ua ru en
Ліцензія :АГ №570604 МОЗ від 11.04.2011р.
Луцький район, c.Тарасове, вул. Лісова 1б - с.Боголюби (10 км від м.Луцька)
Графік прийому пацієнтів: Пн-Пт: з 9.00 до 19.00
Нове приміщення клініки знаходиться поза корпусом Волинської обласної лікарні, поряд з лісом. Кінцева зупинка міського маршрутного таксі №31,47. До нас можна доїхати від зупинки готель 'Україна' навпроти ЦУМ. Якщо Ви їдете особистим транспортом, адреса для навігатора: Луцький район, с. Тарасове, вул. Лісова 1б.
прокласти маршрут
Головна Задати запитання

Задати запитання

Інформація була корисною для: 7690 користувачів
Лілія2019-04-03
Доброго дня! Скажіть будь ласка, чи можна користуватися інтимною змазкою під час вагітності і якою краще, якщо до вагітності змазкою не користувались? 22 тижні вагітності, немає бажання займатися сексом і немає природної змазки взагалі, навіть якщо бажання з'являється. Порадьте, будь ласка, або порекомендуйте.
Ліліє, якщо під час вагітності у Вас немає бажання займатися інтимними стосунками, то змушувати себе до цього не варто. Якщо ж таке бажання є, а проблема у відсутності природньої змазки, то можна скористатися аптечним лубрикантом. Проте важливо ознайомитися із складом продукту. Лубрикант не повинен містити етилнікотинат, оскільки ця речовина сприяє припливу крові до статевих органів і може спровокувати викидень. До небезпечних складників відносяться також: парабени, ароматизатори, ментол, гліцерин, фарбники. Кращий вибір - лубрикант на гелевій чи водній основі, без смаку, запаху і кольору.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Олександра2019-04-02
Доброго дня. Питання до репродуктолога. Якщо HBA тест не в нормі (45%), чи можливо його привести в норму шляхом лікування? Чи це неможливо і далі лише ЕКО? А також, чи є в вашій клініці репродуктолог? Дякую.
Олександро, такі показники еякуляту свідчить про недостатню фізіологічну зрілість сперматозоїдів і є фактором чоловічого безпліддя. Можливість лікування у Вашому конкретному випадку слід обговорити на індивідуальній консультації з лікарем. Так, репродуктолог у центрі є. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Ірина2019-04-02
Підскажіть коли краще приїхати...
Ірино, запис до спеціалістів центру проводиться виключно у телефонному режимі працівниками рецепції за номерами, які вказані на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Кіра2019-04-02
Добрий день. Коли аналіз крові на ХГЛ показує вагітність? Який саме аналіз (1853, 2216, 1149, 1033, 1018) потрібно здавати? Чи точний це спосіб? Після статевого акту було вжито постінор (гормональний препарат, екстрений контрацептив). Коли можна здавати аналіз, щоб точно дізнатися, є вагітність чи ні?
Кіро, цей аналіз доцільно здати, коли кілька тестів на вагітність показують різні результати (то є друга "смужечка", то - нема). Це доволі точний метод діагностики. Визначити вагітність з його допомогою можна на 8 - 9 день після зачаття. Якщо відразу після акту вжитий постинор, то вагітність малоймовірна.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Віталій2019-04-02
Доброго вечора. В мене пахова грижа протягом місяця розміром 1,5*1 см. Чи можна перенести операцію на пів року.
Віталію, відносно питання переносу операції, Вам слід очно проконсультуватися із оперуючим хірургом. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Кіра2019-04-02
Добрий день! Статевий акт відбувся 01.04.2019 (34 день циклу, як правило мій цикл триває 32-40 днів). Під час акту порвався презерватив, відбулося сім'явиверження у вагіну. Через 20 хвилин після цього випила постінор (екстрений контрацептив, гормональний), через 12 годин ще одну таблетку. Коли можна робити тест на вагітність і коли він вже може показати реальну ситуацію?
Кіро, Ви можете для діагностики вагітності скористатися високочутливим аптечним тестом, який показує результат уже через 8 діб після зачаття.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юлія2019-04-01
Доброго дня. У мене грибок нігтів на ногах вже 5р. І цей весь час я його лікую та все марно, чи могла б я звернутись до вас за допомогою? Яка ціна?.Чи можете призначити лікування лазерне?
Юліє, так, Ви можете звернутися на консультацію до нашого дерматолога. Запис на прийом - за телефонами, вказаними на сайті. Терапевтичну стратегію у кожному індивідуальному випадку визначає лікуючий лікар, (від цього залежить і ціна).
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Туся2019-04-01
Доброго дня! В мене поліп в порожнині матки в середній третині з судинною ніжною від задньої стінки розміром 12*7. Скільки коштує у вас видалення поліпа гістероскопом і вишкрібанням. Що краще? Який наркоз використовується? Скільки часу необхідно бути у вас (не місцеві)? Дякую за відповідь.
Тусе, вихід у Вашому випадку - це гістероскопія. Вартість - орієнтовно 6000 грн. Наркоз - загальний. Перебування - від 1 до 3 діб, залежно від самопочуття пацієнта.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
вадим2019-03-31
сколько месяцев подряд можно принимать омник
Вадиме, з цього питання Вам слід проконсультуватися із лікарем, який призначав препарат.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Юлія2019-03-31
Доброго дня,пройшло пів року після лапароскопі́ї ідуть чорні місячні , яка може бути причина ?
Юліє, для вияснення причини стану, Вам необхідний огляд гінеколога.
Чи була для Вас корисною ця інформація?
Відгуки про Боголюби Читати усі відгуки (1172)
 • Оксана Доброго дня,чи є у вас де переночувати супроводжуючому пацієнта?
 • Тетяна Хочу висловити щиру подяку лікарю Святославу Володимировичу за проведену операцію,за його високий професіоналізм,за чуйність,це лікар з великої букви який заслуговує великої поваги і подяки.А також по...
 • Надія Оперувалася 7 років тому. Видаляли велику міому. Розріз і карман від пухлини були великі. Післяопераційна гематома була довго. Навіть по поверненню додому, контроль лікарів був) Через багато років мо...
 • Наталія Робила операцію у лікарів Петровський В.В та Кухарук К.В. за що дуже вдячна.Лікарі працюють на професійному рівні,знають свою справу.Позитивні,чуйні до кожного пацієнта,привітні.Професіонали своєї спр...
 • Наташа Доброго дня ! Проконсультуйте будь ласка. Мала з партнером декілька статевих актів. Два були без призервативів один навіть на початку перерваний відразу. Місячні почались так як і випадали після остан...
 • Оксана Яка ціна гістероскопії?Треба видалити 4поліпи?
 • Анна Маю кісту в яйнику яка ціна операції на видалення?
 • Тетяна Цікавить таке питання,моїй бабусі поставили діагноз рак молочної залози(не у вашій клініці),але вона б хотіла проконсультуватися ще з лікарями,чи можливо це у вас?
 • Ірина Доброго дня. Чи приймає ваша клініка участь у державній програмі штучного запліднення? Якщо так, то чи потрібно у вас проходити усі обстеження, чи можливо від місцевої лікарні?
 • Тетяна Добрий вечір, Олександр Васильович проводив мені отопластику. Ще не зовсім зажило, так як пройшо мало часу, але я уже бачу результат і він не може не тішити. Отож я рекомендую однозначно цього лікаря ...
 • Гість Молодець! Професіонал своєї справи.
 • Аля Хочу висловити подяку гінекологині Олесі Олесівні за професійний підхід, чуйеість та людяність. Це не лікар, а скарб. Прийняла мене позапланово,призначила лікування, дала рекомендації. Все по ділу, вс...
 • Тетяна Високий професіоналізм плюс людяність, фахівець у своїй справі, вихованість , вроджена інтелігентність та розум зробили свою справу. Це найкращий професіонал і людина яку я зустрічала
 • Світлана Добрий вечір, чоловік здавав аналіз у Уролога, мали зателефонувати чи відправити смс на протязі двох тижнів, на даний час вже майже місяць пройшов, але ніхто не телефонує, куди звертатися?
 • Наталія Доброго дня,підкажіть будласка яка повна вартість ЕКЗ спермою чоловіка.Безпліддя чоловічого фактору
 • Валентина Скажіть будь ласка ціна видалення матки з придатками
 • Гість Не смішіть!!!!Ви такі «правдиві», що мій відгук протримався не більше 10 хв і ви його видалили і я розумію , чому, але і ви несете відповідальність і маєте зрозуміти, що за доведення людини до самогуб...
 • Марина Доброго дня, проходила профілактичне обстеження у гінеколога Щепко Євгеніі Валеріівни, я не маю претензій до неї як до спеціаліста , бо звернулась до неї вперше, але в мене є питанння чи існує хоч як...
 • Оксана Маю дермоїдну кісту на правому яйнику 8см, ниє, турбує. Скажіть скільки обійдеться така операція?
 • Наталія Доброго дня підскажіть скільки коштує еко з донорським ембріоном? І до кого з лікарів краще звернутись? Дякую.
Наші партнери
Вверх