ua ru en
Лицензия :АГ №570604 МОЗ от 11.04.2011г.
Луцкий район, c.Тарасовое, ул. Лесная 1б - с.Боголюбы (10 км от г.Луцка)
График приема пациентов: Пн-Пт: с 9.00 до 19.00
Новое помещение клиники находится за корпусом Волынской областной больницы, рядом с лесом. Конечная остановка городского маршрутного такси №31,47. К нам можно доехать от остановки гостиница 'Украина' напротив ЦУМ. Если Вы едете личным транспортом, адрес для навигатора: Луцкий район, с. Тарасово, ул. Лесная 1б.
проложить маршрут
Главная Задать вопрос

Задать вопрос

Информация была полезной для: 7434 пользователей
Ольга2013-07-28
При лапароскопічній операції наркоз короткочасний и не повинно бути ніяких наслідків.
Была для Вас полезной эта информация?
Рита2013-07-26
Добрий день. Хочу видалити кісту яйника 56/63 мм. Скільки це буде коштувати - всі аналізи, обстеження та операція.
Разом з обстеженнями, наркозом і операцією до 5 000 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Рита2013-07-26
Скажіть будь-ласка, чи проводиться у вас попередній запис на прийом, чи можна їхати зразу ?
Краще записатися. (0332) 20-07-02, (099) 44-55-404
Была для Вас полезной эта информация?
Людмила2013-07-25
Доброго дня, минулого року ми обстежували у Вас чоловіка-діагноз безплідний, вирішили зробити ш/з донорською спермою. Підкажіть скільки коштуватиме весь етап від аналізів до кінцевого результату і як довго займає це у часі.Дякую.
Інсемінація спермою донора - 2450 грн. У часі займає один день - день Вашої овуляції.
Была для Вас полезной эта информация?
Людмила2013-07-25
Доброго дня! В мене немає двох труб (через гідросальпінкс). Чоловік робив спермограму, все в нормі. Скільки коштуватиме процедура штучного запліднення в моєму випадку і який метод краще обирати (ЕКЗ, ІКСІ.....)? І ще - якщо перша спроба буде невдалою, то яка вартість другої. Наперед дякую.
Ваш метод - ЕКЗ. 28 000 грн. Друга спроба - 20 000 грн., ( випадку кріопротоколу - до 5 000 грн.).
Была для Вас полезной эта информация?
Юлія2013-07-22
Скільки всього часу потрібно для підготовки (обстеження) і проведення штучного запліднення?? І скільки це буде коштувати??
Від 2-х тижнів до місяця. Вартість 28 000 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Оксана2013-07-21
Здраствуйте. Лечат у вас ерозию шейки матки радиохвылевой хирургией?Какие анализы и какие процедуры нужно сделать перед ней и какая цена этой хирургии?
Цена 350 грн. Нужно сдать мазки на цитологию, при необходимости - анализ на папилломавирус человека (ПВЧ).
Была для Вас полезной эта информация?
Ірина2013-07-19
Доброго дня, скажіть будь ласка, чи варто записуватися до Вас на консультацію для подальшого ЕКО, якщо у нас було 6 невдалих спроб в різних клініках Києва та Львова (3 стимуляції, 3 кріопереноси), нам з чоловіком по 33 роки.
Зміст є. Бувають різні випадки, і в будь-якому разі не варто опускати руки. Ви можете звернутися в Центр, щоб вияснити причини невдач. А знайшовши причини, зробити все для їх усунення. У нас були подібні прецеденти, коли вагітність наставала після кількох невбдалих спроб ЕКЗ,
Была для Вас полезной эта информация?
Юлія2013-07-19
Мені призначили приймати Дюфастон з 16 по 25 день циклу. Чи можна завагітніти приймаючи даний препарат? Скільки часу його необхідно приймати, щоб настала вагітність?
Можна. Курс залежить від загальної картини вашого репродуктивного здоров'я та здоров'я вашого чоловіка.
Была для Вас полезной эта информация?
Тетяна2013-07-19
Що зазвичай є причиною ерозії шийки матки?
Факторами, провоцирующими эрозию, являются: - неправильное использование гигиенического тампона; - частое введение во влагалище противозачаточных средств (спермицидные контрацептивы); - неумелое спринцевание; - дисбактериоз влагалища; - раннее начало половой жизни; - частые смены полового партнера; - скрытые инфекции; - вирусные инфекции; - травмирование эпителия влагалищной части шейки матки во время родов или абортов; - гормональные нарушения; - снижение общего иммунитета организма женщины
Была для Вас полезной эта информация?
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (900)
 • Оксана Доброго дня ! Яка вартість накладання шва на ш/м при вагітності у клініці ? За скільки часу до процедури потрібно звернутися до лікаря , шов має накладатися планово .
 • Катя Скільки потрібно утримуватися перед здачею сперматограми?
 • Олена Доброго дня скажіть будь-ласка яка ціна ЕКЗ та контрольованої стимуляції при рівні АМГ 1.10
 • Світлана Я піду на будь яке лікування, аби тільки після ЕКЗ успішно завагітніти
 • Вероніка Добрий день! На початку грудня мене вкусила собака за губу. Залишилось два невеликих рубця, розмірами в 0,5 см. Чи можливо це видалити?Та якщо можливо, то скільки часу потрібно чекати? Та яка вартість...
 • Оксана Доброго дня ! Скажіть будь ласка чи у Вас можна накласти шов на шийку матки при вагітності ( діагнос іцн) і до якого лікаря краще звернутися?
 • Світлана Мені 25 років, у мене не прохідність маткових труб, Аденоміоз і Гіперплазія ендометрію. Який відсоток успішного ЕКЗ в моєму випадку?
 • Маша Яка вартість гістероскопії поліпектомії з анестезією і передопераційними аналізами?
 • Марія Яка вартість спермограма?
 • Анастасія Доброго вечора. Яка вартість лапараскопічної операції по видаленню кісти яєчника, поліпа і ендометріозу? З анастезією.
 • Оксанa Доброго дня ,яка ціна лапароскопії з видаленням кисти яєчника з гістероскопією (видалення поліпа і маткової перепонки?)з вартістю наркоза??
 • Володимир Історія просто в голову не вкладається, звернулись з дружиною на еко,надіялись що допоможуть ,витратили біля 100000грн. і все марно,розказують гарно,розвели на рівному місці,відразу дають підписувати ...
 • Іванна Сьогодні хотіла записати чоловіка на аналізи, нічого з того не вийшло, протягом дня намагалась зателефонувати, до обіда оператори «скидали» дзвінки, після обіду ніхто слухавку не взяв, не перетелефону...
 • Анна Доброго дня, скажіть будь ласка, який спеціаліст проводить лазерну шліфовку обличчя?
 • Лілія Доброго дня! Хочу щиро подякувати за проведену мені операцію Петровському В.В за вашу доброту, людяність та турботу, а також Харчук К.В, Литвинюк Ю.Я. та мед.персоналу , здоров'я та успіхів у вашій пр...
 • Валентина Скажіть будьласка яка ціна радіохвильової екзиції шийки матки і під яким наркозом робиться?Дякую!!!
 • Поліна В які дні приймає Патій Петро Миколайович?
 • Ірина Добрий ранок.Скажіть будь-ласка.Чи у вас зараз працює Ройко Ірина Юрівна?
 • Тетяна Доброго дня, скажіть будь ласка який лікар робить у вас видалення папілом на статевих органах? Яке знеболення використовується? І чи можна зробити видалення відразу після консультації з дерматологом ...
 • Ірина Чи у Вас роблять лазерне лікування верекозу на ногах
Наши партнеры
Вверх