ua ru en
Лицензия :АГ №570604 МОЗ от 11.04.2011г.
Луцкий район, c.Тарасовое, ул. Лесная 1б - с.Боголюбы (10 км от г.Луцка)
График приема пациентов: Пн-Пт: с 9.00 до 19.00
Новое помещение клиники находится за корпусом Волынской областной больницы, рядом с лесом. Конечная остановка городского маршрутного такси №31,47. К нам можно доехать от остановки гостиница 'Украина' напротив ЦУМ. Если Вы едете личным транспортом, адрес для навигатора: Луцкий район, с. Тарасово, ул. Лесная 1б.
проложить маршрут
Главная Задать вопрос

Задать вопрос

Информация была полезной для: 7434 пользователей
Тетяна2013-08-12
після лапароскопічної операції(полікістоз яєчників) зазвичай потрібно пити якісь таблетки , можливо гормональні??не вдається завагітніти....чи потрібно пробувати спочатку без ліків???
Краще скористатися рекомендаціями лікаря, який Вас оперував. Йому відомий Ваш гормональний фон, і якщо гормональних препаратів не призначено, значить вживати їх не потрібно.
Была для Вас полезной эта информация?
тетяна2013-08-12
Доброго дня. маю синочка 3 роки (завагітніла з 3-ї спрби ІСД в Інтерсоно). їхати туди трохи далеко і накладно, але дуже хочеться донечку. які шанси і відсотки завагітніти у Вашій клініці. Дякую.
Шанс завагітніти з першої спроби 36 - 40 %.
Была для Вас полезной эта информация?
Роман2013-08-12
Мені 58 років. Результати комп’ютерного аналізу сперми - наявна незначна агрегація сперматозоїдів. Інші параметри в нормі. Нормозооспермія. Мене цікавить процедура кріоконсервації сперми, тому виникають деякі питання: який максимальний термін може зберігатися заморожена сперма? При умові позитивних показників з боку жінки (вік до 30 років), після розморожування сперми заплідення можна здійснити шляхом інсеміляції, чи потрібно використовувати такі методи як ЕКЗ чи ІКСІ?
Срок хранения - несколько лет. Если показатели спермы позволяют, то можно и путем обыкновенной инсеминации.
Была для Вас полезной эта информация?
Наталка2013-08-09
с-ки коштує Програма "Консиліум Медікус"?
Програма "Консиліум Медікус" - 7 000 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Вікторія2013-08-09
Доброго дня! Осінню 2012 року я робила у вас діагностичну лапароскопію. Виявили ендометріоз. Потім проходила курс лікування 6 місяців (уколи дифереліну). Останній укол - 18 лютого 2013 року. Поки завагітніти не виходить, хоча МЦ відновився вже у квітні. Цикл 30 днів. Підкажіть, будь-ласка, через який термін звертатися до Вас з питанням штучного заплідення і які можливі причини моїх поки невдач (хоча я вже пройшла курс лікування від ендометріозу, інших паталогій не було виявлено і в чоловіка хороші показники)?
У Вас є всі шанси завагітніти самостійно, спробуйте ще кілька місяців. Якщо не буде результатів, звертайтеся до лікаря, щоб вияснити причину невдачі.
Была для Вас полезной эта информация?
Елена2013-08-09
Здравствуйте. Скажите пожалуйста, нужно ли проверять трубы перед ЭКО. Проверяют ли проходимость у вашей клинике или для ЭКО это не обязательно? И вообще, что нужно иметь с собой ? Заранее спасибо.
Нужно ли проверять перед ЭКО трубы зависти от анамнеза. Если есть необходимость, в нашей клинике проверяют проходимость. Возьмите все имеющиеся анализы, чтобы не сдавать лишний раз.
Была для Вас полезной эта информация?
Руслана2013-08-08
Доброго дня! За даним УЗИ що ви зможете порадити і чи можу я завагітніти? Матка в антефлексії, ПЗР-34мм, довжина тіла-53мм, ширина тіла-50мм. Зовнішній контур рівний, стінки матки симетричні. Міометрій гомогенний. Ендометрій товщиною 9мм. Правий яечник р-ни 44х27мм, в структорі рідинне включення 34х19х22 мм. Лівий яечник р-ни 58х26мм, в нижньому полюсі рідинне включення 33х23х33мм. Вільної рідини а Дугласовому просторі не виявлено. Двобічні фолікулярні кісти яечників. Заздалегідь дякую!
Теоретично Ви можете завагітніти з такими показниками, проте варто звернутися до лікаря.
Была для Вас полезной эта информация?
Наталка2013-08-08
як узнать до якого лікаря потрібно записатися.... я вже проходила програму ЕКО і жодного результату... випадково довідалась що хвороби які були в дитинстві (ще в роддомі) впливають на репродуктивну систему зараз, жоден лікарь який у менен був, цього у мене незапитували й відповідно не робились ніякі аналізи....
(0332) 20-07-02, (099) 44-55-404 Наталка, запишіться за цими номерами на прийом до Петровського Вадима Валентиновича.
Была для Вас полезной эта информация?
Марія2013-08-07
Доброго часу доби! Після тривалого лікування і стимуляції, мій лікар порадив не гаяти часу і робити штучне запліднення, так як овуляція не відбувалась і мені вже 30р. Скажіть будь-ласка чи вартує зробити лапароскопію+гістероскопію(ніколи не робила) чи все ж таки йти на штучне запліднення.
Вам краще зробити так, як радив лікуючий лікар, оскільки йому добре відома Ваша ситуація та історія хвороби.
Была для Вас полезной эта информация?
Ольга2013-08-07
Мені зробили лапароскопію...полікістоз яєчників...місячні з*явилися на 3 день після операції..але і то 2 дня..і дуже мало виділень..навіть дуже мало...скажіть які повинні бути місячні після лапараскопії..і який відсоток жінок вагітніє з таким діагнозомЮ і після операції???? дякую.
Після операції місячні можуть бути дещо меншими. Підстав для хвилювання немає.
Была для Вас полезной эта информация?
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (900)
 • Оксана Доброго дня ! Яка вартість накладання шва на ш/м при вагітності у клініці ? За скільки часу до процедури потрібно звернутися до лікаря , шов має накладатися планово .
 • Катя Скільки потрібно утримуватися перед здачею сперматограми?
 • Олена Доброго дня скажіть будь-ласка яка ціна ЕКЗ та контрольованої стимуляції при рівні АМГ 1.10
 • Світлана Я піду на будь яке лікування, аби тільки після ЕКЗ успішно завагітніти
 • Вероніка Добрий день! На початку грудня мене вкусила собака за губу. Залишилось два невеликих рубця, розмірами в 0,5 см. Чи можливо це видалити?Та якщо можливо, то скільки часу потрібно чекати? Та яка вартість...
 • Оксана Доброго дня ! Скажіть будь ласка чи у Вас можна накласти шов на шийку матки при вагітності ( діагнос іцн) і до якого лікаря краще звернутися?
 • Світлана Мені 25 років, у мене не прохідність маткових труб, Аденоміоз і Гіперплазія ендометрію. Який відсоток успішного ЕКЗ в моєму випадку?
 • Маша Яка вартість гістероскопії поліпектомії з анестезією і передопераційними аналізами?
 • Марія Яка вартість спермограма?
 • Анастасія Доброго вечора. Яка вартість лапараскопічної операції по видаленню кісти яєчника, поліпа і ендометріозу? З анастезією.
 • Оксанa Доброго дня ,яка ціна лапароскопії з видаленням кисти яєчника з гістероскопією (видалення поліпа і маткової перепонки?)з вартістю наркоза??
 • Володимир Історія просто в голову не вкладається, звернулись з дружиною на еко,надіялись що допоможуть ,витратили біля 100000грн. і все марно,розказують гарно,розвели на рівному місці,відразу дають підписувати ...
 • Іванна Сьогодні хотіла записати чоловіка на аналізи, нічого з того не вийшло, протягом дня намагалась зателефонувати, до обіда оператори «скидали» дзвінки, після обіду ніхто слухавку не взяв, не перетелефону...
 • Анна Доброго дня, скажіть будь ласка, який спеціаліст проводить лазерну шліфовку обличчя?
 • Лілія Доброго дня! Хочу щиро подякувати за проведену мені операцію Петровському В.В за вашу доброту, людяність та турботу, а також Харчук К.В, Литвинюк Ю.Я. та мед.персоналу , здоров'я та успіхів у вашій пр...
 • Валентина Скажіть будьласка яка ціна радіохвильової екзиції шийки матки і під яким наркозом робиться?Дякую!!!
 • Поліна В які дні приймає Патій Петро Миколайович?
 • Ірина Добрий ранок.Скажіть будь-ласка.Чи у вас зараз працює Ройко Ірина Юрівна?
 • Тетяна Доброго дня, скажіть будь ласка який лікар робить у вас видалення папілом на статевих органах? Яке знеболення використовується? І чи можна зробити видалення відразу після консультації з дерматологом ...
 • Ірина Чи у Вас роблять лазерне лікування верекозу на ногах
Наши партнеры
Вверх