ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Задати запитання

Задати запитання

Інформація була корисною для: 7434 користувачів
Дарія
до статті Консультація гінеколога
2020-05-09
Чи можна щоб на прийом прийшла дівчина 14років котик хвилюють деякі питання але без батьків?
Ні, Даріє, у штаті центру немає дитячого гінеколога. Ми приймаємо лише повнолітніх пацієнтів.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ярина
до статті Екстракорпоральне запліднення
2020-05-09
Доброго дня скільки коштує штучне запліднення без партнера, для власного виховання
Ярино, внутрішньоматкова інсемінація спермою донора (підготовка сперми для внутрішньоматкової інсемінації, процедура ВМІ) коштує 6 935 грн. Донорська сперма (1 доза) - 2 910 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Тоня2020-05-08
Ви займаєтесь інсемінацією та яка ціна приблизно
Так, Антоніно, займаємося. Внутрішньоматковаінсемінація спермою чоловіка (підготовка сперми для внутрішньоматкової інсемінації, процедура ВМІ) - 4 075 грн. Внутрішньоматковаінсемінація спермою донора (підготовка сперми для внутрішньоматкової інсемінації, процедура ВМІ) - 6 935 грн. Донорська сперма (1 доза) - 2 910 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Оксана2020-05-08
Доброго дня, в мене таке запитання до Вадима Валентиновича, скажіть будь ласка мені 26 років, дітей ще не маю, бо тільки декілька місяців як одружена, але при огляді у гінеколога мені поставили діагноз кіста правого яєчника. Але при внутрішньому УЗД органів малого тазу було виявлено ознаки параоваріальної кісти зліва. Скажіть будь ласка, що мені робити, можливо звернутися до вас на прийом, чи що? Бо лікар який робив УЗД сказав що з нею нічого не потрібно робити, а через пів року з'явитися на контроль
Так, Оксано, Ви можете звернутися на очну консультацію. Візьміть із собою результати обстежень. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Жанна2020-05-08
ми з чоловіком живем 5 років ,секс у нас без презерватива ніколи ним не пользуватись,я вагітна чи можливо завагітніти як що він у мене не кінчав ?і чи можливо завагітніти після мічних
Так, Жанно, за описаних Вами умов вагітність можлива.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Людмила2020-05-08
Доброго вечора,скажіть,буль ласка чи можна носити корсет для правильної осанки?
Людмило, у штаті центру немає ортопеда, щоб надати Вам кваліфіковану відповідь.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Соломія2020-05-07
Доброго вечора , допоможіть визначитись , статевий акт відбувся в перший день критичних без сімявиверження і короткочасний . Місячні через місяць знову були , а вже зараз 4 день затримки , чи можлива вагітність ?
Так, можлива. Для діагностики вагітності Ви можете скористатися високочутливим аптечним тестом, який показує результат уже н 8 день запліднення, або здати кров на хоріонічний гонадотропін.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Марина2020-05-07
Добрий день У мене вже нема місячних 6 місяці но я невагітна. Здала мазок все добре і узі добре. Що може бути
Марино, можливо, має місце гормональний збій. Для точної діагностики проблеми Вам варто звернутися на індивідуальну консультацію до гінеколога, здати аналізи на гормони. Запис на прийом до спеціалістів центру - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Світлана2020-05-07
Добрий день, беспокоять боли в правому яєчнику,ост.місячні 22.04 по 25.04.на третій день після на узд правий яєчник домінантний 22см, приписали прогінорм на 10тднів з6.05, на наступну менструацію регулон, но все одно болить яєчник та спина.Маю зоб 2ст.Що порадите.Думаю зробити мрт
Світлано, онлайн ми не надаємо терапевтичних рекомендацій. Ви можете звернутися на очну консультацію до гінеколога центру із результатами обстежень. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
настя
до статті Ринопластика
2020-05-07
добрий вечір. я б хотіла вирівняти ніс і зменшити горб. яка вартість?
Анастасіє, у центрі виконуєтья пластика носа за допомогою філерів, вартість - 5400 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (900)
 • Оксана Доброго дня ! Яка вартість накладання шва на ш/м при вагітності у клініці ? За скільки часу до процедури потрібно звернутися до лікаря , шов має накладатися планово .
 • Катя Скільки потрібно утримуватися перед здачею сперматограми?
 • Олена Доброго дня скажіть будь-ласка яка ціна ЕКЗ та контрольованої стимуляції при рівні АМГ 1.10
 • Світлана Я піду на будь яке лікування, аби тільки після ЕКЗ успішно завагітніти
 • Вероніка Добрий день! На початку грудня мене вкусила собака за губу. Залишилось два невеликих рубця, розмірами в 0,5 см. Чи можливо це видалити?Та якщо можливо, то скільки часу потрібно чекати? Та яка вартість...
 • Оксана Доброго дня ! Скажіть будь ласка чи у Вас можна накласти шов на шийку матки при вагітності ( діагнос іцн) і до якого лікаря краще звернутися?
 • Світлана Мені 25 років, у мене не прохідність маткових труб, Аденоміоз і Гіперплазія ендометрію. Який відсоток успішного ЕКЗ в моєму випадку?
 • Маша Яка вартість гістероскопії поліпектомії з анестезією і передопераційними аналізами?
 • Марія Яка вартість спермограма?
 • Анастасія Доброго вечора. Яка вартість лапараскопічної операції по видаленню кісти яєчника, поліпа і ендометріозу? З анастезією.
 • Оксанa Доброго дня ,яка ціна лапароскопії з видаленням кисти яєчника з гістероскопією (видалення поліпа і маткової перепонки?)з вартістю наркоза??
 • Володимир Історія просто в голову не вкладається, звернулись з дружиною на еко,надіялись що допоможуть ,витратили біля 100000грн. і все марно,розказують гарно,розвели на рівному місці,відразу дають підписувати ...
 • Іванна Сьогодні хотіла записати чоловіка на аналізи, нічого з того не вийшло, протягом дня намагалась зателефонувати, до обіда оператори «скидали» дзвінки, після обіду ніхто слухавку не взяв, не перетелефону...
 • Анна Доброго дня, скажіть будь ласка, який спеціаліст проводить лазерну шліфовку обличчя?
 • Лілія Доброго дня! Хочу щиро подякувати за проведену мені операцію Петровському В.В за вашу доброту, людяність та турботу, а також Харчук К.В, Литвинюк Ю.Я. та мед.персоналу , здоров'я та успіхів у вашій пр...
 • Валентина Скажіть будьласка яка ціна радіохвильової екзиції шийки матки і під яким наркозом робиться?Дякую!!!
 • Поліна В які дні приймає Патій Петро Миколайович?
 • Ірина Добрий ранок.Скажіть будь-ласка.Чи у вас зараз працює Ройко Ірина Юрівна?
 • Тетяна Доброго дня, скажіть будь ласка який лікар робить у вас видалення папілом на статевих органах? Яке знеболення використовується? І чи можна зробити видалення відразу після консультації з дерматологом ...
 • Ірина Чи у Вас роблять лазерне лікування верекозу на ногах
Наші партнери
Вверх