ua ru en
Лицензия :АГ №570604 МОЗ от 11.04.2011г.
Луцкий район, c.Тарасовое, ул. Лесная 1б - с.Боголюбы (10 км от г.Луцка)
График приема пациентов: Пн-Пт: с 9.00 до 19.00
Новое помещение клиники находится за корпусом Волынской областной больницы, рядом с лесом. Конечная остановка городского маршрутного такси №31,47. К нам можно доехать от остановки гостиница 'Украина' напротив ЦУМ. Если Вы едете личным транспортом, адрес для навигатора: Луцкий район, с. Тарасово, ул. Лесная 1б.
проложить маршрут
Главная Задать вопрос

Задать вопрос

Информация была полезной для: 7450 пользователей
Света2013-02-17
Добрий вечір!!!скажіть будь-ласка скільки буде коштувати у вас здати аналізи на прогестерон,тестостерон,щитовидку,та всі 6 гормонів?і коли це краще робити?
По 60 грн. за аналіз. Краще прийти на 2-ий день місячних.
Была для Вас полезной эта информация?
Маша2013-02-13
Доброго дня. Ми з чоловіком дуже хочемо мати дитинку, нажаль я завагітніти не можу. Скажіть будь-ласка чи є у вас така процедура як сурогатне материнство? Якщо так, то яка ціна? Якщо ні, то які клініки в Україні можуть нам у цьому допомогти. Дуже дякую за розуміння!!!!!
Сурогатне материнство у нашому Центрі поки що не практикується. Ви можете звернутися в одну із Київських клінік.
Была для Вас полезной эта информация?
Ксюха2013-02-13
Доброго дня!!!!!скажіть будьласка якщо у чоловіка і жінки несумісність,це означає що вони ніколи небудуть мати спільних діток,чи може в теперішній час є якісь методи бородьби?дякую!
Несумісність НЕ означає, що шлюб безплідний. Чоловік і жінка, після проходження певного курсу лікування МОЖУТЬ МАТИ спільних діточок.
Была для Вас полезной эта информация?
Оксана2013-02-13
чи можна у вас зробити УЗДна кислотнвсть,прохідність труб,овуляцію скільки це буде коштувати?
Оксана, УЗД органів малого тазу коштує 90 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Марьяна2013-02-13
Добрий вечір!!!Не можу завагітніти уже 2,5 роки,жодної вагітності не було.Чоловік здавав спермограмму-80% рухливих сперматозоїдів,я здавала кров на гормони,лікарі кажуть,що я цілком здорова.ЩО РОБИТИ ДАЛІ???
Марьяна, ДАЛІ Вам необхідно разом з чоловіком прийти до нас. На місці і побачимо, які є шляхи до вирішення Вашої проблеми. Чекаємо.
Была для Вас полезной эта информация?
Сергій2013-02-13
Добрий вечір. Вмене погана ерекція або взагалі може не бути у Вас в клініці робляться аналізи, діагностика і скільки це буде приблизно коштувати. Дякую
Сергій, Вам потрібно прийти на очну консультацію до лікаря уролога. Вартість первинної консультації - 100 грн. Якщо буде така необхідність, доведеться пройти аналіз спермограми - 200 грн.
Была для Вас полезной эта информация?
Саша2013-02-12
Мені лікар для профілактики порекомендувала попити таблетки "Імуноведа" або каплі "Протеофлазід", чи є якісь дешевші замінники цих препаратів?
Нема.
Была для Вас полезной эта информация?
галина2013-02-12
Доброго дня. Чи можлива вагітність з такою спермограмою? № Показник Результат Од. вим. Норма 1 Кількість 2,0 мл ≥ 2 2 Колір сірувато-білий сірувато-білий 3 Прозорість неповна мутна 4 Запах спермінна спермінна 5 Консистенція рідка через 20-30 хв рідка 6 В'язкість 1,5-1,8 см 0,2 - 2,0 7 pH 7,6 7,2 - 7,8 8 Час розрідження 60,0 хв 30 - 60 Кількість сперматозоїдів 9 - в 1мл 9,0 млн. шт. ≥ 20 10 - у всьому еякуляті 18,0 млн. шт. ≥ 40 Рухливість 11 - активнорухливі (кат. a) 5,1 % ≥ 25% 12 - рухливі (кат. b) 16,6 % a+b ≥ 50% 13 - малорухливі (кат. с) 12,1 % 14 - нерухомі (кат. d) 66,2 % 15 З нормальною морфологією 15,0 % ≥ 30% 16 Дегенеративні 85,0 % ≤ 70% 17 Індекс рухливості сперми (SMI) ≥ 80 18 Загальна кількість рухливих сперматозоїдів (TMS) a+b+c 6,1 19 Загальна кількість сперматозоїдів із прогресивним рухом (TPMS) a+b 3,9 млн./еяку лят ≥ 20 1 Спермаглютинація відсутня відсутня 2 Агрегація відсутня відсутня 3 Клітини сперматогенезу 1 % ≤ 2% 4 Лейкоцити < 1 млн./мл < 1 млн./мл 5 Слиз значний відсутній Додаткова інформація:Живі сперматозоїди становлять 45,1%.
Галина, спермограма говорить про важке чоловіче безпліддя. Показане штучне запліднення.
Была для Вас полезной эта информация?
андрій2013-02-10
Доброго дня, моїй жінці недавно видалили труби. Скажіть будь-ласка, через скільки місяців їй можна буде робити штучне запліднення (Еко)
Андрій, штучне запліднення можна робить через місяць.
Была для Вас полезной эта информация?
Ірина2013-02-10
Що означає діагноз азоостермія, чи воно лікується ???
Це паталогічний стан, при якому у еякуляті відсутні сперматозоїди. Хвороба є причиною чоловічого безпліддя. При азооспермії рекомендується програма інтрацитоплазматичного введення сперматозоїда, або інсемінація донорською спермою. http://www.bogolybu.com.ua/ru/azoospermia/
Была для Вас полезной эта информация?
Отзывы о Боголюбы Читать все отзывы (934)
 • Марія Доброго дня. В цілому про клініку позитивні враження, окрім того, що ціна на сайті не відповідає дійсності. Записалас я на конкретну процедуру, а нарахували все по максимуму.
 • Людмила Щиро дякую лікарю Оресті Володимирівні Марищук та всьому колективу закладу, завдяки вашим старанням ми стали батьками, маємо довгоочікувану дитинку! Нехай вам Бог повертає сили та здоров'я за вашу важ...
 • Христина Чи лікуєте в клініці онкології?
 • Світлана Добрий день! Порадьте до кого краще записатися на прийом. Щоб уточнити діагноз та подальше лікування. 22р., дівчина. Діагноз - багатокамерна (?) кіста лівого яєчника, розмір 70-50-50 мм, поліп ендомет...
 • Марта Скажіть будь ласка, якщо в дитини 5 років на носику Ангіома( судина зірочка) чи видаляєте лазером?
 • Марта Доброго дня! Чи можна дитині 5 років на консультацію до дерматолога?
 • Катя Доброго дня.Підскажіть будь ласка на сьогоднішній день у вас можливо зробити еко?
 • Жанна Доброго дня.Підскажіть будь ласка повну вартість на лапароскопію ендометріозу.
 • Олена Бажаю здоров’я! Цікавить видалення родимки з обличчя, чи працюєте ви зараз над цим, берете аналізи чи можна таке робити в даному випадку і яка приблизна вартість? Дякую
 • Людмила Добрий день.Мені 43,панічні атаки ...призначають замісну терапію,хоча місячні регулярні .Скажіть чи є можливість у вас зробити аналіз на гормони та попасти до хорошого гінеколога.Яка буде-право вартіс...
 • Надія Доброго дня. Чоловікові сказали що в нього пупкова грижа. Чи можливо до вас записатись на консультацію, та яка ціна такої операції?
 • Катерина Лапероскопія при полікістозі,яка ціна на операцію?
 • Яна Доброго дня,в мене полікістоз,неможу заванітніти рік,була в лікаря, вона призначила таблетки проталіс, скажіть будь ласка чи дійно вони дієві?
 • Ірина Добрий ранок, скільки коштує операція на видалення жовчного міхура? І чи надаєте лікарняний?
 • Наталія Доброго дня, можна записатися до дійсно хорошого гінеколого у вашу клініку??
 • Володимир були з дружиною на еко...лохотрон на рівному місці, розвели на гроші... сказали треба надіятись... якщо хочете приземлити себе на гроші-звертайтесь в Боголюби
 • Віта Слава Україні! Підкажіть будь ласка болі в низу живота, сказали , що спайка, є чи лікується вона без операції, чи потрібно оперативно? Якщо так то скільки це коштує?
 • Катерина Доброго дня. Мені 18. У мене акне не лікувалося ні вітамінами, ні харчуванням, ні косметичними засобами. Мені гінеколог порадив Діане 35. Уже півроку приймаю, допомагає. Але також я зверталася до гіне...
 • Катерина Зараз важка ситуація в країні але Тест на вагітність показує 2 поділки, чи можливо до вас записатись на узі?
 • Юлія Доброго дня! Скажіть, яка ціна гістероскопії з врахуванням усіх досліджень, в т.ч. біопсія та анестезії?
Наши партнеры
Вверх