ua ru en
Лицензия :АГ №570604 МОЗ от 11.04.2011г.
Луцкий район, c.Тарасовое, ул. Лесная 1б - с.Боголюбы (10 км от г.Луцка)
График приема пациентов: Пн-Пт: с 9.00 до 19.00
Новое помещение клиники находится за корпусом Волынской областной больницы, рядом с лесом. Конечная остановка городского маршрутного такси №31,47. К нам можно доехать от остановки гостиница 'Украина' напротив ЦУМ. Если Вы едете личным транспортом, адрес для навигатора: Луцкий район, с. Тарасово, ул. Лесная 1б.
проложить маршрут
Главная Задать вопрос

Задать вопрос

Информация была полезной для: 7434 пользователей
Сергій2013-08-16
Чи проводите Ви урологічні операції. А саме денервацію головки?
Ні, на жаль, не проводимо.
Была для Вас полезной эта информация?
Наталія2013-08-16
Доброго вечора! Чи є обов"язковим видаляти труби перед ЄКО якщо вони запальні ?
Краще видалити, бо запальні труби є додатковим джерелом інфекції і можуть провокувати позаматкову вагітність.
Была для Вас полезной эта информация?
Таня2013-08-15
Не повинна спина боліти.
Была для Вас полезной эта информация?
Тетяна2013-08-14
у яких випадках призначають верошпірон???хіба вони зв*язані з гінекологією**
Верошпірон - це калійзберігаючий діуретик. Призначають при наступних станах:первинний гіперальдостеронізм; пухлини надниркових залоз, що продукують альдостерон; ідіопатичний гіперальдостеронізм; набряки при застійній серцевій недостатності; нефротичний синдром; цироз печінки з набряко-асцитичним синдромом тощо. Якщо лікар призначає препарат певної фармакологічної групи, логічно припустити, що в нього є для цього якісь підстави.
Была для Вас полезной эта информация?
Тетяна2013-08-14
І чи можна вживати спиртне коли приймаєш Верошпірон??
Не можна.
Была для Вас полезной эта информация?
Валерія2013-08-14
Доброго вечора, трохи більше місяця тому робила лапараскопію (полікістоз яйників) перед цим постійно приймала прогестерон щоб стимульовати місячні і тримати, цикл був 25-28днів, зараз 35 день циклу , тяне спина та живіт, невеликі болі в грудях, на 33-й день робила тест - результат негативний, базальна 36і8, 36і9. Після лапароскопії прогестерон відмінили і зараз ніяких препаратів не приймаю. Підскажіть будь-ласка чи може це бути вагітність в перший цикл після операції ??
Валерія, Вам краще орієнтуватися на показники тесту. Купіть ще один, чи два. Є дуже чутливі тести, (вони трохи дорожчі за звичайні), які реагують навіть на незначні кількості хоріонічного гонадотропіну в сечі, і можуть служити якісними показниками вже на 7-ий день після запліднення. Не довіряєте тестам, тоді альтернатива - УЗД.
Была для Вас полезной эта информация?
Юлія>2013-08-12
Доброго дня,напишіть ,будь -ласка, чи можна у вас зробити аналізи на визначення неспецифічної мікрофлори.
Можна.
Была для Вас полезной эта информация?
Тетяна2013-08-12
після лапароскопічної операції(полікістоз яєчників) зазвичай потрібно пити якісь таблетки , можливо гормональні??не вдається завагітніти....чи потрібно пробувати спочатку без ліків???
Краще скористатися рекомендаціями лікаря, який Вас оперував. Йому відомий Ваш гормональний фон, і якщо гормональних препаратів не призначено, значить вживати їх не потрібно.
Была для Вас полезной эта информация?
тетяна2013-08-12
Доброго дня. маю синочка 3 роки (завагітніла з 3-ї спрби ІСД в Інтерсоно). їхати туди трохи далеко і накладно, але дуже хочеться донечку. які шанси і відсотки завагітніти у Вашій клініці. Дякую.
Шанс завагітніти з першої спроби 36 - 40 %.
Была для Вас полезной эта информация?
Роман2013-08-12
Мені 58 років. Результати комп’ютерного аналізу сперми - наявна незначна агрегація сперматозоїдів. Інші параметри в нормі. Нормозооспермія. Мене цікавить процедура кріоконсервації сперми, тому виникають деякі питання: який максимальний термін може зберігатися заморожена сперма? При умові позитивних показників з боку жінки (вік до 30 років), після розморожування сперми заплідення можна здійснити шляхом інсеміляції, чи потрібно використовувати такі методи як ЕКЗ чи ІКСІ?
Срок хранения - несколько лет. Если показатели спермы позволяют, то можно и путем обыкновенной инсеминации.
Была для Вас полезной эта информация?
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (900)
 • Оксана Доброго дня ! Яка вартість накладання шва на ш/м при вагітності у клініці ? За скільки часу до процедури потрібно звернутися до лікаря , шов має накладатися планово .
 • Катя Скільки потрібно утримуватися перед здачею сперматограми?
 • Олена Доброго дня скажіть будь-ласка яка ціна ЕКЗ та контрольованої стимуляції при рівні АМГ 1.10
 • Світлана Я піду на будь яке лікування, аби тільки після ЕКЗ успішно завагітніти
 • Вероніка Добрий день! На початку грудня мене вкусила собака за губу. Залишилось два невеликих рубця, розмірами в 0,5 см. Чи можливо це видалити?Та якщо можливо, то скільки часу потрібно чекати? Та яка вартість...
 • Оксана Доброго дня ! Скажіть будь ласка чи у Вас можна накласти шов на шийку матки при вагітності ( діагнос іцн) і до якого лікаря краще звернутися?
 • Світлана Мені 25 років, у мене не прохідність маткових труб, Аденоміоз і Гіперплазія ендометрію. Який відсоток успішного ЕКЗ в моєму випадку?
 • Маша Яка вартість гістероскопії поліпектомії з анестезією і передопераційними аналізами?
 • Марія Яка вартість спермограма?
 • Анастасія Доброго вечора. Яка вартість лапараскопічної операції по видаленню кісти яєчника, поліпа і ендометріозу? З анастезією.
 • Оксанa Доброго дня ,яка ціна лапароскопії з видаленням кисти яєчника з гістероскопією (видалення поліпа і маткової перепонки?)з вартістю наркоза??
 • Володимир Історія просто в голову не вкладається, звернулись з дружиною на еко,надіялись що допоможуть ,витратили біля 100000грн. і все марно,розказують гарно,розвели на рівному місці,відразу дають підписувати ...
 • Іванна Сьогодні хотіла записати чоловіка на аналізи, нічого з того не вийшло, протягом дня намагалась зателефонувати, до обіда оператори «скидали» дзвінки, після обіду ніхто слухавку не взяв, не перетелефону...
 • Анна Доброго дня, скажіть будь ласка, який спеціаліст проводить лазерну шліфовку обличчя?
 • Лілія Доброго дня! Хочу щиро подякувати за проведену мені операцію Петровському В.В за вашу доброту, людяність та турботу, а також Харчук К.В, Литвинюк Ю.Я. та мед.персоналу , здоров'я та успіхів у вашій пр...
 • Валентина Скажіть будьласка яка ціна радіохвильової екзиції шийки матки і під яким наркозом робиться?Дякую!!!
 • Поліна В які дні приймає Патій Петро Миколайович?
 • Ірина Добрий ранок.Скажіть будь-ласка.Чи у вас зараз працює Ройко Ірина Юрівна?
 • Тетяна Доброго дня, скажіть будь ласка який лікар робить у вас видалення папілом на статевих органах? Яке знеболення використовується? І чи можна зробити видалення відразу після консультації з дерматологом ...
 • Ірина Чи у Вас роблять лазерне лікування верекозу на ногах
Наши партнеры
Вверх