і час від часу боліло внизу живота.  Сьогодні та сама ситуація. Скажіть будь ласка що це означає? І чи можуть бути місячні після тих однак ? Буду дуже вдячна
Ангеліно, онлайн ми не діагностуємо. Причин затримки може бути багато, від вагітності до гормонального збою і т.п. Вам слід з цього приводу звернутися на очну консультацію до гінеколога, здати мазки, аналізи, пройти УЗД органі малого тазу. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

Оксана 2020-04-17
Добрий вечір. Плануємо ЕКО. Підкажіть,до якого лікаря записатись на прийом?
Оксано, записатися слід до репродуктолога за телефонами, вказаними на сайті. Чоловік має підготуватися до здачі спермограми - не вживати медикаментів та алкоголю, не відвідувати сауну та не жити статевим життям зе 5 днів до візиту. Вам - спланувати візит на 21 день місячного циклу.
Была ли полезна Вам эта информация?

Славік 2020-04-09
Доброго вечора хотів спитати вас чому коли статевий акт з моєю партнеркою проходить що я сперму виділяю з боку то все добре і мені і партнерці а коли моя сперма потрапляє в середину піхви партнерки то в неї дискомфорт печіння свербіж ? Ми хочемо дитинку і це нас дуже насторожило допоможіть нам будь-ласка ?
Вячеславе, можливо, у Вашої партнерки алергія на сперму. Онлайн ми не можемо діагностувати причину проблеми. Зверніться на очну консультацію до репродуктолога. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

Марія 2020-04-06
Доброго дня. Дисбіоз , який не можу вилікувати більше 10 років. Чи є профільні лікарі, які могли б допомогти?
Ні, Маріє, таких лікарів у штаті центру немає.
Была ли полезна Вам эта информация?

Лідія 2020-03-31
Доброго дня мені 25 років ми з чоловіком придохраняємся і в мене затримка тест негативний чи може бути причина того що приймаю антибіотик
Лідіє, для діагностики причини збою в місячному циклі Вам варто звернутися на огляд до гінеколога, здати мазки, зробити УЗД органів малого тазу. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

Наталія 2020-03-13
В мене проблеми зі щитовидною залозою -ТТГ -7.З, ВІК 50 РОКІВ, менопауза, патологічний клімакс, чи зможу попасти на прийом до лікаря, який є фахівцем у даних питаннях?
Наталіє, у нас у штаті є гінеколог-ендокринолог Пец Л. А., Ви можете записатися до цього фахівця на прийом за телефонами, вказаними на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

Леся 2020-03-04
Доброго дня. Мені 24 роки дитині 1.7 годую грудь. Менструації ще не було на узі зменшена матка, гормони і щитовитка в нормі. 04.03.2020 в обід почалися болі в низу живота, почалися виділення крові схоже на місячні но блище до вечеря залишилися лише мазаня. Що це може бути?
Лесю, для визначення причини проблеми Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога. Запис гна прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

Марія 2020-02-28
Мені 15 років, чому в мене 2 місяці тому місячні були 17 числа, один місяць тому були 23, а нині 28 число та ще не начилися, чому так?
Маріє, можливо, у Вас ще не стабілізувався місячний цикл.
Была ли полезна Вам эта информация?

Світлана 2020-02-18
Добрий день. Чи можна до вас заернутись як до ендокринолога з проблемою росту волосся в небажаних місцях і вуграми (18 років)? Можливо порадите які аналізи потрібно здати ?
Світлано, у центрі приймає гінеколог-ендокринолог та дерматолог. Онлайн аналізи ми не призначаємо. Попередній запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

Ірина 2020-02-13
доброго дня! Чи можна до Вас звернутись з проблемою маловоддя у вагітних
Ні, Ірино, Вам слід звернутися у профільний заклад, жіночу консультацію.
Была ли полезна Вам эта информация?

Алла 2020-01-29
Доброго дня! Була затримка місячних призначив гінеколог попити 3 місяці циклодінон, без здачі аналізу на гормони, які можуть бути наслідки і чи безпечно їх пити без аналізу на гормони?
Алло, Вам слід причину затримки, здати кров на гормони, зробити УЗД органів малого тазу.
Была ли полезна Вам эта информация?

Наталья ,46р 2020-01-17
Добрий день!!!у меня гіпоталомічний сіндром з ендокріними нарушеніями,відчуваю пальцамі внізу влагаліща шершаве утворення,больше опускається перед місячними,що мені потрібно для прийому у Вас і сколько приблизно мати грошей
Наталіє, Ви можете звернутися на очну консультацію до гінеколога центру. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті. Консультація лікаря-акушер-гінеколога коштує 240 грн, огляд лікаря-акушер-гінеколога - 115 грн.
Была ли полезна Вам эта информация?

Оксана 2020-01-02
Доброго дня. скажіть скільки буде коштувати щоб поставати спіраль
Введення маткового контрацептиву (без вартості маткового контрацептиву) коштує 530 грн.
Была ли полезна Вам эта информация?

Світлана 2019-12-22
Доброго дня, мені поставили діагноз помірна дисплазія шийки матки, чи можна у Вас пролікуватись і яка ціна за проведення конусного зрізу. Дякую.
Так, Світлано, можна. У нас Ви можете зробити радіохвильову коагуляцію (РХК), яка коштує 875 грн.
Была ли полезна Вам эта информация?

Татьяна 2019-12-10
Доброго дня. Скажіть, будь ласка, на який день МЦ краще здати аналізи на такі гормони: (Дегидроэпиандростерон-сульфат (ДГЭА-с, DHEA-s); Глобулин, связывающий половые гормоны (ССГ, SHBG); Тестостерон общий (Т общий, сыворотка); 17-α-оксипрогестерон (17-ОНР); Индекс свободного андрогена (тестостерон общий/SHBG); Дигидротестостерон). Проблеми з висипами на шкірі.
Тетяно, аналізи слід здати не 6-7 день місячного циклу.
Была ли полезна Вам эта информация?

Ілона 2019-08-18
Доброго дня!Скажіть будь ласка мені поставили діагноз гіперандрогенія але не можуть визначити чого саме наднирників чи яєчників, здала аналізи на тестостерон та на андростендіон, тестостерон в нормі а андростендіон в 2 рази перевищує норму, що мені робити?
Ілоно, зверніться на очну консультацію до гінеколога із результатами Ваших діагностичних тестів. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

Тетяна 2019-07-30
Доброго вечора! У мене вагітність 23 тижні, і став цистит. Скажіть будь ласка чи можна лікуватись Канефрон Н? Чи можливо Ви щось інше порадили б ? Щиро вдячна.
Тетяно, онлайн ми не робимо призначень. Вам слід з цього приводу звернутися на очну консультацію до уролога. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

Марія 2019-07-22
Доброго дня! На черговому огляді у гінеколога здала мазок на форму і на цитологічне обстеження. Результат цитологічного обстеження показав, що у мене паракератоз (ІІб). Що мені робити і наскільки це серйозно?
Маріє, онлайн ми не надаємо рекомендацій. Зверніться на очну консультацію до гінеколога з результатами обстежень.
Была ли полезна Вам эта информация?

Марина 2019-07-10
Добрый день! Планируем ребеночка ничего не получается! Сколько примерно нужно времени чтобы полостью обследоваться, с учетом всех анализов узд? И когда лучше приезжать сразу после месячных или на 21 день
Марино, Ви можете звернутися на очну консультацію до нашого репродуктолога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті. Чоловік має підготуватися до здачі спермограми: за 5 днів до обстеження не вживати алкоголь та медикаменти, не жити статевим життям та не відвідувати сауну. Вам бажано спланувати візит на 21 день місячного циклу. Приходьте в центр натще.
Была ли полезна Вам эта информация?

Ольга 2019-06-01
Добрий день!Скажіть будь ласка,як до Вас можна записатись на прийом?
Ольго, запис на прийом до спеціалістів центру здійснюється у телефонному режимі працівниками рецепції за номерами, вказаними на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

Тетяна 2019-05-17
Доброго дня! Три дні затримки, зробила тест на вагітність результат позитивний. Маю молочницю. Яка послідовність дій далі? потрібно зробити узд? і чим лікувати молочницю на початках вагітності, бо по моїх підрахунках вагітність десь 2 тижні.
Тетяно, УЗД робити рано. З приводу молочниці Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога. Онлайн ми не призначаємо лікування.
Была ли полезна Вам эта информация?

Олеся 2019-05-07
Доброго дня. З чоловіком вже п'ять років плануємо дитину. Лікувались, обстежувались, здавали аналізи. У чоловіка все добре. У мене виявили полікістоз яєчників. Зробили лапороскопію. Призначили дуфастон. Це було 3 роки тому. Вагітність не наступила. Призначили стимулюючі припарати. Вагітність не наступає. Рік тому була на узі, сказали що яєчники в нормі, і взагалі полікістоза і не було. Не знаю, що робити, як довіряти далі лікарям?
Олесю, річної давності обстеження уже не актуальні. Вам слід зробити нові. Ви можете звернутися на очну консультацію до репродуктолога нашого центру. Запис на прийом - за телефонами, вкааними на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

Анна 2019-04-16
Доброго дня! Чи роблять у вашому центрі переривання ранньої вагітності?
Ні, Анно, у нашому центрі абортів не роблять.
Была ли полезна Вам эта информация?

Юлія 2019-04-10
Доброго дня! Скажіть чи може при ендометріозі віддавати в пряму кишку?
Так, Юліє, може.
Была ли полезна Вам эта информация?

Ірина 2019-03-20
Добрий день!Де ще окрім Боголюб ви приймаєте?
Ірино, УЗД можете зробити в Медичному центрі "Ваш лікар".
Была ли полезна Вам эта информация?

Юлія 2019-03-19
Доброго дня. Була у вас на прийомі по плануванню вагітності, після отримання результатів був підвищений ТТГ 7,2. З вашого центру порекомендували звернутися до ендокринолога в Благомед. Там приписали Л тероксин. З першого дня прийому дуже погано почуваюся, нудота ,душить в грудях, запаморочення. Доздала аналізи і записалася до вас на прийом аж на 11 квітня. Не знаю що мені робити? Припинити прийом ліків взагалі чи зменшити дозу?
Юліє, зверніться до ендокринолога, який призначав препарат, для корекції дози чи його відміни.
Была ли полезна Вам эта информация?

Наталія 2019-02-16
Добрий день! Я вже третій місяць спостерігаю не приємний запах з піхви після місячних. Що це може бути? Як лікувати?
Наталіє, онлайн ми не діагностуємо. Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога, пройти огляд і відповідні обстеження. Запис до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

Оксана 2019-02-12
Доброго дня. Скажіть , будь ласка, чи приймаєте Ви в "Діагностичному центрі" в готелі "Україна"?
Ні, Оксано.
Была ли полезна Вам эта информация?

Оксана 2019-02-09
Чи можна до Вас записатися на облік по вагітності? Чи хоча б пройти попереднє обстеження і консультацію? Дякую за відповідь!
Оксано, у нас в центрі вагітність не ведуть. Записатися на консультацію можете. Вартість прийому - 210 грн.
Была ли полезна Вам эта информация?

Надія 2019-01-17
Мені 43,почався клімакс,з головокружіннням і тошнотою,пять днів лікувалась в неврології,два дні краще,знов головокружіння,незнаю що приймати,назначення нема
Надіє, Вам слід звернутися на очну консультацію до невропатолога.
Была ли полезна Вам эта информация?

Тетяна 2019-01-11
Доброго дня. Мені 40, діагностували ранній клімакс. Після сильного стрессу почали пропадати місячні, спочатку були довгі затримки, потім місячні почали приходити раз в 3-4 місяці. Спочатку пила циклодинон, на ньому місячні дуже сильні йшли по 10 днів, порекомендували мастодинон, він не допоміг зовсім. Під час останнього обстеження у червні запропонували ЗГТ, але поки що я не наважилась на таке лікування. Чи можливо виправити ситуацію без застосування гормонів? Із симптомів є незначні приливи і сухість шкіри, так більше нічого не турбує.
Тетяно, для визначення терапевтичної стратегії у Вашому випадку слід звернутися на очну консультацію до гінеколога, пройти огляд, діагностичні тести. Запис до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

Лариса 2019-01-02
Доброго дня.Моїй доньці поставили діагпоз полікістоз ...їй 19років ..одружена 3 місяці..місячні не регулярні...потрапила в лікарню з гастритом а при обстеженні виявили ще й це.Лікування чи операція????
Ларисо, онлайн ми не можемо робити якісь категоричні висновки, виходячи лише з озвученого Вами діагнозу. Вашій доньці слід прийти на очну консультацію до спеціаліста центру, взяти з собою результати обстежень. Виходячи з цього, (при необхідності призначаються додаткові діагностичні тести), лікар може визначити подальшу терапевтичну стратегію щодо захворювання. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

Каріна 2018-12-23
Доброго дня, у мене напухли малі статеві губки і йдуть виділення білого кольору, схоже на сир
Каріно, можливо, має місце грибкова інфекція. Для діагностики та лікування Вам слід звернутися на очну консультацію до гінеколога. Запис до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

Олена 2018-12-15
Доброго дня!Скажіть будь ласка,чи є дієвими ваганальні свічки "Еротекс" при кольпіті?
Олено, ми не рекламуємо жодних препаратів. Якщо свічки Вам призначив лікуючи лікар, ймовірно, у нього на це були підстави.
Была ли полезна Вам эта информация?

ТАНЯ. 2018-12-13
Доброго дня !!! Скільки коштує прийом щоб попасти до вас??? В мене немає місячних вже 6 місяць такій збій йде були ще як в червні і не вагітна робили операцію на яїчник лівий на полікістоз і я вже 3 рік не можу завагітніти живем відкрито що можете порадити і коли ви приймаєте??? Дуже дякую вам за відповідь
Тетяно, вартість консультаці репродуктолога - 180 грн. Запис на прийом здійснюється у телефонному режимі, за номерами, які вказані на сайті. Візит до репродуктолога Вам доцільно спланувати візит на 21 день місячного циклу, щоб здати аналізи на гормони. А чоловік має подготуватися до здачі спермограми: не вживати алкоголю та медикаментів, не жити статевим життям та не відвідувати сауну протягом 5 днів перед обстеженням. Приходьте в центр натще.
Была ли полезна Вам эта информация?

Інна 2018-11-29
Доброго дня! Хочу дуже потрапити саме до вас на прийом. В мене поліп на шийці матки. На 3 грудня в Ковелі мають видаляти, але я вагаюсь, може краще лазером видалити? Дякую!!!
Інно, для того, щоб потрапити до нас на прийом, Вам варто лише зателефонувати за номерами, вказаними на сайті і записатися на консультацію. Якщо у Вас є сумніви щодо вибору методу видалення поліпу, Вам слід обговорити це із лікарем, щоб прийняти остаточне виважене рішення, і не ризикувати здоров'ям.
Была ли полезна Вам эта информация?

Ніна 2018-11-24
В чоловіка виявлено ТРИХОМОНАДУ. Проявився місяць тому, після того, як перехворів на грипп. Я здавала аналізи на всі інфекції в двох лабараторіях. У мене нічого не виявили. Таке можливо?? 5 років разом і звісно ж відкритий секс. Загалом можлива інфекція в одного з партнерів? НИЖЧЕ ВЖЕ ЗАПИТУВАЛА АЛЕ ПОМИЛИЛАСЯ САМЕ ТРИХОМОНАДА
Ніно, теоретично, таке можливо, оскільки існує кілька видів трихомонад.
Была ли полезна Вам эта информация?

Лариса 2018-11-19
У мене базедова хвороба і вагітна 5 тижнів. Що мені робити?
Ларисо, зверніться на очну консльтацію до ендокринолога. Запис до спеціалістів центру за телефонами, вказаними на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

Надія 2018-11-13
Доброго дня скажіть скільки буде коштувати лікування ерозії матки?
Надіє, вартість залежатиме від обраного методу. Так, наприклад, радіохвильова коагуляція (РХК) становитиме 760 грн, а лазерна коагуляція шийки матки - 860 грн. З цього приводу Вам необхідна попередня консультація гінеколога. Запис до спеціалістів центру за телефонами, вказаними на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

Ніна 2018-11-05
В чоловіка виявлено хоамідіоз. Проявився місяць тому, після того, як перехворів на грипп. Я здавала аналізи на всі інфекції в двох лабараторіях. У мене нічого не виявили. Таке можливо?? 5 років разом і звісно ж відкритий секс. Загалом можлива інфекція в одного з партнерів?
Ніно, якщо у Вас не виявили у кількох лабораторіях збудника і немає жодних симптомів захворювання, то, очевидно, у Вас високий імунний статус і Ви здорова. Або, можливо, чоловік не був хворим на хламідіоз.
Была ли полезна Вам эта информация?

Оля 2018-09-25
Доброго дня, маю проблеми з либидо, можна до вас звернутися?
Ольго, на жаль, у штаті центру немає сексопатолога.
Была ли полезна Вам эта информация?

Олександр 2018-09-09
Ми здружиною проживаємо три роки і в нас немає дітей . Вона ходила до лікарів на обстеження і говрили все добре?
Олександре, необхідно обстежити не лише дружину, а й Вас, щоб вияснити причину непліддя пари. Запис на прийом до репродуктолога за телефонами, вкзаними на сайті. Попередньо Вам слід підготуватися до здачі спермограми: не жити статевим життям, не приймати медикаментів та алкоголю, не відвідувати сауну - 5 днів до аналізу. Жінці спланувати візит на 21 день місячного циклу, щоб здати аналізи на гормони.
Была ли полезна Вам эта информация?

Іра 2018-08-26
Доброго дня. Скажіть будьласка чи робите лепороскопію якщо непрохідність труб. Яка потрібна підготовка і скільки коштує.
Ірино, діагностична лапароскопія (все включено*, окрім анестезії) коштує 8 971 грн. Необхідна попередня консультація гінеколога. Запис на прийом за телефонами, вказаними на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

Алла 2018-05-29
Доброго дня. Скажіть, будь ласка, які гормональні пластирі для ЗГТ Ви могли б порадити? Дякую.
Алло, центр не займається рекламою препаратів.
Была ли полезна Вам эта информация?

Наташа 2018-05-17
Чи проводите діагностику та лікування хвороб наднирників? Турбує нервова система та маю на шиї "вдовиний горб" в 37років.читала що це може бути наслідком гормонального дисбалансу.
Наталіє, ці хвороби лікують уролог, нефролог, гінеколог та едокринолог. Вам варто звернутися на очні консультації до згаданих спеціалістів.
Была ли полезна Вам эта информация?

Марина 2018-05-02
Доброго дня! 12 років страждаю акне, маю високий глобулін, що зв’язує статеві гормони. Чи можна з такою проблемою до Вас звертатися?
Так, Марино. Ви можте записатися на очну консультацію до дерматолога за телефонами, які вказані на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

Юлія 2018-04-26
Добрий день,в мене лишня вага,пила колись гормональні припарати,чи можна похудати після цього?
Звичайно, Юліє, можна, якщо дотримуватися низькокалорійної дієти та давати організму достатні фізичні навантаження.
Была ли полезна Вам эта информация?

Зоряна 2018-04-23
Доброго дня чи маєте досвід у лікуванні герпес вірусної інфекції тип 2 , у вагітних ?Протефлазид та ацикловір не допомагає , працюєте з іншими препаратами?Чи може порадите до кого звернутися ?
Зоряно, зверніться на очну консультацію до гінеколога. Запис на консультацію за телефонами, вказаними на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

Вікторія 2018-04-16
Доброго дня! Чи можете Ви допомогти з підбором протизаплідних пігулок? Жоден із гінекологів, в яких я була, не призначав мені ні аналізів, ні жодних інших досліджень, а просто виписували таблетки. У результаті +10 кг, які вдалось скинути через три місяці після відміни, депресії, повна відсутність лібідо. Можливо можна підібрати ок індивідуально, щоб не було побічних еіектів, які дуже заважають нормальній якості життя?
Вікторіє, звичайно, Ви можете з цього приводу проконсультуватися із гінекологами центру, та пройти необхідні обстеження гормонального фону, щоб попередити небажані ефекти. Запис на консультацію за телефонами, вказаними на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

Олена 2018-04-16
Добрий день) Скажіть будь ласка Ви видаляєте поліпи порожнини матки? В мене один-6мм...якщо так то якими методами? Яка приблизно вартість операції включно з анестезією? Чи потрібна госпіталізація?
Так, Олено, видаляємо гістероскопічним методом. Орієновна вартість - 4500 грн. Госпіталізуємо на 1 день.
Была ли полезна Вам эта информация?

ірина 2018-03-15
доброго дня!скажіть будь ласка,після пологів були критичні уже 2 рази щомісяця,а на третій місяць затримка 5 днів,тест-негативний..яка може бути причина!дякую
Ірино, може бути, наприклад, гормональний збій, проте, щоб вияснити причину проблеми, варто пройти огляд у гінеколога та зробити відповідні діаностичні обстеження.
Была ли полезна Вам эта информация?

Тетяна 2018-02-28
Доброго дня, на коли можна до Вас записатись?
Тетяно, з цього приводу Вам варто зателефонувати на рецепцію центру за телефонами, вказаними на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

Тетяна 2018-02-22
Доброго дня,хочу записатись на консультацію до Пец Людмили Андіївни.Проживаю в іншому місті тому хочу приїхати підготовленою з аналізами і узд.Приймаю Гормональні контрацептиви, чи вони можуть змінити результати аналізів?
Тетяно, записатися на прийом Ви можете за телефоном, вказаним на сайті. Так, препарат може мати вплив на результат.
Была ли полезна Вам эта информация?

Наташа 2018-02-21
Доброго дня. Мені 38,5 років. У грудні 2017 проходила плановий огляд і обстеження в гінеколога. По результатам УЗД я на порозі клімаксу!! Здала аналізи на гормони,все в межах норми,ближче до нижньої цифри,тільки ТТГ вище норми вдвічі. Місцеві гінекологи кажуть,що якщо не планую вагітності,то нічого робити не треба. Просто пити Борову матку і чекати клімакса... Ендокринолог радить проконсультуватися у гінеколога-ендокринолога. Сама я з Рівненської обл.,тому цікавлюся чи дійсно вже нічого не можна змінити? Чи все-таки варто пошукати лікаря,бо в нашому місті таких спеціалістів немає. По жіночому роду ранніх клімаксів немає. Два роки назад пережила сильне нервове потрясіння,посліду юних 1,5року теж були дуже стресовими. Дякую.
Наталіє, у наш в штаті є гінеколог-ендокринолог, Пец Людмила Андріївна. Ви можете записатися на прийом до неї за телефонами, вказаними на сайті.
Была ли полезна Вам эта информация?

Аля 2018-02-16
Скажіть будь ласка ви робите операцію по видаленню поліпів? Наскільки це серйозно? Якщо так яка приблизно ціна?
Так, Алю, в центрі поліпи видаляють. Наскільки це серйозно, визначає лікар після очної консультації. Орієнтовна вартість процедури - 3700 грн (без врахування вартості біопсії, анестезії і гістологічного дослідження).
Была ли полезна Вам эта информация?

Катерина 2018-01-30
Чи є зайве волосся на підборідді причиною,що не можу завагітніти? І чи це лікується?
Катерино, Вам потрібна консультація лікаря ендокринолога. Спеціаліст призначить Вам необхідні діагностичні тести та відповідне лікування.
Была ли полезна Вам эта информация?

Інна 2018-01-27
Добрий вечір скільки буде коштувати оглянутися здати мазки і аналіз на гормони дякую
Інно, вастість послуг центру наступна: консультація гінеколога - 180 грн., огляд гінеколога - 80 грню, кольпоскопія - 160 грн. Уточніть, які саме гормони Вас цікавлять? (репродуктивні пакети від 310 грн).
Была ли полезна Вам эта информация?

Юля 2018-01-24
Доброго дня скажіть будь ласка чи можна при вагітності робити вакумний антицелюлітний масаж на ноги і на ягодиці, якщо так то з якого періоду? (до вагітності регулярно відвідувала цей масаж, не один рік, ніяких побічних ефектів не викликав)
Вагітність являється протипоказом до цього виду масажу, Юліє, оскільки може погіршитися стан судин, зокрема век, які і так отримують значне навантаження. Існує високий ризик викидня.
Была ли полезна Вам эта информация?

Лена 2018-01-15
Доброго дня! Пыдскажыть чи робити ви лапороскопію?
Так, Олено, у нашому центрі роблять лапароскопію.
Была ли полезна Вам эта информация?

Оксана 2018-01-15
Доброго дня. Підкажіть, будь ласка, дає можна купити діафрагму (вагінальний ковпачок). Дякую.
Оксано, запитайте в аптеках.
Была ли полезна Вам эта информация?

Маряна 2017-10-12
Доброго дня! Скажіть будь ласка чи приймаєте ви ще десь крім Боголюбів? Так як маю маленьку дитину так далеко їхати не можу. Якщо так то де і як записатись. Дуже дякую
Ви можете звернутися в Медичний центр "Ваш лікар", що по вул. Сенатора, 5. Запис за телефоном +38 (095) 42-54-267.
Была ли полезна Вам эта информация?

Катя 2017-09-02
Скажіть будь ласка чи можливо здати сперму в домашніх умовах в спеціальний контейнер...доставивши іі в лабораторію в потрібний термін?????????
Так, Катерино, можливо. Сперма має біти зібрана в стерильний контейнер, контейнер поміщений у термобокс. Доставка має зайняти не більше 40 хвилин.
Была ли полезна Вам эта информация?

Катя 2017-07-27
Дякую за інформацію,хотіла би уточнити,якщо всетаки причина непліддя-гормональний дисбаланс,а збоку чоловіка ніяких проблем не виявлено,то лікування,я так розумію буде консервативне,і включатиме в себе прийом гормональних препаратів???скажіть будь ласка скільки всередньому триває курс такого лікування???
Катерино, теоретично так, проте тривалість курсу лікування визначатиме лікуючий лікар, з огляду на результати обстежень та Ваш анамнез.
Была ли полезна Вам эта информация?

Катя 2017-07-26
Доброго дня,скажіть будь ласка ,ми з чоловіком плануємо дитину вже майже два з половиною роки,але нажаль нічого невиходить,проходила УЗД -на середині циклу ,був домінуючий фолікул ,який не суттєво відрізнявся в своіх розмірах від інших.....інших проблем УЗД діагностика не виявила.....але всерівно наші спроби марні,чи може бути причиною ,збільшений ріст волосся по чоловічому типу,і чи лікується така проблема.....
Катерино, ймовірно Вам варто пройти консультацію у ендокринолога для діагностики та лікування. Крім того, обстежувати потрібно сімейну пару, а не окремо Вас чи Вашого чоловіка. Ви можете почати із прийому репродуктолога у нас. (Попередньо запишіться на прийом за телефоном, вказаним на сайті.) Чоловік маєте підготуватися до здачі спермограми: протягом 5 днів не жити статевим життям, не вживати алкоголю і медикаментів, не відвідувати сауну. Вам бажано було б спланувати візит на 21 день місячного циклу, щоб здати аналізи на гормони. Приходите в центр натще.
Была ли полезна Вам эта информация?

Аліна 2017-07-19
Чи існують консервативні методи лікування дисплазії шийки матки (слабка степінь)за мазком на цитологію? від чого залежить тактика лікування?
Так, Аліно, консервативні методи існують. Тактика лікування залежить від степені дисплазії.
Была ли полезна Вам эта информация?

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ольга 2023-09-25
Ще декілька років тому, могла б залишити чудовий відгук, так як разом із Людмилою Андріївною була разом до 8 років напевне. як спеціаліст, проявила "уважність" та довіра до неї була. Коли з чоловіком наважились стати батьками, відразу Л.А., на прийомі повідомила та почали підготовку. Були проблеми із овуляцією, яку ми вірішували, і з н-спроби у нас вийшло... та радісь не довго була, так як вагітність була позаматкова, а далі як у тумані, операція у МЦ "Боголюби" хірург Кушнір. та вердикт, аномалія будови матки, при якій як пені повідомили можна забути про вагітність. Хоча для себе я визначилась, що стану мамою, щоб мені не вартувало. Після місяця операції, я пішла на узд до двох різних фахівців,які відразу мені поставили один і той же діагноз "аномалія матки". і тепер питаннячко до вас Людмила Андріївна, як ви так за 8 років, не побачили аномалії, при якій потрібно перевірити труби, провести певні етами, перед вагітністю, якщо і наважитись.Постійні здачі аналізів, узд, і ніхто нічого не повідомив, прийоми препаратів, для чого, для омріяної вагітності яка обірветься? Боляче те, що довіряли Л.А. підтримували звязок ледь не 24\7, постійний контроль, узд, і замовчування про мою особливість, задля виймання грошей, та втрачених надій? тому аж ніяк не можу рекомендувати спеціаліста Людмилу Андріївну як хорошого спеціаліста. знаю, що відгуків вдосталь хороших, так як і через них я сама звернулась до Пець Л.А. але в результаті розчарування, втрачена вагітність, та час, який витратили зовсім не для хорошого результату паціента.
Ольга 2023-08-03
Потрапила на прийом до Людмили Андріївни , дуже сподобався прийом , приємна в спілкуванні, досвідчена. Я задоволена , надіюсь разом з нею вирішимо мою проблему
Віта 2023-05-30
Звернулася до Людмили Андріївна і не шкодую, дуже хороший, уважний лікар, дала відповіді на всі мої запитання і допомагає їх вирішувати
зоряна 2023-02-12
Дуже досвідчена , професійний лікар , приємна людина, з якою вдалось, нам з чоловіком мати довгоочікувану дитину))раджу її хто планує вагітність довгий час
Людмила 2020-01-31
Л.А. лікує, консультує, спостерігає мене вже більше 8 років і я задоволена нею на 100%. Уважна і чуйна людина, чудовий професіонал. Легка в спілкуванні, її знання йдуть в ногу з часом, не консервативна, завжди пропонує актуальне лікування. Скарг не маю. Порадила її багатьом знайомим.
Катерина 2019-11-19
Звернулася до Людмили Андріївни близько півроку тому і відтоді почуваю себе в надійних руках. Дуже уважна і з системним підходом до лікування, завжди вислухає всі побоювання, дасть відповіді на усі запитання, порадить і підтримає. Дякую за Вашу роботу і чуйне ставлення.
Таня 2019-09-25
Дуже уважний і позитивний лікар!!! Виявила те що інші гінекологи не побачили! Дякую!
Ольга Василівна 2018-11-11
Наслухавшись відгуків про Людмилу Андріївну вирішила записатися до неї на консультацію. Запис на 12.00, прочекала 48 хв, тобто в 12.48 потрапила на прийом. Лікар не піднімаючи голови вела переписку в телефоні, це ще хв 5.....ок, чекаю.....і оооооо на мене звертають увагу. Розповідаю про проблему з якою звернулась на КОНСУЛЬТАЦІЮ,........(до речі при собі маю аналізи обстеження, УЗД Іі т. д) З доброго дива зі швидкістю вітра, мене направляють на аналізи данного лікувального закладу, УЗД тазу, молочних залоз, дЕякі аналізи я навіть вспіла здати, і сидячі в черзі на обстеження органів малого тазу згадую, що прийшла на консультацію. Не для обстеження і лікування. Питання: Для чого Вам, Людмила Андріївна, стільки сертифікатів, якщо не можете надати професійну консультацію на підставі аналізів і обстежень інших медичних закладів? Мдааааа, сумно, можливо колись ви і були лікарем
Юлія 2018-03-09
Людмила Андріївна справді дуже хороший лікар, не одній жінці допомогла завагітніти. Уважна і чуйна! Щиро дякую за Вашу роботу!
Ірина 2018-03-06
Хочу подякувати за гарне відношення в оперуванні та лікуванні Пец Людмилі Андріївні.Це лікар від Бога,завжди підтимає,порадить і вислухає.Окрема вдячність Грищук Оксані Олександрівні за моральну підтримку та настрій на позитив.Ви - найкращі!
Наши партнеры
Вверх