ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Задати запитання

Задати запитання

Інформація була корисною для: 7424 користувачів
Юля
до статті Про клініку
2020-05-05
Яка ціна еко?
Штучне запліднення коштує 43 650 грн. плюс вартість медикаментів, які йдуть на стимуляцію овуляції, (це залежить від оваріального резерву пацієнтки).
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Дарья2020-05-05
Добрый день. я недавно забеременела. (Задержка пару дней и тесты положительные) Мы хотели ребенка. Скажите какая вероятность заболеть в условиях пандемии беременной женщине? Я так понимаю у меня сейчас снижен эммунитет. И к каким последствиям может привести короновирус ? Какая вероятность что я рожу ребенка с отклонениями? Может мне лучше прервать беременность?
Дарино, наявність можливих патологій визначається за допомогою пренатального скринінгу та даних УЗ-обстежень. Якщо Ви не хворіли на коронавірус та не контактували ні з ким із хворих, то причин для паніки немає. Дотримуйтеся загальноприйнятих профілактичних заходів і все буде гаразд. Те, що справді впливає на вагітність, - це Ваш емоційний стан.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Анастасия2020-05-05
Які краплі для очей можна використовувати при частій роботі за комп'ютером? Бажано не дорогі. Очі болять, бувають слози.
Анастасіє, у штаті центру немає окуліста, щоб надати Вам кваліфіковану відповідь.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Віка2020-05-05
Я займалась сексом під час овуляції і мій партнер кілька раз( 5-10) ввійшов в мене без презерватива, після чого секс продовжився з презервативом . Чи могла я завагітніти від цих кількох раз, і якщо так, то яка вірогідність цього ?
Так, Віко, така можливість є. Для діагностики вагітності Ви можете скористатися високочутливим аптечним тестом, який показує результат уже на 8 день запліднення, або здати кров на хоріонічний гонадотропін.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юлія2020-05-04
Скажіть будь ласка, чи потрібно звертатися до лікаря-репродуктолога ,якщо неможу завагітніти перший раз вже протягом 7 місяців? Чи потрібно чекати поки не пройде рік? Мені 26 років. Місячні регулярні.
Юліє, пара вважається безплідною, якщо не настає вагітність протягом року відкритого статевого життя (без використання контрацептивів). Ви можете ще зачекати. Проте, якщо є сумніви чи питання до лікаря-гінеколога - запис на прийом до наших спеціалістів за телефонами, вказаними на сайті. Під час карантину центр працює в звичайному режимі.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2020-05-04
Вузлик під соском у хлопчика 9 років ?
Тетяно, у центрі немає педіатричного напрямку.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Назар2020-05-04
Доброго дня.Скажіть,будь-ласка,які шанси завагітніти в дружини.33 роки,5 років тому їй робили операцію по видаленню кісти на яїчнику.Ми намагаємось завагітніти багато років,може еко?Дякую
Для початку Вам слід звернутися на очну консультацію до репродуктолога. Причина проблеми може буди у проблемах із репродуктивним здоров'ям як жінки, так і чоловіка. Тому Ви маєте підготуватися до здачі спермограми: не жити статевим життям, не вживати алкоголь та медикаменти, не відвідувати сауну 5 днів до здачі аналізу. Жінці слід спланувати візит на 21 день місячного циклу. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оля2020-05-04
Доброго дня. Скажіть,будь-ласка, скільки днів передбачає закон можна бути на лікарняному пацієнту з діагнозом розрив зв'язок на правій нозі? Нога болить і набрякла, тобто людина не може вийти на роботу(працює в дснс), наш лікар премудрий сказав що по закону більше 10 днів лікарняного з таким діагнозом він не відкриє....Чи може таке бути? Дякую.
Ольго, на жаль, ми не володіємо такою інформацією.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марія2020-05-04
Доброго дня! Я дуже прошу, дайте відповідь на моє запитання. Я дуже переживаю, чи я вагітна. Ми з хлопцем займались сексом, на кінець у нас злетів презерватив, він трохи застряг в мені. Ми його виняли зразу і я почала протирати свої статеві органи рушником. Ми дуже переживаємо. Хлопець не кінчав, в презервативі була тільки змазка. Овуляція в мене через 5 днів. Скажіть будь ласка яка вірогідність завагітніти? Дякую
Маріє, така вірогідність є, не дивлячись на те, що еякуляції не було. Для діагностики вагітності Ви можете скористатися високочутливим аптечним тестом, який покаже результат уже на 8 день запліднення, або здати кров на хоріонічний гонадотропін.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марина2020-05-04
Доброго дня, я хотіла вас запитати. Як глибоко має проникнути сперма щоб завагітніти? Дякую
Марино, для того щоб завагітніти може бути достатньо того, щоб сперма потрапила на статеві органи жінки.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (867)
 • Людмила Доброго вечора!Мені 30 років.Маю двох здорових діток 11 та 8 років(обоє шляхом кесаревого розтину).6 років тому була апоплексія правого яєчника, який зашили.Також тоді одночасно перев'язали труби. Зар...
 • Ларіса Порадьте будь ласка, як правильно і до кого записатись до вас на обстеження, якщо поставили діагноз "Гідросальпінкс"?!
 • Наташа Скажіть,б.ласка до якого розміру фібровузол можна видалити із збереженням матки
 • Людмила Доброго дня.Скажіть будь ласка приплизну вартість кругової блефаропластики
 • Марія Чи можна до вас на прийом якщо немає вакцини??
 • Маша Чи можна здати аналізи і провести ехосонографію в той самий день?
 • Маша Які аналізи необхідно зробити перед проходженням ехосонографії?
 • Валя Добрий вечір , мені потрібно зробити операцію удалити кісту у лівому яйнику можливо і удаленя обох яйників,кіста 72/57 скажіть яка може бути ціна.Дякую.
 • Тетяна Доброго дня. Скажіть будь ласка, чи можу я бути донором яйцеклітини, якщо група крові резус " "?
 • Богдана Добрий вечір. Було 2 завмерлі вагітності. (Перед цим є здорова дитина). До якого обстеження підготуватися для планування вагітності?
 • Вікторія Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи роблять у вас гістеросальпінгоргафію(УЗД прохідності маткових труб) і яка ціна цієї процедури.
 • Любов А яка вартість обстеження фімброми перед операцією і наркоз ? І що потрібно з собою мати ?
 • Віка Доброго дня!Скажіть будь ласка,чи можна записатися на прийом до лікаря Юрія Богдановича-ендоскопіста?
 • Алла Доброго дня, скажіть будь ласка, яка ціна операції видалення грижі стравоходного отвору діафрагми?
 • Любов Доброго вечора скажіть будь-ласка яка ціна видалення фімброми матки вже великих розмірів?
 • Наталія Чи є можливість за ваші послуги розрахуватися карткою,чи лише готівкою?
 • Інна Яка ціна підтяжка шиї?Та нижньої частини лиця
 • Ірина Доброго дня у ва лікар Щипко,кричить до пацієнтів,неможна заспокоїти людину,а навпаки добити
 • Оксана Доброго вечора. Яка повна ціна видалення поліпа на шийці матки? Що в ціну входить?
 • Анастасія Доброго дня, яка ціна видалення спайок на матковій трубі лапароскопічним методом???
Наші партнери
Вверх