ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Задати запитання

Задати запитання

Інформація була корисною для: 7689 користувачів
Анатолій2019-04-05
Скажіть, будь ласка, чи ви робите паспорт алергенів ? Чи є лікар алерголог?
Ні, Анатолію, паспорт алергенів у нас не роблять, і лікаря-алерголога у штаті центру немає. Проте в лабораторії закладу можна пройти ряд алергологічних панелей (інгаляційна, педіатрична, харчова).
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Алина2019-04-05
Здравствуйте. В мазке на цитологию : пролиферация и гиперплазия цилиндрического эпителия. Часть клеток с признаками гиперкератоза. Встречаются двух ядерные клетки плоского эпителия. Что это значит? И Мазок взяли в последнии дни месячных, когда еще мазалось!
Аліно, у Вашому випадку, якщо має місце запальний процес, то його слід пролікувати. А після проведеної терапії для уточнення діагнозу взяти біопсію з шийки матки.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Роман2019-04-05
Скільки коштуватиме обрізання крайньої плоті, хлопець 22 роки
Романе, вартість втручання становитиме 3335 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2019-04-05
Доброго дня! Підскажіть будь-ласка в мене не прохідна одна труба, а інша частково похідна щей до того всього полікістоз яйників, хочу їхати до вас на операцію, скажіть скільки коштує лапароскопия? Щоб виправити ситуацію з трубами та яйниками?
Ольго, орієнтовна вартість втручання становитиме 20000 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Маша2019-04-04
Доброго дня, допоможіть, у мене гулька на груді одні кажуть ніби молочна кіста інші застій, за нею почалося збиратися молоко, грудьми червона і температура , що робити, можна обійтися без хірургічного втручання???? Усе почалося після родів 4 місяці тому
Машо, Вам слід звернутися на очну консультацію до мамолога центру. Лише після огляду лікар зможе визначити чи потрібне у Вашому випадку хірургічне втручання, чи ні. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Таня2019-04-04
Статевий акт відбувся 1 квітня , 4 дні після критичних, він був незахищений і сім'явиверження відбулось у вагіну , протягом 28 годин випила гінепристон , але разом із цитрамоном, яка його ефективність? Скажіть будь ласка, коли почнуться критичні і чи все в мене добре? Вже 2 дні нудота , головокружіння.
Тетяно, одноразовий прийом цитрамону ніяк не вплине на ефективність протизаплідного препарату. Нудота та головокружіння можуть бути побічними наслідками прийому гінепристону. Якщо самопочуття викликає у Вас занепокоєння, Ви можете звернутися на очну консультацію до наших спеціалістів, пройти огляд та відповідні діагностичні тести, щоб вияснити чи усе у Вас добре.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2019-04-04
Скільки у вас коштує операція лапароскопія видалення каменя з ниркі?
Ольго, в центрі проводиться лазерне видалення камінців в нирках. Вартість втручання (без анестезії) - 3335 грн.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ольга2019-04-04
Які вимоги до донорів яйцеклітин?? Скільки це займає часу?Чи не шкодить для здоров'я?І оплата?
Ольго, вимоги такі: психічне та фізичне здоров'я донора, наявність власних дітей. Процедура може займати близько трьох тижнів. Здоров'ю не шкодить. Вартість - 8000 грн. Поки що центр немає необхідності у донорах яйцеклітин.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Катерина2019-04-04
Доброго вечора, скажіть будь ласка,в кінці місяця в вашому центрі мені планують проводити гістероскопію,в інформативній брошурці ,щодо підготовки до цієї процедури є пункт,про зняття гель-лаку,це обов'язково?
Катерино, бажано відмовитися від використання покриття для нігтів, оскільки воно заважає отримувати інформацію з датчика, який одягає анестезіолог на нігтьову фалангу.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Катя2019-04-04
Скажіть будь ласка,чи проводять ваші анестезіологи алерго-пробу ,перед введенням препарату для загального наркозу,і як саме?
Анестезія - це втрата усіх видів відчуттів. Теоретично можливо зробити пробу на препарати (засоби) для анестезії (місцевої чи загальної). У випадку загальної анестезії (або наркозу) мова часто йде не про один препарат, а про їх комбінацію (гіпнотик, наркотичний анальгетик, міорелаксант, іноді атарактики, нейролептики, інгаляційні анестетики та ін.) Чинне законодавство України не вимагає обов'язкового проведення проб на засоби для загальної анестезії (так само й інструкції з медичного застосування). Шкірні проби на лікарські засоби мають низьку інформативність із-за частих хибнонегативних і хибнопозитивних результатів. Негативна проба не виключає можливості розвитку медикаментозної алергії, а сама вона може спровокувати життєвонебезпечну реакцію. Що робимо ми? У всіх без винятку пацієнтів ретельно збираємо алергологічний анамнез. Певні категорії пацієнтів, які складають групу ризику стосовно можливості виникнення алергії на лікарські засоби, можуть бути скеровані на консультацію до профільного спеціаліста - алерголога. Наркози проводяться кваліфікованими лікарями анестезіологами - реаніматологами в умовах постійного візуального і апаратного моніторингу параметрів життєдіяльності і за готовності обладнання та медикаментів для реанімації. Обов'язковим є надійний венозний доступ - катетеризована вена, що дає змогу негайно і ефективно проводити лікування медикаментозних алергій, за умови їх розвитку.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (1172)
 • Оксана Доброго дня,чи є у вас де переночувати супроводжуючому пацієнта?
 • Тетяна Хочу висловити щиру подяку лікарю Святославу Володимировичу за проведену операцію,за його високий професіоналізм,за чуйність,це лікар з великої букви який заслуговує великої поваги і подяки.А також по...
 • Надія Оперувалася 7 років тому. Видаляли велику міому. Розріз і карман від пухлини були великі. Післяопераційна гематома була довго. Навіть по поверненню додому, контроль лікарів був) Через багато років мо...
 • Наталія Робила операцію у лікарів Петровський В.В та Кухарук К.В. за що дуже вдячна.Лікарі працюють на професійному рівні,знають свою справу.Позитивні,чуйні до кожного пацієнта,привітні.Професіонали своєї спр...
 • Наташа Доброго дня ! Проконсультуйте будь ласка. Мала з партнером декілька статевих актів. Два були без призервативів один навіть на початку перерваний відразу. Місячні почались так як і випадали після остан...
 • Оксана Яка ціна гістероскопії?Треба видалити 4поліпи?
 • Анна Маю кісту в яйнику яка ціна операції на видалення?
 • Тетяна Цікавить таке питання,моїй бабусі поставили діагноз рак молочної залози(не у вашій клініці),але вона б хотіла проконсультуватися ще з лікарями,чи можливо це у вас?
 • Ірина Доброго дня. Чи приймає ваша клініка участь у державній програмі штучного запліднення? Якщо так, то чи потрібно у вас проходити усі обстеження, чи можливо від місцевої лікарні?
 • Тетяна Добрий вечір, Олександр Васильович проводив мені отопластику. Ще не зовсім зажило, так як пройшо мало часу, але я уже бачу результат і він не може не тішити. Отож я рекомендую однозначно цього лікаря ...
 • Гість Молодець! Професіонал своєї справи.
 • Аля Хочу висловити подяку гінекологині Олесі Олесівні за професійний підхід, чуйеість та людяність. Це не лікар, а скарб. Прийняла мене позапланово,призначила лікування, дала рекомендації. Все по ділу, вс...
 • Тетяна Високий професіоналізм плюс людяність, фахівець у своїй справі, вихованість , вроджена інтелігентність та розум зробили свою справу. Це найкращий професіонал і людина яку я зустрічала
 • Світлана Добрий вечір, чоловік здавав аналіз у Уролога, мали зателефонувати чи відправити смс на протязі двох тижнів, на даний час вже майже місяць пройшов, але ніхто не телефонує, куди звертатися?
 • Наталія Доброго дня,підкажіть будласка яка повна вартість ЕКЗ спермою чоловіка.Безпліддя чоловічого фактору
 • Валентина Скажіть будь ласка ціна видалення матки з придатками
 • Гість Не смішіть!!!!Ви такі «правдиві», що мій відгук протримався не більше 10 хв і ви його видалили і я розумію , чому, але і ви несете відповідальність і маєте зрозуміти, що за доведення людини до самогуб...
 • Марина Доброго дня, проходила профілактичне обстеження у гінеколога Щепко Євгеніі Валеріівни, я не маю претензій до неї як до спеціаліста , бо звернулась до неї вперше, але в мене є питанння чи існує хоч як...
 • Оксана Маю дермоїдну кісту на правому яйнику 8см, ниє, турбує. Скажіть скільки обійдеться така операція?
 • Наталія Доброго дня підскажіть скільки коштує еко з донорським ембріоном? І до кого з лікарів краще звернутись? Дякую.
Наші партнери
Вверх