x
Підписатись на статті

Відгуки про МЦ Боголюби

Зоряна Василівна 2016-08-22 11:42:00
Мені вже 12 років не могли встановити причини безпліддя, лише гроші витягували 3 різних лікарів, не буду називати імен. Тільки в Боголюбах до мене віднеслись професійно, робили діагностичну лапароскопію, визначили ендометріоз, півроку ще потім лікували, а зараз я тут консультуюсь по вагітності, вже 9 тижнів. З мого особистого досвіду, це сама професійна і відповідальна клініка.
Антоніна М. 2016-08-21 18:22:00
Також, прийшовши на обстеження, мала з собою виписку з попередньої лікарні, де значилось моє дівоче прізвище. На превелике своє здивування потім, у половині результатів аналізів клініки Боголюби, прізвище значилось чомусь моє дівоче??? Хоча, реєструвалась, та паспортні дані вони там всі переписували. Тому, можна зробити висновок, що ваше прізвище можуть "ненароком" перепутати з чиїмось!
Антоніна М. 2016-08-21 18:17:00
Клініка працює тільки на викачку грошей з людей, які приходять туди з надією, що їм допоможуть. Коли ми з чоловіком звернулись туди з проблемою, що невиходить завагітніти - мені поставили купу неіснуючих діагнозів ( таких як ендометріоз - який діагностується тільки при лапароскопії!!!, та підозра на дисплазію). Перездавши аналізи в інших двох клініках, все було абсолютно не так як придумали собі в Боголюбах. Висновок один - працюють одні шарлатани, які наживаються на людському горі та окрім того всього ще й люди платять за це шалені гроші!!!! А так звані "лікарі від бога" - роблять не що інше як контейнер на ЕКО. Раджу всім добре подумати перед тим як іти туди, щоб вас обманювали за ваші ж гроші.
Катерина 2016-08-19 19:12:00
Була на операції - лапароскопічній , сьогодні виписали додому, хочу ще раз подякувати всім лікарям, чудове відношення медсестер, оперував Петровський Вадим Валентинович, хірург від Бога, віднісся дуже полюдськи, а дівчата, котрі доглядали, то чудо, я навіть не знала, що таке відношення десь може бути, всім раджу це лікарня найвищого рівня. Навіть не можу повірити, що хтось, хто був там погано відгукується, такого бути не може, зі мною лежала ще одна старша жіночка, то вона казала, що буде до кінця життя за цих лікарів молитись.
Оля 2016-08-18 09:29:00
Доброго дня! Ми з чоловіком звернулися в клініку з приводу безпліддя. Перед цим я пройшла гістеру і лапару в міській лікарні. Того дня лікар, мабуть, був без настрою. Висловив свій погляд, мовляв, лікарі зіпсували мені здоров"я, "знищили" якісь ворсинки в маткових трубах і т.д., словом, надія лише на ЕКО. Ми зневірилися в наших лікарях (можливо, даремно) і дременули до сусідньої Польщі. Відносно невеликі гроші за прийом, втішні слова, мінімум аналізів, кілька уколів стимуляції - і я вагітна.
Людмила 2016-08-11 21:28:00
10.06.2016 робили в клініці лапаратомію.Видалили міоми до 3-х кг.Позбулася огидного живота та великої проблеми.В м.Львові мала підписувати перед операцією дозвіл на видалення органу, якщо піде "щось не так"-як казали львівські лікарі.Випадково дізналася про клініку,в якій зразу сказали, що 99 збережуть "запчастини". Враження самі позитивні.Приємні спогади про персонал:Петровського В.В.(промінь світла в темному царстві),медсестричок: Оленку, Алісу, Людмилу, Людмилу, Світлану (красунь) та інших.Велике всім дякую!!!Була на УЗД (вже дома)- питали де шов ? Не знайшли!!!Клініці бажаю позитивних результатів роботи та вдячних пацієнтів.Пробачте що довгий відгук.Раджу ВСІМ!!!
Петро 2016-08-09 17:07:00
Для сулік і.в.Гроші цікавлять не лише лікарів і не лише там.
сулік і.в. 2016-08-08 14:37:00
якщо ви хочете мати дитину.то Петровський вам не допоможе-була 2рази-безуспішно.там лікарів цікавлять тільки гроші
Таня 2016-07-01 19:55:00
Клиника мне очень понравилась, хорошие специалисты. Всем большое спасибо, мне делали лапароскопию, очень хорошее отношение к пациентам. Молодцы. Дай Бог здоровья и успеха кто основал эту клинику. По любым вопросам буду обращаться только сюда и рекомендую всем остальным
Ольга 2016-06-25 10:02:00
Клініка дуже хороша! лікарі не роботи, тому мають право і на погані відгуки. але скажу на рахунок себе! Завдяки Святославу Володимировичу Кушніру я отримала відповіді на всі питання , чому не можу завагітніти. Людина з великим серцем, ставився до мене як до дочки( без ніяких знайомств). Щирий, добрий і професіонал. Інший персонал теж мені сподобався , все чітко , швидко виконували. Ніхто мені швидкого і стовідсоткового результату не обіцяв, але я довіряю цій клініці. За таке ставлення і такий підхід до мене дякую центру, а особливо Святославу Володимировичу!))
Залиште відгук про центр репродуктивної медицини Боголюби
check
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Наші партнери
Медицинский центр “Парацельс” (Медичний центр “Парацельс”) Продажа медицинского оборудования “Партнер Медико” (Продаж медичного обладнання “Партнер Медіко”) Медицинский центр “Ваш лікар” (Медичний центр “Ваш лікар”) Косметический салон “Косметік-центр” (Косметичний салон “Косметік-центр”) Центр медицинской диагностики “Лакмус” (Центр медичної діагностики “Лакмус”)
Вверх